• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahojky, přeju všem pěknej víkend!
Moc vám děkuju za podporu, hrozně si toho vážím. Manžel si vzal včera dovolenou a jeli jsme hned ke tchánům. Naty naštěstí pohlídali naši. Oběhali jsme pohřebáky, květinářství, kostel...no prostě všechno co bylo potřeba. Tcháni se docela drží, myslela jsem, že to bude horší. Evža se včera vyplakal, večer jsme se opili a dnes už je lepší. Zato synovec to dusí v sobě, mám strach aby neprovedl nějakou hloupost nebo něco. S námi se o tom s nikým nechce moc bavit. Kdyby to pustil všechno ven, bylo by to lepší. Ve středu nás čeká pohřeb. To bude strašný. Už aby to bylo za náma, pak už snad bude líp.
Ještě jednou vám všem moc děkuju!
24. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, ja uz se sem vcera nedostala, meli jsme takovy pohodovy odpoledne i kaficko jsme stihli a naky nakupy.

Miss se teda moc nepovedla, bylo to cely takovy trapny a divny

dneska nevarim, za chvili si zajdu zacvicit a pak se nekam na obed stavime.

Luci a pujde Naty na pohreb?
25. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tady nikdo nebyl, cumim..

ja jsem si pekne zacvicila,pak jsme jeli na obed, mela jsem ten nejlepsi segenin v zivote, pak Robovi pro boty a pritom jsme koupili Mie hafo hracek k vanocum :wink:

ted je R na golfu a my vegetime doma
25. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,dneska krásná neděle,co? sluníčko,teploučko,pohodička..

my jsme včera dali véču s kamarádama,trošku se popilo,no.. vyrobila jsem si treda pořádnej spánkovej deficit. jsem byla nějaká chcíplá večer,tak jsem tam šupla ještě jedno kafíčko a za boha jsem pak nemohla usnout, jsem se 3 hodiny válela v posteli a ne a ne zabrat.
tak to dnes snad zalomím už s klukama,at se dospím :pensive:

kristi co jste Miuš koupili? namotivuj nás.
já zatím kupuju ten ponk s nářadím, mám každýmu motorku (malou,místo autíčka,tě ch maj horu) , za babičku jsem jim koupila vláček. tot vše.
25. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme koupili jste jednu velkou tabulku na kresleni, kufrik s naradim a k tomu helmu, pistalu, pak mam objednany to piano ( mrkni na FB) a jeste jsme koupili cajovej servis a konvicky a tyhle kraviny. Asi objednam jeste zehlicku a prkno - to jsou takovy kraviny za 200 Kc, to me nezabije
25. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! To nám ten týden začíná - Kájuška mi začla zas rýmovat :unamused:
26. říj 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

mori Dála rýmuje už 14 dní...no je k tomu ideálné počasí, že? tak ať jste v pořádku :wink:

k vánocům mám zatím pro Dálu jen tu sadu dřevěných vláčků s kolejema z ikei
26. říj 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, jsem se blbe vyspala, ch jo. jdu dat kaficko
26. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

pošlete nám nějaký lepůší počásko,venku prší a prší,chlapa máme pryč,tak at nemusíme ven s pepou v pláštěnkác h :sunglasses:

dragi - jj,to mám pro sígříky taky :grinning:

kristi fííha to je dárků,hezký. já to teda furt nemám tolik namyšlený,akorát že tcháni koupí kola, pak ten ponk, vláčky,sáňky a dál nevím. chjo chjo.a to budou mít za měsíc hnedka narozky,že jo..
26. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to taky nemela namysleny, sli jsme proste do hrackarny a tam cumeli....
26. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, a Erikovi pusu k svatku :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! :slight_smile:
ja mam nahouby zaciatok tyzdna teda,isli sme rano do skolky,usadila som kika do autosedacky,nastartovala- ´teda pokusila sa a ono to nic,len taky divny zvuk ze trrrrrrrrrrrrr a nic,akoze mam nervyyyyyyyyyyyyyyy
tak sme isli pesi,to je nic,je to kusok,ale akoze nechapem co to ma byt,muz mi doniesol nabijacku,ze ci nahodou bateria,tak skusim za nejaku hodku ze co,ale podla neho to nebude ono,vydavalo to taky cudny zvuk teda
hlavne ze nove auto dokelu,zajtra mam poradnu -to je asi tak 20km takze akoze netusim ako sa tam dotrepem,ak mi to fakt nepojde :angry: na muzovom si moc teda netrufa,on ma taku dlhu lod,.s tym ja v zivote nezaparkujem :unamused: jajha,no nervy mam a to som mala ist za hodku pozriet kamaratku do porodnice.v piatok sa jej narodilo babo,tak som sa uz tesila,jak si "pochytam"...

kristi,to si dobra,ja este nemam ani ň,a mala by som lebo fakt uz asi potom nestihnem nic a najhorsie je ze ano neviem co,v detskej uz mame take hrackarstvo ze sa tam pomaly nema ani kde otocit,takze netusim,mala som v plane ten zeriav taky velky na ovladanie-ale dedo mi to uz vyfukol...tak ja neviem...
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - zeriav?? prosím o překlad.. :grinning:
s autíčkem blbý, to se mi taky jednou stalo,ale už si ani nepamatuju,jestli to byl startér nebo baterka,každopádně to byla strašná story,zima jak blázen, obě děcka v autě,manža nebral telefon,já zuřila, do toho jsem zapoměnla peněženku,tak mi ji ještě muž házel z okna,před tím už jsem samo dojela na benzinku,takže jsem se pro ni vracela a do toho všeho jsem volala do jeslí,že přijdem pozdě a paní teta nerudná jak prase. hrůza den, dodnes vzpomínám. a pak v té celé nas.anosti ještě jsem jela,akorát jsem vytáčela manželovo číslo a vjela jsem autem do ooobrovské díry a zrovna jsem hrozně zanadála něco jako "kuva díra" a muž to zrovna zvedl a slyšel,no parádičkaaaaaa!!!!! :grinning: :grinning:
takže žádnej stres,manža to spraví,neboooooj!!!! :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Saku, koukam, ze uz jste vybrali jmena :wink:
26. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dani,ani nehovor,este mozem byt stastna ze sa mi to stalo doma,ze ano ,no som zvedava,ale obavam sa aj aj ze to bude skor ten strter dokelu ma picne,teraz vyvolavat a cakat kym niekto pride alobo co,mam to v zaruke takze to mi musia oni prist a akoze si neviem predstavit ,to mi odtiahnu,alebo co?? :confounded: :confounded:

žeriav ,no co ja viem ako sa to povie u vas? :grinning: take to vysoke na stavbach co preklada velke naklady do vysky a tak... :grinning: chapenzi? :grinning:
26. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrejme jerab myslis, vid?
26. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi ano asi to je ono :wink: :slight_smile: sak sa nejako dohovorime snad :slight_smile:
kristi,no meno vyberal manzel ze Kristinka,tak ja som sa uz nad tym nezamyslala-a on mi asi tak pred par dnami hovori,ze a co to meno?ja ze sak si vybral,nie?a on ze ale sak hod este neejake tipy,este si to mozem rozmysliet... :sweat_smile: no tak asi by som mala uvazovat este,alebo ostaneme pri Kristinke :slight_smile:
juj baby,prave citam ze dalsia porodila,uz tam mame 6 babatiek :slight_smile: sa nejak poponahali tiez :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
budou to mit jako Brenda a Brandon z Beverly Hills :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kristi...no,ved este uvidime,len aby tam este nebol "pipik" ze ano... :slight_smile: tak to by som bola total v kybli,to nemam ani nahodou rozmyslene...
26. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak by to byl Kodet :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jsem to nějak přehlídla - přání Eričkovi samozřejmě vyřídííím :grinning:
26. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se nejak vycasilo, tak pujdem aspon na prochazku
26. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešnímu oslavenci přejeme pěkný svátek a nějaký bezva dáreček :wink:

Tak já mám vyřešen další dárek a to pro manžovu babču - poukaz na pedikůru kam pravidelně chodí http://www.studiogemini.eu/darkovy-poukaz/ :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my došli z venku...mám trochu pokaženou náladičku, protože se mi zdá, že jsem Dálovi objevila kaz na stoličce a nechápu, že jsem si ho nevšimla dřív...tak jsem hned hnala čistit, jeslti to třeba není máček z rohlíku ale nevyčistila...takže ještě počkám do zítra, jeslti se to třeba neuvolní a opravdu to nebude nějaké zrníčko a volám zubařovi...chjooo :astonished:

eriku vše nej nej a ať je na tebe maminka s tatínkem a bráchou hodná :grinning:
26. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky si rikam ze by uz chtelo poresit darky, nez budou obchodaky narvane k prasknuti a ty fronty u pokladen atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatim ale nemam nic. Lea si napsala dopis jeziskovi, ze chce pocitac, princeznu a domecek... takze je to jasny :slight_smile:

Saku, jejej, s autem to nastve, tak at to brzy opravi :slight_smile:

Dragi, a co by to znamenalo, kdyby to byl kaz? Oni s tim neco delaji? Jsem se ptala u nas, a zubarka rikala ze s tema mlecnyma zubama nedelaji nic, ze stejne vypadnou. Tady se proto chodi k zubari poprvy az kolem 5-6 let. :sweat_smile:

Erickovi vse nej! :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea je porad nachcipana, vlastne chrchla v kuse od te doby, co je ve skolce. Vcera zas tak hrozne kaslala, az se pomalu davila, ze jsem se bala, jestli zas nema tu laryngditidu, a taky mela teplotu, tak jsem zavolala doktora domu, a ten me jen suse setrel, ze kasel ryma a teplota neni zadna nemoc, ze ho priste nemam volat. Takze jsem byla docela nasrana. Tu larynditidu potvrdil a rekl ze to jako nic neni, ze to tady ma kazde dite celou zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pry ji mam dat ty stejne leky co minule a nazdar.
26. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam bylo krasne, ale uz jsme doma :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule,bola to len vybita bateria!!!! :slight_smile: :slight_smile: tak som rada,aj ked nechapem ako je to mozne,no ale dobili sme a auticko fici,tak som rada,uz som videla cierne scenare :sweat_smile:

kiko sa sam odtiahol do postele,vcera nespal poobede,dneska uz sam o pol 7 vstal,tak bol nejaky utahany,tak som si aspon fajn pozehlila a teraz mam veget

a bola som pozriet v porodke kamosku,boze ,uz som aj zabudla ze novorodenci su taki malinki :slight_smile:

luci,no to potesi,kiko ma trocha soplik ale inak nic,tak snad mu to prejde,v skolke su len do strdy,stvrtok piatok je volno vraj

a erickovi prajeme vsetko naj naj aj my :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ti frantíci jsou máci...tady je laryngitida braná jako hodně závažná a dokonce děti nechávaj v nemocnici viz náš případ, že? Jinak kazy tady taky řeší už u tahle malých dětí, vrtaj je a prý to má hodně vliv na ty druhé zuby, takže nevím,pokud bude kaz bude mít plombu, ale neumím si představit, že to jako dála vydrží...kaz to asi je, protože mi to nedalo a různě do toho rejpám a jako nic ...
26. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek