• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
draga,moj synovec tiez mal kaz,ale len to rozvrtali a nechali tak,plombu nemal,ze to sa nedava-no tak si teraz vyber,vsade je to ine ..
26. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych teda Miu vrtat nenechala v tomhle veku, zuby stejne z pulky dedis a pokud zdesis blbe, tak toho stejne moc nezachranis....viz Roba, ma to proste v genech, cisti si je 3x vic nez ja, niti, mezizubakem a stejne mel dva kazy...
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vás jdu zase po víkendu pozdravit.
Dneska od rána peču na pohřeb věnečky, tak už mě teda pěkně bolí záda. :unamused: Měla bych si zase domluvit kamarádku na masáž.
Jinak jak se myslím ptala Kristi, tak Naty na pohřeb nepůjde. Bude nám ji hlídat teta (mamčina švica). Myslím, že by z toho byla akorát nešťastná. V pátek pořád chodila a říkala: maminko, už neplač. Takhle když tam budou brečet všichni dokola, byla by z toho chuděrka myslím pěkně zmatená. Prostě si myslím, že pro takhle malý děti to prostě není. Navíc by ani nevydržela tu hodinu v kostele.

Vánoční dárky už mám pro Naty všechny. Od nás toho teda moc nedostane. :sweat_smile: Kupujeme jí postel za 12 tis., tak to je dost velkej dárek. K tomu už jen pár drobností: nějaký omalovánky, takovou hru skákací žabky, pistoli na bublifuk, knížku, puzzle, z Ikei prstový maňásky a takovej zatloukací ponk.
Od rodiny jsem jí nakoupila tohle: od ségry dostane panenku miminko, která vydává různý zvuky; od babičky a dědy z Kučerova sadu na vaření; od našich zase lékařskou sadu; od mojí tety mikrovlnku.
Nevím, jestli jsem na něco nezapomněla, ale snad to bude všechno.

Eričkovi, taky moc gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no prave proto jsem se ptala, ja jen jestli ji mas kam dat, je jasny, ze jsou na tyhle veci jeste maly...

venecky,jo? z odpalovanyho? ty miluju, mnam.
26. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejdřív jsem myslela, že bysme ji dali k ségře, ale ta má teď se Silvinkou starostí dost. Tak jsem poprosila tetu. Naty ji má strašně ráda, tak snad to spolu zvládnou.

Jo jo, z odpalovanýho. Tak já pár nahazuju, chytej. :wink:
26. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytaaaaaam, ke kavicce. Dik :wink:
26. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten kámošky synek ve dvou letech měl 9 kazů, jeli do Prahy kousek od Karláku na nějakou dětskou stomatologii a dělali mu to v nějakém lokálním umrtvení, pil jakýsi lektvar...měl všech zubů hotových za 7 minut...dali mu bílý pblomby s nějakou přísadou aby se to dál nekazilo...no nevím co s náma...zavolám tam zítra a uvidíme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to fakt netusim, jakt o funguje, ale jdu omrknout MIe pusu
26. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
krásný fotečky, Miušce to sekne. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
O zubařích mi ani nemluvte. My jdem od zítřka za týden, všichni tři. To bude maso. :confounded:
26. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi mě to právě překvapilo, v září jsme byli někdy kolem 17. na prohlídce a nic a teď najednou kaz takovej černej fujtajbl...tak rychle...? ach jo...

luci nebude to žádné maso neboj :wink:
26. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi miuška je kočka...a je to taky takový hubenidlo co? ty nožičky... :grinning:
26. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pochvaly vyridim :wink: Drago,t o delaji ty dziny, dobrej strih...jinak ma tech 12,5-12,8kg
26. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
to si jen myslíš. Naty jen vidí doktora, tak řve jak pardál. Vůbec nevím, jak ji do té ordinace dostanu. :unamused:

Kristi,
kruciš, takový dobrý džíny by se mi taky hodily. :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak to fakt jako má hodně :slight_smile:))
26. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hotova modelka!!! :slight_smile: :slight_smile: to kiko ma uz dobre cez 15kg,slon jeden!!! :grinning:
26. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul já si právě myslím, že ho minule dobře neprohlídnul, protože řval a museli jsme ho držet ...no nevím...
26. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme este u zubara ani neboli,som nemala odvahu po tej traume z nemocnice ho niekam niest kde su zas biele plaste....ale zuby mu pozeram,zatial som nic nezbadala,tak dufam tajne ze je to ok...ale mali by sme tam veru vybehnut,pre istotu,len jak ho tam dostanem...
26. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
aha, tak u vás to asi taky neprobíhá nijak zvlášť dobře, co? :frowning2:

Mončo,
my jdem za ten týden taky teprve poprvé. :sweat_smile:

Holky,
taky je u vás tak hnusně? Tady je šedivo, poprchává. No hnus. :confounded: Tak jsem hned přitopila a zůstanem dnes už asi zalezlý doma. Naty byla venku celý dopoledne s babi, tak vyvětraná je.
26. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul,si nevies prsdstavit aka som ja rada ze kiko je "vyvenceny" zo skolky,lebo fakt by sa mi necheclo teraz ist ho nahanat po uliciach...nestiham po nom uz...
baby dneska som skoro nabrala sanitku,hruza,isla som do krizovatky,ona isla s hukotom oproti som myslela ze ide rovno,tak som sa len uhla nabok ale isla som dalej o on si to zrazu strhol oproti mne doprava,tak som brzdila jak besna,akoze chapem,ked ide sanitka mam sa odpratat alebo zastat,ale smerovku by vyhodit mohol nie???keby bolo mokro alebo smyklavo,taksa pekne naburame :angry: no ale priznavam,moja chyba...
26. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babulenky :grinning:

teda je mi jasný,že až půjdu do práce, bude mi tady ten režimek s odpoledním spaním pěkně chybět..tak si to musím pořádně užít. dneska jsme krááásně bucli,ááách,nikdo nás nerušil,paráda :grinning:

luci máš recht s tím pohřbem,asi by to nebylo rozumný ji tam brát.

u zubaře jsme byli minulý týden, kluci mě překvapili jak byli hodňoučcí, rejdila jim tím bodlem v zubech,že já bych asi ječela,no fuj. ale nic jim nenašla. a zas názor do kupy - doktorka mi říkala,at přijdem zase ihned za půl roku,že u těch mléčných zoubků se kaz dostane hned k nervu a proto se musí hned za čerstva odvrtat,jinak to to děcko může pěkně fest bolet, nepůjde to už odvrtat a shnije mu celej zub.
dragi ale buď v klidu, bud to doktor přehlídl, nebo to bude kazík,vrtne a hotovo a nebo to taky může být pigment :wink:

saku - ty ted s tím pupíkem prosím te dávej megapozor,at se někde nevymlátíš s fárem :wink: opaatrrrněěě mamčo!!!
26. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je zajimavy s tema zubama.
Ja Leu asi vezmu priste az pujdu se mnou, a zkusim doktorku nejak ukecat, at ji na ty zuby mrkne. Jinak jsem se ale uz ptala jak pediatra,tak i te nasi zubarky, a rikali ze mame jeste par let cas.

Saku, a nemas uz strach jezdit? Ja si pamatuju, ze jsem se ke konci, ten posledni mesic tehu, uz docela bala ridit.
26. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera byl proste boziiiiiiiiiiii
http://www.youtube.com/watch?v=OaiyI3HQypU
26. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,my amem za sebou cukraren,kavicku v kaviarni s kamoskou a ked sme dosli domov,zrovna prisiel dedo,tak sa mu kiko hned vsackoval do auta,takze som sama a pomaly robim kalendar s kikovymi fotkami

luci,mne sa soferuje zatial v pohode,akurat teda ten dnesok som sa trocha zlakla,ale chodim iba na kratke vzdialenosti do mesta a tak,maximalne tak 20km napr idem zajtra este na gyndu,ale uz posledny krat,potom uz budem chodit sem do porodnice na kontroly,takze to asi bude taka posledna "dlhsia" cesta,inak len po meste

a porodnicu mam 5 minut od domu,takze sa tam prinajhorsom aj sama odveziem v tej pauze medzi kontrakciami :grinning:

kristi,ten sa aj mne pacil,on proste nevie zle zaspievat :slight_smile: zato bena by som vyrazila hned odtial :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - my mu fandíme už od divadla jak zpívali

Tady se odpo pěkně vybralo počásko, tak jsme byli venku :slight_smile: a pak u mamky na kávě :wink:
26. říj 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku :grinning: :grinning: to mě pobavilo s tím dojezdem do porodky mezi kontrakcema :grinning: :grinning:

mori - u vás se to vybralo? za to tady hnus fialovej,mlha přede mnou mlha za mnou :sunglasses: a to jsme byli dopo i odpo venku,páč máme dnes na starosti Pepánka :wink:
26. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to vybira i dneska, toz si pujdu cca v 11 zacvicit, pak si dame s M obed a uvidime, co odpoledne, jeslti se Nellinka brzo vyspi a nekam vyrazime
27. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to po ránu tvářilo slunečně ale teď se valí nějakej ošklivej mrak :angry:
27. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženský :slight_smile:

Nějak nestíhám, já se vždycky zaseknu na FB u hry a tady to už mi to nevychází :sweat_smile:

Eričkovi ke včerejšímu svátku vše nej :dizzy_face:

Bože co to čtu, Akcul upřímnou soustrast, tak to šlo teda rychle, jéjda to je mi fakt moc moc líto :pensive: :frowning2:

Mára si zuby skoro nečistí a má je jak perličky :sweat_smile: , on z duše nenávidí kartáček, čistím mu buď násilím nebo když si je čistí sám, je to děs a vyčistí si max. stoličky, přední plošky vůbec.
27. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek