• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Cusik Holky
Andrejko,kdyz se to sere tak se to sere co???to znam..
Me chodi materska az 17 myslim
My mame hned po ranu teploty vecer cekam poradny horecky do haje,chtela jsme vypadnout a zase budeme drepet doma,horsi,je,ze nemuzu nic ani varit ani pict nic,delaly sme kuchyn o vikos,a nemam este spotrebice :angry:
14. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako u nás sněží dámy :astonished:
14. říj 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak my jsme si dneska s Leuskou daly snidani v posteli... a koukaly jsme na Snezenky a machry po 25letech, jsem cekala komedii a prijde mi to spis trochu depresivni :sweat_smile:

Andrej, to je na prd.. A nemuzes se s tim sefem spojit nejak sama? :confused: Drzim palce at to vyjde.

Dneska odpo pobezime k doktorovi, ten Ley nocni kasel porad trva, pres den nezakasle, ale jakmile si lehne je zle.
14. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,aj u nas rano poletovalo ked som kika viezla do skolky,skoro ma vystrelo-a ja nemam zimne gumy este kupene :angry: musim si ist veru objednat,lebo inak som dojazdilá :unamused:

a tu mam prvu skolkarsku fotku,co ich fotili,vcera nam ich dali:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3405266&vReferer=
14. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ty jo to je rychlost, minuly tyden jeste vedra a dneska vytahujete sane :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, krasna fotecka, Kiko vypada jako andilek :dizzy_face:

Lea zase donesla ze skolky prvni obrazek, opravdu malovali jablicko, nekecala :slight_smile:

Tak konec legrace, jdu neco delat....
14. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,aj my mame doma prvy vytvor-tiez jablcko :grinning: ale keby mi nepovedal co to je ,tak to doteraz neidentifikujem,no,po mne asi nebude... :grinning:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6503157

:grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babulenky!!

andrejko chudinko moja, neboj,bude líp. Taliáni a vůbec jižani vždycky byli nespolehlivý den sem den tam,já to sama taky vím ,ale vždycky mě to znova vytočí. Taky nesnáším nespolehlivost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dej si kafíčko, pusinko Sámerkovi a odpočni si, dobře to dopadne :grinning: .

saku - super fotka,vysmátej andílek :grinning:

mori - to je mazec teda,se sněhem. :sweat_smile: já dnes klukům koupila tinsulatky super rukavky a ještě odpo skočím do Zary,prý tam mají kukly. chci jim je koupit,tak uvidím jak vypadají.

dnes mám hošánky v jeslích,tak jsem si dala s kamarádkou v centru hezky snídaňku a kafíčko,pak doma kompletně přetřídila skříň, super,jednu tašku vyhazuju a druhou dám neteři. to je místa najednou. a objevila jsem super gatě. asi 8 let starý,ale kupodivu super střih,černý kapsáče a vypadaj fakt dobře. jsem na ně asi zapomněla,že jsem je vůbec nenosila. sakra kdybych takhle objevila třeba zapomenutou šrajtofli nacpanou prachama k prasknutííííí!!! :grinning: :grinning:

tak, ted ještě musím vypucovat jídelní židličky,dnes si pro ně přijede pán,další krám z baráku :wink:
14. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli s Kájou nakoupit, dojely jsme si teda autím, páč je fakt děsně venku a kupovala jsem toho trochu víc, tak jsem to nechtěla v tý hrůze venku tahat ...
Teď vařím - polotovar Cordon Blue, br. kaše, okurkový salát :slight_smile:
Taťka už dorazil z práce, jel vyměnit gumy, tak už budou zimáky ... pak se budem určo všichni válet, co taky dělat, když je taková kosaaa :confused:

dani - co žes to koupila klukům ???
14. říj 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké středeční odpoledne...

andrejko co naděláš italové jsou italové ale čecháčkové taky sliby chyby :sunglasses: tak ať je všechno lepší...Mára holt je mamánek a bude s tebou doma do 15 :wink: ona ta školka asi nic moc...já jsme ráda, že je Dála v jesličkách a mají tam s ním trpělivost...

kosa je hnusná brrr nějak se nemůžu dokopat ven...včera jsme pekla kamarádce dort ke svátku a dneska jsme to zopákli tatíček má zítra narozeniny...Dála mi pomáhal...to je ale šílený všechno musí sám, všechno ochutnat byl zapatlanej až za ušima jako doslova... :sunglasses:

mori sníh? ty jo to je kocourkov...minulý týden padaly teplotní rekordy...nějak nám vynechal ten podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani kukly? aby je nesebrali policajti :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj,zima. My jsme doma z tancovani, ktery opet bylo nanic, no..

dam si kafe a nebudu delat nic
14. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
drgi jo jooo kukly. pokud budou hezký a dobře jim sedět. já totiž at jim dám čepici takovou nebo makovou,tak jim ji furt musím spravovat,natahovat na uši, sundávat z očí,furt se jim to nějak motá, do toho ještě řešit šálu, tak jsem na letošek chtěla,jestli seženu dobrý a hezký, ty kukly. jsou super,nefouká jim na krk,edo uší,klídeček. dneska do toho severáku ,co tady fičí,by se krásně hodily. málem mě to venku odfouklo,hotová sibiř :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mori - termo nepromokavé teplušky prstové zimní rukavice do sněhu :grinning: :grinning:

kristi - já byla s klukama jednou na jakýchsi pohybových tralaláá a nikdy více nebo až budou větší. děcka si dělaly co chtěly,jednoho jsem aspon držela u sebe,druhej si lítal po sále, v šatně 2x3 metry asi 15 maminek s děckama a byla zima,tzn. všichni bundy svetry kabátky,málem jsem tam zdechla, nikdy nikdy vííííce :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám všechno hotový. co mám dělat?? uklízet se mi teda nechce ani omyleeeem!!! jdu na biáče :grinning: :sunglasses:
14. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme chodievali na take detske cvicenia cely minuly rok,bolo to fajn,polhodku nam predcvicovali,takou formou hry,na fitloptach,cez tunel,lozili po rebrinach a a cez kruhy a tak vselico,celkom ich to bavilo-a druha polhodka sa len hrali v herni,mame to aj tento rok,ale byva to doobeda,takze my skolkari uz nestihame

akurat tu hernu,dneska mame poobede stretko s babami-je do byvale materske centrum.nema sa kto o to starat,ale vsetko tam ostalo,takze tak 2 krat do tyzdna tam mozeme chodit,my kavickujem a kecame a deturence sa hraju :slight_smile: takze kiko teraz spi-po vyhrazkach ze mu vezmem garaz(dostal take drevene parkovisko na male auticka) a po jednej na zadok :angry: ale je tam uz ticho,tak snad zaspal
14. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na cvíču byli asi 3x ale Dálu to očividně nebavilo...ostatní děti se jako snažily ale pan D si chtěl dělat něco úplně jiného...tak nechodíme a cvíčo stejně zrušili bo ta cvičitelka byla dosti neschopná...pak je ještě prý jendo super cvíčo ale na druhé straně Kladna a už od 9 a to my ještě spíme :wink:
14. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze pan D :grinning: :grinning: tak aj my sme mali obcas den,ze strajkova la robil si "svoje" ale inak celkovo to bolo fajn.my zas mame super cvicitelku,deti ju mali strasne radi,mozno zalezi aj na pristupe-ale zas take male deturence este neudrzia dlho pozornost na nieco-ale zas nieco sa na nich nalepi,aj ked sa tvaria ze nie :slight_smile:

dani,a dobre robis-upratovanie ti neutecie :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ještě navařila a frčím pro sígříky ahoooj :grinning:
14. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zkusim jeste toho sokola, myslim,ze kdyz budu delat kraviny s M, tak to bude prece jen o trochu lepsi.

muz zacal hrat golf, moc nadsena z toho nejsem, ale hlavne at aspon neco dela.
14. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,golf????juj,to mi pride strasne snobske,nemozem si pomoct :grinning: my tu nastastie nic take v okoli nemame,takze neni sanca,ja ked vidim tie upnute kosielky a polotricka a karovane gate,brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ale zas lepsie jak keby v krcme sedel ze ano :wink:
14. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
golf :slight_smile: ten dneska hraje každej saku a největší legrace je jak si každej hraje na důležitého a přesně to oblečení brrr...já taky golfisty moc nemusím...a jak je vidět kriti taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, golf. Mne to snobsky nepripada, tady to hraje kazdej trouba i hristi je tady dost, je to sport tak akorat pro nej, ma na to trpelivost a silnou vuli - karovany gate si vcera koupil, nahodou mu to slusi. Ja jsem rada, hrajou ho i znami, tak mame fajn tema na pokec
14. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
ludia,ja by som brala po porode squash tak aspon 2 krat do tyzdna,no ale to asi bude problem dost s malym deculom... :frowning2:
14. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to nevadi, kdyz tomu rozumis, je to fajn. Ja jen vidim, kolik to zere casu a jestli ho to zacne jako fakt bavit, nevim, jak to bude stihat, pac hriste jako mas treba na 5 hodin.
14. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi aha trochu to vyznělo jinak podle toho...nadšená z toho nejsem :wink: já bych teda svýho manžela v károvaných gatích a vestičce ani nechtěla vidět :grinning:
14. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vesticku nema, neboj. A trika s limeckem nosi bezne, takze fakt to neni tak strasny.
14. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím však jsme ty trička s límečkem už probírali...ale já to nemyslím nijak zle prostě někdo se na to hodí...zase na druhou stranu kdyby se propracoval třeba aspoň jako Čejka, že jo :grinning: :sunglasses:
14. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, jak mu to pujde. Ja to zkusim na jare, at vim o cem to vubec je.
14. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá,tak tady je debata o golfu :dizzy_face: to se musím každopáedně přidat.
souhlasím že je to snobský sport,ale už ne tak moc jako v minulosti, dost se rozšířil a naštěstí už na golf chodí dost lidí v ležérním oblečení,klídeček. to jsem vždycky oceňovala,protože golf hraju (a nemyslím si že bch byla velkej snob :grinning: :grinning: ).teda teďmám pauzu co mám kluky, sežere to fakt celej den. ale zelenou kartu mám, handicap teda nic moc,ale až bude víc času tak obnovím členství v klubu a áádyjééé na green :grinning:

Dneska jsem píchla, ted v podvečer,když jsem jela s klukama od našich. venku hnus,blé,pršelo kosa, no fakt parádička. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a strašně mě dnes s..e můj muž,ale pssst..!!! :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
14. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Dani ty taky :slight_smile:)) ne holky nic proti vám jen pěkně hrajte :wink: pro mě je golf prostě divnej sport ale abych teda jako přispěla s troškou do mlýna několikrát jsem též navštívila golfové hřiště...kdysi v minulosti s bývalým ten byl na všechno...lezly jsme po stěnách a skalách, lítali balonem, no holt byl zazobánek a měl plno vlivných přátel :grinning: :sunglasses: ale stejně bych neměnila s tím co mám teď :sunglasses:
14. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek