• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahojky, taky koukam, uz jsme v 7... :wink:
Chtela jsem pridat nejake fotky, ale nechce se mi je zmensovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak az nekdy jindy..

Ja merim v uchu. Je to rychlovka. Ale i tak mi pri tom nekdy rve... :confounded:

Abych nezapomnela, musim podekovat Akcul za trik s komarem pri myti hlavy ;)) Zabira to vyborne :grinning:
13. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já měřím na čele..to se nemá? jinde je to přesnější?? :sweat_smile:
13. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi,
tak to je super! :dizzy_face:

Luci,
to jsem moc ráda, že se komár osvědčil i u vás. :wink: My teď máme spíš opačnej problém, před každým koupáním řve, že chce umýt i vlásky. :grinning:

Dani,
tady je taky skoro vichřice. Hrůza a děs! :confounded: Jsem se těšila, že už dnes bude trochu líp. :unamused:

Jak jsme byli ve středu na otočku u tchánů, tak nám opět nabalili 2 igelitky plný starejch hader po synovcích (18 a 23 let), tak si dovedete představit jak to vypadá. :angry: Otřesný hadry, ale manžel aby je neurazil, tak to musíme brát domů a musím tam vždycky aspoň tak dva, tři kousky vybrat a mít je narvaný ve skříni, kdyby náhodou přišli a chtěli to zkontrolovat. :angry: :angry: :angry: Nejvíc mě se.e, že oni si myslí, že nám dávají kdo ví co. Malé na sebe nikdy nic nekoupili, i k Vánocům jí normálně zabalili pár těch starej hader, no hrůza!
13. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul jako fakt zabalili Naty starý hadry k Vánocům? no to je teda :confounded:
13. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - to nějak nechápu,to má jako po synovcích nosit kdo? ty?nebo manža?
13. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, fakt, Dragi. Nějaký starý trička. Nejhorší je, že kdyby byly aspoň trochu ucházející, tak to třeba vylítá doma po dvoře. Ale to už jsou takový ty zažloutlý hnusný věci. No, brrrr. :confounded: :angry: :unamused:
13. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Natálka, Dani.
fuj, s prominutim teda....
akcul to je fakt smutek...ale tak co aspoň máš hadry na úklid :grinning: :sunglasses:
akcul ale nic si z toho nedělej mě zase tchýně vozí věci po Milákovi, když byl malej...věci na sebe teda ne...ale různý hračky, hrnečky, teď zrovna říkala, že našla nějaký klobouček, že Milánek byl (a je slávista) tak je červenobílý...a že ho tam máme :grinning: :sunglasses:
13. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak, Kristi, fuj.

Dragi,
když ono to ani na ten úklid není. Jsou to povětšinou takový jakýsi umělotiny, který ani nesajou. :rolling_eyes:
13. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
luci tak jí to tam nechej a řekni ,že si to brát nebudeš. at jí blejskne,že to je dost nevhodný,ne? bych se s tím nepárala..
13. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
oni nebyli zvykli neco vyhazovat no. Ja kdyz vidim Miu, co ji daji na sebe pres vikend, ac ji s sebou vezmu teplaky za 80 Kc, tak tam lita v 5x zalatovanejch ponozkach a teplakach se zaplatama...
13. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragi,
hračky nám taky nutí, ale to vždycky ukecáme, ať to nechají u nich, ať si tam má malá s čím hrát, když tam přijedeme. :sweat_smile:

Jo a říkali mi, že co se mi nebude z těch věcí hodit, tak ať rozdám. Tak nemáte některá zájem o pěkný děravý punčocháče nebo zažloutlý trička? :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul - no to je síla starý hadry jako dárek :astonished: Jako já jsem vděčná za oblečení na doma pro Káju od té kámošky - ale to si ještě vždy sama vyberu, co si půjčíme a není to tak staré (její holka chodí do 3 třídy). Ale jako dárek, to je mazec :confused:
13. bře 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych si zepár vzala,žlutá je ted in :grinning:
13. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,
já bych to tak vyřešila raz dva, ale manža je nechce urazit, že. :unamused:
Zaplať pánbůh, že jsme z Vyškova pryč. Sice teď mají období, že nám volají i dvakrát denně, co novýho, ale pořád lepší, než mít je dvakrát denně na návštěvě.
Dani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
luci a ten domeček bude mít kde?
13. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
nic,musím mazat,mějte se! :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady v Újezdě, naštěstí. :slight_smile: Však to jim taky pořád leží v žaludku a nemůžou to překousnout. Jeden den, když tam byl manža beze mě, tak mu to zase tak vyčítali a předhazovali, že se s nima tak pohádal, že zase málem zkolaboval. :frowning2: A to jsou jeho rodiče, který by pro něj měli chtít to nejlepší. Místo aby byli rádi, že jako jedinej z jejich děcek je šťasnej, má rodinu a krásný zdravý dítě, tak jim se prostě pořád nebude něco líbit.
13. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul to se fakt musim smat :grinning: takovy tchanovci
13. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
si clovek nevybere, no
13. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ty moje taky nemusim,u nas se nedavaji stary hadry,ale zase od cinanu a zadny hracky,fakt si clovek nevybere
13. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, tak to je fakt mazec :grinning:

Moje tchyne taky oblika Leu do pyzamek po klukach, se divim ze ty pyzama jeste drzi pohromade.... Yannovi bylo 39 a brachovi jeho 31... Pritom ji vzdycky balim jeji pyzamko. A hracky taktez vyhrabala z pudy po nich... A vzdycky mi prijde domu uplne nasakla tim prisernym tchyninym parfemem, takova ta zastarla vune/smrad, nevim jak to popsat.... bleeee, jsem na to alergicka ;)
Ona teda taky nic nevyhodi, to je priserny. Maji narvane srine, pudu, garaz, vecma co by se jeste nekdy mohly hodit, ale nastesti teda nechce abysme si to brali domu ;)
13. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to říkám pořád, že moji tchánovci jsou přírodní úkaz. :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
noo,to som sa pobavila na super darecku-akcul :grinning: no co je zle na takych 20 rocnyh veciach,ved moda sa stale vracia ,nie :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar, jsem blya spat, v noci jsem k ni furt stavala....jeste pridam jedny sandalky, malicko jina cenova kategorie,ale kdyz z nich totalne ucuravam
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20843345&tab=8
13. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo tak do těch červených trojůh. bych šla hnedka!! ale když já se bojím,že mi nebudou. vždycky se spálím nakupovat na netu :unamused:
13. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek