• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!draga aj mne sa to stalo ze mi uplne preskocila program zmychanie,tak som to vratila este raz,obcas sa chytila a urobila co ma,potom uz nie,zavolala som opravara,vsetko mi to vycistil,vsetky tie hadice a trubice a co ja viem co este(este aj moje tangace tam boli zapchate :grinning: ) a odvtedy isla zas ok...ale uz by sa mi mohla nadobro pokazit,mam uz vyhliadnutu novu :sweat_smile:

u nas je zas hnusne,von nepojdeme,tak musim vymysliet nejaky program,ale netusim aky teda...
17. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! My jdem dnes na obídek k mamce, Kája tam pak zůstane přes noc a my pojedem do Liberce do Nisy do kina :slight_smile:
Jinak tady furt prší :unamused: hrůza to počasí :confounded:
17. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek babulenky!
Krásný víkendík přeji!

Já dala včera to kafčo s kámoškou,fajn to bylo. byl tam jeden známej a říkal,že jeho rodiče v Beskydech maj nasněženo půl metru a 2 dny bez proudu, tzn. bez netu,bez telefonu,no hotovo. My si to tady ani neumíme představit. Jen aby se za týden neoteplilo a místo sněhu povodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes nabalím děti a jedem k tchánům. Mládežníci tam dneska přespí, my jdem s přáteli oslavit manžovy narozky do kubánské restaurace,už se těším :slight_smile:

dragi jak to včera dopadlo. vytíralas?? :sweat_smile: :confused:
jo,já už ted taky jen počkám až se dorazí stará pračka, vypadá ted v té kuchyni trošku jako pěst na oko. všechny sptořebiče v nerezu jen ta pračka stará ošuntělá tam svítí :grinning: ALe zatím jede, hodná holka :grinning: tak si ji ještě nechám :wink:

Prosím vás objednejte už někdo nějaký hezčí počasí,jo??? :slight_smile:

mori - pěknej moučník. jakej je? co to nescafé,není moc aormatický,bude to chutnat dětem?
17. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - baštila to i Kája, ani ten rum tam není nějak cítit :slight_smile: Nescafé tam moc cítit není - Káje to chutnalo a manželovi jakbysmet :grinning:
17. říj 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík,tak to někdy sfouknu :grinning:
17. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jj vytírala jsem...trochu jsem odpustili spodem ale to stejně teklo všude...no hrůza, prádlo jsem byla teď vyždímat u sousedky :slight_smile:
nová pračka už je koupená jen v po jí dovezou mám tuto:
http://www.bila-vede.cz/zbozi/lg-f1422td/

saku já už jsem jí nechtěla opravovat, protože jsme tu měli opraváře někdy z jara na ložisko, navíc té pračce už je asi 10 let...sice prala dobře, byla jsem spokojená ale nenechala si domluvit, tak už stojí odpojená :sunglasses: no možná jsem taky mohla prohlídnout trubky kdo ví co mi bude chybět :grinning:

no a rovnou jsme teda koupili i sporák...takže v mojí ošklivé staré kuchyni budou samé nové spotřebiče...
a kuchyň budeme předělávat kdoví kdy...prostě až se nashromáždí koruny... možná až eura :grinning: :sunglasses:

teď čekáme na kamarádku, dovalí nám koťátko, ani jsem vám to asi nepsala, prostě bude kotě ...tak jsem zvědavá jak se s tím smíří naše kočičí madam :sunglasses: možná ho hned zakousne a bude klid... :grinning:
17. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé dragi to je hezký,malý koťátko. tak držím palce ať ho dobře přijme :wink:
pračka super. to si takx užiješ nový spotřebiče, bude radost vařit,co? :grinning:
no nic,já jdu něco dělat. a taky vytáhout z postele chlapa,on chrněl až doaleluja :grinning:
17. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jj hlavně budu muset vařit nebude výmluvy :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracka vypada fajn teda :slight_smile:
jej maciatko,aj ja som chcela kristiankovi uz toto leto kupit nejake pekne,no ale kedze nam do toho prislo tehu,tak to odkladam az tak o rok najskor,segra ma britsku modru,taku lemru velku,ale je zlata,jak sa tuli :slight_smile: ale ja by som chcela taku na von,nie dovnutra,to by som nezniesla doma,ani dodo,takze asi len taku obycajsku si zozenieme
17. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues baby :wink:

Prvně musím pozdravit Pavlínku, nazdar kotě, přijď mezi nás častěji na pokec a nahoď nějaké aktuální fotos :wink:

Dani díky za tip na sněhulky, já sice koupila Márovi super kozajdy od Elefantu za litr, ale potřebuji ještě jedny na venek do sněhu, tak asi přiobjednám.

Jinak já byla ve čtvrtek u právníka, byla jsem podat žalobu na toho šulina s autem, tak mě potěšil, že máme 100% šanci u soudu uspět a bude muset cálovat i mého advokáta, kterej si za právní zastoupení bude účtovat něco kolem 20 litříků, ale co je to proti tomu co vysoudím, že? :grinning: Soudíme se o 200 litrů a to se před Vánoci hodí, no ne? :grinning: Akorát nevím, jak to z něj budeme tahat, to je další otázka...
17. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,no tak aspon nejaka pozitivna sprava,len dufaj ze to nie je ten taky magor,co akoze nic nema a nikde nerobi-my sme tak dopadli ked sme kupovali jednu garsonku-len tak ,bola dobra cena,tak ze ju budeme prenajimat-a ta chudina to predala dvom naraz,na katastri urobili nejaku hybu a neprisli na to-a je to teta total socialny pripad,takze od nej v zivote euro neuvidime :unamused: aj ked nam dali za pravdu,proste to nemaju ako od nej dostat....tak dufam ze to nebude tvoj pripad a dobre ti to dopadne :wink:

a mame dalsie babatko v novembrovkach :slight_smile: :slight_smile: (aj ked je este len oktober,troska sa poponahlali :slight_smile: )
17. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku doufám, že z něj něco vytřískáme, podniká, má servis a ještě nějaký pneuservis, tak v nejhorším případě podáme návrh na exekuci :wink: Doufám jen, že to nepřepsal třeba na rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát musím teda do příštího týdne sehnat 18 litrů pro advokáta, abychom mohli podat žalobu co nejdříve :wink:
17. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej tak držím palce at se to k dobrýmu pohne.

hele dneska se mi zdálo o tvým Márovi a nechtěj vědět co. bys mě zabila :grinning: :grinning:

no nic, jdu si ještě něco vyrobit s hárama a pádíme,už mám hlad jako vlk :angry:
17. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani si dovedu živě představit ty chlípnice :grinning: :grinning: :grinning:
Kampak vyrážíte?
17. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani :slight_smile:)) teda to mě by zajímalo co to bylo za sen... :grinning:

jinak andrejko držím palečky :wink:

kotě přesně dle předpokladu naprosto v poho ale paní kočičí dáma je uražená, chodí kolem mě a prská a mlátí packama a je teda nafouklá :sunglasses: Dála kotě rasí a asi brzo bude škrábanec :grinning:
17. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, ta kosa dosla uz i k nam, nastesti porad sviti slunicko, ale topit jsme uz zacali.

Lea nesla ve ctvrtek a patek do skolky, dostala na 3 dny antibiotika na ten kasel, vcera je dobrala a kasle porad stejne, tak ja uz nevim co s ni. Jinak uz par dni reklamuje "vylet", dokonce si sbalila tasticku, tak dneska nekam musime vyrazit.
Ja jsem teda jak prejeta parnim valcem, vcera jsme byli trosku juchat s kamaradama, sice jsem nic nevypila, ale jakmile jdu pozde spat, uz je to znat... asi starnu nebo nevim :sweat_smile: A nebo je mi divne z prezrani, protoze jsem se vecer normalka navecerela s Leou kolem pul 8 a v 8 volal kamarad at jdem s nima na veceri, tak jsem samozrejme vecerela podruhe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dragi, kotatko, to by si taky Leuska prala :dizzy_face: ale ja se trosku bojim, co s nim, kdyz jezdime docela casto pryc. Tak asi zatim nic. S prackou to je smula, ta nova vypada ale moc dobre.
Ja mam taky uz starou, ale snad jeste chvili vydrzi, ted ji mame zapojenou v garazi, a to je takova pohoda, ani o ni nevim kdyz pere.

Andrej, no slava, tak snad z neho ty prachy vytriskate :slight_smile:)
18. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou neděli... :wink:

holky jsem vám ani nenapsala, že můj taťka dneska nastupuje do nemocnice a zítra má reoperaci kyčelního kloubu...chjooo jsem nervní...to zase bude :pensive:
18. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přeji. my za chvilinku pádíme na obídek k tchánům a vyzvednout od nich dětičky.
ändrejko - byli jsme v Havaně,kubánská restaurace, jestli budete mít někdy cestu s Rosou přes Brno,vřele doporučuji. Já jsem se včera úplně rozplývala blahem,moje chuťový buňky měly Vánoce :grinning: :grinning:

dragi - taťkovi teda držím palce,at to dobře dopadne. nebud nervozní,neboooj :wink:
18. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při neděli :dizzy_face:
Včera v kině fajn :slight_smile: byli jsme na "Ulovit miliardáře". Po kinu jsme jeli zpět do Stráže a došli si štouchnout biliárd :dizzy_face:

Jinak k obědu jsem dělala přírodní roštěnou, brambor a obloha (Moravanka ze skleničky, atd.) - to jen tak pro inspiraci :wink: Za chvilku si dojdem pro Kájušku :dizzy_face: Jo a bááájo jsme si dnes pospala - do 8.45 h a manža ještě malinko dýl. Dítko nás takhle nenechá když je doma :grinning:
18. říj 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej den vespolek :wink:

Já taky dnes spala jak mimino, když není dítko doma, tak si můžu i přispat :grinning: , spinkala jsem prosím do 10.15 :grinning:

Dani tak to si piš, že dojedem, kubánské bary i písničky miluju, nejvác včak Mojito, to úplně zbožňuju. Před 5 lety jsme s kámoškou sháněly prostor na kubánskej bar, ale v té době jsme nic nesehnaly, tak jsme se každá daly na něco jinýho...škoda...možná jednou.... :grinning:

Dragi neboj, to dopadne dobře, musíš jen myslet pozitivně :wink:
18. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo holky ono to dopadne dobře..akorát, že tatka byl na operaci už někdy před lety ...vše v poho ale te´d už zase vůbec nemohl chodit..sotva se belhal...nejhorší je vidět na rodičích to stáří...to mě jako docela deptá...že už prostě nebude líp... :pensive:
18. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dragi to mě deptá taky. hlavně jsem špatná z taťky,je už starší,tak mám strach,aby tu s námi ještě nějakou chvíli pobyl :slight_smile:

andrej jj,to by se mi taky líbilo. hele určo tam někdy zajděte,je to fakt výýýborný :slight_smile:

já jsem vyzmrzaná,byli jsme odpo asi 2,5 hodiny venku na výletě, je tam děsná kosaaaa

¨včera jsme chtěli koupit klukům velký peřiny,jedem kvůli tomu do ikey a oni tam prodávají jenom šířku 150 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo. no tak už jsem dnes objednala z mmb,i s povlečením,měla jsem toudělat rovnou a ušetřit si to včera. byl to totiž děs běs,asi miliarda lidí tam byla,fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani to není možný já mám peřinu z ikei a je normální :astonished:
18. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já si tam předloni taky kupovala peřiny. fakt nekecám,nenašla jsem tam jednu jedinou normální,prodávali jen 200x200 nebo 150x200. 150 už je moc,na to jako nemám povlečení
18. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to divný rozměr...a hlavně ikea má i divné rozměry povlečení... :grinning: je fakt, že jsem jí tam kupovala, když jsem byla těhu :sunglasses:
18. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,oni už mě štvali s těma rozměrama povlečení na polštáře. tedka mají ještě takhle blbě široký peřiny asi proto,abys pak všechno povlečení musela kupovat u nich, protože jinde tento rozměr asi neseženeš..

no nic,na to prdím, koupila jsem už klasiku.

naši borci vyskládali všechny hračky co maj v obýváku na stůl (doufám,že to nespadne,ta hromada,to by bylo fakt drsný) a ted prej Ejiku ohýnek bude :grinning: Asi chtějí nový hračky nebo co :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak napíchni buřty na klacek a můžete opékat :grinning:
18. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ted dorazili domu, vcera na Morave to bylo fakt super, okostovali jsme snad vsechno, proste fakt super. Neco malo jsme dovezli i domu :wink:

Mia i my mame periny z Ikei, nam to vyhovuje, jak jsou siroky :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi i špekáčky už proběhly. špekáčky byly makety mobilu :sunglasses: :grinning:
18. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek