• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja myslela, ze by mi stacil 5l. coz teda asi jo
1. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na severu bezvětří :sunglasses:

manžel odjel na floorbal, dítko už mám vykoupané, tak snad bude večer klídeček
1. říj 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady vichr teda není,ale žádný teplo taky ne :grinning: jsem měla jen svetýrek a už jsem kosla :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo chjooo,já už se těším na koupááák :grinning:

dragi jj kluci v jeslích spinkají. já je tam dávám na 5 dní v měsíci,na celý den. ty asi jen na dopoledne bez spaní,ale každý den,nebo jak?
1. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, uz bych si mela poridit bundicku
1. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na 5 dní v měsíci pouze dopoledne, všichni mi říkají, že nesmím na víc než na 4 hodiny, protože by mi sebrali mateřskou, ale něco mi říkala ta vrchní sestra co má jesle na starosti, že když bude Dála v pohodě je jim to jedno a může tam i spinkat...musím to propátrat, te´d ho tam stejně spinkat nenechám ale později...jo a teď večer Dála pravil, že zítra nechce do školky a že bude doma...tak to bude asi boj po ránu :grinning:
1. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi tak to teda slyším poprvé,nějaká hloupost,ne? vždycky to bývalo na 5 dní v měsíci,ale celých nebo 4 hod denně (do školky) bez oběda - aby se nepřišlo o mateřskou. nedošlo k nějaké změně zase?? já myslím,že ne.. ale příští týden se ti u nás můžu zeptat,jak to je..až povedu kluky do jeslí.
1. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani v poho, já půjdu odnést papír na sociálku, tak se poptám tam :wink:
1. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Dani koukala na ten papír co mám pro sociálku a mám zatrženo na 5 dní neomezeně a i v zákoně to tak je...takže to mi zase povídaly nějaké drbny :sunglasses:

Celodenní a řádná péče o dítě

Rodičovský příspěvek náleží rodiči také, jestliže

1. dítě do 3 let navštěvuje jesle, mateřskou školu nebo obdobné zařízení nejvýše 5 kalendářních dnů v měsíci
2. dítě nad 3 roky navštěvuje mateřskou školu nebo obdobné zařízení nejvýše 4 hodiny denně nebo nejvýše 5 dnů v měsíci
3. dítě pravidelně navštěvuje nějaké zařízení pro děti se zdravotním postižením nejvýše 4 hodiny denně,
4. dítě dlouhodobě (těžce) zdravotně postižené navštěvuje zařízení pro děti předškolního věku nejvýše 6 hodin denně, a dítě školního věku, které navštěvuje základní nebo střední školu,
5. dítě navštěvuje jesle, mateřskou školu nebo obdobné zařízení nejvýše 4 hodiny denně rodiče (osamělý rodič) má sluch nebo zrak postižený v rozsahu 50 % a více

Přesně viz zákon č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, § 30b odstavec 2).
1. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak super,už jsem se lekla :grinning:
tak tam ty drbny srovnej a můžeš tam Dálu klíďo dávat na dýl. mezi náma,jen na dopo,to mi přijde celekm zbytečný. když to beru podle sebe,já vždycky lítám vyřizuju zařizuju a jsem ráda,že tam do toho odpoledne jsou,za 4 hodiny bych toho moc nestihla. takhle si plánuju veškerý doktory,kadeřnice, prostě vše co je lepší obejít bez dvou sígříků,na dny kdy je mám v jesličkách. zaplaťbánbů za ně :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecer,

Dani, ja zapomnela celou sobotni akci vyfotit, nejak ani nebyl cas na to myslet :sweat_smile: Ale, dneska jsem byla na nakupu, ingredience mam, a zitra ty veze udelam k masu. Je to hrozne jednoduchy, vlastne na sebe jen klades kolecka lilku, cibule, rajcat a cukety, az ma kazda vezicka takovych max. 8cm, aby to nespadlo, jinak se tam snad nedava nic, jen troska soli a olivovy olej (jeste dozjistim) a zapece se to v troube...(mozna by se to mohlo i posypat syrem nebo jinak vylepsit). Tak foto pak dodam :slight_smile:
Svagr furt nema babu, a asi ani nikdy mit nebude, on je takovy tunta, ze to az mozny neni :sweat_smile:

Polivky - Lea ma rada jen porkovou a kvetakovou... Sem tam vytvorim pro sebe bramboracku nebo zelnacku. Jinak polivky moc casto nevarim, s vyjimkou kdyz jsou tady nasi, tak to polivka MUSI byt kazdy den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dneska veselo, probehla u nas sexualni vychova, vybarvovali jsme zviratka a Lea prohlasila ze pejsek ma ocasek, kocicka taky, krokodyl taky a tata taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takze jsem musela vysvetlovat, ze to sice vypada jako ocasek, ale neni to ocasek :grinning: No sila :slight_smile:))

Jdu se mrknout po novem kocarku, budem chodit do skolky sem tam pesky, mame to neco pres kilometr, a prijde mi blby jezdit porad autem, dneska jsem to zkusila poprve :sweat_smile: a pohodicka, akorat s tema nasima rozviklanyma golfkama to jako fakt nejde :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já ho zatím nechci nijak stresovat on je takový plašánek a včera se ptal..Nebudu spinkat tam v postýlce, tak jsem mu slíbila že nebude :grinning: mě stačí i ty 4 hodinky, do jelsí to mám 10 minut pěšmo (s Dálou půl hodiny)a vše po ruce...zatím to nebudu hrotit...dneska jsem seděla doma a čas se neskutečně vlekl...tak zítra pořádně uklidím, vyžehlím a víc dělat budu zase příště :wink:

luci já chci taky zeleninový věžičky :wink:
1. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to je jasný, k ničemu ho nenuť. u nás to naštěstí proběhlo úplně v pohodě, myslím si že určitě proto,že tam jsou spolu oba. takže zvykání trvalo asi jen 3x na dopo, pak už do podpoledne. a kluky to tam baví,vždycky se těší. lituju ty maminky,když tam někdy vidím ty strašlivý uplakaný scénky, je mi jich fakt líto,já bych to taky blbě zvládala,kdyby mi kluci plakali naříkali.

jste mi tu zas nadělaly chutě těma debatama u jídle. zítra udělám baštu,naložím krkovičku po provensálsku a k tomu fazolky na slanince,uáááá to máme rádi!! :grinning:
1. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, dneska mame litani, aspon se tim zabije den, mozna pujdem i na chvilku na hriste...

varit budu kridylka
2. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:

Luci to jsi mi pripomela to, jak Mara furt rika tata ma velky culi a Marco maly :grinning: , jinak Leuska je sikulka, velice vsimava holka :grinning: :grinning:

Ja furt jeste s tou praci nevim, vcera jsem mela mit schuzku se sefem a on je furt tak zaneprazdneny, ze na me proste vcera nemel cas, kuwa :angry: , to miluju...takze cekam, az si milostpan udela cas :angry:

Dani do svagrika mi nedelej, uz jsem se rozhodla, v lete jedu jen tak jakoze jedu kolem uplne nahodou :grinning: :grinning: k Lucce na navstevu do novyho domecku a budeme Leu a Maru hlidat se svarou spolecne. Ty nemas narok, ty uz jsi vdana a ja se chci taky dockat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi cau, jsem te uplne zapomela pozdravit, vidim, ze vse zvladas lehkosti tobe vlastni :wink: :dizzy_face: . Hele mam zalusk na jednu praci, je to v autosalonu Renault, asi na prodejnu, ale je to pres znameho a nejak se nemuzeme domluvit na schuzce pac sef je hodne zaneprazdnen :unamused: A gratulka k dalsimu studiu :wink:

Dragu, Kristi, moje segra ma tez tlakac a nemuze si ho vynachvalit, ja ho nemam pac mam z nej strach, nevim proc mam zafixovane, ze par papinaku kvuli spatne manipulaci bouchlo, tak ho radsi nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,t o bylo driv, prej jsou tedka bezpecny....a ja bych si tak dala polivku a nechce se mi to 3 hodiny varit, ze?
2. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si papiňák teda taky nemůžu vynachválit..andrejko to snad bývalo dřív, jak byl takovej ten jeden jedinej druh papiňáku a když někdo zapomněl a chtěl to otevřít dřív než to vypustilo páru,tak to udělalo buch,ne?? :grinning: :grinning:
ted bych se toho rozhodně nebála :grinning:

k práci držím palce at ti to vyjde. :wink:

hele ty se tam teda chystáš v létě,jooo??? hmm hmm hmm, tak to já asi budu mít "zrovna cestu okolo" na jaře,at jsem tam dřív :grinning: :sunglasses: :grinning:
2. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je dneska celkom fajn,rano sice kosa,ale teraz pekne svieti slniecko,kiko je este do 12-tej v skolke,ja mam navarene,upratane,takze vegeeeet

luci,no uz zacinaju pustat vselijake hlody tie nase deticky,kiko minule nabehol tatikovi do sprchy a prisiel mi oznamit ze "tata ma velku riť! " :grinning:

a vcera som mu musela ukazovat ako a naco sa pouziva odsavacka mlieka :sweat_smile: strasne sa mu to pacilo :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zdolala na biáči hranici 300 tisííííc!! :grinning:
2. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
CUSIK HOLKY JAK SE VEDE,MY BYLY UTRACET A SME DOMA KONECNE..

hOLKY NEVITE ZDA JE NAKY FORUM,KDE BYCH SE MOHLA OPTAT NA icq??ME TOTIZ NEJDE,NEMUZU SE PRIHLASIT A SEM PORAD SEDIVA TO ME STVEEE
2. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, uz jsem to videla nekdy predevcirem, jsi fakt dobra, mne uz to jako vubec nebavi, je to pomaly
2. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,předevčírem to bylo poprvý,pak smazali výsledky a dnes jsem to dala znova.. mě to nějak furt baví nejvíc,ty ostatní mě neberou..

došla mi inspirace na činnost,nevím kam s klukama jet,chjo chjooo,musím honem něco vymyslet.
2. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jeste dneska? to my uz nic, venku foukka, nerada bych aby zase nastydla
2. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je krasne slnecno,ale tiez taky mrazivy vetrik fuka,mlady zaspal az o druhej,tak neviem dokedy bude vyspavat,takze von uz nepojdeme veru-este ze sa vencia doobeda v skolke kazdy den 1-1,5 hodky su vonku,takze fajn,ked aj ja s nim nejdem nahodou,predsa len na vzduchu bol...a potom tajne dufam ze sa ozve krstny navecer... :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak Dála v jeslích v šatně opět bé bé amminka...ale pak prý dobrý, že si pěkně hrál a malovali nějaký hrušky nebo co...tak snad se srovná,...je to taková moje malá vokurka :grinning: večer začal, že dneska do školy nepůjde, že bude doma, ráno opět, ale nakonec šel...a že ho bolí bříško...tak nevím, kde pochytil, že když ho bude něco bolet bude doma...jsem se tomu docela smála jak už takhle maličký děti umí s náma vychcávat :grinning:

dani 300 tis to je maso :slight_smile: mě taky baví nejvíc ostatní je na mě takový divný...jo ale 300 táců to asi nedám ani náhodou :wink:
2. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Dragi, Lea dneska pry ve skolce malovala jabka :grinning: Ja jsem byla dopoledne na uzasne kosmetice, a pak jsem se byla zapsat do posilovny :slight_smile: stalo to prachu jak slupek, takze beda mi, jestli tam ted nebudu chodit... :rolling_eyes: :grinning:

Dani, ty rekordmanko, jak to delas? :confused: :slight_smile: Me taky ty ostatni hry vubec neberou, sem tam si zahraju jen pokra nebo biotronic. Posledni dobou si otevru FB a v aktualitach mam jen samy kdo kolik nahral bodu v jaky hre, pak kdo ve farmville natrhal kolik zeli, nebo co :grinning: milion doslejch srdicek a kyticek a drinku, no uz tam pomalu nemam zadny normalni zpravy :slight_smile:))

Saku - taky super hlaska s tou velkou riti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Potrebuju podzimni boticky pro Leu, az se konecne probudi, nekam vyrazime kouknout. Ted poslednich par dni spava nejak dlouho, nic za to odpoledne nestihnem :sweat_smile:
2. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdelka malá mi dnes po ó nespala ... odpo jsme byli u babičky a chtěla si tam jít lehnout ... tak jsme jí museli zabavit, tak šla s babičkou nakoupit a pak mi ji přivedla dom. Vykoupala se, poručila si k večeři míchaná vajíčka a už chrupká - doufám, že už do rána :wink:
2. říj 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to jsi dobrá,já se nějak ne a ne hecnout k nějakým sportovním výkonům. a to jsem byla taková sportovkyně než jsem otěhotněla :confused:

hele a na biotronic mám už svůj systém,jde to jako po másle :wink:

v mrazáku už si chladím burčáček,mňáááám :grinning:
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prozrad, slibuju ze to zkusim jen jednou
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, tady je moc pekne uz se tesim na dnesek, mame toho v planu fakt hodne :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek