• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!
luci,teda to mate dost huste s tymi lekarmi...no co narobis ze ano,ale jak keby to brali na dost lahku vahu,3 dni horuciek?????to je dost teda,ja uz stresujem ked ma zvysenu teplotu :slight_smile: ale zas je pravda ze nejdem s kazdou kravinou k lekarovi,ani so sebou ani s kikom,len ked sa mi zda ze uz je to dost...ale zas rozoznaj ze co je dost...

kiko maju dneska v skolke nejaky "den carodejnic" ci take daco-prisla som na to vcera poobede,tak som vecer narychlo zbuchaval kostym carodejnika,no vyzera to teda nic moc,ale lepsie jak nic... :sweat_smile: tak som zvedava ze co to bolo,dufam ze fotky budu dajake

u nas je teraz celkom pekne,slniecko vykukuje,kiko je od 6-tej hore zas :angry: takze len co pride,ide do hajan a poobede chceme sit do materskeho centra,tak snad nam to fajn ubehne dneska,lebo vcera som bola s nervami v koncoch,bol hroznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :unamused:
28. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou dámy :slight_smile:

Náš Mára taky miluje kyselé okurky, to má po mě, jinak z kompotů lautr nic, ani jinou zeleninu. Akorát ty okurky, po těch se může utlouct.

Kristi ty věcičky z Kik jsou úchvatné, fgialovou prostě žeru. Musím si najít na netu, kde mají poblíž nás Kik.

Holkýýýýý, mám rekord na Bejew., teda jen můj osobní, páč zrovna dneska jsem si říkala, jak to, že jsem ještě nikdy nedala přes 200 a ono to tam padlo jak malina. Akorát tam nebudu viset dlouho, páč když naběhne Danča, Kristi a Draga mám po ptákách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fůůůj dýňová polévka, tý jo jak to chutná...to je na sladko? :astonished:

Dančo my jsme asi nějak propojené, kurnik dneska se naopak zdálo mě o tvém Zdeněčkovi :grinning: a nechtěj ani vědět co...ten chlípník :grinning: Jako já mu nakonec dala :grinning: :grinning: :grinning: ale to jen proto že mi vyhrožoval, že pokud nedám, tak mi nepomůže...sice už nevím, co jsem po něm potřebovala, ale v zájmu družstva jsem povolila, znáš to, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andre - dobrej sen :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, to nebylo všechno :sweat_smile: , na konci jsem ho pochválila za dobrej výkon a on na to "jo holka a co bys čekala od chlapa, kterej umí udělat 2 děti najednou" :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

Dneska dělám gulášovku a řízky, klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja sa z teba pose.u :grinning:
nooo dani,daj si bachaaaaaaaaaa :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej :grinning: :grinning: :grinning: ty voe Zdeněk bude mít dnes doma výslech, až si to Danča přečte :grinning:
28. říj 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, Andrejko ty mas dobry sny :grinning: :grinning: :grinning:

Na tu dynovou polivku existuje spousta ruznych receptu, ja to delam tak, ze povarim kostky dyne, dokud nezmeknou, pridam jen sul, pepr, trochu smetany, kousek masla a rozmixuju to. To je muj obvykly postup na vetsinu polivek :slight_smile:)) Nekdo dava i ocet, nebo cesnek... nezkousela jsem.

Saku, to jsi dobra, ze jsi narychlo tvorila masku carodeje :slight_smile: pak nahod fotecku :dizzy_face: U nas jsou ve skolce podzimni prazdniny 14 dni, ted je to jedno stejne je Leus nemocna tak bych ji nedala, ale pristi tyden bude muset byt u tchyne, pac ja budu na skoleni.

Andrej, jak dopadla prace?
28. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja dneska varila tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18742 na obrpanvi pro asi 10 lidi, pac vecer prijdou kamosi. Je to jednoduchy, ale nez jsem nakrajela vsecko to maso a zeleninu pro tolik lidi, malem mi upadla ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se tedka vratili z venku, takovej fajn den :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký sváteční den :slight_smile:

my byli venku teď opdo a docela teplíčko :sunglasses:

se zeleninou a ovocem a masem u nás problém není...Dála je schopný ochutnat všechno, ostružiny si v létě trhal rovnou a bylo mu fuk, že to píchá, jahody má moc rád, borůvky, mandarinky, pomeranče...prostě je ovocnej a zeleninovej ale hlavně masovej a párkovej :grinning:
28. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

andrej :grinning: :grinning: :grinning: na tebe si dám bacha hele :grinning: :grinning: jinak sen celkem reálnej,Zdenál vyhrožuje pořád :grinning: :grinning:

tak u nás se dnes malovalo,já hned ráno vypadla a celý dopo s dětmi v Zoo a ted odpo celý šůruju. fuj,blé,už jsem úplně hotová.

no nic,jedu pro děti k našim, to hlavní už je hotový,ale zítra mám náplň práce jasnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

večer písnu víc :wink:

P.s. Luci,to léta dělávám,akorát to v tomhle všem mám už rovnou naložený. kromě té smetany teda.. je to výýýborný,voňavý :wink:
28. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeec, a na vaclavaku jsem potkala celou partu Superstaru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: oni jdou dneska do kina na toho Jacksona, tak se asi courali po Pze
28. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky, v sobotu, dřív jsem nesehnala lístky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tý jo, teta, ty seš ale akční, takhle ve svátek a ty tak šůruješ, jo? A kdopak ti maloval? A dělali jste celej byt?
28. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uaaa, tohle musim vyzkouset. Proc kua tyhle veci nedelaji u nas taky?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25556006&tab=0
28. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, ty tu vždycky něco nahodíš a já pak kupuju jak pako :grinning: , to vypadá fakt dobře. A díky tobě jsem objednala taky Márovi to piánko se židličkou :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, ja mam dobry tipy. U avivaze pockam, az mi prijdou naky prachy, nak jsem se tento mesic rozsoupla :confused:

mymu trenerovi se v noci narodila Jasmínka :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

u nas je hnusne,prsi,kiko je dneska doma,maju prazdniny do pondelka-ale aj tak by nesiel,nejak zas pokasliava a ma nadchu,takze ani von nemozeme ist,neviem co budme robit cele dni teraz :angry:

kristi,to vypada zaujimavo teda...ja mam rada take veci vonave vselijake...

luci,ty si akcna teda,taketo akcosky stale nejake,no aspon mate doma veselo,ja zas odkedy mam kika,som nejaka teta domaca,najradsej len svoj klidecek :grinning: zeby to bolo tym vekom uz? :grinning:
29. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Kájuš má pianko od loňských Vánoc, ale teda bez židličky :wink: To je hrozný co ty hračky zaberou místa :grinning: Letos dostane trampolínu - já jí furt nechtěla, že je to další velkej krám do bytu, ale tatínek zvítězil a trampoška je už na MMB zaplacená a čekám na dodání (neměli jí skladem).

Jinak dárky pro Kájuš mám sakum prdum všechny, pro manžovu babču jen vyzvednout a ještě teda mamce a manželovi, ale už vím celkem co, tak koupit to je už to nejmenší - horší fakt bylo to vymyslet letos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz bych se rada dohodla,ze dospelaci si nic davat nebudem, fakt me to nebavi vymyslet
29. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já z dospěláků mamce, máminýmu příteli, manžový babče, a manželovi samozřejmě :grinning:

Jako vymýšlet těm starým lidem je fakt mazec, když vše mají - no letos manžova babča dostane poukaz na pedikůru. Jinak ona je dosti vychcaná - sama všem řekla, že dospělým kupovat nic nebude, ale neřekne vy mě taky nic :grinning: My bysme jí stejně koupili, ale jde o ten princip :wink: Jako říká to každý rok, ale zatím vždy kupovala i dospělým ... tak jsem zvědavá na letošek.
29. říj 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

tak já jsem hošany hodila do jesliček,nakoupila si čerstvý zdravý pečivko a už se tu láduju. Musím se nějak namotivovat na tu horu práce,co mě čeká. :grinning:

kristi - my si s rodinou ráchy nic nedáváme, ale řeknu ti,že z toho mám dva dojmy. to že nic nemusím kupovat je super,mám klid. ale jinak je to jako dost suchý. přece jen třeba s našima nebo s tchánama,když se na Vánoce potkáme,dáme si nějaký maličkosti,tak to má svý kouzlo, ale s tím bráchou je to najednou takový prázdný, nemáš z ničeho radost. Takže já jsem po zkušenosti zastánce dohodnout se,že na Vánoce třeba jen maličkosti,ale něco si dávat.

andrejko - tak co dneska,nic? mně se o Rosovi nezdálo. máš štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
hele nemalujem celej byt,to by mě šlahlo.. jen předsíň a kuchyn. ale kuchyn se škrabala,takže fuj fuj bordeeeel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted je to kráááásný :grinning: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:

My teda taky letos kupujeme jen dětem a poprvé si nebudeme dávat dárky se sourozenci, jen mamce a taťkovi nějakou maličkost a my si s Rosinem a Laurou(jí teda hadry, zbytek dostane normálka pod stromek) koupíme až ve slevách, to jsem prohlašovala už po loňských Vánocích, jak jsem viděla ty kvanta slevněných věcí, že my fakt jedině po Novém roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tolik peněz už do toho strkat nebudu.
29. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Dančo, to teda má Rosin štěstí, páč ty bys mi ho v tom snu roztrhala na kusy jako pomstu za Zdendu :grinning: :grinning: :grinning:
Na jakou barvu jste malovali? Já se chystám v těchto dnech taky na kuchyň, ale asi zůstanu u bílé klasiky, protože s tou tmavě šedou v jídelně už se nic moc nedá kombinovat.
29. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu andrejko super rekordíík na bew :grinning:
29. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako malickosti beru, u nas je to jeste podmineny tim,ze samo tchyne nic z toho co ji dame, tak proste nepouziva....krasny cerveny zavesy,co se ji vylozene hodej do loznice proste neda na garnyz ani za zlaty prase, tzo radsi sesije par starych...to me na tom proste nebavi

a jak jste vymalovali, Dani?

jinak my s Robou taky nic...se dokonce ptal, co mi dal vloni, tak jsem mu opacila, ze jsem si fakt vse koupila sama,tak z toho byl trosku zmatenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sobe si fakt koupime ve slevach, on chce kabat od Bosse, to se vyplati pockat.
29. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - tak to by mě taky nebavilo něco vymýšlet, když to pak leží :confounded:
29. říj 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek,
ja mam takovou rymu, ze jsem se teda moc nevyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale Leuska me prekvapila, vcera byla nejak hotova, ze jsem ji dala spat uz v pul 7 vecer a rano se akorat probudila v pul 6 a pak usnula az do pul 10...Akorat teda skoda, ze ja jsem se tu prevalovala a ne a ne zabrat s tim plnym nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My to s Y. sobe s darkama asi nebudem prehanet, prubezne si kazdej koupime,co potrebujem a ted se navic kupuje veskere vybaveni do bytu, takze ja mam pro nej jen parfem, aby pod tim stromeckem neco mel a koncim. S tchanama je to taky tezky, tatkovi se porad kupujou vina, a tchyni ruzne poukazy na masaze apodobne, ktere vetsinou vybira posledni den pred skoncenim platnosti :sweat_smile: Akorat svagrovi zatim nevim.

Taky se chystam malovat, pristi tyden. Mela jsem vymyslenou tu tmave sedou do obyvaku/kuchyne, ale porad mam nejaky pochybnosti, jestli nakonec nevezmu uplne nejakou jinou :sweat_smile: Bojim se aby to nebylo moc tmavy.
29. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Rosa si kupoval loni od Bosse snad za 11 litrů myslím ze 37, ale nechci kecat, já mám na cifry špatnou paměť :sweat_smile: , ale vyplatilo se to, byla tam sleva myslím 70% a zrovna v jeho čísle jim zbyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tý jo, počkej, to byla myslím značka Trussardi, ach ta moje skleróza :grinning:
29. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek