• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tak vybírat budu zítra. Teď mi volal obkladač, že mu ten vzorník stavbyvedoucí ještě nepřivezl. :unamused:

Dani,
ty klasický dřevěný prahy už se snad ani nedělají, ne? My tam kde budou plovoučky, tak prahy neboudou žádný a mezi dlažbou a plovoučkou budou taky jen tyhle nízký.
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty vysoký se už asi nedělaj, ale ty nerezový jsou prostě subtilnější, maličkatý.. :wink:
20. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci (akcul) tak to už pro ní bude opravdu vysvobození až zemře...je to krutý ale takhle my čekali až umře mamka...denodenně jsem si to už přála...a nejenom já...prostě to byl zápřah pro všechny ...no mamka už pak taky měla ten nádor vyhřezlej ven...normálně jí to žralo maso...hrozný...chudinka švagrovka... :pensive: znovu přeju hodně sil pro vás všechny :pensive:

jinak plynaři prý museli někam k havárce, tak volali teď, že už jedou ...mezitím mi uvařila sousedka aspoň brambory a polívku z pytle...Dála jí slupnul jak největší lahůdku :astonished:
20. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco ja ti doporucuju toho Stiega Larssona, jak jsem hazela odkaz vcera vecer, neco tak dobryho jsem uz dlouho necetla, neni to jen klasicka detektivka, hrozne zajimavy pribeh, clovek do konce nevi jak to dopadne, fakt dobry... :slight_smile: nedockave cekam, az vyjde treti dil.

Ted jsem se koukala my v koupelne zadny zakoncovaci listy nemame :sweat_smile:

Pohovor dopadl katastrofalne, ale aspon jsem si dobre zacvicila.
Ovsem obidek dneska zadna dietka, poprve od lonskych vanoc delam rizky, takze to je jako bych necvicila, ze? :grinning:
20. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky moc za tip,dohledám to.
A co ten pohovor,jak to - katastrofálně? co se stalo? :confused:

my v koupelně taky nemáme,já jsem mluvila o lištách na zem mezi zem a zeď :sweat_smile: tak ted nevím,snad jsme si s akcul rozuměly dobře :wink:
20. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, nene, nic se nestalo, jen ze bych se divila, kdyby mi po tom pohovoru jeste zavolali :grinning:
Pan delal trosku chytrolina, tak jsem to brala s humorem, zavtipkovala jsem, on to nepochopil, a nakonec jsem jim jeste zkritizovala znacku a bylo :sweat_smile: ale at si to nechaji, stejne to byl jen zastup na 3 mesice.:stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dragi to je smutny :pensive: clovek se s tim musi nejak poprat, kdyz to prijde :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nektery obklady se umeji polozit i tak, aby nebyla lista potreba, to je pravda.

ufff, ja mam posilku za sebou a jeslti jako chcete neco peknyho videt, tak vam dam do alba fotky trenera, pac je jako docela dobrej
20. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a ty sis ho ofotila :slight_smile:) tak šup tam s ním :grinning:
20. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ja ne.....nakej fotograf, tak davam do alba
20. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tě trénuje takovej model jo? no tak to teda nevím bude se to líbit Robovi? :grinning: :sunglasses: pěknej fakt to já bych teda ani cvičit nemohla :sunglasses:
20. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mohla, i se prekonavas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ne bych se styděla jak funím :sunglasses:
20. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky funim, jako prase :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nic,letime ven a pak na hokej :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo,kristi,tak sa necudujem ze si sa dala na cvicenie :grinning: :grinning: to by som si dala aj ja povedat ze cvicit treba,v takomto pripade... :sweat_smile:
20. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, uz jsem si vsimla na FB, ty jo to je povedeny kousek!!!! :grinning: Blednu zavisti :grinning: Takoveho teda nemam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já sem toho trenéra asi propásla,ach jo,ted neusnu :confounded: :sunglasses:
Byla jsem s kamarádkou na kafi,tak mám áčko. Hele kristi zítra ještě musíš nahodit opáčko s trenérem,to musím vidět!! :grinning: :sunglasses:
20. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nahodim, ale az zitra,ju? nejak po ranu

dneska hokej super, zase jsem se prezrala, Mia v pohode hodna si hrala v koutku
20. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, zblaznilo se mi dite a vstalo v 7h15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to u nas je tma az do pul 9, humus. Normalne ji do skolky musim budit kolem 8h a dneska, kdyz skolka neni, mi takhle brzy vstane :confounded:
Pocasi hnus, prsi, je zamraceno, fujfuj, tak jedem hned z rana na bazen, jinak se nikam moc neda.
21. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

děti v jeslích, budu asi bez auta,manža si na svým cosi ladí a vezme mi moje,tak co já budu dělat. asi se budu muset flááákat. nebo vygruntuju :sunglasses:
21. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko !

luci - to je jak naschvál, to dětičky uměj :wink:

fotky září a veletrh hraček v Práglu http://maarsel.rajce.idnes.cz/ kdo chce kuk :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
u nas je dneska krasne,slnecno,ja musim trcat doma a cakat na kuriera,ma mi doviez zimne pneu na auto,navarene uz mama,tak vegetim a periem malinke vecicky

luci a na kolku inak chodite do skolky?my chodime tak aby sme o 8-mej boli uz v triede,ale mozem ho dat uz od 6.30 keby treba nahodou,takze kiko vstava 7.15 kazdy den

mori,fotocky super,jak si odtial káju dostala?my by sme tam museli ostat aj nocovat :grinning:
21. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori koukám na fotky,hezký. napadl mě stejný dotaz jako Saku :grinning:
21. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke konci už to bylo v poho - spíš ze začátku jsme ji od některých hraček nemohli odtáhnout - se třeba zasekla u kočárku a ne a ne se jít podívat na další hračky :grinning: tak to byl teda jednou řev, ale hodně rychle jsem jí teda zkrotila :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale pěkně se tam vyblbla :grinning: spousta se toho dalo vyzkoušet :wink:

Tak já vařila drožďovou polívku, Kájuš zbodla celou misku a teď už spinká
21. říj 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,tu jsem už dlouho nedělala,mi děláš chutě :wink:

já jsem hoďku a půl drhla golfky,blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se rozhodla,že je už asi taky prodám. na posledy v nich seděli loni v létě,už to asi nemá smysl skladovat doma..
21. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,kiko dosiel zo skolky,ze zjedol celu polievku a jednu parenu buchtu-a este si pytal obed aj doma :sweat_smile:
dani,ozaj,chalani uz spia vo "velkych" posteliach?
21. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - ještě není složená postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa,som chcela vediet ze ako sa im tam spinka :slight_smile: takze este vas to len caka... :slight_smile: kiko je uz od 13.15 v posteli a este nespi akoze... :angry: no co,aspon si oddychne ked nic ine,ale čuči tam,nevylezie,len pocujem ze tam stale volaco sramoti
21. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre odpoledne, my jsme pred chvilkou dorazily a Mia celou hodinu tancovala a byla uplne super, tak jsem rada, ze jsme to nejak prekonaly

k obedu jsme meli kure na paprice, to se sakra musim naucit, pac to bylo moc dobry a maly to taky chutnalo.

ted jdu delat nakou administrativu, musim napsat tete email...
21. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, do skolky chodi vsichni na 9h, otevrou v 8h50 a v 9h zavrou vratka, kdo to nestihl ma smolika.
A beru si ji ve 12h, nebo bych ji mohla nechat az do odpoledne a vyzvednout v 16h20. Zatim to ale takhle staci.

S tim spanim to ma Lea taky tak, nekdy ji ulozim kolem 13, blbne hodku a pul nez usne, a pak prospi skoro cele odpolko.

Venku se nam zase rozprselo, co my budem delat?
21. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj...

já dneska byla za taťkou v nemocnici...ještě je na jipce,ale je to taková jipka spíš pooperační, žádná hrůza...taťka tak nějak v poho, v pondělí by ho měli odvézt do lázní a tam bude měsíc...si bude pěkně lebedit :grinning: hlavně aby mu to dobře běhalo :sunglasses:

my chodíme do jeslí na 8 a někdy to je teda mazec vstávat hlavně pro mě :grinning:

saku a papal ve školce? Dála minule taky jedl ještě doma jak protrženej asi jim fakt dávaj miniporcičky :grinning:

Dani tak s postelí jsme už prohrála co? jsem sázela ten týden :sunglasses:

já chci prosím recept na drožďovou polívku :wink:
21. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek