• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
papiňák je výborná věc...
Luci vaří se v něm úplně všechno a hlavně je to rychlovka, např takové hovězí je za půl hodinky...já na něj nedám dopustit :wink:
8. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc sikovna vec to je, muzes v tom vsechno delat, ja ho chtela hlavne na vyvary, gulas, rostenky a takovy veci, co se proste dlooooouho varej. Takze polivka byla behem hodky hotova.

pyzama jsem koupila normalne v krame, ve Spenceru nakupuju docela rada
8. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze spencru mám pyžamo i já s kočičkou kupovala jsem si ho když jsme byla těhu :slight_smile: a je super...ty dětský jsem neviděla měli i klučičí?
8. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to bych brala...budu muset objet obchody :wink:
8. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pyžama se taky chystám,naše jsou už v hrozným stavu a co jsem koupila na mmb tak je dost velký,musí do nich dorůst.

já dělám v papiňáku právě polívky a roštěnky, takový ty masa na šťávě,pecka.. No a pak ty guláše,hovězí, je toho spousta co se v něm dá vařit. :wink:

my jsme odpo byli na výletě na koních,teda ne jezdit,jen koukat. :grinning:
8. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky nemáte nějakou radu ... Kája kašle, tak jsem jí dala výše pod hlavu . Nějaká babská rada by nebyla ???
8. říj 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babskou nemám,kapky ditustat na noc nebo nějaké jiné na potlačení kašle.

mori - fííha,slušnej rekordík :grinning: jak to děláááš????
8. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vaďo mám tu jen Bromhexin a teď nevim zda je na potlačení kašle, či na odkašlávání ...

dani - sama jsem čuměla :confused: :grinning: až tak moc bodů nebylo, ale po skončení jak se započítávaj teď i ty nevybuchlé bomby, tak to naskákalo
8. říj 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženský na MMB mi poradily kapičky Fenistil - ten máme na atopický exém. a vypadá to, že to zabralo, už je nějakou dobu klid ... tak ráno půjdem k dr. ať na ní mrkne.
8. říj 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Opět nestíhám. :unamused: Odpoledne jsme byli v porodnici za ségrou, pak se stavili objednat žaluzie na domek a ještě na otočku do Olympie. V sobotu jdeme tetě na padesátiny, tak jsem si byla koupit něco na sebe.
Tady je pár foteček miminka, jestli chcete kuknout: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3381970&vReferer=
Jinak porod nakonec celkem dobrý. V půl osmé jí to začali vyvolávat a v půl šesté se malá narodila. Jen se dlouho neotvírala, ale kontrakce měla veliký. Ale pak si nechala dát epidurál a bylo chvíli zase líp. No ale na to, že rodila koncem pánevním, tak si myslím, že to zvládla na jedničku! :slight_smile:

Jinak u Naty se ty záchvaty vzteku dost zmírnily. Asi to bylo hodně i tím, že jsme museli být doma, jak byla nemocná.
No a na sestřenku reagovala tak střídavě. Chvíli se jí hrozně líbila a hladila si ji, pak zase žárlila. No je jasný, že je to pro ni nezvyk. Ale určitě to bude dobře, když teď uvidí, že se všechno netočí jen kolem ní. :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,
myslím, že Bromhexin je na odkašlávání. :wink:
A nám teda parádně zabírá nakapat pár kapiček eukalyptu na mokrou plínku a tu přehodit přes noc přes topení nebo přes postel. Parádně to osvěží vzduch a dobře se pak dýchá. I pokud by měla zacpanej nosánek.
8. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano.

dotaz: kdyz chci delat gulas, tak ten zaklad si udelam uz asi rovnou v papinaku, ze? a vody tam mam dat jako kolik?
9. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Guten Tag!! :wink:

¨Luci fotečky krásný,miminko nádherný! :grinning:

Mori tak co,jak zvládla noc,chudinka?

U nás se v noci vzbudil Alýsek a že má v postýlce ferdu a ted je hezky dokousanej,asi nějakej zapomenutej komár :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska pořádáme oheň a opíkání špekáčků. Manža koupil v létě zahradu tady kousek od nás,tak to tam jdeme pokřtít :sunglasses: ,tak NESMÍÍÍ PRŠEEEET!! :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Ty Fenistil kapky zabrali, spala pak už klidně :dizzy_face: Za chvíli jdem ale dr., ať na ní mrkne :wink:
9. říj 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Luci, to je kulisek krasny maly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Segra je borka, ze to zvladla takhle dobre.

Danco, at vam teda neprsi, drzim palce :grinning:

U nas leje jako z konve, jsem chtela jit po nakupech a budu radsi v teple doma, nechce se mi nikde litat kdyz je takhle.

Musim uz taky pomalu zacit vymyslet vanocni darky...Kdo to psal, ze uz ma vsechny koupeny? Lucka myslim.
Ja nemam jeste ani jeden vymysleny. Ani teda nevim jestli budem na vanoce tady nebo v CR, to uz by taky chtelo rozseknout :sweat_smile:
9. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nemám nic koupenýho ani vymyšlenýho..chjo chjo.. snad něco vymyslím na netu. Chci si totiž nechat zoperovat nožičku,tak nebudu asi minim. měsíc pochůzná a budu to řešit z baráku.
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! neblaznite,ze vianocne darceky!!! :slight_smile: ja to veru tiez musim vybavit uz teraz,lebo december bude tazky teda....ale asi budem zas kupovat vsetko cez net jak aj minuly rok a mala som svty pokoj,ziadne behacky po obchodoch a nervozne predavacky,len keby som tak vedela ze co komu....
aj ked kikovi uz jednu vec mam vybratu,taky ten velikansky zeriav na ovladanie,tak ten urcite objednam a dalej netusim....

a prave boli odpisovat vodu,stvrtrocne zuctovanie-a teta mi oznamila ze to bude minimalne 170 eur,no to potes,kvoli tomu zavlazovaniu a trave co sme nasadili,lebo tie prve tyzdne sa to muselo zalievat trikrat denne...no co uz

dani a coze mas s nohulou??koleno alebo take nieco?segra bola akurat v nemocke s rukou,"oskrabkavali"jej taku zavapenatenu vrstvu,plus ze aj nejaky vyrastok jej z kosti odfaklili,brrrrr,akurat dneska bola na vyberani stehov,ale inak uz celkom v pohode s nou hybe,z to nebolo take hrozne...
9. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, konecne doma, vse zarizeno, takze pohodicka, jen varim a pripravuju.

Dani,a t vam vyjde pocasko
9. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gulasek hotovej, vecere v troube. Posledni zraci vikend pred zacatkem cviceni

a zitra se jdu nechat ostrihat, jsem zvedava,co vymyslime, predstavu mam..v posledni Zene a zivot byl super uces
9. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,nahod potom cerstve fotos :wink:
9. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodim, uz se tesim
9. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre dopoledne, ja mam uvareno od vcera, takze nemusim nic, jupiiiiiiiiiii.

uklizet nebudu, neb to nema smysl o vikendu. takze flakacka, odpoledne se necham ostrihat a pak si pujdem zahrat bowling i s Miou
10. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy...žiju ale seru a bliju se z toho poseru :slight_smile: je to asi nějaká hnusná viroza...brrr snad ale Dála je už v poho a tatínek taky, zato já dnešní noc katastrofa, celou jsem proseděla na hajzlíku...

kristi jsem ti chtěla poradit, že ano zadělat už vše v papiňáku ale poradila sis...já jsme na net ani nebyla schopná kouknout...

akcul tak to je faj...mě vyvolávali porod od 7 a rodila jsem ve tři normální polohou, takže ségra je fakt borka a zvládla to na jendičku :wink:

mori já dávám na kašel na noc sinecod...(poradila kdysi Danča) a taky házím vlhkou plínku přes něco v pokojíčku...a stříkám do nosu sterimar (mořskou vodu) :wink: a´t je Kájuška fit :wink:
10. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,juuuj,tak to aby vam rychlo preslo teda,neprijemne nieco taka vec...

u nas je hnusne,cely den prsi,hruza,tak cele poobedie len polehavam,kiko sa hral s ocinom,tak mam vegetik

kristi ako dopadlo strihanie?
10. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopadlo dobre,akorat se kdyztak vyfotim az zitra, dneska uz je tma :slight_smile:

my jsme byli na bowlingu, samo ze jsem hrala a Mia mi tam vlitla a ja ji prastila kouli do hlavy, ma modrinu :sweat_smile: ale jinak to slo, byla hodna a hezky si behala a hrala.

prisla mi sms z banky, ze mi preventivne blokli kartu, tak tam volam a oni, ze jsem platila nekdy v cervenci ve Spanelku a ze tam meli naky zlodejicky, tak aby mi tu kartu nikdo nevybral, tak mi ji radsi zablokovali. Ale do banky pro novou musim sama, nehlede na to, ze to bude trvat 10 dni. Se fakt poseru
10. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je jeste musim pochlubit, ze Mia uz asi mesic chodi spat vcelkku dost brzo, cca mezi 20-20:30, tata jde s ni a rikaji si pohadku. Clovek pak vecer cumi a nevi co vyvadet :grinning:
10. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli...

uff snad už je to za náma a je nám líp :slight_smile:

holky já asi toho malýho draka zabiju...vařila jsem, on si sebral červenou fiksu z ikei a vymaloval si celý pokojíček...sakum prdum i se skříní, postelí, prostěradlo...až dojde tatínek z práce tak nás zabije oba...z postele a skříně to jde dolů, jsou to omyvatelné barvy, ale ty stěny to je mazec.... :astonished:

kristi najednou nevíš co s večerem co? jsem ti to říkala pořád, že to je večer pohoda... :grinning:
11. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Dani, tak s nohou to nezavidim, mesic nepohybna to nejsou moc pekne vyhlidky, a co ti budou delat?

Dragi, Dalicek je takovy malir, jo? :grinning: jeste ze to vzal tou ikeackou, ze to slo smyt aspon z toho nabytku... :slight_smile:)
My tuhle taky, jsem planovala malovani a ptam se Ley jestli by chtela pokojicek vymalovat na zeleno nebo na zluto, a ona hned letela pro fixy :grinning: :grinning: :grinning: Jsem pak musela dlouho vysvetlovat... :slight_smile:)

Saku, dobrej ucet za vodu...:sweat_smile: Ale te potesim, my platime 100e mesicne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je ta voda desne draha.

My byli vcera vecer hrat pokra u kamarada, a Leu jsme museli vzit sebou, protoze nebylo hlidani. Tak docela supr vecer, se koukala na pohadky, zatimco jsme hrali, jeste jsem vyhrala, takze spokojenost nejvetsi :slight_smile:
Dneska je u nas na obed svagrik, s tim ze ten obed vari sam :slight_smile:)) tak sedim a koukam jak vari, to je pohodicka :grinning:
11. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
ja mam dneska kludnucku nedelu,rano sa kiko hral s tatinkom,ja som si v pohodicke varila,potom ho prisiel zobrat dedo,boli spolu vyberat darcek na meniny(aj ked ma az o tyzden),teraz obidvaja chlapi spia,no vegeeet

poobede idem neterke gratulovat-a to este nemam nic kupene,takze najprv musime nakupit nieco

a stihla som aj jablkovo orechovu strudlu upiect :slight_smile:

luci,tak to potom mame v pohode ucet :slight_smile: my to mam za tri mesiace :wink:

draga,ja mam tiez takeho maliara,celu stenu jednu dopisanu plus rozmazanu rybiu masticku -taku fakt poriadne masnu,na zadok co sa dava ,no vyzerat to ohromneee,no sa prejavuju,umelci :grinning:
11. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek