• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi právě, že sundat :slight_smile:)) mazec mále, jsme odpálila fungl novou pračku :grinning:
19. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko volal kolem druhé, že je po operaci na jipce a že zatím nic nemůže, zítra mu zavolám...ale je to hrdina jako volat hned po takové operaci já bych byla vyřízená na půl dne :sunglasses:
19. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra na sporák naštěstí přijde plynař...bych vyhodila barák do povětří :grinning:
19. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre delas, na neco je lepsi si vzit odbornika :slight_smile:
my jdeme jist
19. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar děvčátka! :grinning:
hodinky všechny nádherný. já takový stylem společenský elegantní mám, kdybych kupovala,tak bych šáhla po sportovních, tyhle sa mi páčí http://www.hodinky.cz/quiksilver-checkmate-wide-m076bl-white.html

dragi - super příhodička!! :grinning: :grinning:

mám bolehlav jak sviňa,normálka jak migrénu. Manža mi nechal spravit něco ve dveřícfh v autě pod tapecírem a asi to šplíchali něčím nebo já nevím,no ale prostě smrad jak blááázen,na každým semaforu jsem větrala,hnus. (prej to vyčichne,jsem zvědavá kdy). No a do toho ještě na výletě Erik šlápl do hovna,sice jen zlehka,ale prostě šlápl,tak i po důkladném čistění to na té botě prostě měl a po cestě zpět se mi mísil smrad ze dveří s hovnovým smradem,myslela jsem,že chcíííípnu!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, tak at te to brzo prejde, hodne se napij :wink:
19. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak vás jdu zase po delší době pozdravit. Přiznám se, že dočítám téměř pravidelně, ale nějak není poslední dobou nálada ani abych vám napsala. :frowning2: Se švagrovou už je to moc moc špatný. Během posledních 14 dnů se to rapidně zhoršilo. :pensive: Možná už to bude trvat jen pár dnů, možná týdnů... Je to fakt hrozný. Manžel je zase na prášky, psychicky úplně v prd.li. O tchánech ani nemluvím. Synovec to zase dusí v sobě, ale věřím, že je mu taky strašně. Kdybyste ji viděli.... Včera jsme tam byli a měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. :cry:
Rychle se teď začalo řešit, jak to bude s jejíma 2 lékárnama. Protože ona je jedinej majitel a pokud by přišlo to nejhorší, tak by se musely zavřít, dokud se nevyřídí dědictví, což může trvat kdo ví jak dlouho. Takže dnes se to konečně všechno dokončilo a převedlo se to na jejího syna a manža je jednatel.
Je nám z toho všem hrozně, manžel je jak tělo bez duše. Všechno vyřizování ohledně domku teď přešlo na mě, protože Evža chudák neví kam dřív. :frowning2:

Jinak domek pokračuje výborně, už se obkládá a pokládá dlažba, z venku se zatepluje a za chvíli se bude dělat fasáda.

Naty už asi definitivně přestala spávat přes den. Ale jsem ráda, protože když šla po obědě, tak pak večer neusnula dřív než v deset. Takhle je v půl osmé v posteli a my máme volnej večer. Strašně si to užívám, je to parádička. :slight_smile:
Záchvaty vzteku musím říct, že zase pominuly. Asi to bylo fakt tím, jak jsme byli díky té nemoci dlouho zavření doma. Samozřejmě že se občas vzteká, ale oproti tomu, co předváděla předtím, to je slabej odvar. :grinning:

No a neteřinka Silvinka je úžasná. Najednou mi Naty přijde hrozně veliká v porovnání s tím drobečkem. :sweat_smile: Je krásňoučká a zatím i hoďnoučká, tak snad jí to ještě min. několik let vydrží. :grinning:
19. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, drzte se - neumim si tohle predstavit u tak mlady zensky, ach jo. NO, je fajn mit nektery veci vyrizeny uz tak nejak predem, ac je to pro vsechny asi neprijemny.

s tim spanim je to fajn, vid? my tady pak na sebe cumime a nevime roupama coby....
19. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky, Kristi. Je to blbý, ale vyřešit se to muselo. Nejde aby se pak lékárny ze dne na den zavřely a spousta lidí přišla o práci. Navíc Evža to tam teď všechno řídí a neměl vůbec žádný pravomoci, což nejde že jo.

Spaní je fakt super! Sice se ten den pak dost táhne, ale aspoň se mám večer na co těšit. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to je děsný.. Držte se,no,je to hrozně smutný a pro všechny těžký.

kristi - napiju se,jj, už jsem ale stejně slupla jednu růžovou :wink:
19. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - chjo, hodně hodně síly vám všem ... je to smutný :pensive:

kristi - já kupuue Káje barvy do koupele v DM - už jsme měli žlutou a červenou http://maarsel.rajce.idnes.cz/SRPEN_2009/#DSC00015.JPG
19. říj 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky holky. Možná si řeknete, že jsem pitomá, že to tu tak píšu, ale mě to fakt pomáhá o tom mluvit, dostat to ze sebe.

Teď jsem mluvila s manžou - spí dnes u tchánů. Zítra nastupuje švagrová do nemocnice. No snad jí dají aspoň nějako výživu do kapačky, nechce vůbec nic jíst. Vlastně už ani neudrží lžičku v ruce, tchýně ji musí krmit. Pro tu je to taky záhul, v 70 letech takhle o někoho pečovat. Včera plakal, že už nemůže, fyzicky ji to strašně zmáhá. Má taky problémy s kloubama, tak špatně chodí, je to pro ni náročný. :pensive:

Kristi, Mori,
ty barvičky vypadají super! Jen co budem na domečku, kde bude vana, tak určitě vyzkoušíme. Naty už se nemůže dočkat, jak bude plavat. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu si na chvíli číst. Dobrou noc všem! :pensive:
19. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, to je hrozne smutny :frowning2: No drzte se, verim ze je to hrozne narocny. :fearful:

A co tedka ctes pekneho?
Ja mam prectene dva dily super knizky, nemuzu se dockat tretiho, fakt neco tak dobryho jsem strasne dlouho necetla, tohle je 1. dil http://www.stieg-larsson.cz/muzi-kteri-nenavidi-zeny.html
a tohle druhy http://www.stieg-larsson.cz/divka-ktera-si-hrala-s-ohnem.html Doporucuju :sunglasses: :grinning:

Dragi, jsem se tak dlouho nezasmala kdyz jsem si te predstavila s tou skakajici prackou :grinning: :grinning: :grinning: Dobre ze se to vyresilo :slight_smile:)

Tak ja jsem prave vytridila papiry za poslednich snad nekolik let, konecne to mam vse vyhozeno, zalozeno, vyrizeno... a bude zas nejakou dobu klid. Ted jdu tridit fotky, uz jsem skoro rok nic nenechala vyvolat, Ley album zeje prazdnotou :sweat_smile: :wink:
19. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás zeje prázdnotou album od začátku. mám vyvolaný fotky jen do 9.měsíců a ty ani nemám založený,jsem hrozná.

nerada provokuji,ale vždycky takhle večer ty rekordíky skákají samy :grinning: :grinning: jsem zvědavá jestli někdy sáhnu na 400 :grinning: co tam mají po tom Ufounovi :grinning:
19. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránečko!!! :grinning:

Dneska odpoledne jdeme s klukama k zubaři,tak jsem zvědavá,jak to proběhne..
Takže je ven vezmu asi už ted dopo,trošku si zablbnout.
20. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to je smutek...nejhorší je když rodiče přežijí svoje děti a navíc v takové situaci....a určitě tě nijak neodsuzujeme , že to píšeš, protože vždycky to uleví, když se s někým o takové věci můžeš podělit...však od toho jsme tady....jen tak mezi řečí asi nemá žádnou naději co? tohle je hrozně nespravedlivý...utvrzuje mě to v mé teorii, že bůh neexistuje...protože tohle by přece nemohl dopustit a nějaké řeči o tom, že se dostaneš do nebe, když máš tady utrpení na to kašlu :cry: držte se všichni musíte být teď moc a moc silný :pensive:

jinak čekám na plynaře a jako mezi 8-8:30 měli dorazit no asi mi jdou blbě hodinky...neměnil se čas?

pračka už v pohodě vyprala jsem asi 4 várky moc se mi líbí rychlopraní :grinning:

Dála chrchlá jak stará hospoda...no snad už to bude konečná fáze, je to takové to odkašlávací stádium...

albíčko mám hotový do roku a fotky ani nemám další vyvolaný též jsem ostuda...hlavně že máme asi už 50cd a 30dvd :astonished:

Dani na tvoje rekordy fakt jen užasle koukám...ty jsi drak :grinning:
20. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, my pred chvili vstavaly :wink:

s fotkama jsem stejna, nemam vubec zadny, to az nejaky zimni den
20. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
dragi cas se jeste nemenil, ale uz bych to uvitala, u nas vstavame totalne do tmy, se rozedniva kolem pul 9 az :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska me ceka trapne dopoledne, nejprve mam pracovni pohovor po telefonu a pak musim jit jeste cvicit.... jedno horsi nez druhy :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu taky dneska v 1 - au, minule jsem nemohla celou sobotu a nedeli ani chodit
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak me to zatim nic moc nedela, jako jsem vyplivnuta, to jo, ale ze by me bolela nejaka konkretni cast tela to ne. To me vic boli nohy kdyz jdu pro Leu pesky do skolky. Divny.
20. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
draga, s tou prackou fakt dobre!!! :sweat_smile: este ze su ja fakt nezrusila hned v prvy den :grinning: ta moja rachotina nie a nie sa pokazit,ale uz by sa mohla,uz chcem novuuuu :slight_smile:

kiko bol vcera jak 100 certov,som myslela ze ma z neho rachne,dodo prisiel az o 19-tej vecer,som cakala jak na spasenie,lebo som dostala nejake deivne krce do brucha a fakt som si potrebovala surne lahnut,horsie je ze este 2 tyzdne bude totalne vytazeny a to akurat by som potrebovala aby bol viacej doma,lebo pri kikovi sa lezat neda,ked mu poviem ze ma boli brusko,tak pride,pomasiruje mi ho,pofuka a oznami-a uz neboli,uz sa mozeme hrat :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
U nás dnes zase prší. Ach jo, to aby člověk radši ani nevylízal z postele nebo co. :unamused:
Za chvíli musím na domek, vybírat spárovačky na dlažby a do koupelny a taky zakončovací lišty.

Díky všem za podporu.
Dragi, naděje už asi žádná není. Kdybys ji viděla, už je asi fakt v tom posledním stádiu. Váží asi 30 kg, je jen kost a kůže. Po celým těle má boule velký jako pomeranče - to už jí tak vylízají ty nádory. Čím dál víc se jí tvoří voda na plicích, to je známka selhávání srdce. Taky začíná otíkat, takže i ledviny už asi budou v háji. :pensive:
Je dobře, že už i tcháni ví, že už to dobře dopadnout nemůže. Oni si to pořád všechno malovali moc růžově. Ale v tomhle stavu už to snad ani nejde. :pensive:

Luci,
díky za tipy na počteníčko. Vypadá to moc dobře! :slight_smile: Já se ke čtení včera nakonec nedostala. Psala jsem si kamoškou na ICQ do půl jedenácté.
Dostala jsem od manži k narozkám 2 knížky. Obě jsou z edice Beletrie pro ženy s nadhledem. Pokaždé je to teda od jinýho autora, ale už jsem z té edice četla dvě knížky a obě byly super! Teď mám tyhle:
http://www.knihy-hudba.cz/cz/27-spolecenske-romany/4784-denik-jedne-mrchy
http://www.knihy-hudba.cz/30-svetova-soucasna/16182-muj-zivot-s-pubertaky-tri-deti-dva-rodice-a-jedna-pekelne-hrbolata-cesta/
Tak uvidím, jaký budou.
20. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jaky si kupujes listy? vrele doporucuji ty pravouhly kovovy, ty mame my a jsou fakt super :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi,
já vůbec nevím, co mi nabídnou. Je tam teď obkladač a dnes mi má přinýst vzorník, abych si mohla vybrat. Tak uvidím, co tam bude.
Nemáš někde vyfocený, jak to vypadá?
20. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to jsem ještě neviděla. Uvidím, co tam bude mít. Vy máte takovou dost jednoduchou koupelku, tam se to hodí. My tam máme i listely, takový zdobenější, tak nevím, jestli by to nebylo spíš přeplácaný. Ale vypadá to moc pěkně!
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jo takhle, to mas taky pravdu, ono i tech PVC list je dost druhu a barev, tak at dobre vyberes :wink:
20. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky. Nechám si od něj kdyžtak i poradit. Přece jen to dělá denně, tak to má určitě v oku. :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
to jste mě nalákaly na knížečky,asi si ji zadám pod stromeček,nemám absolutně co číst.. a čas už by po večerech aji byl,páč v telce skoro nic není :grinning: doporučte mi,prosím ,nějkou nej knížku,co se vám líbila,prosím prosím :slight_smile:

Luci my máme taky nerezový lišty, máme k tomu i nerezový prahy,společně to vypadá super a jsou příjemně nizounký,takový nenápadný,než klasický dřevěný práh. :wink: Ale zase musíš to posoudit s vaším interiérem,jaký plánuješ.aby se to hodilo :wink:
20. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek