• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jsem si bucla chvilinku, ale pospala bych celej den :wink:

Saku - koně jsou kovbojky boty :wink:

kristi - nahod odkaz jaký :wink:
7. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:

no,kristi,to su ti nasi mali tvrdohlavci,mam dve kamosky,co sa prihlasili na anglictinu-po mesiaci to vzdali-tiez nehrozilo ... :sweat_smile:
kiko mi dneska prevadzal ako v skolke cvicili,ludia,to je totalne drievko ten moj synator,tie mimotelesne pohyby keby ste videli... :grinning:
7. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
7. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi mě to háže na hlavní stránku.. :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
7. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no a nekup to za tu cenu!!!!! :slight_smile: pekne... :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak konečně je to tady! SILVINKA UŽ JE NA SVĚTĚ. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Narodila se v půl šesté a má 3,07kg. Je krásná po mamince a obě jsou v pořádku! A ze mě je konečně TETA!!! :grinning:
7. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jupiiiiiiiiiiiiii, tak gratulujeme :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulace :slight_smile: ať se miminku na světě líbí :dizzy_face:

kristi botky pěkný...
já si včera koupila botky taky :wink:
7. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky, díky, díky! :slight_smile: Víc kdyžtak napíšu zítra, jdeme slavit! :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si to uzijte :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulujem k miminku a mamince a mímu at se daří!! :grinning:

tak my máme za sebou asi poslední letošní grilčo. bylo to super,úplný léto..

kristi botky jsou fajn.
já jsem si zimní nakonec nebrala, chtěla jsem klasiku. s kožíškem jsem měla na sobě ,ale asi bych je tolik neužila.vzala jsem něco na tento styl,ale jiný,nemají je na stránkách. černý..
http://www.mixershoes.com/index.php?loc=gallery&cat=damske&page=2

dragi - jaký sis koupila?
7. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé tam nejde vyjet detail,tak nic. je to na 2.str. uprostřed..
7. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jakko kotnickovy, jo? kone jsou super, vypadaji dobre ke vsemu...
7. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,kotníčkový
:wink:
7. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
poslední a první,to se mi už dlouho nestalo :wink:

krásné slunečné ránečko!! :grinning:
8. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno! My marůdkujeme :unamused: včera a předevčírem měla Kájuš rýmu, ta už je tedy asi pryč. Dnes ale chraptí a kašle, tak budem dnes doma a snad bude brzy OK
8. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
my sme tu vcera mali hotove leto a dneska tiez ,ma byt az do 28 stupnov,hned mam lepsiu naladicku :sweat_smile:

akcul,gratulujem k neterke,hlavne nech je zdrava a robi doma radost,aj ju pojdes pozriet?

no,ja som sa hned zrana dorazila,povysavala som na komplet cely dom a umyla dlazky,navarila obed a teraz padam dole hubou :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz je to moc na mna a to este ked sapozriem na okno v spalni tak je mi horsie,ale asi sa uz na to vybodnem...liepat sa po okne sa mi uz moc nechce teda

mori,kajuske prajeme rychle uzdravenie :wink:
8. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz mam tlakac, konecne. A zadarmo,t o se mi zase neco povedlo :grinning: :grinning: :grinning: letim jeste pro maso do masny a hura polivkaaaaaaaaa
8. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kde rozdavaju zadarmo??? :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
v tescu, jejich chyba :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Caues,
gratuluju tete Lucce!!! Jaky byl teda nakonec porod, nebylo to moc dlouhy, ne? A dohod foto miminka! :dizzy_face:
Ja mam jen tady ve Fr tehotne 4 kamosky :sweat_smile: To bude miminaku brzo :dizzy_face:

Vcera jsem uplne nahodou taky byla nakupovat, a klasika, Lea ma nove boty, sukni, bundu... :slight_smile:
A ja taky koukala na boty, shodou okolnosti na kone, ale nekoupila jsem, nejak jsem se v nich necitila... Musim toho obejit a vyzkouset vic. Asi zitra, dneska jsem dopoledne mela cas, a prospala jsem ho, vstavala jsem v pul 12, tak to se mi uz teda dlouho nepovedlo :grinning: :grinning: :grinning: Tak tak jsem stihla vyzvednout Leu ve skolce ve 12h :sweat_smile:

Saku, ty jsi aktivni teda, ve tvem stavu uz bych jen lezela na gauci :wink:
8. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
luci,ja by som tiez rada,no ale same sa neumyjuuu :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
čus bambus...koupila jsem si botky kotníčkový, na netu jsem je nenašla...

holky u nás je nějaká celorodinná viroza, manžel blil a srajdil, předevčírem, Dála se probudil včera v noci a blinkal...já bliju dnes, jinak Dalíčka moc bolí bríško, má srajdu a já si nějak nevím rady co...je to hrozný jak se kroutí a brečí...co to zase řádí? prosím o rady co na bolesti v bříšku pro ty naše prťata :astonished: máme kulíšek, smectu a hylak ...chjooo :pensive:
8. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dragus,na to asi nic,len ta diéta a pit tekutiny a vydrzat :unamused: teda ak to nebude trvat dlhsie,to radsej s nim behni k lekarke-inak na zvracanie je vraj dobra original coca cola :wink: viem ze to nie je vhodne pre deti ale vraj pomaha
8. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute baby :wink:

Nestrachujte se o mě, opět mám pojebaný nouťas a druhej ještě není spravenej, takže jsem bez netu a chodím alespoň denně obtěžovat kámošky a ségru, aspoň na vyřízení mailů a na MMB. Takže až bude opět vše fungovat tak jak má ozvu se, ja? A ty Saku hlavně neporoď, chci to prožívat online :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
papinak je zazrak :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - fakt jo, že bych o něm taky začla uvažovat :wink: Na kolik cca vyjde - teda pro ty co si ho musí zaplatit :grinning:
8. říj 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku, to je jasny :slight_smile: navic mimi je za chvili tady a pak uz nebude na nic cas, co? :slight_smile:

Dragi, vubec nevim co ti poradit, tohle nas zatim nepostihlo, tak hlavne at je virus brzy pryc.

Papinak, vubec netusim co se v nem vari? :confused:

Pyzamka super, tos objednavala primo odtud? Kolik te vyslo postovne?
V tech slevach tam maji pekny hadriky na holky.
8. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek