• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci ten tvůj švagr je fakt k nezaplacení...škoda, že už se tu o něj pere Danča s Andrejkou...já neumím ani surfovat ani lyžovat tak nevím co když přijedu už teď a třeba mu něco zazpívím :slight_smile:))) :grinning: :grinning:

Saku nojo na prdel dostal ale já nevím co když to jendou bude druhý picaso? abych v něm neutlumila ty malířské vášně :grinning: :sunglasses:
11. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele dragi bacha bacha!! švagříček už je zabranej!! nikoho dalšího neberem do party!! :grinning:
Luci - to fakt myslíš vážně ,že si k vám ten oběd přijde i uvařit?? to není možný. to snad není chlap. prohlídni ho,jestli nemá nějaký šroubky. normálka naprogramovanej robot a programovala ho nějaká ženská :grinning: :sunglasses: :grinning:

dragi ještě že už máš tu chorobu za sbou,fuj ,tyhle ty věci jsou nepříjemný.
pozdravuj picassa, opět jsem se ujistila,že na fixky je čas pastelky jim musí stačit,jsem krkavčí matka :grinning: :sunglasses:

Saku nahoď štrůdl! :slight_smile:

Luci jen mi trošku osekají kostičku na noze. Akorát prej minim. měsíc než obuju botu,no.. proto jsem to nechávala na zimu, venku je hnusně a b rzo tma,to nějak zvládnu. :wink:

my jsme dopo dali zoo. ted jedem k tchýni. musím prej taky,chjo,se mi ale vůbec nechce. mám všeho celkem plný brejle, ale manža se nějak netváří,že by s nima odplul beze mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani aby ti ale ta nožižka v zimě bez botičky neumrzla :grinning:

ono to máš fuk fixa pastelka ze zdi nejde ani jedno ...ale tví hošánci jsou asi způsobní a nečmáraj si po zdech...jsem
dálovi řekla, že to takhle bude mít až do puberty a až mu přijde domů nějaká baba bude se mu smát :sunglasses: horší bude až přijde domů tatíček :angry:
11. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Váňa je borec, starej ale borec

jdu docist
11. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - moji borci a způsobní??? cha cháááá!!! :grinning: ale ne,oni mi už taky počmárali zdi. naštěstí ty pastelky po zdech tak moc nemalujou a nejsou moc vidět. fixkou by to bylo horší. V podstatě kdyby jste viděly celý náš byt,všechny zdi,jak vypadaj od našich způsobných chlapečků, tak by jste se pobavily. já už se skoro stydím někho pozvat na návštěvu :grinning: :grinning: a s malířem furt otálím, protože můj muž furt chce vyměnit tookno,ale na druhou stranu na to nějak furt nemá čas (jako kdyby to měl měnit on vlastníma rukama :grinning: :sunglasses: ). no, trošku se obávám,aby to nebylo jak s tím montováním náb ytku, na půl roku akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
Zítra nám dovezou postel, uzavřeme sázky,kdy bude smontovaná?:grinning:

Váňa je borec, zrovna jsem to říkala manželovi a ted si to tu čtu od Kristi :grinning: Je to machr :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dělat palačinky
11. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani nahoď palačinku :wink: postel budete mít smontovanou do týdne :wink:
11. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k Váňovi...jen smekám :sunglasses:
11. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je tezko a divne, ach jo. Nesmime tolik zrat, to je fatk desny....
11. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi tak to nee,jako,to by takhle nešlo. hele,kristi,dragi - šup sem hezky pěkně návod jak to jako děláte s těma vašema rekordama v bejew.!! :grinning:
11. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani nevím jsem seděla hrála, do toho mi Dála něco vyprávěl a já kuk a najednou rekord (teda můj) na Kristi nemám :grinning: no a pak jsem šla na biotron a nic jen stále kolem 200 :frowning2:
11. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
guten tag, tak kua sice Mia chodi spat v 8, ale vstava v pul 7 a to me jako nebavi, takze to budem muset nejak vymyslet...

asi pujdu do te banky, at to mam z krku
12. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, uz je fakt kosa, ble
12. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré upršené ráno! U nás se ještě trochu kašle a já mám rýmu :unamused:

My byli v sobotu vyzvednout skříňku v nábytku v Liberci, tak jsme to spokojili s nákupem - pěkně jsem pořídila Kájušce http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783
A včera jsme jeli na chvíli k babičce do Provodína, manžel si tam musel cosi vyzvednout.

luci - ten tvůj švagřík je fakt neuvěřitelnej :grinning: teď ho tady budem zvát na oběd všechny :grinning: :grinning: :grinning:

ha, koukám že tady má doma někdo malíře, co Dragi :grinning: Kája fixy nemá, zatím je nechci. pastelky má na stolečku a ví moc dobře, že se maluje jen na papír. i vodovkama v poho, či s razítkama :wink:
12. říj 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,to nevim co vymyslet, kdyz je takhle hnusneeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

já si včera daal u tchánů v šest večer kafe a pak jsem tu brejlila do dvou do rána,musím si na to dávat bacha, jsem na to strašně citlivá,na kofeinek. Naštěstí hošani se nějak náááhodou taky přispali,tak se mi ráno lezlo z postele celkem v poho.

Kristi - co to čtu? zatop si,netrap se,zmrzlino :grinning: :sunglasses:

Já vím co dělat. Sedět doma, čekat na postel. :grinning: dnes ji mají chalani z tej Kiky dovezt,hej :grinning: :grinning:
a odpo to asi vemem k našim, uvidím,jak se ten lijavec co tam ted je, vyvrbí. :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem na doporuceni Laz koukala na toho Itala v kuchyni a super, vsechno vypadalo tak jednodusse, mnam...
12. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
jsem rano rovnou po odvozu do skolky byla cvicit, hnus fialovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prisla jsem domu, roztridila nejake zimni veci, co byly jeste v pytlech a jeste me ceka luxovani, nadobi... vyzehlit by to taky chtelo :sweat_smile: Jak to stihnu za 20 minut, ktere mi zbyvaji, nez zas pojedu pro Leu do skolky, to jako nevim :grinning: Chtelo by to ty dopoledne natahnout trosku :wink:

Cheche, svagrik je kuchar, no tak proc bysme varili, kdyz to s radosti udela sam, ze? :slight_smile:)) Prinesl z trhu cerstve langusty na predkrm a pak vytvoril vyborny tataracek. Ale pomahala jsem mu, usmazila jsem hranolky :slight_smile:) Jeste nam pak vecer prisel pohllidat Leu, no je zlaty :dizzy_face:

Dani, my jsme meli postel smontovanou za tyden, ale chtelo to lehky psychicky natlak :slight_smile:))
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ženy :slight_smile:

Luci to není prostě možné, toto snad ani není chlap ale přeoperovaná ženská :grinning: :grinning: :grinning: . Já jako fakt nechápu, že ještě nemá ženskou????? U nás bysme kvůli takovým podstoupily i dívčí válku :sweat_smile:

Konečně mi zase fachčí nouťas, tak se tu objevím častěji, jste rády? :grinning:

Jinak nic nového, pozítří mám druhej pokus na pohovor se šéfem z Renaultu, tak uvidíme, jestli se uskuteční a "nevleze mu do toho něco" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

CXo je tu nového, nestíhám, nedočítám :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam objednanej druhej darek, tentokrat pro Robace, no tak to snad nejak casem domyslim
12. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jedna novinka u nás je, Mareček chodí už 2 dny spát bez plenky na noc a krásně vydrží, ani ho nebudím v noci. Tak máme ušetřenou další položku za plenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikula, my stale nic, neresim :sunglasses:
12. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus andrejko já jsem teda hooodně ráda,že se tu častěji objevíš. už jsem si říkala,jestli tě nezhaftl pracovní proces :grinning:

baby nevíte jaká je inkubační doba u neštovic? my jsme byli včera dopo s kamarádkou a jejím chlapečkem v zoo a v noci se jí osypal s neštovicema. tak to asi můžu čekat i u kluků.. Ne že by mi to nějak vadilo, tady v tom hnusným počasí ,aspon by jsme to měli za sebou,lépe ted než v létě nebo kdybych byla v práci..
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani:
(inkubační doba neštovic je 14-16 dní, děti jsou infekční od chvíle, kdy se objevily první příznaky, neštovice obvykle trvají 4-7 dní).
12. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cooooo??? není to naopak?? já právě vždycky slyšela,že s neštovice jsou děti doma 2 týdny..
děkuji za info. kde se dá o tom trochu počíst?
12. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak už jsem to taky našlainkubačka 14dní -3 týdny. no to je v prdeli,to mám jít zrovna na tu operaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Danuš, na jakou operaci se chystáš? Já měla jít na ty mandle ale posunula jsem to, mám strach, že by to beze mě Mara nedal tak dlouho. Teď jsem díky bohu Ok, tak na to právě proto nespěchám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko mám jít s nohou, osekat jednu kostičku abych měla nožičku zas jak modelka :grinning:

na ty mandle si ale zajdi,nejlíp v zimě. v létě se ti zas rozjedou ty angíny a já s tím byla na operaci v létě,v těch hicech,nic moc. každej doktor doporučuje zimu. :wink:
12. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak ja mam za sebou poradnu na gynde,vsetko ok,a "navstevu" socialnej poistovne kde som sa dozvedela ze kvoli nejakemu blbemu papieru mi 2 roky neodvadzali dochodkove poistenie,takze o dva roky dlhsie akoze mam makat :angry: :angry: tak som nasrata ze az

andrej,teda,gratulka k "odplienkovaniu" my cez den ok,,ale to spanie hruza,stale tam nalozi :angry:

dani,moze to vypuknut fakt az na konci tej inkubacnej doby-segrin maly to dovliekol domov-a jeho brat to chytil na 19-ty den,skoro ju vystrelo tiez...myslela ze uz nic a houby houby...

mori,nebola si ty na zakladke kronikarka? ked si vsetko tak pekne dokumentujes... :wink: ja vzdy fotak zabudnem,ked ideme niekam...neviem co mam v tej hlave
12. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - he he, to fakt nebyla :grinning:

andrej - šikulaaaaa :slight_smile:

dani - tak to jsem zvědavá, zda se to u kluků vyklube či ne :confused:

My byly na poště a v obchodě a venku teda hnus, fuj :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek