• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my jsme si uzily fajn dopoledne s Nellinkou a Laz, takze docela dobry, ale holky jsou fakt nekdy neposedny, no. Jeste aby ne, kdyz jsou to deti.

mohla bych se najist, jeste jsem to dneska nestihla. :slight_smile:

kolo mam objednany, tak aspon jeden darek z krku.
5. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul,nooo,to potesi ,take stavy-ale my to mam bezne,takze mna to ani nejak uz nedojme :grinning: akurat prsty do krku nedava,nastastie,ale jeduje sa statocne teda

dneska som bola na socialnej poistovni zaniest si papiere na matersku,kedze 13-teho mi uz nabehuje tato druha,len som sa tam vytocila,ako vzdy - a tosom tam bola len prakrat ,ale vzdy sa tam najde niekto "mudry"
:angry:
5. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi nahoď odkaz na kolo :slight_smile:

saku copak? já byla na sociálce v pátek, s papírem z jeslí a celkem dobrý, rychlý...když nic nechceš, tak jsou ochotný :sunglasses:
5. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ,dala som jej papier,kde mi zamestnavatel napisal aky plat by som teraz mala,keby pracujem-na zaklade toho mi vyrataju ,matersku a mam tam napisany ten maximalny vymer,tak z toho bola v "soku"a ze co mi to tam napisal,ze to by som mala taky plat?????ja ze ano,ved aj predtym som mala taky,tak po troch rokoch by som asi mensi nemala nie???reku,co,nejaky problem?-tak sa tvarila jak keby mi to isla dat z vlastnej vyplaty,a len tak si tam zafrflala popod nos,ze .sak no ja vam to poslem,nooo-akoze teta vstala lavou zadnou a ide mi zavidiet este aj matersku asi ze budem mat vacsiu jak ona zarobi,alebo co,no hruza... :angry:
5. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.teamsport.cz/kolo-gt-lola-12-pearl-pink-model-2009/

tadyyyyyyyyyy, ja vim, ze je uchylne ruzovy, ale co...
5. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ze uchylne ruzovy :grinning:
je..noo...ale je pekny pre babule teda :wink:
5. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi kolo je úchylně růžový :slight_smile: ale je to pro holčičku přece :slight_smile: my zase máme úchylně modrý :grinning:

saku nojo asi fakt závist :wink:
5. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, co bych za to dala ja, kdybych jako mala mela ruzovy kolo....jsme meli vsichni stejny, vinovy Jipi nebo jak se jmenovalo
5. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi a proč s papírama z jeslí na sociálku??

kolo hezký. musím taky něco najít..
dragi - ty jsi kupovala jaký? máš odkaz?

saku - něco obdobného jsme měla taky když jsem šla s papírama nahlásit mateřskou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my v sobotu meli neplanovanou akcicku, kamarad se rozesel s holkou, tak jsme ho vzali do baru, do restaurace, na diskoteku, aby se trosku rozveselil :slight_smile:)) Teda ja musela uz po restauraci kolem pulnoci jit s Leou domu, nebot ted mame vsechny hlidace (svagrika i tchanovce) na dovolene :slight_smile: Ale i tak to bylo dobry :slight_smile:
Nedeli jsme meli odpocinkovou, akorat jsme zasli na trh pro cerstve ryby a zeleninku, a po obede hromadna siesta. Pak uz zbytek dne prselo, takze nic.
Dneska bylo hrozne rano, tma snad do 9h :stuck_out_tongue_closed_eyes: musela jsem jit cvicit, malem jsem chcipla, pro Leu do skolky a po obede jsem to s ni musela povinne zalomit, jak jsem byla vysilena.. :sweat_smile: Byli jsme taky u doktora, Lea uz je 14 dni nachrchlana a vcera v noci se skoro dusila, takze ma opet tu laryngditidu, ale asi nejakou lehci formu, nafasovala jen sirup a do skolky pry muze :sweat_smile:
A dneska vecer jsem Leusi asi objevila hemeroidy, myslite ze je to u deti mozne??? Ona trpi uz delsi dobu zacpou, chvilema je to hrozny, chvilema trosku lepsi, a kdykoli to jde tak schvalne nejde kakat a zadrzuje a asi z toho to vzniklo. Objevila jsem ji tam modrou boulicku, tak tady ted zkoumam na netu vsechny postupy a rady, a opet poletime k doktorovi. Snad to nebude nijak moc vazne... :sweat_smile: :pensive:
5. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nam se Lea taky zacala vztekat, a to driv byla uplny andilek.Ne teda kazdy den, ale tak jednou do tydne mame divadylko. Nepomaha ze ji placnem, ani zakazy, nebo ze vezmem hracky, nic... Doufam, ze je to opravdu jen kratkodoby obdobi, nekdy je to fakt na nervy. Mi tuhle rano ztropila scenu u odchodu do skolky, ze se nebude oblikat, mrskla sebou na zem, rev a konec, coz je pruser, protoze u nas ve skolce zaviraji v 9h branku a uz se tam pak nedostanes. A kdyz neprijde, musim ji omluvit. Uz jsem se videla, jak ji omlouvam, ze neprisla, protoze se vztekala :grinning: :grinning:
Nekde jsem taky cetla, ze je treba pri takovychto scenkach dite ujistit o tom, ze ho mame radi, a hlavne se nenervovat, nestresovat ... :sweat_smile: Ale neni to vzdycky jednoduche :wink:

Andrejko kocarek zde http://www.aubert.fr/sorties/poussette-volo-maclaren,fr,549867.html jsem z nej nadsena, jede uplne sam :wink:
5. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to jsem slyšela,měla to i holčička jedné známé.. nedělej s tím nic, to se samo spraví. akorát je potřeba nějak zamezit té zácpě. švestkový šťávy, takový ty activie apod asi..
5. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka Lea, snad to bude ok.
5. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ji to neboli zatim, nestezuje si, tak snad to nejak prejde... :frowning2:
S tou zacpou bojujeme uz dyl, poslednich par tydnu to uz bylo ok, proto jsem prekvapena tim nalezem zrovna ted. Davam ji pit takovou projimaci mineralku, sklenicku denne, to docela pomaha.

Pridala jsem par fotek, kdo chce, tak kuk do alba :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Dancu, zeleninove veze :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3369385&vReferer=
rychle nez mi to smaznou, pac to sem jaksi nepatri :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani proč s papírama na sociálku nevím, dali mi papír v jeslích tak jsme ho poslušně odnesla na obor sociální podpory, a budu ho nosit každý měsíc...je tam info o tom, že dítko chodí 5 dní v měsíci do jeslí...takové potvrzení na fialovém formuláři :wink:

luci hemeroid no ais to i možný je, zkusila bych nějakou mastičku, aby se jí líp kakalo normálně mazat třeba trochou rybilky, ono to pak líp *jede*...jináč jsou nějaké koupele...a mastičky ale nevím od kolika let...tak držím palečky ...a ta laryngitida mě děsí...brrr....tak ať jste brzo fit...nechápu bydlíte u moře, vzduch čistej...vlhkej :sunglasses:

kolo máme toto
http://www.leaderfox.cz/index.php?pview=110
5. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci koukla jsem na fotos i na ty pro Danču :slight_smile:) si tady zrovna říkám jak je to neskutečný jak jsou ty děti už veliký...Leuška je krásná fakt taková kudrlinka :dizzy_face: a zeleninové věžičky vypadaj dobře... :wink:
5. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to je mi taky zahadou :sweat_smile:

Kolecka oboje krasny :slight_smile: Ja pockam na brezen na narozky. Ted jeste vyuzijem trikolku.
5. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že probíráte kola ... mě v sobotu kámojda v Práglu nabídla téměř nové, prý na něm jela jejich holčina asi 5x , tak si to prý máme rozmyslet - říkala jsem že to chcem až na narozky. Jedná se o toto kolo: http://bikesport.mimishop.cz/detail.php?zbozi=390945
5. říj 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci věžičky vypadají fajn a hlavně jednoduše,někdy zkusím :slight_smile: dík :wink:

dragi - mně nikdo v jeslích žádnej papír nedal.. :confused: :sweat_smile: no,mateřská mi chodí,tak to snad ničemu nevadí..
kolečko bomba! ale chtěla bych zkusit nějaký levnější, počítám,že to budou mít jen na rok a kupuju to dvojmo, 7 tisíc se mi dávat nechce.. tak pohledám zapátrám

mori na toho Sviště jsem slyšela dobrý ohlasy :wink:

no nic,asi půjdu spát. jsem v telce viděla reportáž o tom útoku a ukazovali tam tu malou popálenou Natálku,jsem z toho taková špatná. muž mi vynadal proč se na to dívám a měl recht,snad se mi o tom nebude zdát. chudinka malinkatá :pensive:
5. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
abstáááááááááák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne, delam si prdel, dneska jsme toho stihly ale fakt hodne.

kolo uz mam doma, je fakt nadherny.
6. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes byly s Kájou opět na srazu v České Lípě za holkama z koně :grinning: pak jsme musely nutně ke kolotočům, Kája si vybrala trampolínu. Pak jsem si koupila 2 svetříky a nakonec nákup potravin, klasika :wink:
6. říj 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, dneska ma byt krasne, takze my jdeme tancovat, pak mam schuzku s budoucim trenerem a pak budem asi litat po venku
7. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nemám čas reagovat na příspěvky, jsem nervní jak prase - ségra už rodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

akcul,jej,potom daj podrobnosti... :slight_smile: :wink:

luci,chuda leuska,no to musi byt neprijemne teda...kiko mal nastastie zapchu tak mozno dvakrat za cely cas,on je skor ten opacny pripad,ide aj trikrat za den...treba veru vela pit pit pit...

aj ja uvazujem nad bicyklikom ,zatial ma trojkolku,ktora by nu v podstate este dlho vydrzala,tak este uvidim,zatial som rada ze sa konecne naucil na nej slapat,uz jazdi jak raketa,nestiham,tak som mu tam uviazala snurku a brzdim ho ked sa moc rozbehne :sweat_smile: ale sa mu to nepaci,no ale co uz,fakt nevladzem uz...

u nas je dneska nadherne,uplne teplucko,slnecno,hlasia do 26 stupnov :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka!!

dneska je fakt úplný léto. ráno jsem dala kluky do jesliček,jela ke kamarádce na snídani a když jsme tak koukaly na to azurko,tak jsme se rozhodly ,že u nich dnes na zahradě ogrilujem - uzavřem letní grilovací sezónu :grinning: .
tož jsem právě byla koupit 3 litry burčáku,ať je co pit,ne? :grinning: :grinning:

Luci - švici držíme palce!! :slight_smile:

jo a udělala jsem si ooobrovskou radost - byla jsem totálně bez bot,krize,už od loňska a dneska jsem objevila botky,tak jedny mám už doma a ještě mám rezervovaný koně. Nepřišel mi ještě rodičák,nebylo z čeho platit :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,to si dobra...ja by som si strasne rada nejake topanky kupila,ale ziadne mi nepadli do oka... :unamused: a co mas rezervovane _"kone"???? :confused:
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska Mia mela tanecni bojkot, no des....clovek je chce zabavit a oni si toho nevazi a proste tancovat nebudou, chjo.

ted jsem prisla z posilky,v utery jdu k trenerovi, neco malo pry se mnou udelame :sunglasses:

jeeee, bude miminko, tak at je to rychlovka

Dani, kone jsem si koupila na MMB :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek