• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci presne u nas davam ji ikdyz na to nevypada,jsme na to zvykla a ona taky :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
to jsme tak dřív dělali taky. Ale teď prostě řve jak pardál a do postele nepůjde. Zato pak v šest nejpozději v půl sedmé večer už je z ní tuháč. :grinning:
20. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragus, botky vypadaji dobre, klucici i ty holcici kozajdy. Ale zima je fakt daleko, nastesti! Ja mam uplne jarni naladu tedka na zimu ani nechci pomyslet :grinning:

Luci, aspon ze tak ;)

Ja jsem mladou zrovna ulozila a jdu uklidit ten curbes a prach.
20. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Luci, dietka..jo, já taky od pondělka začala maso, zeleninu, rýži a ovoce,...no a včera jsem to porušila a a a a nějak nelze nastoupit zpět do rozjetého vlaku :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vikos padim za tchynakama a pro tatu do prace paa
20. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já měla takovýhle motání a stavy takyy když jsem byla těhu :grinning: :grinning:
zkus si dát frťana :wink:
mně kluci jedno období taky šíleně řvali a nechtěli spinkat,úplně samo to přešlo. panebože já se modlím,aby je odpo spaní nepřešlo,to je takový příjemný,dost často si chodím schrupnout taky :pensive:

tak já jsem zalehla a sousedé pod námi začali mlátit a mlátí do ted..paráda. tak už tady sedím u kafe s opět jsem seřrala delissu,normálně na ní ted strašně ujíždím :grinning:

dětičky zatím spí,nechápu,v takovým rámusu. ale obávám se, že je to vzbudí, až je to vzbudí, do řevu.

soni hezký výzdobička,taky něco takovýho vyrobím,mám žlutozelenej květináš, žlutozel. ozdůbky a kouila jsem žlutou travičku,tak se o něco pokusím :sunglasses:
20. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte holky!
Tak já letěla tento týden už podruhé na finančká, jelikož paní na mě v úředních hodinách v pondělí neměla čas. A dnes taky začala, že jestli bych nedošla v pondělí, ale to už jsem teda řekla, že neexistuje, protože jsem letěla v té zimě přes celé město s malou, abych to už měla z krku. Tak velice neochotně mi to vyřídial. a to jsem ještě nesla jeden papír Martinovi, který mu poslali z práce teprve te´d, ve středu to odevszdával. Tak jsem jen myslela, žejí ho pichnu a je to, aLE VYVYDELA MĚ Z OMYLU, PRÝ MUSÍ SEPSAT NĚJAKÉ OPRAVNÉ PAPÍRY, CELÉ TO PŘEPSAT ATD. Takže super. Opravdu bych se z těch úřednic picla.
My jsme malé kupovali jarní botky 27, protože zimní má 25. ale jsou jí dost veliké, tak ještě budeme muset koupit nějaké 26. Ona má dost velkou nohu od malička. Teda ne že by ji měla velkou, ale má hodně vysoký nárt, takže zapnout ziámní botky o dvě čísla větší je pro ni problém.
Luci, jsi mě navnadila s tou dietkou. Já už jsem teda vzdala veškeré snahy držet dietu, protože kousíček sladkého prostě mít musíám, ale zjistila jsem, že co chodím pravidelně cvičit, tak postava je lepší, takže dnes nebo zítra zase vyrazím.
Jo a perlička na závěr, už máme jednu vrstu fialové barvy v obyváku, tak to zatím vypadá jak u komediantů,. protože ta protější je stále ještě oranžová- :grinning: Ale snad se to přes víkend nějak dodělá, protože takto to fakt vypadá děsně. :grinning:
20. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišel mi ten druhej svetýýrek,žluťounkej!! je teda trochu větší,ale to neva!! super!! já mám taky úplně stejnýho žluťáska budeme trio!! :grinning:
20. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani dík :wink:
pity a všem hezký víkend, za chvíli taky padáme :slight_smile:
luci to závidím, u ns je hrozná ta pátá hodina, ale pak to přestojí a v devět zase řádí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fakt mazec, ale v pět ho spát nedám, to bychom pak pařili do půlnoci minimálně :sunglasses:
20. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neprovokuj jarem..tady dneska sněží :wink:

Dani já taky chodím po o někdy (no většinou) chrupat neumím si představit návrat do práce...to asi buchu spát na stole :sunglasses:

všem co někam mizí pěkný víkend já nemizím :frowning2:
20. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule!
ako sa tu mavate?vcera sme boli s kikom u nasich,troska zmena
a mam takuto novinku:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2541143&vReferer=
20. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony,
to je supeeeeeeeeeeeeeeeeer! Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem,este je to len na teste zatial,no,ale je to tam,tak hadam.... :slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile:
Letmo čtu, jestli není neco nového, ááááááá....
Mončo, paráda, moc gratuluji a přeji, ať jde vše tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem právě zjistila, že mi jde kopírovat mé příspěvky před odesláním jako kdysi :sunglasses:
20. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes nevím, kde mi hlava stojí. Od rána jsem se nezastavila... Do toho opět volají SOS moje záda :unamused: Zítra taky nebudu, možná kouknu večer :slight_smile:
Těm, co odjíždí, přeji pěkný víkend!
Dani, gratuluji, budete kanárkově sladěni :sunglasses:
Já přes den nespím neb není kdy :sweat_smile: :grinning: :unamused:
20. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku to je skělá zpráááva!! moc moc gratuluji!! :grinning: :grinning:
tak to vypadá na předMikulášský dáreček,co?? super!! :grinning:

tohle mi už voní z trouby,jsem zvědavá jaká bude :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14727
20. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku gratulace veliká :wink: a ať je všechno jak má být :dizzy_face:

Dani dej vědět jaká ta buchta je...docela se mi líbí...taky jak pak chutná ...

Dála se zobudil celý posratý a nechce se nechat přebalit...mě asi hrábne...lítát tady a za ním se valí puch a já ho prostě asi nedoženu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beji ty se natáhni a odfrkni...záda nejsou prča :confounded:
20. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Moni, to je paráda, teda teda, to je bezva, hlavně at je vše v pořádku a vše dobře probíhá, držím palečky a upřímná gratulace :wink:
20. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem babule :slight_smile:
Saku, gratuulujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Parada! Tak jste se dockali!!! :slight_smile: No jo, uz se tesim na dalsi mimco!

Dani, kluci budou jak manekyni v tech svetyrkach, uz se tesim na fotku :wink:

Zuzi, Leno, co vy chcete shazovat proboha, hubenouri :wink: Ale ja mam fakt jeste ty tehu kila, nechala jsem tomu volny prubeh 2 roky, a nic, ze, tak ted musim pritvrdit... :slight_smile:
Tu jablecnou buchtu davam do oblibenych, az budu nekdy zhubla, tak pak si ji upecu za odmenu :wink:
20. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a moj muz mi teraz zavidi,ze uz nemusim cvicit brusaky na leto :grinning: :grinning: a on ano :sweat_smile:
20. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo a jak dlouho jste se snažili? rok?
20. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
13 mesiacov,leni,uz som to chcela aj vzdat
20. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten rok je asi normální, hlavně, že to klaplo, super a o Kika jste se snažili déle, ne?
20. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, proc jsi to chtela vzdat?
Ja myslim ze u druheho je to vzdycky pomalejsi... Teda az na vyjimky samozrejme ;)
20. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ako u koho :grinning: kiko bol po 24 mesiacoch,takze toto este bolo celkom rychlo,take tretie uz hadam bude aj do 3 mesiacov :sweat_smile: srandujem samozrejme,dve postacia :grinning:
20. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám na fotky, ty jo, jak je Kiko podobnej bratrancům, jak sourozenci...ty jo :confused:
20. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,,zvlast s jednym sa dost podobaju,ale hlavne na fotkach,v skutocnosti az tak nie,ale maju dost zo seba,vsetci styria
20. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
24 mesicu je dost... Nam se Lea povedla hned napoprve, ale taky to asi bude tim, ze jsme nic jineho nedelali nez sexovali :sweat_smile: Coz u druheho uz asi tak zhave nebude :wink:

Kazdopadne jeste jednou gratuluju, opatruj se, drzim palce at jde vsechno jak po masle!!! :dizzy_face:
20. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek