• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak jsem si šupla na bejeew rekordík a můžu jít hajííí :grinning:
18. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne uz je trsoku pekne, musime neco vymyslet a jit ven, hlavne pro naky jidlo, nemame tady skoro nic...
19. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus...čekám na pračku a sporák, pračku snad zapojím a hned budu zkoušet co umí... ale sporák dojde zapojit plynař až zítra ráno...to bude tatíček bez večeře :slight_smile:) škoda že už někdo nevymyslel sporák takovej, že do něj nandáš suroviny a sám ti uvaří jídlo podle toho co si navolíš :grinning: :sunglasses:

taťku už asi kuchaj...už aby to měl za sebou...to je den :pensive:
19. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem myslela, že už je chlapec tady ...zvonek...letím ke dveřím a báby jehovistky...prý se jdou ptát na otázky ohledně bible ...tak jsem jim popřála hezký den a řekla, že když nevezou lednici tak nic :slight_smile:)
19. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lednici...už blbnu ...pračku :grinning: :sunglasses:
19. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ty jak nemáš přes 300táců tak nespíš :slight_smile:) super rekord...jak to můžeš dát :astonished: :grinning: :sunglasses:

a už jdu mě neba si tu povídat sama :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
baby,dneska som rano musela zoskrabavat namrazu z predneho skla,taka kosa tu bola,brrr,ale teraz uz pekne svieti slniecko
my sme vcera boli troska na nakupy, v nitre,je tam par takych super obchodnych centier,tak som troska vybielila manzelikovi ucet :sweat_smile: a keby snie som tehu,tak by dopadol este horsie :grinning: ale najradsej som,ze som zohnala fajn kabat,ktory sice nie je origos tehu,ale da sa tak nosit a aj ked uz brucho nebude,stale je dobry,tak som rada,v Hm mali take pekne tehu veci az som skoro lutovala ze na ten mesiac sa mi to uz ani neoplati kupovat :sweat_smile: ale zato som tam nakupila malinkej vecicky,mali krasne a este sebe bundicku-taku uz ked dam dole brucho,ale sa mi pacila,tak som si ju vzala uz teraz,cizmy a manzel ma prekvapil a kupil mi krasne hodinky,takze celkom dobry den vcera :slight_smile:

draga,snad to tatovi dobre dopadne :wink:
19. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Dragi, taky preju at operace dobre dopadne, drzim palecky :dizzy_face: A dobre jsi odpalkovala ty jehovistky :grinning:

Nam zas dneska dovezli kuchyn, zrovna v momente, kdy jsem mela odvazet Leu do skolky, tchan tu mel byt, aby to prevzal a zkontroloval, ale zaspal.... No ale tak zvladli jsme to, prestoze muj drahy manzel neudelal misto v garazi, takze mi to slozili do obyvaku... ach, ti chlapi.
Uz jsem to i zkontrolovala krabici po krabici a zjistila, ze mi tam chybi spousta uchytek, takze bude reklamace.

Taky jsem tu rano mela tchyni, zaciname totiz planovat oslavu Yannovych 40tin :sweat_smile: je to az za nekolik mesicu, ale chci udelat prekvapeni a pozvat i nejake lidi z daleka, stare kamose z vejsky, tak abych uz zacala, ze... :slight_smile:

No jeste bych potrebovala na nakup, ale to uz nestihnu, abych byla ve 12 ve skolce, ty dopoledne vzdycky tak rychle utecou, to je des.

Saku, pekne sis udelala radost :dizzy_face: Jake mas hodinky? Ja nejake shanim uz takovou dobu a porad nemuzu vybrat...
19. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme ven, pac nutne mam chut na polivku :slight_smile:

my jsme se vcera dohodli s Robou, ze jako vanoce pro nas moc resit nebudem, ze si vsechno pak koupime ve slevach, pac to predtim fakt nema cenu, ze jo.

takze poresime Miu, rodice atd.
19. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,vybrala som si Fossil,z bieleho kovu vykladane vela vela kamienkami-vyzeraju skor ako naramok ako hodinky,takze nie su tak na uplne bezne nosenie,aj ked dodo ma prehovaral na jedny co vyhliadol od dolce gabanny,tie boli tiez naaaadherne,ale ja neviem,tolko euracov za jedny hodinky mne by to bolo aj divne mat na ruke aby som ich nestratila alebo co...tak som si vybrala tieto,ale mali tam ozaj krasny vyber teda

tak to ides robit poriadnu oslavu teda,ked uz teraz planujes,takze to bude nieco take velke -akoze v style ze pride domov a prekvapko??? :slight_smile: :wink:
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly dopo venku, teď jsme se najedly a uložila jsem Káju do pelíšku - nějak si tam vykecává, tak doufám že usne :wink: nerada bych aby mi pak usnula třeba v 16 h že, to ona taky umí
19. říj 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - tfuj tfuj, aby to taťkovi dopadlo dobře :wink:
19. říj 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,ja sa picnem z teba,presne tieto !!!! :sweat_smile: ty co si jasnovidka ? :slight_smile:

no a manzilek mi povodne vybral tieto,no ale ked ja som taka skromna...som ich odmietla ... :sweat_smile:
http://www.hodinky.cz/dolce-gabbana-dw0219-royal.html
19. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ty jsou krasny...ja to brala podle popisu, tak jsem rada, ze jsem se trefila :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - krásný hodinky :slight_smile:

Já už taky kolikrát pokukovala po hodinkách - chtěla bych aby to bylo to nebylo na zapínaní - prostě s mezerou, snad mi rozumíte :grinning: nemůžu je nikde sehnat :confounded:
19. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si trafila presne teda :slight_smile:
ja som v tom ze kiko spi a on mi sem dolezie po polhodke ze mam "hovienko" :angry: no,to zas bude doba kym zaspi...poobede cakame segru s deckami,tak sa snad zabavia a my pokavickujeme

kristi s vianocami pravda veru,ked si vezmes ze tyzden "po " je vsetko o polovicu lacnejsie...sa oplati aj pockat,jasne ze deti potrebuju zaplavu balickov,ale my vydrzime :slight_smile: ja by som chcela aj novy stromcek,nejaky je uz vypelichany ten nas...
19. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,já jsem si kerásně bucla. pak jsem se vzbudila a myslela jsem že je ráno,úplně jsem zapomněla,že jsem si šla lehnout odpoledne :grinning: :grinning:

saku - krásné dárečky,nádherné hodinky..Ty ti budou slušet. A počkej, co manžílek vykouzlí za holčičku :dizzy_face: . Máš nějaké tajné přání?? :wink:

no nic, moje sasanky už chtějí zase papat, oni se fakt durch propapaj odpolednem a hubeňouři jsou jak lunt.tak jdu lovit nějakej proviant,nakrmím sasanky a jedem asi někam na výlet :grinning:
19. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,za dievcinku asi nieco z bieleho zlata na krk rozmyslam,take nieco kratsie a hrubsie,nie vycackane,ale sak uvidima,alebo sa necham prekvapit :wink:
a inak dobre ranko o tretej poobede :grinning:
19. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak Mia snedla 3 sberacky polivky, a ja furt premyslim, co vecer uvarim...
19. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, u nas s darkama napodobne :slight_smile:

Ale teda Lea uz nemuze vanoc dockat, ja blbec jsem s ni pred par dny psala dopis Jeziskovi a od te doby kazdy den 250x denne urguje ty darky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Dneska jsem ji uz jako naplast koupila takovou malou panenku, ze ji to snad na chvili prejde..a ja budu mit klid, snad :slight_smile:))

Saku, oboje jsou krasne!
Ja jsem porad nejak na pochybach, naposledy jsem chtela tyhle
http://www.tictactime.com/ficheproduit_tictactime-montres-montre_68228_F16332-3.html
a pak jsem se byla podivat v jednom obchudku a videla jsem zase jine :slight_smile: dopadlo to tak, ze nemam zadne, tahne se to uz od lonskych narozenin, tak snad do tech letosnich vyberu :wink:
19. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tie festiny su tiez kraaasne
aj tie styly co dala kristi,su fajn,ale mne to nejak na ruke neukaze pekne
19. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím vám pochválit hodinky ty co sis vybrala saku jsou krásný...Luci ty tvoje jakbysmet...takový skoro šperk ...já hodinky nenosím, tak jsem si koupila loni /nebo už asi předloni/ jen takové obyč...

tak a teď se vám pochlubím s pračkou...zapojila jsem jí, všechno nainstalovala a začala prát...prala tiše, krásně a pak přišlo na máchání a průběžné ždímání...pračka rachtala jako kráva, skákala po koupelně, div nám neprorazila naše krásné umakartové jádro...tak jsem si na ní lehla a vzpomínala na staré tatramatky...pak došlo na ždímání, pračka se rozhodla, že asi odskáče až do ložnice...držela jsem jí vší silou, začly mi téct nervy a slzy a program jsem natvrdo ukončila...seděla jsem tu celá vyřízená, co jsem si to koupila za krám a nadávala do starých ku*ev podvodníků co propagujou takový shity...no nakonec jsem volala manželovi a ten popřemýšlel a že prý u té naší staré pračky měl takový šroub vzadu co drží při stěhování buben a zda jsem udělala vše podle návodu...tak jsem pročetla i první stranu jak instalovat a tam bylo, že ty přepravní šrouby nutno odšroubovat a byly tam hned 4!!! no odšroubovala jsem začla další praní a super... pere tiše, jen si vrní, nikam neutíká...jsem prostě pako...málem jsme oddělala pračku hned první den a to je záruka na motor 10 let :slight_smile:)))
19. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, Drago, to je teda mazec. Ono jak ktera pracka, vetsinou ty srouby jsou potreba, kdyz ji stehujes, ja jsem tam tedka tusim nedelala nic.

to je jak ja s lednickou, mi normalne tekla vzadu na zem a tak jsem zavolala opravare, kterej me poucil, ze si mam priste precist navod, pac se to musi vevnitr nejak cistit u odtokovyho kanalku, to jsem fakt nevedela.

ja Mie koupila v Rosmannovi naky tablety do vany, normalne ma uplne modrou vodu, tak se racha jak blazen.
19. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi sqělá historka :grinning: , ty jsi teda mechanik :grinning: , jsem se fakt pobavila :grinning: :grinning: Hlavní je, že jste na to přisli :sweat_smile:

A co taťka, jak mu dopadla operace?

Saku hodinky moc pěkný, ty musíš být ale hodná ženuška :wink: Mě se teda taky líbí styl co ukazovala Kristi, mám jedny takové a druhé mám od Guessu, taky kamínkové :wink:
19. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, na Guessy jsem taky koukala, jsou bozi a nejsou ani drahy
19. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi no tahle byla nová a dneska jí dovezli v krabici...šrouby mě nenapadly...jsem dělala samostatnou šikovnou ženu v domácnosti no ... :grinning:
19. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tj, právě že se dá ta cena...já za ně platila 3500,- a to byly poslány z USA, jiank by mě vyšly asi na 6 litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, Drago, to bych taky necekala, ze se to tam musi jeste dat
19. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek