• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
akcul to bych taky potřebovala nějaký nápad...já pořád vařím dokola to samý, a když někde něco vidím jako nějaký recept, tak to zkusím jednou a pak stejně zase vařím klasiku...

jo mimochodem jsem vařila taky rajskajdupolívku, jak jste tu zrovna probíraly, že jí všechny vaříte a byla moc mňam... :wink:
20. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco ja jedu k tchynakum,takzen ted neporadim,ale delala jsem ryzeto,a kure na paprice to mala miluje :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapomněla jsem ...už jsem Dálovi koupila jarní botičky...ve zdravotních potřebách...a náhodou jsou to od toho samého dodavatele co kupovala Danča :slight_smile:) teď koukám na stránky :grinning:
jsou to tyhle...
http://www.obuv-konsorcium.cz/katalogy/img.php?katalog=detska-kolekce-celorok&img=7
20. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupila jsem v modré barvě :wink:
20. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupila :slight_smile:))) koupila :grinning:

Dani nevěřím, že Dálovi vydrží do podzimu :wink: myslím velikostně :sunglasses:
20. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že už bude jaro a léto i když to tak nevypadá ale tyhle holčičí na zimu jsou krásný :sunglasses:

http://www.obuv-konsorcium.cz/katalogy/img.php?katalog=detska-kolekce-zima&img=34
20. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama si tu povídat nebudu :grinning: odcházím :pensive:
20. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago za kolik ty ruzovy se mi libiiiiiiiii
20. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi botky super :grinning: kolikátky jsi Dálovi brala? já jen o cenťák větší,26.taky asi na podzim budou malý,uvidíme. ale 27 byly moc velký,vypadali jak kdyby měli na nohách ploutve :grinning:
a ty holčičí ,krása..no jo..my na výber na ty naše borce moc nemáme,no.. :sunglasses:

akcul - vůbec netuším co budu vařit,receptíky holky nahoďte,mně už taky dochází fantazie. asi udělám jeden den rybu a druhej den nějaký maso. ale jaký a jak,to ještě nevím..
s receptama sem! dobrej nápad!! :grinning:
20. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani vzala jsem 25, 24 mu byly akorát narvala jsem tma prst...do těhc 25 jsem ho dala v pohodě...ale myslím, že přes léto mu noha naroste na 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda nechápu po kom tu haksničku má??? já mám 37 a manža 41-42 :grinning:

pitrsko kolik stojí ty zimní holčičí nevím...:wink:
20. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píšu opravdu jako debil :grinning:
20. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak teď vás zanedbávám :wink: jak se máte?
my jsme pořád někde pryč, dneska jsem ale už musela zůstat doma, nestíhám ni domácí bordelek :grinning:
byli jsme na výstavě květinek, tak jsem si pokupovala nějaký krásky :dizzy_face: a dneska frčíme na víkend k mamce :slight_smile: večír jdeme s pavlem na večeři :dizzy_face:
luci pěkná fotečka :wink:
koukám, že řešíte spaní, kuk tu http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=40681&typ=1
u nás je to taky tak blbý
andrejko supr :wink: se blýská na lepší časy :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrsko ty se ptáš ale asi na ty jarní co? teď mi to došlo :slight_smile:) stály 700,-
20. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni kde jste byli? v Lysé?
20. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jj, ve středu, bylo krásně, ještě se dměma kámoškama, docela to ušlo, pěkná aranžmá a kytky na prodej, jinak jarmark, no
20. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu jojo na jarni na zimni je casek :grinning:
20. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni četla jsem ve středočeském tisku :wink: ségra tym kdysi jezdívala na dostihy a výstavu koní :sunglasses:
20. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, mě se ta kebule pořád motá, ještě to od rána nepřestalo. :confounded: Ale tlak jsem si měřila a mám dobrej, tak nevím.... :unamused:

Tak s jídlem mě už inspirovala ségra, udělám zapečený kuř. maso s bramoborama a se zelím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dragi,
botičky moc hezký! :dizzy_face: My jsme malé kupovali jarní ve vel. 22. :sweat_smile:

Soni,
díky. :wink: Fotečky pěkný! To jarní aranžmá se ti moc povedlo. :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dík :wink: mazla sis ten krémík? a prášulík taky nepomáhá? :confused:
20. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,
mě nebolí hlava, ale strašně se mi motá. Chvílema se se mnou úplně točí svět a je mi tak nějak divně. Dvakrát jsem dokonce měla dojem, že omdlím. Bojím se jít s malou i ven, abych sebou někde nesekla. Radši počkám na Evžulu a půjdem se provětrat společně.
20. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je asi venku špatnej tlak :unamused: se mi to taky někdy stává, a taky se zkus pořádně najíst :wink:
20. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco to je divny,raci nikam nechod aby se ti neco nestalo kdy prijde?abys nebyla dlouho sama doma
20. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem právě obědvala. Jsem myslela, že to bude aspoň lepší, ale pořád nic. Si chvilkama přijdu jak ožralá. :grinning: Manža dnes přijde už kolem třetí, takže dobrý. Jen to dítko, kdyby dnes chtělo aspoň po obědě spát, bych se taky potřebovala natáhnout. :unamused:
20. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul já měla přesně tyhle stavy jak jsem byla teď podruhé těhu...to bylo děsný ale mě se točil svět, i když jsem ležela v posteli...děsný...po zákroku ani náznak točení :wink:
20. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco a mala uz nechodi jo??tak to jsi v pasti to by me jeblo :astonished:
20. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
no to si myslím, že u nás teď nehrozí, teď mi skončila MS. :sunglasses: Asi to bude fakt nějakej divnej tlak. Jen je to zvláštní, protože to na mě nikdy tak nepůsobí.
20. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale, že by luci :grinning: :dizzy_face: s tím spaním je to utěch dítek fakt běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: tak se drž :wink:
20. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko,
chodí jak kdy, někdy jo, někdy ne. A dneska to zrovna nevypadá, že by se jí chtělo spát. :unamused:
20. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mal auz je ted konecne dva dny ok,nevim co to melo byt,ale stavame furt strasne brzo :unamused: prej je to normalni,pak takhle stavaj porad
20. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s receptama neporadim. Ja jsem zas od nedele na diete, jsem se zarekla ze ty tehotensky kila pujdou dolu ted a nebo nikdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Jim jen maso, zeleninu a trochu ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Okno mame dodelany, Lea furt dokola mele "buch buch buch pam (pan)" :wink:
Sjely jsme i na nakup, koupit nejake zdrave mnamky, vecer jsem slamenka, tak dorazi kamoska na sklenicku ;)

Bez odpoledniho spanku to musi byt mazec ...
Ja teda davam Leu spat pravidelne po obede, i pokud nejevi znamky unavy, je to takovy ritualek, nekdy usne hned, nekdy si tam povida skace a podobne a vytuhne az se unavi, a vyjimecne jednou za cas i neusne, ale je tam, ma tam hracky a knizky a aspon odpociva.
20. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek