• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Helou zeny :wink:

Dani tak ty me chces predbehnout, jo ty potvoro :grinning: . Tak to ja tam jako by "nahodou" pojedu uz v zime lyzovat :grinning: .Sice nevim kam, mozna na kopec u Luccineho baraku :grinning: a nebo si nekam se svarou vyrazime :grinning: :sunglasses: . A nebo ti nezbyva nic jineho nez se rozdelit :grinning: :grinning:

Dani ty vogo jak to delas s tim Biotronicem? Hele me to muzes taky prozraditr, kdyz uz budeme v rodine :grinning:

My dnes mame naplanovany vylet na hrad Hukvaldy, Mara byl dlouho zavreny doma, tak ho trosku vyvencime :wink:
3. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem se dokopala a vytridila Mie letni veci, takze hnedka je misto ve skrini
3. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
hele mely jsme Kristi stejne myslenky akorat s tim rozdilem, ze ja tridim veci na pradlovem kosi, jsem vyhodila a vytridila kopy pradla
3. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženy!

můž právě odvezl děti k babičce,páč jdeme dnes na tu oslavičku. ještě nemám pro naše koupený žádný dárek,ani nevím co..

s biotronicem no nevím nevím,takhle zadáčo tu dát knowhow :grinning: :grinning: ale že jste to vy. nic světobornýho to není,asi tak taky některá hrajete. já si ty bombičky do 5.kola jen sbírám,když to jde,abych měla do zásoby. Prvních 5 kol je brnkačka,takže když nemusím,ty bombičky neodpaluju,jen si je vyrábím a pak v těch vyšších kolech se hodí. tak to zkuste.a ne že zlomíte můj rekord! :grinning: :grinning:

andrej - no nevím nevím,už na lyže říkáš,jo? tak já ti nevím,jestli si tam nezajedu ještě ted na podzim zasurfovat :grinning: :grinning:

věci mám už vyřazený dlouho,ooobrovská krabice už putovala k dalším dvojčátkům,o rok mladším od nás :wink:

tak nevím,když mám ty kluky pryč,jestli se mám pustit do úklidu tady té spouště,co tu po nich zbyla,nebo jestli si nemám jít ještě schrupnout :grinning: :sunglasses:
3. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak nejak to i hraju, nicmene to teda zkusim jeste jednou......ale az veceer.
3. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre poledne zeny!

Andrej, Dani :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jsem zvedava, ktera prijedete driv, hlavne se nepoperte :slight_smile:))
Andrej tebe musim ale zklamat, v miste bydliste kopce nemame a hlavne snih tady je jednou za 10 let, a jeste jen tak centimetr :grinning: :grinning: :grinning: Ideal je tu ten prelom jara/leta, tak se na vas tesim. Chudak svagrik, kdyby vedel jaky ma na MK uspech :grinning:

Danco, s tema bombickama to delam stejne a mam rekord nekde kolem stovky :grinning: tim to asi nebude :slight_smile:))
proste jsi dobra no. Jo a uzijte si oslavicku!!! To je krasny vyroci :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
Nasim jsem posledne koupila poukaz na thajske masaze, my tam byli taky a byla to docela sila, malem nas ty thajky rozlomily vejpul :sweat_smile: Ale dobry. Nasi jeste nebyli, tak nevim jestli se jim to bude libit.

Dopoledne jsme byly s Leusakem nakupovat, boty porad nemame ale koupila jsem kocarek. Nekomu to mozna prijde blby, tedka kupovat kocar, ale ja mela jen takovy hodne levny golfky. A ted na to chozeni do skolky (rozhodla jsem se, ze se budu maximalne hybat a ne si furt vozit zadek v aute) :grinning: proste potrebuju kocar, ktery jede, tak mame MACLAREN :slight_smile: bomba, proti tomu mymu jede uplne sam :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukam, ze jsem samy predsevzeti, vcera jsem nechala palku za permici v posilovne, dneska kocar na pesi tury, jsem na sebe fakt zvedava :sweat_smile: jako kdybych se neznala :sweat_smile: :grinning:
3. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak to jsem na tebe taky zvedava :grinning: , hele nafot ten kocar, jsem na nej zvedava :wink:

Dani kurna, asi te uz netrumfnu, pac ja nesurfuju...a se snehem mam taky utrum, jedine ze bych jela jako otuzilec preplavat kanal La Manche a jako "nahodou " bych doplavala ke brehum svarovo vily :grinning: :grinning: :grinning:

Holky my jsme po vejlete a ja trubka jako obvykle zapomela nabit fotak :grinning: , slapky mam uplne seslapany, kura a jak na svinu dojdem tu streku k hradu a oni nam pred nosem zavreli, ze prej jen do 4 :angry: . Hlavne ze jsme si po ceste sbirali kastanky a sahali Lisce Bystrousce na ocas :grinning: a pak nam zavrou branu pred cumakem :grinning:
3. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byli v jedny novy hospode, Mia mi snedla pulku ptacka s ryzi, pak jsme byli na tom muskareni na Vltave,ale to moc koukavy nebylo. A nakonec jeste v Toulcove dvore, byl tam den zvirat, kone, kralici apod. To bylo fajn....
3. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Helou zensky :slight_smile:
Dnes jedeme k segre na zahradu, pak k mamce a asi sjedeme do Ostarvy, shanim sobe i deckam boty na podzim. Mela jsem uzasne Gore-texove Adidasky pro Maru, ale bohuzel, i kdy na delku by je jeste obul, nenarval do nich nozicku, ony byly totiz uz pri koupi uzsi a kdyz uz jsem mu tam noizku narvala, plakal bolesti, ze ho to tahne... :unamused: . Tak jsem je prodala, na MMB se ohraly 2 dny, jsem nevedela, jaka je po tom shanka :wink: A jeste Laura potrebuje bundu, Maru mam super zasobeneho, na tuto zimu a podzim ma dokupy 6 bund a kabatku.
4. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou neděli....
peču borůvkové mufiny tak jsme zvědavá :grinning:
ven nejdu je kosa...odpo půjdem do herny, máme tam sraz s holkama kladeńačkama...

andrejko tak aspoń, že jste si šáhli na ocas :wink:
4. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
no my mame za sebou "uzasnu" noc zas,kiko zliezol z postele o polnoci a niekam sa vybral-este asi v polospanku a tak spadol ze si rozhryzol hornu peru ale brutus teda,krv sa mu valila a strasne plakal,ja som skoro s nim,chudiatko male,ja neviem co to robil,teraz to ma opuchnute,vypada jak kacicka,ale uz je v pohode,som myslela ze len slamkou bude dneska jest a pit ,ze to ani neotvori,tak snad to bude ok,ale ma to teda riadne,ja dufam ze tam nebude mat nejaku jazvu alebo co...

luci,veru,my kocik uz nepouzivame asi pol roka :wink: ale ked mi dosiel teraz pre malinku co som objednalava,hned sa donho nasackoval a musela som ho vozit po byte :sweat_smile: horsie bolo ked sa chcel narvat do miminkovskej korbicky :sweat_smile:
a minule som ho odhalila,take ticho,hned mi to bolo podozrive a on v spalni napchaty v lehatku pre babetko :grinning: , mala som ho tam rozlozene lebo mi den predtym prislo,tak som ho skusala zlozit-no hlavne ze je tam ze pre dietatko do 9 kg,skoda ze som ho necvakla vtedy :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránko!! :slight_smile:

dragi - přísahám ,že na ty mafiny už 3 dny myslím,kže bych je mohla udělat. ale nějak se mi do toho zatím nechce,nikdy jsem je ještě nedělala.. hele na to je potřeba nějaký speciální formičky,na ty mufinky??

andrejko - hele tak abych nebyla úplnej škrob - jeden víkend v měsíci ti ho půjčím. Nebo také na dny,kdy pojedu domů navštívit mé bližní :grinning: Ale nee že mi ho odrovnáš,s tvým temperamentem,ty mi na něj vlítneš a úplně mi švagříčka vysílíš :grinning: :grinning: :grinning:
Mára má 6 bund a kabátků?? tyyy jo kde to unosíí?? jaký má kabátky? já koketovala s kabátkem loni i předloni,letos jsem žádnej ani neviděla :unamused:

jinak oslavička včera super,nová hospůdka fakt skvělá. a když nám hospůdku zavřeli,tak naši šli spinkat domů a já hecla ještě bráchu s manželkou a šli jsme ještě trošku zakalit. dneska mám bolehlááávek,au au auuuuu,ale bylo to fajn :sunglasses:
4. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
saku ajajaj,to musela být děsivá příhoda. at se to kikovi hezky zahojí :wink:
4. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
saku teda to je děsný..Dála taky v noci pochoduje, ret si takhle prokousl jednou u baičky upadl na kámen, babička z toho byla hotová, brečela..ret napuchlej děsný úplně jinej kukuč než normálně co? ...a krve je ze rtu vždycky moooc....nejlepší je hned dát nanuka... :wink: tak ať to má Kiko rychle zahojený :sunglasses:

Dani já ty mafiny taky už dělám asi měsíc, ale dneska jsem se dokopala a konečně je upekla...vypadaj dobře, krásně vyběhly, jak chutnaj nevím ještě jsme neokusila...já mám na ně takový ten mufinový plech na 12 kousků a ještě jsem je udělala do papírových košíčků...jak jsme ale pátrala na mmb tak je holky pečou třeba na obyč plechu jen v těch papírových košíčkách, že třeba nechaj 2-3 a tím jsou ty papírky pevnější a drží tvar :sunglasses:
4. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kurňa Dála mi někam zašil mobila a nemůžu se ani prozvonit abych ho nevzbudila, kdyby ho měl někde v pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mobil nalezen u Dáli v myčce na autíčka...naštěstí ho neumyl...jinak spal pacholek 45minut se picnu, ale co aspoń snad!!! usne dřív večer...ranní vstávání do jeslí je děsnýýý :grinning:
4. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
draga,tak to uz ste akoze vyspaty?no kiko este ani nezaspal,uz tretikrat vyliezol,ale som sa mu povyhrazala ze zoberiem robotov spat do obchodu(vcera mu tatinko kupil takych na ovladanie),tak zaliezol...tak snad pospi aspon troska :angry:
4. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jsem vám neřekla ještě zážoitek ze spaní ve velké posteli :slight_smile: kuci maj v dětským ještě jednu dospěláckou postel,(to asi víte) a erik ted už dvakrát chtěl spinkat v ní. jednou to bylo jen po obědě,to se v pohodě vyspinkal,klídek a ten den v ní chtěl spát ještě na noc. tak jsem ho tam nechala, v klídu usnul,párkrát jsem se na něj byla juknout,v pohodě a pak uprostřed noci spadnul. ale krásně spadnul .hlavou zůstal na posteli a zbytkem těla jakoby klečel,skoro ležel u postele. a spal tak klidně dál,vůbec ho to nevzbudilo :grinning: :grinning: škoda že jsme to nevyfotili :grinning: :grinning:

dragi mufinky závidím,dala bych si. tak já nakoupím košíčky a zkusím to.akort asi nebudou borůvkový,bohužel,borůvky miluu ale nemám. dám do nich červ.a černej rybíz.

jdu se hodit trochu do pucu,jsem po včerejšku jak přejetá parním válcem a pojedu pomalu pro kluky. :wink:
4. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dani,to mohla byt sranda :grinning: moj brat doteraz spava v takych polohach a to uz ma 22 rokov :sweat_smile:
no ved,ked to cloveka nenapadne v takej chvili vybrat fotak :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme byli na hokeji i s Miou, no super...detskej koutek, navic se i koukala, tleskala, skakala, takze fakt pohodicka... :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nam asi chodi doma skritci a schovavaji veci, vecer jsem delala Mie mliko normalne ho mam v pixle z Ikei a ted rano ho hledam a neni nikde, tak nevim, zda jsem debil nebo co...
5. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránečko! :grinning:

počasí trošku fuj,ale třeba se to vybere.

my jsme včera víkend zakončili výborně. Nečekaně se ozvali naši přátelé c o bydlí kousíček od nás,že jim z jakési sokolské slavnosti zbyl gulášek a bečka at dojdem. tak jsme se u nich na zahradě sešli grupa,papalo se,gulášek excelentní a pivečko taky mňam. a kluci nezlobili ,hodňoučcí,pohodička.. Takový překvapení bych mohla mít každý víkend :grinning:

kristi - ty ještě dáváš Mie mlíko v prášku? koukni se pod postel nebo do pračky :grinning:
5. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, jeste davam....dneska teda mela normalni a moc ji nejelo....pod postel i do pracky uz jsem se divala, myslim,ze jsem se divala asi vsude...
5. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný den...
Dála v jeslích já žehlím...teda dožehlila jsem...
večer jsme měli blicí story...Dála stláskal na co přišel a večer, že ho bolí bříško a ohodil celou mě, postel, koberec...blééé no chudinka...ale pak hned lítal takže asi mu to fakt v bříško tlačilo a jak to bylo venku tak dobrý..

taky dávám stále práškové mlíko...kupuju DMkové a Dálovi moc chutná...obyč mlíko nechce...takže asi bude pít tohle ještě v pubertě a z flašky s dudlem :grinning:
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte! juj aj tu bola rano teda hrozna kosa,ked som isla do skolky,brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

draga,tak este ze mu to tak rychlo preslo,asi mi nieco len "nezapasovalo" co spapal
my sme uz na klasickom mlieku veru dlho-teda aj to moc nechce,hlavne jogurty a tak,to zje,ale zeby to rano vypil ako kakao alebo tak,nehrozi,maximalne tak s ceraliami,no ale tam toho mlieka moc nezje tiez

dani,no,taky gulasik by som si aj ja dala veru.. :slight_smile:

kristi,to u nas take veci beru "pidilidi" :grinning:
5. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak vás jdu pozdravit a postěžovat si. :angry: Od minulýho týdne jsme s Naty obě na antibiotikách. Nějak se nám ta zatracená nemoc vrátila. :confounded: Měly jsme obě strašnej dávivej kašel. Ale už je to o moc lepší, tak snad už budem brzo úplně fit.
No ale od asi od toho minulýho týdne mám najednou z ničeho nic doma úplně jiný dítě. Holky, kdybyste to viděly. Naty je vyloženě strašná. Řežu ji skoro od rána do večera. Má šílený záchvaty vzteku. Vždycky to přijede úplně z ničeho nic. Včera se z toho až počůrala. :angry: Jsem z ní normálně na prášky, takhle se nikdy nechovala. Vůbec nevím, co dělat, protože nic nepomáhá. Všechny kope, mlátí....no hrůza! :frowning2:

Dnes jdu na druhou ke kadeřnici, tak se těším, jak nikdy. Aspoň z toho blázince na chvíli vypadnu a odpočinu si.

Jinak švica zítra nastupuje do porodnice. Nejdřív jí udělají nějakej zátěžovej test a pak začnou vyvolávat. Tak už brzo budeme mít miminko!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě si u toho vztekání normálně strká prsty do krku, aby se jí navalovalo na zvracení. :angry: No je toto normální??? :confused: Já už z ní fakt nemůžu.
5. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Luci,síla.. ale vydrž. u nás to taky proběhlo a mám pocit,že to jde pořád dokola,jeden,pak druhej, pak chvilku pauza a nanovo. prsty do krku na to tda nepřišli,zatím :grinning:
hele asi to normálka je,já jsem četla,že se děti můžou znovu začít občas počurávat,hlavně teda při těchto záchvatech. je to těžký,no.. a nepomáhá nic,co? já když mu při tom vztekání dám ještě na zadek,tak je to ještě horší,většinou :grinning: Vydržaj,zas to přejde :wink:
5. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme doma z jeslí, Dála prý dnes v poho i hýřil vtipem, tak nevím doma dělá scénky a pak si v klídečku hraje :wink:
v pátek malovali ty hrušky a dneska už byly vystavený na nástěnce..to je takovej doják, vidět, jak tam má výkres a u toho dalimil :slight_smile:) jo a ještě poznatek, doma si čistíme zuby pod tekoucí vodou (no já jsem fakt hospodyňka) a Dála tuhle vzal kelímek z ikei natočil si do něj vodu a kartáček si oplachoval do kelínku a povídá...takhle maminko, víš...se picnu jaký má z jeslí návyky :sunglasses: :grinning:

Luci buď v pohodě, Dála ze vzteku blinká a nadavuje, jako začne kašlat až začne takový to dávení...dělá to podle mě schválně, takže je to asi věkem...Naty asi začla se vztekem trochu dýl, ale zrovna jsem četla Matějčka a ten popisuje vztek, že prostě je to období jako puberta...takže nechat, netlouct (já se teda někdy neudržím a tluču) odejít, případně obejmout (což Dála ječí ještě víc) prostě ten vztek nechat přejít (že samo dítko si s tím neví rady a kolikrát je rozhozený z toho co se děje) a potom vysvětlit, že zase přišlo TO a že to musíme zvládnout a ať se nebojí...prostě hovořit hovořit...
5. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek