• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
bry vecer, tak mam vybeleny zuby a je to docela pekny, tak jsem spokojena.

obleceni na golf dela i Adidas a Nike, proste to jsou takovy normalni veci, ale ta etika by se mela ctit. Z toho vyplyva encyklopedie golfu pro Robu k vanocum.

kua, dala bych si dvojku
14. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sněhobílé,kalamitové, zimní ráno!!

Doufám,že mi dnes můj "drahý" :sunglasses: nechá vyměnit gumy. Nebo to aspon objedná :grinning: :grinning:

HOšani jsou jak z divokých vajec, už ted po ránu. Zdeněk mi slíbil, že (asi po půl roce) dnes ráno vstane s klukama a hádejte jak to dopadlo. :angry: NO nic, nebudu si kazit hned po ránu náladu.
Dneska zajedu mrknout do té Zary na ty kukly pro kukluksklan :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady snih samo neni, jen obcas vlocka, jinak dobry. Zima je ale kruta.

bolej me ruce jak svina, nevim,jak to dneska dam, ale budu muset. A nemame zimni boty a hlavne se mi zadny nelibi
15. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
aj tu je hnusen,zamracene,fuci a je taka tma,brrrr
ja som si dneska oskrela zadny naraznik na aute,ked som cuvala,no krasne skrabance som si tam narobila

:angry: muz este nevie,hihi,ale mi da teda,no co uz so mnou,mam aj havarijne poistenie,ale zas nie je to nejak velka skoda a kedze tam mam spoluucast do 5000.- tak aj tak si to vlastne zacvakam.. :angry: alebo aspon vacsinu teda

no a zimne gumy si musim tiez objednat,sak mam len letne,dokelu... :unamused:

kristi,no jooo,aspon mas teraz inspiracie na darceky golfove,tam sa toho najde... :wink:
15. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidicky,kde ste?sak je zima,hadam nie ste vonku??? :slight_smile: :slight_smile: u nas sa spinka,potom musime vymysliet nejaky program,lebo do tej kosy ma nedostane nik,takze asi zas len budeme stavat kolajnice a hrat sa s vlacikmi :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :sweat_smile: já jsem si tedtak dobře a hluboce pospala,že jsem se vůbec nemohla probudit a zvednout z postele..

saku - asi už všichni staví sněhuláky :grinning: já teda dososnu kafe a navlíknem se a vyrážíme do centra,do Zary a pak do Kuřátek,taková herna,doufám,že bude už otevřená, před čtvrt rokem tam pod nimi hořelo..

mám dneska strašný roupy,nekam bych vyrazila,aspon na kafíčko,ale nikdo dnes nemůůůůže,tak musím vydržet do zítra a vyrazím s kamarádkou :wink:
15. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak druhej trenink mam za sebou, udelala jsem si caj, vzala teplaky a cumim na tenis, pac jsem uplne hotova
15. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte holky!
Zdravímj téměř z postele. Malá je od úterka doma nemocná, já to samozřejmě chytla od ní. Takže jsem dnes v práci jen posmrkávala, no musel to být šílený pohled. ale ještě den to vydržím a o víkendu se snad vyléčím.Malou hlídají střídavě babička a prababička, jsem ráda, že jsem nemusela na paragraf. Hrozně kašle, má rýmu. ale ten kašel je fakt hnusný, kdyby to byla jen rýma, tak ji poišlu do školky.
Jinak u nás taky šílené počasí. Sice ne sníh, ale hnusný déš´t a vítr. A my taky ještěš nemáme zimní boty, vůbec nevím, kdy se dostanu do obchodu. Myslela jsem, že zajedem do Brna, jak jsou podzimní prázdniny, ale vypadá to, že to už bude na shánění zimních věcí i pozdě. Tak fakt nevím.
Kristi, jaký sis objednala parfém? Já si chci obejdnat taky, ale váhám mezi dvěma.
15. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, novej Dolce Gabbana, maji 5 druhu, nektery damsky, nektery unisexovy. A tahle je bozi
15. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar golfistky :slight_smile:
u nas mame kraasny golfovy hriste, jsme se tam byli parkrat projit, musi to byt uzasny takhle na cely den vypadnout zahrat si, clovek urcite prijde uplne na jiny myslenky. Ja jsem zacala a skoncila u cvicneho odpalovani micku, ale slo mi to :slight_smile:

Dneska jsem si jela pro novou sedacku, akorat jsem netusila ze je dodaci lhuta 8 tydnu :sweat_smile: Tak bud najdu nekde nejakou jinou, ktera se mi bude libit, coz bude podle me problem... Anebo vyckam do vanoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo...
15. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko dě včátka a chlapci :slight_smile:

Za chvilku mi dorazí pán vyměnit desku v kuchyni na lince, už se těším, bude to pěknej nezvyk,jdem ze světlé do tmavé. tak už se asi budu muset zvednout a oblíknout se,aspon :grinning:

Odpo něco s dětmi , večer kafe s kamarádkou. Krása. :grinning:
16. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme vecer do kina a zitra snad nejak dojedem na tu Moravu.....doufam, pak samo, ze nemame jeste prezuty auto
16. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už naštěstí mám přezuto, muž mě překvapil,to byla rychlost,hned druhej den jak dával spravovat ten defekt tak mi rovnou nechal přezut gumy,super.

pan s deskou ještě nedorazil,20 minut zpoždění,pane bože to je furt dokola s těma řemeslníkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Hokly a dětičky-čauky Kristi :wink: :slight_smile: nevydržela jsem a musím nakouknout,všechny zdravíme a mějte se co nejlépe to jde :dizzy_face: :dizzy_face: Pavla a Anetka
16. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vidět,že jsem už dlouho nepsala slovo holky :sweat_smile: to jsem celá já :wink: ,hlavně,že jsem vás zase viděla,protože na vás stejně moc často myslím.U nás nic nového,Anetka je bezvadná a já chodím ještě do školy,jinak vše při starém.Přeju všem ze srdce pohodičku a pevné zdraví všem,dětem pohlazení a pusu.papa
16. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda Pavli :slight_smile: zase se nekdy ukaz
16. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Pavli - dobře to zvládáš, 2 děti,práce,ještě k tomu škola a takový optimismus a pozitivní myšlení,my jsme proti tobě úplný břídilky :grinning: :grinning: Jen tak dál a at se daří!! :grinning:

pan řemeslník tu stále není. ale prý dorazí. super. tak nevím jak budeu dětem třeba dělat oběd. :angry:
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hotovooo, kuchyň vypadá úplně jinak,je to hroznej nezvyk,ale vypadá to super! mám oobrovskou radost :slight_smile:

a došly mi zrovna z nextu sněhule pro kluky, taky vypadaj super. kluci už mi tady v nich pochodujou :grinning:
16. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no supeeeeeeeeeer. Ja furt si ty boty nemuzu vybrat, mne je lito dat za ne dva litry jako
16. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
aj u vas je tak hnusne?u nas prsi a je kosa,brrrr
ked sa mlady vyspi tak pojdeme do centra sa hrat s deturencami,a my pokecame maminy,doma je nudaaa,tak este ze tam sa da ist...

ja tiez potrebujem nejake zimne topane pre kika,ale uz som aj nejake skusala,ja stale neviem ci su mu dobre,ked on mi nepovie ked ho tlacia :angry: neviem jak to zistit dokelu,ked tie prsty vpredu tam necitim ,jaaaaj,zlate leto a sandalky!!!!
16. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den...

u nás už druhý den sněží...tak jsem dneska Dálovi koupila takový sněhule jen za 400,- žádné zdravotní ale co, stejně budu kupovat ještě jedny zimní botky...chjo to jsou pálky...

pavlííí ahoooj hodně síly a radosti :wink:
16. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však já jsem taky nekupovala žádný drahý, jen za pětistovku,tyhle: vypadaj i ve skutečnosti supr. :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24801087&tab=0
16. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz my tady vetsinou snih nemame, koupim obyc. snehule a pak potrebuju jaky goretexky do mesta, neco, co nepromokne.

loucim se, mejte se fajne, snad se neuchlastame nebo nevybourame nebo oboje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
se picnu se mi asi po*rala pračka...pere, pere ale neždímá mrcha...už jí přemlouvám od jedný hodiny a jako mám dost...budu to muset asi vyždímat v ruce se picnu...
16. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - ty jsou parádní :slight_smile:

Já koupila o víkoši Káje zimní boty v CCC za 399,- (ty jak jsem vám ukazovala foto)

My byly na skok venku, něco koupit, ale už nikam nejdem - je tam fakt hnusně :confounded:

Před chvilkoku jsem dopekla buchtu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17749 čekám až to vychladne, abych to už jen napatlala zak. smetanou s čoko :wink:

jinak okupuju manželovi noťas - ho musím taky vyzkoušet pořádně :wink: :grinning:
16. říj 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - mrcha je to, aspon doprat mohla :rolling_eyes: abys to nemusela dělat růčo
16. říj 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jsem tak trochu v prdeli, pořád přemýšlím jak odčerpat tu vodu...nefunguje zřejmě ani čerpadlo...takže te´d pračku otevřu vyvalí se 40l vody a pak budu vytírat :astonished:
16. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá ty máš z boku :astonished: já mám zrvchu plnění

Manža odešel na chvilku odjet trasu busem, dítko mi spí, tak já se vrhla na dělání kalendáře k Vánocům pro babči - koupila jsem na MMB prázdné, tak tam teď kombinuju a lepím fotky :wink:
16. říj 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přední plnění mám a u nové zase...nějak mě to vrchní nenadchlo, i když vím, že si je pochvalujete :wink:
no nová bude až v pondělí :cry:
16. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek