• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jeee, to jsou krasny novinky teda. MOni, moc gratuluju,to jsou // jak vysity :wink:
20. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem,prave aj kamoska mi pisala ze to su ake "dialnice" :grinning: tak dufam ze su ozaj :wink:
20. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase teda slyšela, že většinou když snažení o první mimi trvá dýl, tak druhý je pak raz dva. :sweat_smile: :wink:
20. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - buchta je výborná a jak jede klukům,zírám. :grinning: jen tam píšou jedno jabko,já dala 4 a příště dám ještě víc. tak dešj dost jablíček. jinak jsem to dělala do dvou kulatých forem co mám na menší pizzu,aby to těsto nebylo moc tlustý a je to akorát.mňamka,rychlá,jednoduchá. :slight_smile:

saku - a co by jsi chtěla,kluka nebo holčičku?? :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to je takova ta vlhka buchta? vis jak to myslim, no proste ze neni sucha? vypada fajne

ja delam zase ty kridylka a palicky z pytliku, k tomu chlebik a pivko :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je asi ona :slight_smile:
20. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjda, co to tu vidím :grinning: ...Saku gratulace největší, přeji co nejpříjemnější těhu bez nevolností :dizzy_face: . Btw jak na to reagoval muž? :wink:

Já si zase vyrobila bramboráky s kuř. směsí s nivou a smetanou, no je to mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tu Dančinou buchtu taky zkusím, možná ještě dnes :wink:
20. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Moncooooooooooo
Supeeeeeeeeeeeeeeer
To je,ale krasnej testicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moc gratulujeme,hlavne se hooodne opatruj :wink:
20. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
danicko jaky recept??asi je nekde odkaz vid jdu se podivat
20. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo člověk tu chvilku není a už tady máme takové novinky, další mamča na obzoru :dizzy_face:

Tý jo já dnes měla takový vyřizovací den, jsem totálka KO. Ne fyzicky, ale psychicky. Brácha jel Rosovi pro zboží do IT a byla to jedna velká tragédie, i když mu jezdí pravidelně, tentokrát se posralo co se dalo. Navíc se nám dnes z důvodu nějakého výpadku v Unicreditbank na Slovensku zablokovala karta a bráchu zrovna chytli rakouští policajti 10 km. před Slovenskýma hranicema a zjistili, že i když si brácha kupoval dál. známku 10 denní, tak mu to pizda na benzině v Mikulově špatně cvakla a místo 18 jim cvakla 8, takže 18 jim defacto zkončila. A i když policajtům ukázali kontrolní ústřižek, že podle kódu se dá zjistit, že ji kupovali 18 a že je vlastně platná, navíc měli doklad o koupi, je to nezajímalo a chtěli po něm 120 €, které teda byly na kartě, ale karta nefungovala. Teď oni bez jakékoli hotovosti, policajti jim hrozili, že jim zabaví auto se zbožím, pokud nedodají ty prachy, což by jaksi nebylo možné, jedině přes Western union, ale jak by se zase k němu bez auta dostali...no hrůza. Až se teda nad nima po 2hodinách slitovali a pustili je bez pokuty. Jinak by tam byli ještě doteď. Do toho je 2x v Itálii kontrolovala celní zpráva, 1x jim zcela vyhodili veškeré zbyží z auta, tak to chudáci museli zpátky sami nandávat, do toho přijeli do IT 20 min. po uzavření velkoskladu, takže tam museli chtě nechtě přespat...no bylo toho víc, no a kdo vše vyřizoval? Já....jo a to mě ještě o půl 1 v noci vzbudili, že šli natankovat na benzinu za 50 € a bohužel na kartě zůstalo jen 30 €, jelikož Rosa ztratil kartu a pak ji zase záhadně našel po týdnu, no ale tím pádem zablokoval účet a věřte nebo ne, oni mu v Unicredit za blokaci, zrušení a následně obnovení účtu zaúčtovali 90 € :astonished: , takovou pálku, no já nevím jestli je to normální. No a jak šel brácha tankovat tak si myslel, že tam ještě ty prachy jsou a oni si v bance zrovna strhli ten poplatek za blokaci a zůstalo tam jen 30. Takže hrozilo, že tam musí počkat do druhého dne, než jim ráno složí Rosa prachy do banky, až se otevře. No naštěstí v tom jel zrovna okolo nějaký Čech a když viděl, že mají problémy, koupil od nich pilu (poř. hodnota 70 €) za 20, aby mohli doplatit naftu a pokračovat v jízdě :grinning: . Holky soráč za ten román, ale chci tím jen říct, že když se sere tak se sere, já myslela, že mě za ten den odvezou nohama napřed. A za to si dneska jdu koupit lahvinku a pěkně ji do sebe naleju :grinning:
20. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku nejvíc ti závidím to, že nemusíš hubnout :grinning: , mně by se taky šiklo třetí těhu,a le to už bych byla fakt jak vorvaň, když už teď po Márovi nemůžu shodit těch 12 kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já se vrátím z fitka a hend taková novinka! Saku, moc moc moc gratulujuuuu!!!! :wink: :wink: :wink: Hned jak jsi hodila odkaz na album, tak mě to napadlo. :wink: taK HLAVNĚ, ABYS MĚLA PŘÍJEMNÉ TĚHULKOVÁNÍ a aby ti nebylo blbě.
Andrej, to je pech, tak ještě že to nějak zvládl.
20. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou sladky lampicky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=21610182

Andrej, ja zase dneska marne vzpominala na pin ke karte, napodruhy jsem ho trefila. Mela jsem ho samo v telefonu
20. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, tak si asi objednam dalsi botky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21286517&tab=1
za ty prachy?????
20. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi za ty prachy bych si koupila i desatery na léto :wink:
20. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lejdy mám dotaz, jak zjistím na netu předčíslí? Jsem to hledala, ale asi jsem dnes tak vygumovaná, že to nemůžu najít ani přes O2, ani přes Zlaté stránky. Potřebuji zjistil, jaké město má předčíslí 553.
20. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mylim ze Opava
20. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vás dočetla a musela jsem si jít dát něco k snědku, mě bylo normálně blbě z hladu :grinning:

dneska jsme se vypravili s Dalíkem do herny ale Dála si to namířil na hřiště tak jsme byli dvě hodinky venku...mladý pán s eklouzal po prdeli ze svahu takže totálně zablácený a to jsem ho vyfešákovala měl světlý manšestráky
20. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak dakujem za gratulacie :slight_smile: aj ked hovorim,je to este len test,uverim az ked to bude na papieri :sweat_smile:
ale inak,mam uz nejake troska priznaky-hlavne co sa tyka smradov a voni,to uz teda citim 5 nasobne jak normal-to som mala aj pri kikov,mimo toho chodim na vecko dobreze nie kazdych 5 minut,a vyzieram a vyzieram,tak hadam to aj bude pravda :slight_smile:

manzel sa samozrejme potesil,on chcel uz davno druhe,takze ok,akurat mame teraz dilemu s dovolenkou,no uvidime,jak na tom budem v lete,ale rada by som sla,chceli sme ist do spanielska,a viem ze niektori nedoporucuju letiet v tehu,tak uvidim este.

dani,jasne zeby som brala dievcatko :dizzy_face: ale ked bude chalan,neva,v tom som uz zabehnuta :slight_smile:

a prave vyzieram tresku,mnam :sweat_smile:
20. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Mia mi uz spi, nespala po obede.....to jsem zvedava, v kolik budu rano vstavat :wink:
20. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku já letěla v těhu v 16tt do Turecka, buď v klídku pokud budeš mít těhu bez problémů, tak doporučuju, já jsem si to užila se vším všudy a zvládla jsem i výlet pirátskou lodí ...jak mě bylo dobře v moři...tak uvidíš dle situace :sunglasses:

kristi tak a´t spinká krásně celou noc :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no Saku my mooooooooooooooc gratulujeme,to jsou nádherné zprávy!!!! Já jsem teď z každého těhu a mimouška (manžela sestřenka je taky v naději,čekají to v červenci :slight_smile: ) hrozně naměkko :slight_smile:

Aničce jsem ve středu motivačně koupila pěkné spodní kalhotky,tak si je chtěla oblíknout,ale vysvětlovala jsem jí,že k nim nemůže mít plínu,tak už tu druhý den lítá bez plíny,samozřejmě se občas počůrá,ale snaží se mi hlásit nebo jí když už je to dlouho šoupnu na nočník já....vypadá to,že už se to aspoň naučila spustit,což je u ní velký pokrok. Jen občas hlásí už připočůrlá a po každém úspěšném nočníkovém pokusu musí dostat půlku gumového medvídka za odměnu,no ale i tak je to lepší než drátem do oka,že :grinning: Nechci zatím moc jásat,ale i tak je to pokrok a snad i příslib,že nebudeme mít plíny ještě ve 3 letech :grinning: :grinning:

No nic,jen jsem vás chtěla pozdravit a teď si asi půjdu k tv aspoň malinko zacvičit,v pátek večer už fakt nic nedělám :wink: Jéžiš,stejně je to krásný že bude další "februárovkový" mimoušek,už se moooc těším :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš blbě z hladu to znám,to je mi prakticky pořád :grinning: :grinning: :grinning:

Andrejko ty ještě plánuješ třetí?? :slight_smile:

Jako Anička začla mít poslední týden takové nějaké spešl vzdorovité záchvaty na téma vůbec nevím co chci a tak mě to frustruje že hrozně řvu.....prostě najednou začne ječet,tak se ptám co jako by ráda a ona třeba že papat,tak jí dám jídlo,a řve že papat ne, potom zas že něco jiného a když to dostane tak to taky nechce a evidentně vlastně vůbec neví co chce....uff je to dost nervově náročné,nakonec volím řešení vyřvi se a až tě to přejde přijď,ale asi to není ideální,jen prostě nevím co s tím......
20. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jdu čučet na Sněženky po 25 letech :wink:
20. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami tohle jsem prý dělala já...vyprávěl mi taťka, že jsem měla stavy: Já chci...naši co chceš?? Já nechci ... :grinning: :sunglasses:
20. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čučím na Kameňák, trojku jsem ještě neviděla a hlavně u morgošů jsem se chlámala na celej barák :grinning: :grinning: :grinning:

Lami ne neplánuju :wink: , to už bych fakt nedala, sice zase na druhou stranu říkám, že 2 jsou málo, ale 3 už hodně :grinning: . No pokud by to ještě třeba někdy přišlo neplánovaně, tak bych si ho nechala, ale plánovat už ne :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku,ono se říká, že většinou se nemá lítat v tom prvním trimestru, v tom druhém je o prý bez problémů. Tak uvidíš, jak to budeš zlvádat.
Kristi, botky super, mně se od té paní líbí tyto, akorát ten kramflek u mě nepřipadá v úvahu.
:angry:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19825378&tab=1

Lami, tak jsem se pobavila u vašeho snažení na záchodek. Malá má medvídky, teda spíš kyseléžížalky plně nejradši. Dojdeme do obchodu a ona po celém krámu křičí, že chce hady! Tak pořád kupujeme hady. :unamused:
Nic, já si jdu číst, má půjčenou nějakou novou knížku, tak se na ni vrhnu.
20. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jsem to cekala, ze budem vstavat brzo....to budu vecer jak prastena palici, ach jo. Budu si muset jit hajnout jeste po obede...
21. bře 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

Kristi ty jsi ale ranní ptáče :sweat_smile: , já dnes musela taky dříve vstávat, Mára do mě dloubal, furt mi skládal auta na hlavu, pořád mě tahal z postele, až jsem o čtvrt na 8 musela chtě nechtě vylézt :unamused: Stejně jsem musela i tak dříve z postele, páč se musím chystat, vyjíždíme kolem 10 a já ještě nemám nic sbaleno...
21. bře 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte příští týden nám posunou čas :wink:

my tu máme opraváře na pračku, tak snad konečně dneska vyperu :grinning:
21. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek