• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
o laseru taky premyslim, nakonec to vyjde za cleej zivot asi o 200tis. levneji, nez bryle a cocky. Zatim ale vidim, jeste jsem si ty oci ani nenechala zmerit
23. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
U nás bylo včera tak krásně, normálně 18st. Jak na jaře. Myslím, že má být i teplej víkend, to bude fajn. :slight_smile:
Naši si zítra berou Naty a jedou na výlov rybníka. Jezdí tam každej rok, hrozně se jim tam líbí. Ty ryby tam rovnou i vaří, grilují, dělají spoustu specialit. Poslední dva roky, tam bývá i takovej trh. Prostě je to dobrý.

Manžel byl včera za švagrovou. Přijel úplně zdrcenej. Už prý skoro nereaguje, strašně špatně dýchá, i když je na kyslíku. Už má asi zase hodně vody na plicích. Doktoři prej řekli, že už to nemá cenu odsávat. Tak už to asi přijde brzo. :pensive:
23. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!

saku hele někdo z mých kluků to určitě nebyl. A kde že je ta zázračná školka??? že bych tam poslala ty moje sígry. :grinning: :grinning: to co včera celej den vyváděli, to by jste musely vidět,katastrofa, schytali oba na zadek, ale na zabití byli až do večera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ach jo...tak at je to hlavne rychle. Drzte se.

:frowning2:
23. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

saku taky chci poslat Dálu na převýměnu, domluv mi to prosím v té školce :grinning:

Dani všera asi byly nějaké erupce či co, protože Dála zlobil a zlobil :grinning: teda ne že by dneska nezlobil...ale teprve je ráno... :sunglasses:

Luci víš jak...hlavně aby to bylo rychlý ...trápíte se tím všichni...moc na vás myslím :pensive:
23. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je konec. Teď mi volal manžel. Anička ráno zemřela.
23. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
uprimnou soustrast, Luci. :frowning2:
23. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je mi lito :frowning2:
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja se tu od rana rozciluju kvuli blbostem, uz nerikam nic, hlavne ze jsme zdravi. :pensive:
23. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul..... :confounded: moc mi je to luto....uprimnu sustrast,boze,placem tu ,ani ju nepoznam,ale je to hrozne,taka mlada este.....

draga,dani,no ale vcera pritom ked som isla do skolky prenho tak mi ucitelka povedal ze bol jak certisko cele doobedie :wink: takze asi si to tam uzil a doma potom bol dobry-no ale som ho pochvalila takze tym padom si to dneska uzijem zas ja,ako to poznam...
23. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci upřímnou soustrast :pensive: Je to smutné, držte se..

Já jsem ráno ani nestihla dopsat svůj příspěvěk, najednou tu ráno ťukal na dveře tchán :sweat_smile: já v pyžamu náádherná jak jsem akorát vylezla z postele, tak jsem hned frčela se aspon oblíknout :sunglasses: Tcháni dnes odjíždí do Maďarska rochnit se do lázní..To se kuva někdo má :grinning:
23. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme uz doma, dneska me z ni asi slehne....urvanec urvanej

varim uz na zitra, stejne je to lepsi ulezely. Vecer budou kridylka. Muz je po flamu a chrape :grinning:
23. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko tak ještě teď hodně síly na to vyřizování, ale věř mi je to takhle lepší pro všechny, já vím, že to asi víš ale i tak to píšu, je mi z toho moc smutno...ale život je takovej...držte se :pensive:

kristi co vaříš na zítra?
23. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
veprovy na paprice, zkousim poprve
23. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam pošli :slight_smile: a přibal i ty křídla :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodla jsme se Dálu nedat spát, večer pak tady straší...tak jsem zvědavá... :astonished:
23. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude v pohode, ja mysllim, ze je to tak i lepsi, cleej den se s nima da neco delat, kdyz nemusej do hajan
23. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru,pomaly nam prestanu spavat,kristian este chodi,ale niekdey mu to trva kym zaspi teda...ale ked ostane hore cely den,tak od takej 17-tej to uz je s nim na nevydrzanie,este troska zdriemnut stale potrebuje
aj teraz este chrni,tak ho za chvilu pojdem zobudit,zas nech vecer nevystraja-aaaaaaaaaa tusim uz aj ide
23. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak usnul úplně hotovej v šest, odešel do pokojíku a za chvíli se jdu podívat a spí...nevím jestli vydrží do rána...
23. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak přesně dle odhadu...vzbuzen lítá :sunglasses: já se picnu sakra nevychytala jsem to jeho usnutí, ale mě nenapadlo, že padne jak špalek :grinning:
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mate o zabavu postarano, co?
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi takže znovu nájezd na odpolední spaní,ne? :grinning:

no nic,nám za chvilku přijde hlídání,zajdem si na pivko. Hekzý večer,děvčátka :grinning:
23. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani spíš ho nenechám usnout v šest, ale mě to fakt nenapadlo, že usne tak rychle...

Kristi jj nejmíň do půlnoci :grinning:
23. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, oslavicka??? :wink:
23. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - upřímnou soustrast :pensive: :pensive: :pensive: je mi to moc líto :frowning2:

Asi mrkáte v jakou hodinu tu straším - večer jsem usnula u TV a v posteli jsem pak nemohla usout 2 hodiny, tak jsem si před chvilkou zapla PC :wink:
24. říj 2009 ve 03:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak srazík s holkama z MK jako vždy super :grinning: před srazem jsme s 1 z nich došly na oběd, pak tedy kafíčko a děti se vyblbly, pak jsme s 2 holkama courly po městě a koupila jsem si kozačky a řasenku :grinning: No a na závěr jsme musela do Kaufu nakoupit jídlo :confused:
24. říj 2009 ve 03:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori :grinning: :sunglasses: :grinning: ty kojíš nebo co? holky to byly časy co, když jsme dítka krmily v noci :grinning:

krásnou sobotu :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke dopoledne, my vstavali az v 9 - nejak nemame zadnej plan, netusim co vyvedeme
24. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka! :grinning:

Mám lehkej bolehlav a víc bych spala.. Včera jsme vypadli až pěkně pozdě,kamarádka došla až v 10 večer,tak jsme poseděli jen 2 hodky. Z čeho mě bolí ta hlava nechápu, asi jak to tam bylo zahulený nebo prostě nevím.
a hádejte kdo je s dětmi vzhůru? opět já. panáček spinká. začíná mě to pěkně točit. :angry:
Kristi - včera jen pidioslavička, jedna už proběhla min. týden v té kubánské rest., další s rodiči a rodinou ještě asi bude za týden.
24. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je dneska hnusne,prsi,brrr
doobeda sme boli na nakupy s kikom,teraz je este u deda,cochvila pridu,takze pojde spat a ja mozem ist robit poriadky,niezeby sa mi chcelo... :unamused:
kiko je nastaveny na rezim zo skolky,takze o 7-mej sme mali budicek-som tajne dufala ze potiahne aspon do osmej,ale houby houby....no co uz s nim

tak vam zelame pekny vikend :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek