• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dani cože nám smázli rekordy? to se picnu :grinning:
25. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - jj,už je to tak. takovou práci to dalo,co?? :grinning: :grinning: a oni si to klíďo smáznou :sunglasses:

pitrs - ta lesklá - na tu najed tou barvou,kterých máš asi nejvíc,protože všechny vymaže,naskočí ti dost bodů :wink:
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ani nevšimla :slight_smile:) no přes 200tis se dělá špatně ale vidím, že ty jsi v pohodě :slight_smile: kurňa a my máme novou myš a mě se s ní tak blbě kliká :grinning: :sunglasses:
25. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3325087&vReferer=

takto sme podrastli,nooo,plus 11kg :pensive:

draga,tak vidim ze to mame napodobne,nam to tiez pekne trvalo,kym sme sa dopracovali k tomu vecernemu spaniu :wink:

andrej,o zdrhani na cestu ani nehovor,u nas taktiez,rozbehne sa aeste prida do kroku ked nanho kricim,fakt mam dost niekedy,horsie je ze uz ho tak lahko nedobehnem :unamused:
25. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco ty budes hubena snad i na porodnim sale,se s tebe poseru :grinning: (slusi ti to) :dizzy_face:

Dani dik :wink:
25. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs,to sa ti zda,lebo som zboku,keby si ma videla zpredu tak vypadam jak matrioska,strasne som pribrala do bokov :angry:
25. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky preji hezk yvikos,ja mam za chvilku odjezd ke tchyni :sweat_smile: budeme tam samy,jara maka,do vecera,tak papap
Prisel mi balicek sada na gelovky,tak se zacnu ucit snad mi to pujdeee
25. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku ty seš kočkaaa!!! :grinning:
25. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
jj, v neděli mi bude zase o rok víc. :wink:

Dani,
tak to jo. Nám by postel pro malou taky měla dorazit do měsíce. Budem k ní muset pořídit ještě nějakou zábranu, protože malá pořád v posteli strašně cestuje. :unamused:

Andry,
tak hlavně, že to s Marečkem dobře dopadlo. To jsou šoky, to je hrůza. :confounded: Člověk by řekl, že už by měly začít mít trochu rozum ti prcci a ono je to spíš naopak, co? :unamused:

Mony,
moooooc ti to sluší! :slight_smile: Bříško skoro žádný, jsi fešanda! :wink:

Pitrs,
pěknej víkend! :slight_smile:

Já už mám hotovej dort i chlebíčky. Dnes chci ještě udělat obloženou mísu a uklidit a zítra už mě pak čekají jen šneci z listovýho těsta a budu mít všechno. :grinning:
25. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,tak to by ste ma mali vidiet teraz,ked som zozrala asi tak 15 lievancov :grinning:

akcul,zabranu veru doporucujem,ak mas cestovatelku,kiko spoi na nej totalne nalepeny,by sa pekne vysypal keby ju nema :slight_smile: ale zas niekto v pohode,nespadne...ako kto,no
25. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za podporu, jsou to soky s tema deckama, ja se z toho vzpamatuju nejdrive tak zitra...

Saku ty blaho, kde se ti ta mala schovava? Ale jinak musim souhlasit s Dancou, i v tehu jsi kocka :wink:

Akculko kdybych se tu o vikendu neukazala tak preji vse nej k narozkam, kolikatym vlastne?

Dani ja kdybych mela cekat na Rosu se sestavenim jakehokoli nabytku, tak by byla skoda si ho i porizovat, pac by se nam doma povalovaly jsem plne krabice, ale my bysme nemeli na cem spat ani sedet :sweat_smile: :grinning:

Pitrs uzij si vikendu s tchynou Jarunou :wink: :grinning:
25. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jj bacha na tu montáž :slight_smile: tatíček náš montoval postel a nechal na tom půl zdraví...druhej den se probudil a začlo mu to břicho, které ho mimochodem drží dodnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zábranu též máme a občas Dála taky na né je nalepenej ale on spí strašně třeba napříč...nebo je otočenej hlavou tam kde měl nohy a zbuchnul teda jen jednou měl z toho šok, řval...od té doby máme jištění i na zemi :grinning:

saku nechápu, že za chvíli rodíš...máš jen maličkatý pupíček :sunglasses:

pitrsko pěkný víkend a odpočiň si trochu :grinning: a ať se ti daří nehty já třeba pak k tobě dorazím a rovnou mě i ostříháš ju :wink:
25. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer,
no krasa :slight_smile: zase je co cist :grinning:

Vezmu to postupne:
Dani, ty supr zidlicky se mi hrozne libily, ale uz je ma moje kamaradka, a ja nechci mit nic stejneho, takze tyhle to urcite nebudou, mozna budou ty "sklenene" anebo neco uplne jineho, to doladim az jak uvidim kuchyn nazivo :slight_smile:
Zmenila jsem barvu na sedou kvuli te podlaze hlavne, bila podlaha a bila kuchyn, i kdyz budou tmavsi steny, moc mi to porad k sobe neslo. A ta tmave seda mi zase sla pekne ke drevene podlaze ale ne k te nasi dlazbe. A s dlazbou se prozatim hybat nebude.
Takze nakonec svetle seda, na ktere se mi taky libi, ze jsem ji jeste u nikoho nevidela, bilych, drevenych, cervenych kuchyni jsem uz videla nekolik, ale tuhle sedou nikdo z nasich znamych nema, tak taky proto.

Luci, ja byla v kine na Hanebny Pancharti, film je excelentni, ale samozrejme dost brutalni, je tam hodne krve, jako je typicke pro filmy od Tarantina, on si proste jede ten svuj styl. Ja jsem velka fanynka, takze jsem byla naprosto spokojena :grinning:
Takze pokud jste priznivci jeho filmu, pak urcite doporucuju, a pokud nejste, doporucuju stejne, ale upozornuju, ze je to velky krvak :grinning:

Andrej :sweat_smile: no jeste ze to takhle dopadlo :sweat_smile:
Preju at uz se podobne soky neopakujou!

Saku, teda tobe to sekne a hubenour i v tehu!! :dizzy_face:

Postel pro Leu my mame jeste po Yannovi, akorat nove pretrenou a s novou matraci, tchyne vnutila, a zatim jsem si proste nikde novou nevybrala, takze v ni i spi.
No a usinani nam taky trva, tak hodinku obvykle, ne-li dele. Ne ze by z ni vylezala, to delala zpocatku, musela se naucit ze nesmi, ale misto toho ted skace, nahazi si tam vsecky hracky, hraje si, zpiva, pak vola ze chce curat, kakat, a jeste mliko... no docela mazec ty vecery.
25. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem mela rano fofry, jela jsem ke kadernici, ta mela zkluz a malem jsem se nestihla vratit vcas pro Leu. Mam novy sestrih a barvicku, konecne.

Odpoledne jsme meli tridni schuzku, trvalo to dve hodiny, same spis obecne povidani, na to abysme se dozvedeli jak to zvlada Lea, si musime domluvit osobni konzultaci. Takze nic nevim zas :sweat_smile:
Akorat to opravdu neni skolka ale skola, kdyz nam ucitelka rikala, co kazdy den delaji, psani, pocitani, logiku, diskuzni krouzek nebo co... nechapala jsem.

Tak odpoledne v haji, nic jsem neudelala, musim pripravit spoustu veci na zitra, mame to prvni vyroci svatby a plny barak lidi. Jestli vsichni prijdou bude nas 25 :sweat_smile: Jdu na to...

Luci, uzij si narozeniny, peknou oslavu!!!!! :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste, k montovani nabytku se vubec nevyjadruju, ted jsem si v Ikee koupila takovy primitivni vesak na bundy, jen takovou tycku na nozickach...
Nejprve jsem Yanna tyden upozornovala ze to potrebuju smontovat, porad se na neco vymlouval, a pak nejen ze se pri tom strasne vztekal, ani mu to cele nevyslo, zbyly mu sroubky, pak jsem zjistila ze preskocil v navodu bod c.1, tudiz je to cele spatne, a pak se ukazalo, ze jeste navic ty trubky uplne poskrabal, nevim jak, asi tema spatnyma sroubkama, takze to jdu vratit, koupim si jiny vesak a priste si na montaz zavolam nekoho kvalifikovanejsiho nebo to zvladnu sama :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je parádička když je co číííst :grinning:

já jsem měla v hlavě několik věcí co napíšu, furt různě odbíhám ke klukům apod a zas se mi to vyvětralo z hlavy, nemůžu se vůbevc soustředit. a ted tady sedím , píšu a na zádech mi visí Alex :grinning: a s Erikem si komentujem detailní popis traktoru, a v troubě peču štrudlík, do toho Ferda mravenec - je ze mě zkrátka víceúčelová multifunkční žena!! :grinning: :grinning:

vy jste mě teda hezky postrašily-připravily - na ty postele. budu čekat to nejhorší a pak budu třeba příjemně překvapená :wink:

luci - já to fakt obdivuju,jak vy jste společenští. my takový množství návštěv co vy dáte za měsíc dáme za rok. a oslava pro 25 lidí,to je skoro jak můj svatební oběd. fííha,já bych z toho byla lehce nervlá a ty to tu písneš jak kdyby měla přijít kámoška na kafčo a mimořádně s sebou dovést i manžela :grinning: :grinning:
z té vyší školky jsem taky vykulená - co tam pak děti dělají ve škole?? :grinning:

už mi na zádech visí Erik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

holky kde jste kupovaly ty zábrany? máte nějakej tip? kluci ted v postýlkách taky cestujou všema směrama. ale zas když jednou spali u tchánů v jejich manželské,tak se ani nehnuli.
ha - a já jsem si ted uvědomila,že vlastně ještě musím pořídit dvoje peřiny polštáře a povlečení,tak jdu vybírat něco pěknýho :slight_smile: :slight_smile:

a už nevím co jsem chtěla dál,tak zas jindy :grinning: :sunglasses:

jo - akcul - přála jsem?? jestli ne tak vše nej neeej!! :grinning:
25. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyší mělo vaší :sunglasses:
25. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo BÝT vaší - už mi fakt hrabe :grinning:
25. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco mas pravdu, my jsme sama navsteva :slight_smile:) Ale jako toci se to, jednou se sejdem u nas, priste zase u jinych znamych, ty spolecne vecere se tady delaji casto a me se ten zvyk libi :dizzy_face: teda pokud nemame zrovna veceret s tchyni :grinning:

Na zitra toho zas tolik nedelam, nechci stravit den u plotny. Ruzne jsem delegovala ukoly na dalsi lidi :grinning:
Jako aperitiv a predkrm dohromady mam nakoupene same uz hotove veci, nejake klobasky, chipsy, tycky, zeleninku a tak, jedinou vec udelam - slepim takovy ten slany dort a kazdy si zobne ... to je strasne jednoduche, neco takoveho http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=58563 no a samozrejme cesnekovou pomazanku, to je takova uchylka, co musim kvuli Y. delat vzdycky :angry: :grinning:

Jako hlavni jidlo mame grilovacku, hovezi kotlety, kureci spizy (to jsem akorat nalozila, zitra se to napicha) a nejake parky a klobasky na gril, pak veprove, z toho tedka uklohnim ohnive maso, takze zitra uz to bude bez prace a akorat se chlapi postaraji o grilovani toho zbytku.
Prilohu donese svagr, nejakou domaci omacku ke gril. masu a takove zeleninove vezicky, platky rajcata, cukety, lilku polozene na sobe a upecene v troube, to je taky dobrota k masu a navic to vypada krasne.

A dezert mi prinesou 3 kamaradky, kazda upece jeden kolac nebo dort dle vlastniho vyberu a je to :slight_smile:
No a nejdulezitejsi vec, mam nakoupene papirove ubrusy, kelimky, talirky atd, nic se nebude umyvat, to bych se bez mycky asi zcvokla :sweat_smile:

Zabrany na postele nemame, spadla nam zatim jen jednou, a tak davam na zem malou matraci z postylky. Ale toci se obstojne, jednou je nohama dolu, nahoru, napric ...to ma asi po mne :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy jo Luci, to bude hotová hostina,já chci takyyyy!!!!
je to super zvyk, takhle často se navštěvovat,to se mi moc líbí.
hele luci a pak nám vyfot ty švagrovy zeleninové věžičky,to mě zajímá.
tak at se oslava hezky povede. úplně tady slintám
:grinning:
ten slanej dort vypadá sqěle!!

já jsem vytáhla z mražáku krkovičku a zítra asi ogrilujem :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne ,ze ostriham,a udelam nehty to je jasna vec preci hahaha

Andrej ajk vis,ze Jarunou??? :astonished: :grinning:
25. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - zábranu nemáme, spadla jen 1x - dávám jí na noc před postel starý polštář, který nepoužívám (jen pro návštěvy)
A deku s polštářem má Kájuš zatím z postýlky, zatím není potřeba větší :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej + drago - teď jsem se dočetla co ti vaši kluci vám dnes vyváděli ... no ještě že to u obou dobře dopadlo !!!
25. zář 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné prosluněné ránečko!

andrejce vše nejlepší k svátku! :grinning:

jsem zvědavá,jestli kluci na polštáři budou vůbec spát,protože do ted jsou bez ničeho. vždycky mi polštářek vyhodili z postele ,nechtějí ho. :confused:
26. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to uz je rok, co jste se vzali? Ty blaho, to utika...no snad se taky jeste dockam a nepujdu k oltari na incvalidnim kresle nebo o holi :grinning: :grinning: :grinning: Takze blahopreji a preji at se oslavicka vydari :wink:
Jinak v Talosce je taky zvykem jist casto s prateli nebo s rodinou, s tou teda vic a me se to taky moc libi :wink:

Je Dani dikes, kdybys mi to nerekla a nedosla by mi ted sms, asi bych na to uplne zapomela :sweat_smile:
26. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - taky přeji vše nej k dnešnímu svátku :slight_smile: už od včera na to myslím :wink:
A jak vy? zatím se brát nebudete ???

My byly v obchodě pro knedlík a teď jdu dělat guláš
26. zář 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
prajeme krasny vikendik :slight_smile:

dani,ja som nasla zabranu na MMb,malo to viacero bab,urcite bude aj na vasom ceskom,som trasne zvedava ako to bude u vas s tym spanim... :slight_smile:

nas "spolocensky"zivot je uplne v r..i,muz je od nevidim do nevidim v robote,a ja som rada ked mam doma svaty pokoj,no nejak som nespolocenska v poslednej dobe veru :sweat_smile: takze vecer som rada ked si v klidku vyvalim sunky a pustim telku :slight_smile:
luci a mas pravdu,pri grilovackach som aj ja uz praktikovala papierove riadiky a mas pokoj,vyhodis a hotovo :wink:
26. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :wink: ,
Andrejko, všechno nejlepší k svátku, ať jsi zdravá a spokojená :slight_smile:

my byli na vinobraní, burčák eňo ňuňo...pak pouť, paráda, budu muset opět navštívit bankomat :angry: a večer jdeme s holkama na drink
26. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori zatim ne, ale treba Rosa jeste prekvapi :wink:

Mara spi cely zivot se mnou v posteli, takze je zvyklej bez zabrany a musim rict, ze opravdu nikdy nespadl. Takze tohle nastesti nemusim resit :slight_smile:
26. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a Mori diky za pranicko :slight_smile:

Leni ty si teda uzivas, burcacek bych si taky dala, mnam :sunglasses:
26. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek