• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
andrejko vše nej k svátku :wink:
26. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi diky :wink:
26. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,vsetko naj naj,aj ked neviem ci k meninam alebo narodeninam :sweat_smile: a poriadnu oslavu teda!

baby,vy ste mi tu tak polichotili a moj muz mi dneska hovori,ze :"ale tentokrat si nejak vacsia jak ked si cakala kika"-no co by ste mu nato povedali????? :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku vsak vis, ze my zenske umime lepe polichotit :grinning: ...jinak mam jmeniny takze nic velkeho :wink:
26. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby :wink:

Dnes mame docela hezkej den, asi vyrazime na zahradu k nasim a bude i nejaky to grilco :slight_smile:

Dani vy dnes mate v Brne papeze, nejdete se kouknout? My uvazovali, ze bysme sjeli, ale kdyz jsme videli v telce ty davy lidi, tak jsme se na to vyprdli, navic neni jistota, ze by jsme ho videli...
27. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem přeju! :slight_smile:
U nás je zatím chladněji, ale krásně svítí sluníčko. Jsme si dnes přispali do devíti, to mě Naty mile překvapila. :slight_smile:

Děkuju za přáníčka! :slight_smile: Oslavička včera se vydařila, bylo to bezva. :dizzy_face:
Letí to, letí.... V 5.30 hod před 28 lety jsem vykoukla poprvé na svět. :grinning: :grinning:

Luci,
dnes na půl devátou jdeme na ty Hanebný pancharty. I se ségrou a švagříkem. Tak jsem zvědavá. Pak písnu, jak se nám to líbilo. :wink:

Andrejko,
dodatečně všechno nej k včerejšímu svátečku! :slight_smile:

Jinak vypadá to, že příští víkend budem zapíjet neteřinku. Ségra jde ještě ve čtvrtek naposledy k doktorovi, ale včera se předběžně domlouvali, že příští víkend by jí to vyvolal. :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Akcul, to to ubehlo...no byt tvou segrou, tak tesne pred porodem bych asi na takovy film nesla, pokud ovsem nechce cekat na vyvolavacku a chce porodit pri premiere :sweat_smile: :grinning:

Jinak preji jeste jednou krasne narozeniny, at se Vam s Erzou splni to co chcete, hlavne dalsi mimco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli :wink:

mě nechává papež klidnou...není mi nějak sympatický :pensive:

do kina bych šla taky jenomže my nemáme to hlídání, vlastně je to krušný užívám si alespoň ty hodiny, kdy je piňda v jeslích a jak se pak na něj těším a to byl teprve 2x na hodinu :grinning:
27. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!krasnu slnecnu nedelu zelam :slight_smile:

andrej,meniny,jooo?moja segra je andrea tiez,ale u nas je to az v zime :slight_smile:
draga,ja som tie prve dni bola nervozna jak pes,ked kiko isiel do skolky,stale som len rozmyslal ci tam neplace,alebo nerobi zle,alebo nezdrhol..a tak,ale uz sa to zlepsilo...len skoda ze mame tyzden pauzu teraz,no,co uz...

akcul,do 9 tej ste vyspavali?my 7.10 budicek :unamused: a vsetko naj naj k narodeninam!! :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!

jsme zpět z chaty,bylo báječně,grilovačka,vínečko, dokonce i i vesnická hospa s místním koloritem,jední ožralým týpkem,strašně jsme se s manžou a mým tátou nařehtali :grinning:

luci tak znovu a včas - vše nej nej!!!

:slight_smile:

andrej na papeže jsem nešla,prchla jsem právě na chatu,protože na výlet jinam se taky nedalo,kvůli dopravě. a souhlas s dragi - taky mi není sympatický, pan Vojtila to byla jiná klasa :wink:

manža mi dnes v noci jede do Němec a doveze novou kráásnou ledničku,už se těšííím. takže dnes a zítra budu odmražovat a pucovat tu naši. dostane ji jeden můj podnájemník :wink:
27. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to si pěkně užij já si to užila před 14 dněma...a když jsem do té nové lednice přesunula to co bylo ve starý musela jsem jít nakoupit, protože byla úplně prázná :slight_smile: starou jsem taky pucovala, poputuje ke tchýni :wink:

jinak u nás začalo období PROČ nevím jak u vás ostatních, ale já jsem už teď na mrtvičku... :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, Wojtyla byl borec a kdyz umrel, tak jsem ukapla slzicku, hlavne za to jak byl humanni a slusny clovek, tento Razinger mi taky moc nesedi, ale co uz, asi vi, proc ho zvolili :wink:

Ty jo novou lednici? A jakou? Me totiz inspirovala Lucka s lednickou a az budu kupovat novou, koyupim taky takovou, samo i s vyrobnikem ledu :wink:
27. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to napsala hezky po česku,jak jsem spěchala :grinning: :grinning: to jméno :grinning: jinak u současného papeže mi fest vadí, kromě nějakého sympatickej nesympatickej, fakt,že byl v Hitlerjugend :unamused: , a nic,klídek..
Doufám,že se na nás někdo kvůli této debatě nesesype :sunglasses:

andrejko lednička bude klasická,dvoudveřová,nerez, A+, celkem mašinka,U nás se tahle značka neprodává,v Německu je velmi známá přes ledničky - Privileg :wink:
27. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani co by se na nás sypali....prostě se nám nelíbí a basta...mám hodně stejné pocity jak ty...ale navíc mi je nesympatickej :grinning: těšila jsem se, že zvolí toho černýho :sunglasses:
27. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, já vám ani nenapsala, že v pátek jsme jela neplánovaně do České Lípy a šly jsme se známou a našema holkama do cirkusu :slight_smile: Mě to teda až tak neláká, ale holkám se to líbilo - samo hlavně zvířátka a šáša :grinning:

Jinak včera jak manžel dojel z práce, tak šel s Kájou a máminým přítelem na fotbal a dámě se jako nechtělo domů - po zápase tam blbla s dětma na hřišti, kopala do míče a k taťkovi se vždy prej přišla jen napít a vyčůrat :grinning:

jak jste na tom zítra maminy ? Nám jde taťka do práce, tak jsme domluvené na ven s kamarádkou, tak snad bude pěkné počásko :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
u nasj je veru pekne,kikovi je uz lepsie,tak asi vybehneme troska na nakupy
inak co sa tyka porodnice a tak,uz mam vsetko nachystane,pre seba a pre babo,takze buduci mesiac mam pokoj,nemusim uz nic zohanat,vercicky oprate,pozehlene,tak fajn-pri kikovi som to mala tyzden pred porodom :slight_smile:

draga "proc" aj u nas fici,plus nekonecne vela otazoka a preco a a jako a kde a kto to tam dal a ako to tam dal a kde to bolo a kedy to bolo....no ked zacne niekedy je ozaj jak pokazena platna :sweat_smile: ale akoze tolko otazok k jednej veci by ma v zivote nenapadlo(teda napadlo ked som mala 2 roky :grinning: tiez som bola taka desivo zvedava)ale sak aj aj vsetky deti :slight_smile:
28. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my jsme dorazili od tchyne uz vcera, meli jsme fajnovej vikend. V patek kino - to teda byl luxus, furt se o tom filmu musime bavit, to fakt doporucuji videt :slight_smile: nejlepsi film za posledni rok, mozna i dyl.

v sobotu jsme byli tak nejak doma, hrali si atd. A vecer jsme sli na bowling, pak do baru a pak na diskoteku, no sranda taky.

Mia je naka nastydla, rymu uz nejak moc nema, zato ma kasel, tak jdu do ni nacpat jitrocelak :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

počásko nádhera,tak dneska určo něco podnikem. Muže mám pryč,tak musíme jít ven i ted ráno vyčurat Pepu a pak semusím pustit do šudlení té lednice,to se mi teda hroooozně nechceeee!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

proč u nás zatím neprobíhá,mně bohatě stačí to co je ted. :grinning: :sunglasses:
28. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deffcatka zdravim :wink:

No u nas nejsou zadne otazky max. typu co toje?...a tohle nechci, ale to je spis odpoved nez otazka :grinning: Jinak proc k nam jeste nedoslo ale to jen proto, ze Mara je nezmar a celkove spatne mluvi. Holky estli se budete chtit zasmat, pozdeji zde vypisu ty nejsrandovejsi slovicka, co Mara pouziva, si cvrnknte do gatek :grinning: . Jako jak ja slysim o dost mladsi deti jak krasne mluvi, tak mam obavy, aby byl Mara v poradku :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jako mu krom me, mamky a Laury nerozumi nikdo :sweat_smile: ...a nejake pisnicky? O tech si muzu jen nechat zdat...ale chci mu koupit zpivani s Dadou, Laura se na tom naucila vsechny zakladni pisnicky a moc se ji to libilo, kdyz jsme spolu zpivaly.

Jinak my dnes buetit doma u pohadekdeme veg, na nakupy nejsou chechtaky, tak si nechame zajit chut :sweat_smile:
28. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, co jsem to napsala za nesmysl??? :grinning: :grinning:
Chtela jsem napsat, ze budeme vegetit doma u pohadek, se mi nejak presunuly kousky slovicek :grinning:
28. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak nase megaakce dopadla docela dobre, akorat teda vcera jsem musela cele dopoledne uklizet abych baracek privedla do puvodniho stavu :sweat_smile: :wink: Dostala jsem krasnou kytku od Jenika a spoustu darku i od rodicu a znamych, to jsem necekala a ani nevedela, ze se davaji k 1. vyroci svatby darky :sweat_smile:

Nedelni odpoledne jsme stravili na plazi, na koupani to uz neni, ale slunicko jeste pali, to je parada na tuhle dobu.
Ale to ranni vstavani do tmy me neba, navic rano je fakt kosa, do skolky chodime v bundach uz ...

Dam si kafe a doctu, co jste napovidaly :slight_smile: pak me ceka spousta papirovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani na kolik vyjde v Nemecku ta lednice? Ja prave zboznuju ty dvoudverove...
28. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super Luci, ze vam to tak hezky vyslo, pochlub se, co jste dostali za darecky? A do kolika jste parili, nesli jste pak jeste do ulic?
28. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi jsem zvedava, co na to rekne Akcul, pokud uz ovsem nejsou v porodnici :sweat_smile:
28. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, Lea taky nijak krasne nevyslovuje, to bude tou dvojjazycnosti :slight_smile: Neboj, to dozenou.
U nas ji rozumim jen ja :sweat_smile: ani Yann ne... Sranda je, jak neumi F, tak rika misto film treba "plim" nebo misto fuj "puj" a tak :grinning: princezna je treba "pim" ale to je asi v rodine, protoze moje segra rikala princezne "pimpila" :grinning:
Mliko je u nas "piko" a tak ruzne :sweat_smile:

A "proc" taky jeste nezacala.
28. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,
dostala jsem od jedne kamaradky stromecek na zahradu, krasnej, nevim co to je za odruda teda :sweat_smile:
od druhe kamaradky vesak na zed, takova malickost ale fakt jsem necekala nic, tak jsem byla mile prekvapena, od svagra mixer, od tchyne sadu priboru, sice se netrefila do stylu ale muzu ji jit vymenit :slight_smile:)
hodila jsem to na chvili do alba, tak kuk nez to smaznou http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3333470&vReferer=
28. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já jsem se asi vyjádřila blbě. Ty myslíš dvoudveřovou jako vedle sebe dveře,tu širokou,že? tu já nekupuju,mám poměrně malou kuchyn,myslela jsxem dvoudveřovou - dveře pod sebou dole mrazák nahoře chladnička. :wink:

kýchá mi Alex,doufám,že to nic nebude. před pár dny kýchal Erik a nějak to vcelku rozchodil.

luci to je super,že oslavička vyšla. na pláž bych vyrazila. já bych se tam vykoupala i ted! :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, tvuj manzel je dobry vtipalek :grinning: Co jsi mu na to rekla? :slight_smile:)))

Luci, jsem taky zvedava jak se libil film, a hlavne segra, jak to zvladla, ja jsem si pri nekterych scenach musela zakryvat oci :grinning: a preju segre hlavne pohodovy porod, je odvazna, ze chce rodit prirozene :sweat_smile:
28. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ve spolek ! My byly dopo v obchodě a trošku jsme se courly venku - je tam krásně :slight_smile: Teď Kájuš spí, pak se nají a půjdem zas ven :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme prejedeny, a valime na Chodov, do lekarny pro sirup a Roba nutne potrebuje kosili
28. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek