• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jj Dani, ja myslela ty dvere vedle sebe :wink: , ty teda fakt zeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nas dnes bude Bolognese, jsme na to dostali vsichni chut :wink:

Luci hezke darecky, i malickost potesi, pokud je darovana ze srdce :wink:
28. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,my mame za sebou nejake nakupy-aspon sme zabili cele dopoludnie,teraz krpec spi,tak vegetim

"vtipalkovi" som venovala "vrazedny pohlad!!!" :grinning:

kristianko je uz skoro zdravy,este obcas zakasle ale minimalne,tak od 1.10.ho supnem spat do skolky,uz pojde aj na obed,no to som zvedava ake čuničatko ma tam bude cakat :sweat_smile:

dvojdverove sa aj mne velmi pacia,ale neviem co je to len moj dojem ze su nejak krpate vnutri?nezda sa ti?lebo ja cakam kym mi odide tato a chcem taku tiez

luci,keby mne chceli darovavat stromceky,to by som sa straaasne potesila,to ja mozem teda-hlavne teraz kedze mam kde sadit stale-ale tak nejak to este nikoho nenapadlo veru,este nejaku tu kvetinu v crepniku som dostala,ale stromceky by som radsej... :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak jen jdu poreferovat, že kino bylo fantastický. Už dlouho jsme tak super film neviděli! :dizzy_face: Byli jsme oba s manžou nadšení!!! :slight_smile: Švica se švagrem s náma nakonec nejeli. Trvalo to totiž 2,5 hoďky a ségra se bála, že by to už nevydržela odsedět. Ale opravdu všem vřele doporučuju!!!

Naty je zase pěkně nachcípaná. :frowning2: Asi jsme to úplně nedoléčili, kašle zase úplně strašně. :unamused: Tak hned zítra naběhnem k doktorce, snad jí to brzo poleví. Příští víkend nás čekají padesátiny, tak abysme byli fit. :slight_smile:

Odpoledne valíme na chvíli ke tchánům. Už jsme tam nebyli ani nepamatuju, tak splnit povinnou návštěvu a hurá domů. Ještě mrknem do lékárny malé na nějaký podzimní botky. Teď nosí ještě ty, co nosila na jaře, ale už jí jsou na ťip ťop.
28. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď dočítám, že Kristi se kino taky líbilo, tak bezva. :wink: Spokojenost na všech stranách. :slight_smile:

Luci,
já teda musím říct, že podle mě bylo hnusný jen to skalpování a pak když vyřezával ten hákovej kříž. To jsem teda musela otočit hlavu, to mi dělalo zle. Jinak se to dalo. :sweat_smile: :wink:
28. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, zrovna tyhle dve sceny, ale jinak sranda :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak ja si pockam,kym bude na nete a potom stiahnem a "kuknem" doma,v kine by som uz neobsedela veru,vsetko ma tlaci... :unamused:

inak co sa tyka "ukecanosti" tak kiko teda uz riadne dava,najviac sa zasmejem ked zacne taku vetu typu ze :mam taky napad.... :grinning: a podobne,alebo ked mudruje ked sa tvarim ze nieco neviem a on mi to strasne dolezito vysvetluje,sranda,no..

ale basnicky sa ucit nechce,zato vecernu rozpravku-uz tri tyzdne v kuse mame "o jankovi polienkovi"-tak tu uz vie skoro naspamat,ja zacnem citat vetu a on mi ju dokonci-este aj presne tym istym tonom ako ja :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia je teda nachcipana, chudinka, ale dostat do ni sirup, to je nadlidsky vykon :pensive: no, snad bude do stredy v pohode.

uz nekdo topite? v noci uz je docela kosa, tak to asi uz behem tydne zapneme :sweat_smile:
28. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ty pohadky u vas musi byt srandovni :dizzy_face: U nas zatim rekne tak posledni slovo z kazdeho radku basnicky, ale jako cele vety to jeste nee.

Kristi, a kdyz ji ho smichas s nejakym dzusikem?

My jeste netopime, ale asi brzy zacnem, v noci a rano byva tak 10-11st, to je uz kosa. :confounded:

Zitra jedu pro novou postel, jupiii!
28. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, tak konecne spinka, zaplatbuh, jsem hotova...

tady si dneska Mia vybarvovala omalovanky, moc ji to bavilo
http://www.minimaxtv.cz/article_list.php?menuid=631#
28. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! My byli včera venku dopo i odpo, odpoledne tedy s kamarádkou, pak u babičky a dom jsme přišly až k večeru, tak nám to pěkně uteklo :slight_smile:
Dnes to počásko moc nevypadá :unamused:

kristi - a co máte za sirup ? My třeba na kašel jsme spokojený s Hedelixem a ten ona ráda - zrovna včera ho viděla ve skříňce, tak jsme jí řekla, že to dostane až bude mít kašel - tak co myslíš, že udělala :grinning: začla hned kašlat :grinning:
29. zář 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tady je pekne hnusne a Mia ma stale kasel, takze urcite budeme doma, ch jo
29. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranecko :wink:
Uz teda docela podzimni, je pekna kosa, ale co uz, ted musi prejit zima a pak uz se zase budeme tesit na leto :dizzy_face:
My teda taky netopime, ale bohuzel jak v bytovkach...musime cekat, az teplota klesne po 3 dny pod 13 st. a pak zatopi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas nehrozi zadne sirupy, po vsech blije...jak na kasel tak Nurofen, zatim jsme radeji u cipku. Bohuzel kdyz neni zbyti nasilim to do nej naleju, ale je to pekna trauma jak pro me tak pro nej :unamused:
29. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Mie pustila krtecka a dobry....
29. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám už dnes mírně topí
29. zář 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uvarila rajskou s kolinkama, snad to Mia bude jist....
29. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes delala bramboracku a rizoto, Mara si pochutnal a za chvilku to jdeme zalomit :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
dneska som bola v poradni,vsetko zatial ok,odteraz uz musim chodit kazde dva tyzdne a dostala som uz aj papier na matersku,tak som zvedava co na socialke potesia,ja dufam ze to bude zas pol roka z platu...by som sa potesila,to som mala fajn,tu maximalnu...

no,na vecer a rano je uz aj tu kosa,asi nakazem manzelikovi aby vecre "nastartoval" kurenie,lebo ked vyjdem z vane ,nie je to bohvieco uz teda,brrr

kristianko nastastie sirupy a kvapky vypije celkom v pohode,teraz ma jeden sladky humus,co musi byt v chladnicke,tak ten vola "zmrzlinkovy sirupcek",potom druhy menej dobry na kasel a este kvapky tie su hnusne,ale vypije a povie ze boli stiplave-ale rycho zapije cajom a je dobre...aj ked raz mal taky hnusny sirup,nechcel ani za nic,tak som mu ho dvala s jogurtom na lyzicke-tak na trikrat som mu to podelila a nezbadal..

:grinning: zakernost,no ale co uz s nim,no..
29. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jesle opět s pláčem, už byl na dvě hodiny a já najednou měla času, že jsem nevěděla co s ním :slight_smile:

kristi chudák miuška, my na kašel máme kapičky sinecod, sirup do něj nenaleju ani náhodou to blije...takže jako Mára jedině čípky a kapičky...Dála je zvyklej ho hezky jíst ze lžičky...tak Miušce pusinku a´t je brzo fit...ještě mi kamarádka poradila Kaloba (se to jemnuje) je to na kašel a záněty horních cest dýchacích hned od počátku a prý to má být hodně dobré...teda jako účinné nevím, koupila jsme dávala jsem :sunglasses: nudle tečou pořád :grinning:
29. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame na kasel Amprobene momentalne...

kiko ide do skolky od stvrtku,tak to som zvedava ako to bude prebiehat po tyzdnovej pauze,asi nic moc :unamused:
29. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes mi volal ten kamos ohledne prace, tak se mam sejit se sefem ve ctvrtek a tam se bud dohodnem, nebo ne. Pokud mi nabidnou plat od 15 litru nahoru, jsem ochotna zvednout prdel, jinak se mi to nevyplati. Ja beru ted na 2 decka i s pridavkama a ruznyma priplatkama 12 litru, pokud teda budu platit jeste skolku a taky budu muset dojizdet, takze za mesic projedu min. 2 litry, musi se mi to vyplatit. Jinak na to prdim, abych chodila do prace jak mezek a jeste byla ztratna, to by se mi fakt nevyplatilo....takze uvidim. Mela bych byt zamestnana jako prodejce automobilu Renault :wink: :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, ona je v poho, i jsme se byly tedka projit, takze pohoda. :slight_smile:

Andrej,t o zni dobre, ale tohle se dela na zivnostak, ne? a provize? jak to delas, ze mas na deti takovy pridavky?
29. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, budu jako zamestnanec, budu bud sedet v prodejne a nabizet auta, a nebo spis si myslim ze zacatku budu delat nejakou administrativni praci spojenou s tim autosalonem...nevim jak to tam chodi, nikdy jsem v tom nedelala...zbytek mas v IP :wink:
29. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je neco, co jsem delala ja, to te bude bavit
29. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,

kristi dobrej odkaz na omalovanky, neco podobnyho maji u nas v Ikee a Leu to hrozne bavi, akorat ze se mi moc nechce ji pujcovat muj notas, pac pak by ho chtela furt :slight_smile:

Andrej, to zni dobre, to by me taky bavilo :slight_smile: A jako prodejce budes urcite mit premie z prodeje.
Ty pridavky tak jako tak nebudes dostavat naporad, ne? Ja bych do toho sla.

Jinak jsem dneska koupila postel, tak ted uz jen aby ji muzicek sestavil, coz bude dle meho nazoru kamen urazu :grinning: a pak muzem konecne normalne spat :slight_smile: Ale jak ho znam, tak to hned tak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za chvili jde Lea ke tchyni, ja razim na drink s holkama a pak pujdem s Y. bud do kina nebo na pokra ke kamaradum, zitra neni skolka, tak se konecne zas jednou vyspim :slight_smile:))) Ja si na to vstavani do tmy porad jeste nezvykla :sweat_smile: :pensive: :grinning:
29. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzi vase deti tuzku, tak jak se ma? Lea ji porad drzi tak nejak divne a nechce si nechat rict...
29. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Dála tužku nedrží tak jak se má a myslím, že děti našeho věku jí ještě ani držet neumí ale možná se pletu ... :grinning: my bohužel zítra zase vstáváme školka funguje i ve středu :grinning:
29. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Mia drzi tuzku jak prase kost, ale hlavni je, ze vi co s tim ma delat. Priznam se, ze jsme ji vcera pustili k PC na ty omalovanky a cumim, jak rozumi mysi, kdy ma kliknout a kam, docela dost dobre se v tom orientuje
29. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tužku držet neuměj a na pc jsou borci co? já jen než se naučila myší to bylo peklo :grinning:
29. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jsou to sikulove :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek