• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Saku a ty pozor na sebe, raději už za volant moc nesedej, mně to teda Rosa těsně před porodem zakazoval a všude mě vozil, nebo jsem si brala taxíka :wink:

Akculko a kolikpak měla ta švagrová let? Něco kolem 40, že?
27. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andrejko :slight_smile: tak priste aspon na chvilku semka, nebo to muzem rovnou zavrit
27. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teď fakt nevím jsem mu tam koukala ještě pak večer a hned dneska ráno a nic tam zase nevidím, takže buď to fakt byl nějaký rozemletý máček nebo prý *asi modelínka maminko* pravil Dála on totiž ukusuje modelínu prase...

andrejko ahoj..už se mi stýskalo...no nemysli, že Dála kartáček má rád, ale jako zuby si sem tam vyčistí a nehcá vyčistit, hlavně má ten grif ze školky s tím kelímkem... :grinning:
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas to cistim Mie vetsinou ja, sama to sice umi, ale nedela
27. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
zdravim Andrej, ty jeste zijes? :grinning:

My jsme prezili noc jakz takz, ale od rana mi Lea zas tak kasle, az ji z toho natahuje... Ja bych toho doktora, co mi v nedeli tvrdil, ze kasel neni nemoc, fakt pretahla necim po hlave :frowning2: Rano jsem ji nasla spat vestoje zase, asi se ji tak spinkalo lip :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka mala, vestoje. :pensive:
27. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci achóój, tak to je teda bomba poloha :grinning: :grinning: , takhle nám jednou usnul malej taky :grinning: a nedávno nám spadnul ze židličky, páč se chtěl mermomocí čučet na nouťasu na vláčky a byl tak ospalej, že ten svůj klimbací manévr nezvládnul a praštil sebou o zem :grinning:
27. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás je taky nemoc v plném proudu, včera měl Mára horečky už od noci a dneska je klid, tak nevím, co to na mě zase zkoušel :grinning:
27. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas stale nic, zatim vse v klidu, to ma asi po me. No, jdu se trosicku zkulturnit a razime cvicit
27. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

zdar andrejko - já už si říkala,jestli nejsi v plným pracovním procesu,když za náma nechodíš. :grinning:

luci takhle jsme taky našli erika spinkat, ale on tak neusnul,on tak spadl z postele,všechno dole jen hlavou visel na posteli :grinning: :grinning:

kluky mám v jesličkách, už jsem stihla cosi vyřídit,pak nakoupit,ted si tu baštím pěkně čerstvý kornbagetky s valaškou krkovičkou a ještě jsem si nakoupila na zítra na malíře co potřebuju.
zítra totiž malujem - ale jen předsín a kuchyn. žádnej štres,hezky pomalu. obývák se udělá později :wink:

jdu si namáznout ještě papu :grinning:
27. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horecky Lea nastesti nemiva, ale ty nase kasle to je teda sila...
Jdu trosku uklidit, jinak asi budem jen polehavat doma.
27. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Dála taky někdy spí, hlavně když je nemocnej...prosím tě a máš pro Leušku něco na ten kašlík? nám hodně pomáhá na noc dávat to co kašel zklidňuje a opravdu zabírá sinecod (kdysi doporučovala Danča) a navíc mu i chutná takže ten zblajzne ze lžičky a ještě jí olizuje...a při laryngitidě tady doporučujou i dávat zyrtek aby to roztáhlo ty trubice dýchací...je mi leušky líto, Dála sice taky kašle ale jen po ránu, když se probudí..ale už to taky trvá 14 dní tak manžel nadával, ať s ním mažu k doktorce aby ho poslechl...ale zatím nikam nemažu :sunglasses: podle mě to tělíčko amličký kašel moc vysiluje a Dála právě též kašle až natahuje...a dokonce i předtím 2x zvracel...no říkám, že ti vaši doktoři jsou divný :wink:
27. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, ten Sinecod doma mam, ale je na nem napsany, ze je jen pro dospele, tak zkusim nekdy koupit nejakou detskou variantu, diky za tip. Nam tady na kasel davaji rovnou kortikoidy, to kdyz jsem jednou rekla v CR na detske pohotovosti, tak ten pediatr jen ziral. Rikal, ze doufa, ze tenhle zpusob lecby deti do cech nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja se tomu snazim vyhnout, a davat zpocatku ruzne bylinkove sirupy, jenze jak se to dostane do toho silnejsiho stadia, pri tech laryngitidach pak uz nic jineho nezabira. :frowning2:
27. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s dragi - ti vaši doktoři jsou fakt na dvě věci,já to nechápu,že tě takhle sprostě odbyde.
na noc ji určitě dávej zklidňovadlo,jak píše draga. no a právě doktor by ti ji měl poslechnout,aby jsi věděla,jestli něco má nebo nemá na plicích,jestli potřebuje odkášlávadlo nebo ne.. no jsou to magoři. Hele pošli Leušku k nám,my ti ji tady vykurýrujem,chudinku malou,kudrnkatou :wink:

já nějak nevím co dělat, uklízet je blbost, naložila jsem si celou mísu na sekanou, mohla bych pohledat nějaký papíry ale to se mi jako fakt nechce a spát se mi taky nechce :grinning: to jsou problémy co?! :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci máš kapičky sinecod? koukni na krabičku určo tam je, že je jen pro dospělé? tam je, že pro děti od 2měsíců...i pro dospělé....ale nevím třeba je nějaký ještě jen pro dospěláky... :wink:
27. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz ja jsu doma, krasne mi to dneska slo. Pockam, az R dorazi z golfu a vezmu auto a pojedu se ntune podivat do KIK, maji tam fialovy ozdoby, ktery nutne potrebuju
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nemám dneska čas moc dočítat, jen nakukuju. Od rána lítám jak hadr na holi a uklízím a vařím, aby tu měla zítra Naty s tetou všechno nachystaný.

Andry,
švagrové bylo 45. :pensive:

Luci,
to teda taky zírám, co je to u vás za doktory. :confused: To je fakt hrůza! Jsem si myslela, že tam máte lepší zdravotnictví než my...

Měli jsme dnes k obědu zapečený těstoviny a k tomu zavařený okurky. Musela jsem 10 minut něco řešit s manžou po ICQ (počítač teď máme v ložnici) a než jsem se vrátila do kuchyně, tak Naty zdlábla půlku sklenice okurků a vypila všechen ten lák. No tak myslím, že je naobědvaná. :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul takže taky jste na kyselý okurky :slight_smile: Dála je dlabe pořád a miluje i červenou řepu :grinning: někdy si říkám, že se mu z toho neudělá lbě :wink:
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Dragi. Naty by je mohla pořád. To je fakt zvláštní, co mají ty děti za chutě, že? :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul já taky okurky ráda ale sním jednu, dvě Dála fakt jak Naty klíďo půl sklenice a jedl by dál, kdybych mu je neodebrala :grinning:
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

luci,ta spacia poloha fakt dobra... :grinning: tak to nam sa take nikdy nic nestalo veru
baby ako zvladaju vasi ten posun casu?mne kiko uz o 6-tej buntosi rano :angry:

andrej,kiko si zas vyumyva len predne zuby,zadne ani nahodou,ale nastastie mi vzdy da kefku aby som mu docistila "bacily"-lebo istu dobu si nechcel umyvat zuby,tak som mu dala makovy kolac,potom so ho nejak nahovorila ze len si vyplachne vodou usta-samozrejme ked vyplul bolo tam plno maku-tak som mu povedala ze to su tie bacily,tak odvtedy umyva jak divy a ked vypluje vzdy kontroluje ci su tam este nejake :grinning:

a kysle uhorky aj u na sficia aj ovocne kompoty,broskyne,mandarinky,jahody,hrusky,jablka-schopny je cely pohar "vyzrat" naraz :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
faaaakt vam tohle deti jedi? to jsou zlaty, u nas nehrozi nic z toho

ja jsem dneska pokoupilaaaaaaaaaaa. Mam krasnou hunatou deku a posltare z Kik, jedny fialovy ozdoby a takovy kravinky
http://www.kik-textilien.com/prospekt_08.html

strana 8
27. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ten leták platí i tady v ČR ? By se mi líbily ty sobíci a určo bych dokoupila fialové ozdoby :slight_smile:

My dnes s Kájou došly jen do obchodu kousek od baráku, jinak jsme doma.

Upekla jsem Míšu : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62693 :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, ja mam Sinecod sirup, tak to bude asi tim. Koupeny tady, a asi je fakt jen pro dospele, ale zeptam se zitra v lekarne :wink: Na noc ji ted davam zklidnujici sirup,nejaky mistni Toplexil.

Doktori tady sila, a to neni poprve. Uz nam nekolikrat vylozene rekli, ze nemame volat ani chodit, pokud nejsou horecky dele nez 3 dny, zvraceni, nebo vyrazky. Vse ostatni nestoji za navstevu lekare. A to si je platime... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pritom kdyz treba Lea mela ty zanety stredniho ucha, a jeste si neumela rict, kde ji to boli, kdyby jsme cekali az bude horeckovat vic nez 3 dny, tak se chudinka utrapi.

Luci, to jsi me pobavila s tim lakem z okurek. :grinning: :grinning: :grinning: Lea by kyselou okurku nevzala do pusy.. Ona je teda celkove dost zhyckana, ze zeleniny a ovoce toho ji dost malo. Ani ty ovocne kompoty ne. To nevim po kom ma, po me ne :slight_smile:)
27. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nase to neji vubec, myslim ovoce a zeleninu, proste to ani neochutna, s tim bojujeme uz dlouho.

Mori, jj....neco z toho tam meli,ale vsechno asi ne
27. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstaaaaaaaaaaavat. My uz jsme vzhuru. dneska mame celej den co delat, dorazi teta a bracha, tak je vezmeme nekam na obed, pak pocourame po Praze, odpo jde R na golf a pak dokonce i do prace, takze musime jeste neco vymyslet...
28. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sváteční ráno :grinning:
kristi - užijte si to :slight_smile: taky bych se courla po Praze :wink:
My v sobotu asi pojedem s kamarádkou nakupovat do Liberce, mrknout na dárky, tak sjedem i do KIK :wink:
28. říj 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
no Kristi u nas napodobne :slight_smile:)) Napriklad ji nemuzu donutit aby ochutnala jahody, pritom jahodovou zmrzlinu ma rada, ale jahodu jako takovou proste do pusy neda ani kdybysme ji mucili. Z ovoce ji jen banan, hroznove vino a sem tam presnidavky, u nas jsou to takovy pytlicky, co si deti samy vycucnou. Ze lzicky by mi ji nesnedla.
A ze zeleniny nikdy neochutnala treba syrovy rajce, nebo okurku, to proste nevi co je.. Nastesti ji chutna aspon kvetak, hrasek, zeleny fazolky, brokolice... a ruzny zel. polivky, tak to resim takhle. Vcera jsem varila dynovou, te snedla plny talir..

Tak my dneska zase nic, kasle porad stejne, aspon ze v noci byla jakz takz v klidu.
Snidame v posteli a premyslim co podniknem....
28. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek