• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dani,aspon by si mala pokoj do buducna :wink: ja som to nemala ako decko,teraz to tu zurilo po okoli,tak som sa len modlila aby som to nechytila,lebo v tehu je to dost nebezpecne,keby som nebola tehotna,asi by som aj s kikom behla k segre nech aj on nachyta a mame pokoj :wink:
12. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabi pošleš nám pak neštovice dopisem :slight_smile:) hele a nepotkali jste v zoo toho vašeho slavnýho opičáka? :grinning:
12. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my prisly ty kone z MMB a jsou super, dobrej kup
12. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,mně by to taky celkem nevadilo,ty neštovice, a úplně knap do té mé operace by se to snad vlézt nemělo, max. konec neštovic a to už je prej celkem dobrý,jak to schne.. Takže vám je ráda pošlu. rekomando! :grinning:

dragi - opičáka jsme potkali,až moc zblízka,to jsem vám ani nestihla povykládat. detektivka,vzrůšo,adrenalin jak prase, ale pak už jsem radši šupla chlapíkovi z vláčku dvacku at nás rychle odveze,kdyby něco.
Přijdem tam, auta TV Nova, české tel., policie odchytová služba,20 maníků ve vaťácích, 2 chlapci s puškama, no,pak mi to docvaklo,že jsem něco takovýho četla. ale klídek,šli jsme do pavilonu a různě mimo tady to dění,nebrala jsem to moc na vědomí. ale pak jsme šli k vláčku a najednou z ničeho nic celý tady to dění kolem nás,já furt v klidu,že ho jdou asi teprve hledat,protože ten areál je fakt obrovskej a je to celý jakoby v lese. takže nic moc přehled,viditelnost. stojím,čumím kam ty lidi najednou všichni čumí a pak jsem ho uviděla. asi 50 metrů od nás si to štrádoval v lesíku mezi stromama. pomalu nabíhali ti borci s puškama,no celkem zážitek vám řeknu. když člověk kouká na tu opici za klecí,tak pohodička,ale najednou tu byla kousek od nás, já dvě děcka, tak mě začlo trošku mrazit,co když ho nějak polekají,vystresujou a opičák to vezme přes nás. takže úprk vláčkem hezky dolů a dom. řeknu vám že byl teda fest velkej,žádná malá opička. na tuty váhově mnohem těžší než já. tak jsem řekla kamrádce - mám kluky ve vyzývavých červených pláštěnkách,ještě se v něm ozve such býka,radši se ztratíme :grinning: :grinning:
a stejně pak ve zprávách říkali,že jim zas zdrhl. střelili ho,ale neuspalo ho to.
a to je celé,přátelé.

jdu dát borce chrnět- :pensive:
12. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Začal mi zlobit prohlížeč, tak zkouším Mozillu, jestli se nechytí ta. Já tomu noťasu fakt nerozumim :fearful: Nejdou mi sem dávat smajly, tak to asi taky blbne....
Máme se fajne, dítka obě zdravá. Ťuk, ťuk, zvláště po té, co je za marast venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ha, smajl se chytil... to jsou věci :sweat_smile: :grinning: Takže dnes jsme vykysali doma, páč pršelo. Skoro celý den běžel krtek nebo včelí medvídci a mě asi brzy klepne. Budu muset říct bráchovi, aby mi konečně dovalil nejaký další kreslenosti :sunglasses:
V pátek jsem byla v Rossmannu a potkala jsem Lami. Ona jen tak nalehko (rozuměj bez dětí :grinning:), ale pospíchala, že zbytek rodiny na ní čeká v autě, takže jsme ani moc nepokecaly. Já byla nalehko jen částečně, měla jsem jen Jindru. Marky byla doma, protože nevypadala úplně nejlíp (únava, polehávala, trošku teplota.)
Lami pořád kojí, já se chystám pomalu odstavovat. Počítám, že do konce listopadu zcela odstavím. Chtěla jsem do roka věku a jelikož je Jindra "všežrout" + "všepij" :sweat_smile: a láhev mu nedělá probl., tak to půjde dobře - si myslim :slight_smile: Počítám, že jedno kojení budu odbourávat tak týden. Takže to vychází tak na pět-šest týdnů.
Dani, čtu story s opičákem :slight_smile: Ač nestíhám v TV ani zprávy, tak tohle jsem zahlídla :confused:
Tak snad zase kouknu :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou, tady ještě nikdo dnes nebyl? :astonished: Se nedivím, my spali až do 9, se mi ani nechtělo ven z postele...

A opět další noc bez plenek, tak si myslím, že už jsme to odbourali :wink:
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani dobrá historka, já bych byla asi posraná až za ušima, navíc v těch červených bundách, vzhledem k tomu, že paviáni maj červený prdele, co kdyby si je opičák spletl, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Béjo moc pozdrav Lami až ji uvidíš, jste obě šikulky s tím kojením, Mára mi ještě do teď vytahuje tričko a "jako" se přicucne, ale jak zjistí, že z toho fakt už nic nekápne začne se chlámat a zakryje mě :grinning: :sweat_smile: A Jindrovi i Markétce posíláme hubánky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako já furt ještě nemám mateřskou, mě jebne :angry: , musím poplatit pár věcí na MMB kuwa :sunglasses:
13. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto? to je divny, ja ji dostala 7.

dnes jdu do te posilky, bojim bojim, snad to zvladneme.
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, ani moje ségra a další lidi ji nemají...to je bordel :unamused:
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tu je dneska hnusna kosaaaaa,brrr a este aj fuci taky neprijemny severak,normalne som kikovi dala zimnu bundu,ak by nahodou isli von,hruza,minuly stvrtok 28 a tento hlasia 3 stupne,to je brutus toto!!!

a coze ste mali v zoo,opiciak im zdrhol??

to ste dobre,my mavame matersku az 15 teho

no,navarene,upratane,riady sa umyvaju-a kukam ze za chvilu idem po kika,tak to rychlo ubieha,potom sa mam zastavit kamoska na kavicku,co je tesne pred porodom,tak snad mi tu neporodi :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeslti dobre koukam, tak tohle je Silvinka od Akcul
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=489480&vReferer=
13. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lence prejeme vse nej k narozeninam :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulenky,

moc děkuji, už jsem starší kozenka 34 a prd z toho, co? :grinning: U nás nic nového, blázinec chaos panika, ke konci týdne začne nějaká rekonstrukce, tak to bude děs běs a prchám na Moravu,no a postupně to tu začneme předělávat.
13. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty máš narozky? tak všechno nej nej nej :wink: ty kozenko stará :grinning:
13. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mateřskou mám taky už od 5.10. :wink:
13. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Léňa má narozky? Tak i ode mě vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to, drzte pesti at nechcipnu
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni gratulka největšíííí!!!! :grinning:
13. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,vsetko naj naj naj k meninam,krasne darceky a veselu oslavu :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my tedka dorazily domu, ROba sel na squash a ja konecne vecerim, jsem malem padla hlady
13. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir,
vcera jsem po tom cviceni byla naka hotova a jeste jsem se vydala s Leou asi na 3hodinovou prochazku, to jsem si teda dala, padla jsem do postele asi v 9 vecer, to se mi uz dlouho nestalo... A dneska rano jsem sla, ja debil, cvicit zas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zbytek dopoledne uz jsem zas nic nestihala... ach jo ach jo...na co jsem se to dala :grinning:

Danco, inkubacni doba u nestovic je pekne dlouha, ty jo moje kamoska co ma 3leteho kluka a dvojcata takhle ztvrdla doma skoro 3 mesice, nejprve to pritahl kluk ze skolky, a az kdyz se uzdravil, za 2-3 tydny to chytla jedna mala a za dalsi dobu az druha... :sweat_smile: Vim ze jsme k nim strasne dlouho nesli, protoze to bylo nejak pred dovolenou a nechtela jsem, aby mi to Lea chytla zrovna v tom terminu. Jinak bych to neresila, aspon by uz to mela za sebou.

Jinak dobra story ze zoo :grinning: :grinning:
To mi trosku pripomina, jak jsme sly pred par lety s kamoskou na houby, ona decko v nositku, ja tenkrat Leu malou v satku, jdeme si takhle lesem a najednou rany z pusky, vpravo vlevo vsude, tak jsme se daly na uprk, a pak jsme si uvedomily, ze byly po ceste u lesa nejake cedule, jak jsme prijizdely autem, a tam vsude vyvesky, ze zacala lovecka sezona :sweat_smile: :grinning: takze jsme byly rady ze jsme jednu neschytaly a jelo se domu :slight_smile:))

Kristi jak bylo? Tos tam byla cele odpoledne? Nebo mi neco uniklo...

Leni, vse nej!!!!!! :dizzy_face:

Bejo, dobre ze das taky o vas vedet :dizzy_face: Taky zdravime Lami!

Saku, gratuluju k uspesne kontrole :dizzy_face: ty brdo, za chvili tady mame mimo, mohla by ses strefit na moje narozky 22.11. :slight_smile:)

Ja byla na nakupu a musim zacit pripravovat na zitra, v poledne mame zas na obed svagra, ale tentokrat jsem rekla ze varim ja, a vecer tu mame kamarady, nas bude hodne, tak jsem chtela udelat nejake maso taky,ale nevim jak...Jdu vystrachat nejake recepty.
13. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky ses do toho hezky dala, vid?

no, ja tam byla od 13:30 cca do 15h. a pak jsme sly jeste ven
13. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky, no a musim to vydrzet hlavne :sweat_smile: Zitra nepujdu, az zas ve ctvrtek a v patek, se mi ty aspon dopoledne kdy je Lea ve skolce tedka hodi :slight_smile: a takovy strach jsem mela ze se budu nudit :grinning:

A kdo tobe hlida, kdyz cvicis?
13. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak me boli jen prsa, jinak to jde....ufff.

nikdo mi nehlida, maji tam koutek a vcelku dobre to vydrzi

fuj, to je hnusne, ze se mi ani na to tancovani nechce
14. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus buchty :wink:

Já su dnes opět tak vytočená, jsem měla mít sraz s tím chlapem z Renaultu, opět to nevyšlo, páč ten můj kamarád debil jeden včera ráno bez předchozího upozornění odjel do Itálie, aniž by se mi uráčil něco říct a to jsme se ještě v pondělí slyšeli, ptám se ho, jestli ta středa platí a on že na 100% :angry: , kuwa já nesnáším neschopné a nespolehlivé lidi. Bohužel jsem si už tak nějak zvykla, že domluva s italama je na p..u :angry: . Já už fakt raději nic neříkám, tady ten debil mi vozil auto půl roku až jsem se nasrala a obstarala jsem si ho sama :unamused: , to samé s opravou auta, opravoval ho 7 měséců než jsem se opět vytočila a dala ho opravit k Dančinému manželovi :confounded: . Ty vole já jsem snad prokletá či co, všechno se mi sere, nic nevychází....brrrrr, asi na mě je depka :sweat_smile: Jo a to už nemám Máru ve školce, páč po domluvě s ředitelkou jsme došly k závěru, že Mára prostě ještě není zralý na školku a díky své špatné imunitě by byl stejně furt doma...takže pokud vyjde práce, bude mi pár měsíců hlídat ségra a pak bych si musela najít paní na hlídání. Do školky mi ho vezmou zase až od září, drží mu tam místo...
14. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla pozitivní zpověď hned po ránu, co? :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Počasí oopět žádná sláva, ale musíme nakoupit a taky se trochu vyvenčit - včera jsme zůstaly doma, páč tu furt lilo :confounded: Kájuš už skoro nekašle a mě už rýma též končí :slight_smile:

andrej - vskutku pozitivní po ránu :grinning: tak tfuj tfuj, ať se už vše obrátí k lepšímu :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no,andrej,to potesi teda taketo veci,ja tiez nenavidim nespolahlivych a nepresnych ludi,strasne :angry:
a ozaj,s tym autom to uz mas doriesene? nejak mi uniklo,ci uz ano,alebo sa ti to este taha..

luci,no je velmi dost mozne ze to bude aj 22.11. :wink: bola by som rada,lebo 9-ty mesiac mi uz bude urcite pripadat strasne slhy :slight_smile:

kristi,to je miuska zlaticko ze tam vydrzi hrat sa,u nas by to nehrozilo,to by ma furt mlady otravoval aby som mu poukazovala tie "mašiny" tam a tak :slight_smile:

no,kura je v trube,ryza sa dusi.upratane mam,tak do 11.45 vegeeeet :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek