Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
7. říj 2009
jsem si bucla chvilinku, ale pospala bych celej den 😉

Saku - koně jsou kovbojky boty 😉

kristi - nahod odkaz jaký 😉
sakura77
7. říj 2009
ahaaaaaaaaaaaaaa :-N

no,kristi,to su ti nasi mali tvrdohlavci,mam dve kamosky,co sa prihlasili na anglictinu-po mesiaci to vzdali-tiez nehrozilo ... :-N
kiko mi dneska prevadzal ako v skolke cvicili,ludia,to je totalne drievko ten moj synator,tie mimotelesne pohyby keby ste videli... 😃
kristi
7. říj 2009
Dani

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26750761

na jednu zimu mi to staci 🙂
daniellka
7. říj 2009
kristi mě to háže na hlavní stránku.. :-N
sakura77
7. říj 2009
no a nekup to za tu cenu!!!!! 🙂 pekne... 🙂
akcul
7. říj 2009
Tak konečně je to tady! SILVINKA UŽ JE NA SVĚTĚ. x-) x-) x-) Narodila se v půl šesté a má 3,07kg. Je krásná po mamince a obě jsou v pořádku! A ze mě je konečně TETA!!! 😃
kristi
7. říj 2009
jupiiiiiiiiiiiiii, tak gratulujeme 🙂
draga
7. říj 2009
gratulace 🙂 ať se miminku na světě líbí x-)

kristi botky pěkný...
já si včera koupila botky taky 😉
akcul
7. říj 2009
Díky, díky, díky! 🙂 Víc kdyžtak napíšu zítra, jdeme slavit! 🙂
kristi
7. říj 2009
tak si to uzijte 🙂
daniellka
7. říj 2009
gratulujem k miminku a mamince a mímu at se daří!! 😃

tak my máme za sebou asi poslední letošní grilčo. bylo to super,úplný léto..

kristi botky jsou fajn.
já jsem si zimní nakonec nebrala, chtěla jsem klasiku. s kožíškem jsem měla na sobě ,ale asi bych je tolik neužila.vzala jsem něco na tento styl,ale jiný,nemají je na stránkách. černý..
http://www.mixershoes.com/index.php?loc=gallery...

dragi - jaký sis koupila?
daniellka
7. říj 2009
jéé tam nejde vyjet detail,tak nic. je to na 2.str. uprostřed..
kristi
7. říj 2009
jakko kotnickovy, jo? kone jsou super, vypadaji dobre ke vsemu...
daniellka
7. říj 2009
jj,kotníčkový
😉
daniellka
8. říj 2009
poslední a první,to se mi už dlouho nestalo 😉

krásné slunečné ránečko!! 😃
mori
8. říj 2009
Dobré ráno! My marůdkujeme :-| včera a předevčírem měla Kájuš rýmu, ta už je tedy asi pryč. Dnes ale chraptí a kašle, tak budem dnes doma a snad bude brzy OK
sakura77
8. říj 2009
ahojte!
my sme tu vcera mali hotove leto a dneska tiez ,ma byt az do 28 stupnov,hned mam lepsiu naladicku :-N

akcul,gratulujem k neterke,hlavne nech je zdrava a robi doma radost,aj ju pojdes pozriet?

no,ja som sa hned zrana dorazila,povysavala som na komplet cely dom a umyla dlazky,navarila obed a teraz padam dole hubou :-p uz je to moc na mna a to este ked sapozriem na okno v spalni tak je mi horsie,ale asi sa uz na to vybodnem...liepat sa po okne sa mi uz moc nechce teda

mori,kajuske prajeme rychle uzdravenie 😉
kristi
8. říj 2009
tak uz mam tlakac, konecne. A zadarmo,t o se mi zase neco povedlo 😃 😃 😃 letim jeste pro maso do masny a hura polivkaaaaaaaaa
sakura77
8. říj 2009
kde rozdavaju zadarmo??? 🙂 😉
kristi
8. říj 2009
v tescu, jejich chyba 🙂
lucija76
8. říj 2009
Caues,
gratuluju tete Lucce!!! Jaky byl teda nakonec porod, nebylo to moc dlouhy, ne? A dohod foto miminka! x-)
Ja mam jen tady ve Fr tehotne 4 kamosky :-N To bude miminaku brzo x-)

Vcera jsem uplne nahodou taky byla nakupovat, a klasika, Lea ma nove boty, sukni, bundu... 🙂
A ja taky koukala na boty, shodou okolnosti na kone, ale nekoupila jsem, nejak jsem se v nich necitila... Musim toho obejit a vyzkouset vic. Asi zitra, dneska jsem dopoledne mela cas, a prospala jsem ho, vstavala jsem v pul 12, tak to se mi uz teda dlouho nepovedlo 😃 😃 😃 Tak tak jsem stihla vyzvednout Leu ve skolce ve 12h :-N

Saku, ty jsi aktivni teda, ve tvem stavu uz bych jen lezela na gauci 😉
sakura77
8. říj 2009
luci,ja by som tiez rada,no ale same sa neumyjuuu 🙂
draga
8. říj 2009
čus bambus...koupila jsem si botky kotníčkový, na netu jsem je nenašla...

holky u nás je nějaká celorodinná viroza, manžel blil a srajdil, předevčírem, Dála se probudil včera v noci a blinkal...já bliju dnes, jinak Dalíčka moc bolí bríško, má srajdu a já si nějak nevím rady co...je to hrozný jak se kroutí a brečí...co to zase řádí? prosím o rady co na bolesti v bříšku pro ty naše prťata :-o máme kulíšek, smectu a hylak ...chjooo |-|
sakura77
8. říj 2009
dragus,na to asi nic,len ta diéta a pit tekutiny a vydrzat :-| teda ak to nebude trvat dlhsie,to radsej s nim behni k lekarke-inak na zvracanie je vraj dobra original coca cola 😉 viem ze to nie je vhodne pre deti ale vraj pomaha
andrea73
8. říj 2009
Čaute baby 😉

Nestrachujte se o mě, opět mám pojebaný nouťas a druhej ještě není spravenej, takže jsem bez netu a chodím alespoň denně obtěžovat kámošky a ségru, aspoň na vyřízení mailů a na MMB. Takže až bude opět vše fungovat tak jak má ozvu se, ja? A ty Saku hlavně neporoď, chci to prožívat online 😉 😃 😃 😃
kristi
8. říj 2009
papinak je zazrak 😃 😃 😃
mori
8. říj 2009
kristi - fakt jo, že bych o něm taky začla uvažovat 😉 Na kolik cca vyjde - teda pro ty co si ho musí zaplatit 😃
kristi
8. říj 2009
a konecne mame pyzama, jsem dlouho nemohla zadny pekny sehnat

http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002K...

za 520 Kc, no neber to
lucija76
8. říj 2009
Saku, to je jasny 🙂 navic mimi je za chvili tady a pak uz nebude na nic cas, co? 🙂

Dragi, vubec nevim co ti poradit, tohle nas zatim nepostihlo, tak hlavne at je virus brzy pryc.

Papinak, vubec netusim co se v nem vari? =-)

Pyzamka super, tos objednavala primo odtud? Kolik te vyslo postovne?
V tech slevach tam maji pekny hadriky na holky.

Začni psát odpověď...

Odešli