• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci, rybickovou pomazanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, dobrej nápad, tu už jsme taky dlouho neměli.
Já právě peču korpusy na dort, v sobotu máme takovou malou oslavičku.
24. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,tak to aby si zacala,aby si to stihla do vecera :grinning:
24. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, to je krásnýýýýýý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly s Kájou na prochajdě - nakrmily jsme labutě a nasbíraly kaštany. Chtěla bych udělat nějakou podzimní dekoraci, už mám i malou dýni ... ještě bych chtěla kukuřici a mochyni, ale nevím kde k tomu přijít :confused:

kristi - krásný ty motýlci :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky kastany, dala jsem je na misku na wc, nic vic neumim...
24. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - já spáchala něco už loni http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1385499 jednoduše :wink:
24. zář 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi sikovna, hmmmmm.....kdyz ja to nemam kam dat, jinam nez na wc....vsude M dosahne, takze by to bylo okamzite v cudu. Max koupim nakej peknej venec na dvere
24. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s Kájou je tohle v poho, měla jsem to na botníku v chodbě
24. zář 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vareni mam vesele :slight_smile:)))) Do kuchyne nam dali takovy provizorni bily kus nabytku, ve kterem je zabudovany drez, ma to asi metr a pul na sirku. Takze vodu mame :slight_smile: No a pak jsem si vyptala od tchyne ruzne stare skrinky co mela na pude, na ktere jsem ulozila mikrovlnku, jednoplotynkovy varic, minielektrickou troubu, kavovar, nadobi a potraviny, a tak to tu proste zatim vedem :grinning: No snazim se tedka moc nevyvarovat, kupuju dost polotovaru a tak nejak celkove to neprehanim :sweat_smile:

Lednici jsme uz koupili, a zbytek kuchyne je objednany od cervence, ale pak meli 14 dni dovolenou a dodaci lhuta 8-10 tydnu. Ale tak jako da se to prezit, jen je to fakt bordel. Pro legraci sem hodim fotku... Ja to zatim nechtela nikam davat, nez to bude hotovy, ale pro zasmani, nase soucasna kuchyn zde http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3321739&vReferer=
24. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,super moderna kuchyna :grinning: no,co uz,bojove podmienky,poznam,aj my sme tak byvali ked sme prerabali a,byvali a zariadovali naraz :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Luci, prej takovou malou oslavicku, ty tajnustkarko :dizzy_face: Jeste ze mame ten FB :grinning:

Ja budu dekorovat az bude vse hotovo, a to bude buhvi kdy :sweat_smile:
24. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,luci,az teraz som zaregistrovala ze bude seda kuchyna,ja som bola v tom ze biela... :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku :grinning: Dobra,co? :slight_smile:)) Ale tak za mesic bude nova, to uz se nejak prezije :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,jasne,ved to mas za chvilku,to uz vydrzis :slight_smile: potom nahod fotos hned
24. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

parádaaaa, konečně počteníčko,mám z vás radost!!
a vítám andrejku mezi živými! :grinning: :grinning:

já si dnes trošku pospala, nakonec se to hodilo ,že manža vstal a odvezl kluky,páč naši miloí sousedé pod námi včera měli nějakej mejdan,šílenej hluk,až jsem si musela vzít prášek na spaní. a stejně to pak prej manža osobně pozdě v noci řešit,ale to už jsem byla krásně v říši snů :grinning:

luci - současná kuchyn náhodou bezva,já čekala něco horšího. vydrž, za chvilku si budeš užívat novou a to bude parádička. taky jsem až ted kukla,že budeš brát tu šedou. k té šedé je možná i nejširší možná škála barevnosti doplňků,co? no už jsem zvědavá,jak to budeš ladit. hele a jak tam máš tu "super židličku", jestli můžu jen mou zkušenost a jestli je teda už nemáš koupený, my jsme je měli v práci a byly šíleně těžký. takže když se někdo chtěl kousek přisunout,posunout, musel slézt a tlačit vší silou. já hlasuju pro tu "skleněnou" tyhle designy miluju. :wink:

luci/akculi - to je fofr teda, na Vánoce už v novým paráda!

kristi - zrcadýlka hezký,pro holky. u nás by dlouho nevydržely a hned by letěly střepy :sunglasses:

dneska jsem koupila konečně klukům dospěláckou postel. já vím,že jsem asi poslední, ale kdyby jste viděly,co kluci vyvádí před spaním v postýlkách, tak by jste pochopily :grinning: Jsem zvědavá a dost se toho děsím,jak bude probíhat usínání a kolikrát budou přebíhat z postele do postele,skákat po sobě,rvát se apod. :sweat_smile: :confused:

saku - tobě to taky teda letí, nahoď aktuální photos pupíku,tlusťochu. :grinning: Jsem mrkla na ten tvůj 22.týden a to mám já tedka když povolím pupek a nezatahuju :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
no tak to jo. Já už jsem si říkala, jak fungujete bez kuchyně. :sweat_smile: Náhodou jako dočasná kuchyňka je to dobrý. :wink: A jsem taky moc zvědavá, jak bude ta šedá kuchyně vypadat. Já jsem se teda nakonec rozhodla pro tu bílou. Myslím, že tou se nic nepokazí. :grinning: Neutrál je neutrál. :slight_smile:
Jo a oslavička bude opravdu jen malá. :wink:

Dani,
nahoď pak fotku postele. A taky musíš napsat, jak se v ní kluci poprvé vyspali. :slight_smile:
My jsme Naty objednali tuhle:
http://www.jmp.cz/zbozi.php?id_sestavy=332&rozbal=4&zbozi_typ=0&basket_id=
Samozřejmě jednolůžko a v bříze.

Holky,
nebyly jste některá poslední dobou v kině? My chceme s manžou zajít v neděli. Poraďte, co stojí za shlídnutí.
Mám dojem, že Lucka říkala, že nedávno byla v kině, ne?

Dnes jsme se odpoledne stavili na kafčo k ségře. Tak už jsme spolu vybíraly oblečky, který si vezme pro malou do porodnice. :dizzy_face: Já už se tak na toho mimíska těším! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

akcul-kino??? :confused: co to jeeeeeeeeeeee?????? :grinning: ja uz ani neviem ako to tam vypada :sweat_smile:

dani,no pockaj ked budu vo velkej posteli,to este len budu "zazitky" :sweat_smile: teda aspon vacsina viem ze vystrajala kym si zvykli,ale bodaj by ste neboli ten pripad :wink: nam trvalo vyse dvoch mesiacov,kym sa naucil ze nema pred spanim 100 krat odtial vyliezt a nieco chciet,to boli nervicky,aj do 11 vecer niekedy vymyslal,ale pomaly sa to upravilo a uz je to ok,poobede uplne v pohode a vecer musi byt najprv rozpravka,potom vyleti jak raketa "polubkat tatinka",potom ho mam drzat 5 minut "za rucicku" a pooootom uz konecne veget :slight_smile: no ale ked si predstavim ze dovtedy spaval pekne uplne sam,ze len som ho dala do postele a do 5 minut tuhy,tak aj to je rozdiel,no co uz...
25. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my jdeme dneska do kina na Hanebny pancharti s Pittem. je to od Tarantina a prej je to super, ja uz se moc tesim...

Mia se naucila spat v posteli skoro hned, jako nekolikrat vylezla, ale to je tim, ze neni sama v pokoji, ale s nami. :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:

Mončo,
:grinning: :grinning: :grinning: ani mi nemluv, já už jsem právě v kině taky nebyla ani nepamatuju. Snad nám to vyjde, protože o manžu se pokouší chřipajzna, tak uvidíme, jak mu bude, no. :unamused:

Kristi,
na to jsem se dívala, že by to nemuselo být špatný. Jen aby to nebyla moc velká krvárna, to já zase nemusím. Tak mi pak prosím zítra písni, jak se vám to líbilo, ju? :wink:
25. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

saku však já z toho mám taky už ted strach,že bude hrozný tóčo s usínáním. Oni jak jsou dva,tak je vždycky hlavně večer chystá velký řádění,spolu, jsou jak koťata, furt spolu blbnou, kočkujou se až jsou z toho hračky plačky,něco si udělají. no,uvidíme.

luci - postýlku doma ještě nemám,je na objednávku,takže až za měsíc. ale nakonec jsem nekupovala žádnou zvláštní ale úplně obyč, v borovici, protože klukům chci dát udělat palandu nad sebe,ale ted jsou na to ještě malí,takže počítám,že tak za dva roky bude ta palanda. :wink:
25. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,dani,chcela by som byt taka mala muska pri tom prvom spani :slight_smile: by som sa asi pobavila :sweat_smile: ale ktovie,mozno budes prekvapena a akurat sa im tam bude pacit a zaspia dobre...
25. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, zdravim vsechny :wink:

Saku a kde je ta foto bruska, my chceme videt, kde se mala schovava a jestli uz tam ma konecne dost mista :grinning: . A teplakovecka je nadherna, jak ja bych nakupovala na devcatka, to by bylo penez v cudu :sweat_smile:

Luci kuchyn mate nahodou super, jako provizorium by mi to stacilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a neboj, za to te pak ceka sladka odmena formou nadherne kuchyne a super varenicka :wink:

Akcul vam teda taky domecek roste jak z vody, jste sikulky :wink:

Do kina bych se taky mohla vydat a trosku se kulturizovat :grinning: , ale me Pitt moc nebere, takze ja bych asi volila neco jinyho.
25. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den přeji :slight_smile:

jesle dneska s řevem, ale trochu za to můžu já, bo jsem se tam zasekla a ptala se na nějaké info a Dálu neodvedli hned do třídičky, pak ječel, ne že já jdu pryč, ale že chce ven na tu mašinku (mají tam takový dřevěný vláček) no když jsem po hodině došla tak jsem ho slyšela řvát z okna...ptala jsem se, jestli brečel celou dobu tak prý ne, že teď přešli do nějaké druhé místnosti a to ho rozhodilo tak prý brečel...no ale řval maminko, maminko...tak nevím :slight_smile: a opět ho pochválila jak hezky seděl u stolečku...tak aspoň něco :sunglasses:

Dani o velké posteli mi ani nemluv...u nás to je podobný jako u Monči, po o v poho to usne do 10ti minut ale večer...ty jo masakr...musím tam s ním být, povyprávět pohádku, někdy pohrozit...ale usne tak do hodiny!!! takže já ráda vzpomínám na malou klecičku :grinning: :sunglasses: a než jsme to stáhli na tu hodinku tak usínal třeba 3 hodiny, pořád slejzal chodil do obýváku, že musí papat, a že má ee v plíně a že chviličku ťapy...pevné nervy a nepolevuj...

akcul co je za oslavičku? máš narozky? něco mi uniklo...každopádně vše nej nevím k čemu :grinning:
25. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli teda na kontrole, jsme zdravi, ale do skolky teda zkusime jit az ve ctvrtek, az zacne novy mesic, protoze bych kvuli 3 dnum musela platit dalsich 1400,- navic, coz se mi nechce. No a pokud bude ta pracicka, tak to holt nejak budeme muset preklepat, v pripade nemoci by hlidala segra. Pokud to ovsem nevyjde, kaslu na skolku a dam ho az od unora, to uz do prace asi budu muset jit tak jako tak :sweat_smile: No holt si Marecek bude muset zvyknout na vsechny detske bacily a viry a nejak se proti nim obrnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dneska jsem o Maru malem prisla, on je takovy hajzlik, neposlechne, ja uz fakt nevim co s nim. Tak byli jsme u kamosky v pizzerce na kaficko a ja uz platila, najednou Mara fuc a kdyz jsme vykoukli z okna, Mara si stal uprostred frekventovane silnice, kde se to normalka jen hemzi autama. Asi 10 sekund, nez jsem k nemu dobehla, nastesti nejelo zadne auto, proste pri nem stali vsichni svati a pri me asi taky. Holky ja bych umrela, kdyby se mu neco stalo....jeste ted je mi blbe :confounded: Tak jsem mu dala na prdel, zacala jsem taky brecet, protoze kdyby nejake auto fakt jelo bylo po nem.... :pensive:
25. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko vidím že Mára je stejný pacholek jako Dála ten mi dneska vlítnul do silnice, já na něj ječím stůj a on se ještě rozjel (na motorce) jsem mu nařezala a řvali jsme oba :wink:
25. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja na nej taky rvu, ze nekam nesmi a on na just to udela, smrad jeden :angry:
25. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou radosti teda,s těma našema sígrama,co? andrejko hlavně že to dobře dopadlo!! :wink:

já jsem dala borce chrnět už před 20 minutama a oni si tam furt řvou Ovčáci čtveráci. mě z nich taky asi brzo trefí. nechci to vidět,až budou v normoš posteli. no ale je čas. postel bude za měsíc a pak ji musí náš tatínek smontovat,takže to vidím, že bude úspěch,když to na Vánoce bude hotový :grinning: :grinning:

jdu si dát polívečku a zas něco dělat.

joo, dragi - my dvě závislačky na starým dobrým "biáči" :grinning: , hodila jsem nový rekordík,když nám to tak hezky smázli, a vyzívám tě k boji!! :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hrajete ty kameny,?to myslite??

ja nevim jak to delate,ale me se to povede vzdycky ani nevim jak,jinak mi to moc nejde a vubec nevim jak nahonit body,co delat s tema dvojkama nebo trojkama co se mi tam objevy,a co vic kdyz se tam objevy ta leskla kulata,jak ji jako vyuzit,vzdycky cumim kolik toho holky nahrajete me to bavi,ale moc mi to nejde sakra
25. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek