• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my jsme dneska samy doma :wink: :wink: :wink: bude naka wine party?
29. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic, no.

premyslim, zda jit na to tancovani, ale asi jo, pac co doma,ze?
30. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko! no co kristi,dala si si wine party sama so sebou asi,vidim to tak... :slight_smile: my sme mali dneska otrasnu noc,kiko asi 5 krat docupital,ze ho boli nozicka,potom ze nemoze najs potkana(ma takeho plysacika z rattatouile) a stale nieco,o tretej rano prestal ,tak zas zacal muz chrapat :angry:
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

U nas noc super, Mara chrape do ted coz je asi rekord :sweat_smile: ,se mu nechce lenochovi z postele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

U nas je program nejisty, nic se mi nechce, tudiz asi zustaneme doma, max. odpoledne vyrazime pred barak na motorku, pokud nezacne luchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej baby, dneska je tak hnusne, pojdte pokecat....at se to tu trosku rozhejbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
prave jsem vstala a za pul hodky musim byt u doktorky, tak jen v rychlosti davam kafe a bezim :slight_smile:

S tou tuzkou se ptam jen abych mela srovnani, nam rikala ucitelka ve skolce, ze na to mame doma davat pozor, protoze nektere deti ji jeste drzi blbe. Me to taky pripada brzo. Bych chtela videt ty 2,5 lete deti, ktere ji drzi dobre :slight_smile:))

Wineparty jsem vcera mela nazivo :grinning: S holkama jsme byly na par sklenicek a pak jsem jeste jela na pokra za klukama :slight_smile:

Saku, blba noc teda :frowning2:
30. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám od včera furt ucpaný nos, tak to stojí za houby :confounded:
Bude dobrý obídek, dělám právě toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36225&user=18783

andrej - taky bych brala kdyby si takhle Kájuš občas pospala :dizzy_face: ale asi to nehro :zipper_mouth:
30. zář 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakonec sly, i kdyz dneska teda skoro vubec netancovala, ach jo. Ted uz je po obede a mozna si pujdou s tatkou hajnout, pac tatka je po vcerejsku lehce indisponovan.

ja bastim zelnacku, na dietu seru
30. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:00 • karotky
no,aj u nas je veru hnusne,este doobea sa dalo,cel sme ho stravili v meste na prechadzke a po obchodoch,som si herecka tasla vysoke cizmy a skoro som na parkovisko nedosla :grinning:

no,kristianko drzi ceruzku hrozne teda,ale ani ma to este nenapdlo ze nejak ho to ucit spravne,tak ale zacnem teda,ked hovorite.... :wink: :slight_smile:

andrej,aj vy mate motorkoveho maniaka??? :sweat_smile: aj my veru..
30. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, receptik vypada moc dobre, az na toho pangase, toho uz nekoupim, u nas v tv ukazovali v jakych podminkach tu rybu pestujou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nahradim to jinou rybkou, urcite to bude dobry! :slight_smile:

My jsme po vybornem obidku se svagrem, prisel pohlidat Leu, zatimco jsem byla u doktorky, navaril, pojedli jsme a sel domu, takove navstevy miluju :grinning: Meli jsme vyborny tataracek, hranolky a jeste donesl uzasne minidortiky ke kafi, mnam :slight_smile: Jedine minus je, ze jeste nemam tu mycku, takze nadobi uz musim poumyvat sama :slight_smile:))
Vecer nam prijde pohlidat Leu, pujdem do kina.
30. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me Roba potesil, v nedeli pujdem na hokej i s Miou :slight_smile:

Luci a na co jdete zase do kina?
30. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky
Jee Jara sel s malou na hokej dneska :slight_smile:
tak s etrosku nudim a budu neco varit ...
30. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mam veceri pripravenou, jen cekam na muze
30. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kolik kdo platite zalohy na el. a plyn?
30. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, my musime, protoze svagr a tchanovci odjizdi na 14 dni na dovcu, tak nebude hlidani. A taky Y. dostava levne listky do kina z prace, a mame tu par, kterym konci platnost :slight_smile:

No ale protoze ted nic moc v kine nejde, pujdem asi na nejakou fr. komedii :slight_smile:) Zrovna na to totiz tady koukam a nemuzu nic vybrat :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
plyn 100
eletrika 560
30. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy my ven museli bo Dála klusal v půl 8 do jeslí...dneska breknul u předávky ale pak prý byl hodný a zítra jde na celé dopo tak jsem zvědavá :astonished: pak jsme cestou ještě sli na hřoště a po o zase ven takže my dneska velice akční navzdory počasí :sunglasses:

kolik platíme z hlavy nevím a nechce se mi teď štrachat papíry ale plyn moc ne a ele asi 650???
30. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, pekne rano, dneska to vypada snad i na prochazku...

k veceri bude leco, takze mam klid, akorat bych mohla vyzehlit.

my mame uplne debilni zalohy vysoky nastaveny, tak to nam asi budou pekne vracet
1. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :wink:

Nam zacli topit, jupiiii :grinning: , to je hned teploucko v byte, vcera jsem zdechala z kosy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi ja platim taky dost, 1070 elektriku a plyn 1/4 letne 610,- . A to pokazde jeste doplacim....

Dnes jsem mela mit schuzku ohledne te prace a zatim mi ani nedali vedet, na kolik tam mam byt. Snad mi nedaji vedet hodku predem, byuch byla nasrana...
1. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi dnes doslo z rodinky...nase deti s nama jsou uz 32 mesicu!!! To to ubehlo, co?

Hranice mezi realitou a fantazii je pro dite stale jeste lehce prekrocitelna. Tak se v teto dobe u sveho ditete mozna setkate se zapiranim pravdy. Dite muze tvrdit, ze napriklad nemalovalo na zed ty barevne obrazky, ale rika to proto, ze si preje, aby je byvalo nemalovalo. Ne proto, ze chce vedome lhat. Dodejte mu duveru, aby vam reklo, co se opravdu stalo a aniz byste davala najevo zlobu nebo zklamani, vysvetlete diteti, ze lhani je horsi nez cokoli, co mohlo udelat. Ucinte pro nej sdelovani pravdy mene obavanou zalezitosti a pomuzete mu tak zarazit lhani v jeho samotnych korenech.

Vas zivot s ditetem

Mnoho rodicu ma ve veku temer tri let se svym potomkem jednu neprijemnou starost a tou je vztekani, ktere muze prechazet az v zachvaty a schvalnosti, jakymi je treba opetovne pomocovani ackoli dite jiz plenky nenosi. At se jedna o jakoukoli zalezitost, je velmi vhodne nevenovat diteti v takove chvili pozornost a nechat ho "vyvztekat". Kdyz se dite nesetka v reakci na sve chovani s tim, co ocekava, tedy peci rodicu, velmi brzy ho tento zpusob ziskavani pozornosti omrzi.

V pripade pocuravani se doporucuje proste znovu zavest plenky, aby se nehoda neopakovala. Proti tomu muze dite silne protestovat. Plenky mente pokud mozno bez emoci a tak, aby byla cela procedura pro dite maximalne nudna. Ve vetsine pripadu se cela situace brzy stabilizuje. Jenom je nutne zabyvat se vzdy pricinou zmeny chovani ditete. Tou muze byt i narozeni sourozence a tudiz prevedeni vetsiny pozornosti na nej.

Neodbyvejte sve starsi dite, ale trpelive se mu venujte a klidne ho zapojte do pece o miminko treba tak, ze vam poda nejakou potrebu, nebo vas bude jenom sledovat a vy mu vysvetlite, co a proc delate.

Tip pro vas

Nyni jiz dite zacina byt pomalu zrale na vozitka s pedaly. Muzete tak jit cela rodina vybrat nejakou hodne stabilni a zaroven zajimavou trikolku a ucit dite, jak se s pedaly pracuje. Vyberte pro trenink pokud mozno co nejrovnejsi a hladky teren, aby se dite nevydesilo z nahle se stupnujici rychlosti pri jizde z kopecka. Strach ziskany v tomto veku se totiz velmi nesnadno odbourava.
1. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragusko vidis, jak to hezky Dala zvlada, u nas je bohuzel pri vysloveni slova skolka uplny bengal, place, mysli si, ze tam jde za trest :frowning2: .Jeste teda nevim, jestli pujde tento mesic nebo ne, uvidi se podle prace. Pokud bude, bude muset nastoupit chte nechte, nebo v horsim pripade tech par mesicu bych si nasla pani na hlidani :unamused:

Kristi ja dnes delam spanelske ptacky a na veceri udelam tvou vcerejsi inspiraci na rizkek Ondras, vypada fakt bezvadne :wink:
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, my mame zalohyn 1390 za el. a 2400 za plyn - magori,co? takze budou pekny vanoce nebo kdy to odecitaj

Mia uz na trikolce umi, sice to nekdy neuslape,ale vi co a jak
1. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste neco, od vcerejska mam O2 Tv, jsem nadsena, Mara sleduje furt Disney Chanel a mam pokoj :sweat_smile: . A ja cucela do 1 rana na Zone Reality :grinning:
1. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, Andrej, u nas jede CT24 a obcas Spektrum
1. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proc tak vysoke zalohy na plyn? Mate vetsi spotrebu plynu nez elektriny?
1. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vcera jsme nakonec videli 2 filmy, nejprve jednu dobrou fr. komedii, a potom jsme volali domu, jestlli Lea uz spi, a sli jeste na tenhle http://www.csfd.cz/film/220577-laffaire-farewell/ - no nic moc, pokud ma nekdo rad spionazni filmy tak snad, coz ja nemam, takze jsem se v tom nejak ztracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Leu vezl do skolky tatka, ja si dopiju kafco, pustim nejaky serialek a budu zehlit.
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej to je naky prednastaveny jeste od developera, predpokladana spotreba, to jsem vubec nevedela, jak to funguje, my plynem topime a ohrivame vodu, to bude max. 1000 kc myslim
1. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, to jsou palky :confused:
1. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek