• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci pokud máte hodně světla v obýváku, tak bych do toho šla. Já ji mám v chodbě a jídelně a je prostě šupa, každému se to líbí :wink:
29. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, pauza a kafíčko. Linka je hotová vypucovaná jak na Vánoce,ted mě čeká to hnusný okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už na to dneska dlabu.
malovali jsme na bílo.

akorát až budem dělat obývák,možná jednu zeď,kterou máme vystouplou z výklenku,možná necháme udělat jako takovej ten hlazenej světlešeďounkej beton. barvy jiny by se nám k interiéru asi moc nehodily a já na to ani moc nejsem,na nějakou divočinu. hrozně brzo se mi to okouká.
I u známých jsem si to potvrdila - vymalovali si v obýváku dvě zdi na hnědo - při koulaudačce paráda,hodilo se to i k nábytku,ale ted,po čase,už to všechny štve a je to ponurý,tmavý.. Je to těžký,ono někdy stačí netrefit se o odstín dva a je to pak o něčem jiným než byla představa. jenže poznej to,že, vždycky ta barva na zdi vypadá jinak než na vzorníku
29. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam odcvicino, hodim sprchu, najime se a valime zase nekam pryc, co doma. Venku je obstojne

bila je univerzal, v posledni dobe strasne jedou ty prirodni tony a kakao, late a bla bla, ja bych v tom bydlet nemohla. moc unyly

nase se mi zatim neokoukalo, asi ze je to jen jedna stena.
29. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsme pro dálu vybrala k vánocům toto ale ještě bude muset být konzultace s tatíčkem :slight_smile:

http://rozinka.inshop.cz/inshop/hracky/kluci/dilna/%5Bid-0120500094%5D-pracovni-stul-ponk-bricolo-center-70-dilu-smoby.html
29. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dopo skočily jen do krámu pro pórek, pak šla Kájuš spát, teď jsme se najedly a jdem ven

Večer tu doufám někdo - tu určo budu sedět, páč manža bude na floorbalu
29. říj 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,stolik s naradim super,my mame nieco podoben-ale v jednoduchsom vydani a dost sa s tmy zahra,momentalne netusim co prenho na vianoce,zatial mam "az" jednu drobnost-taku hru ako "clovece nezlob se"-ale nie su na kocke cisla ale obrazky z krtka,takze to mozu hrat aj krpci co nevedia este pocitat-a to je vsetko,na viac som sa nezmohla zatial :grinning: ked neviem ze co,to je najhorsie na tom...

no a farby ,ja tiez uz idem premalovavat jedalen,zlta ma uz nebavi...(teda nie ja,ale manzeilik ze ano)
29. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dragi - ten ponk je fakt vymakanej,hezký! :slight_smile: Já jsem objednávala takovej obyčejnější, hošani jsou totiž ničiči,nic u nás dlouho nevydrží.. :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26676209
29. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se taky jedna vlastne jen o jednu stenu, pac na ty naproti je kuchyn. A na tech ostatnich jsou velky okna, budou tam zavesy a tak, takze to uz by bylo moc preplacany.
A saku, zavidim, mne teda manzel nevymaluje, u nas co si neudelam sama nebo neobjednam u nekoho ciziho tak neni :sweat_smile: Mam tady dlouhej seznam praci, a ani to s nim nehne.
29. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,to akoze tak tajne dufam ze to premaluje :sweat_smile: ale teraz v zime uz nebude mat tolko roboty,takze aby sa nenudil,tak to dostane za ulohu.... :grinning:
29. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj je v tomhle uplne neschopnej, to se fakt neda.
Ja mu muzu davat ukolu kolik chci a neudela nic... :angry: :grinning:
29. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja ked som sa s mojim spoznala,tak to bol taky typicky mestsky bytikovy chlapec,co som myslela ze mi v zivote ani ziarovku nevymeni-ale ono sa ti casom tak nejak naucil vselico-je to ten typ co mu raz ukazes tak uz to potom vie aj sam...takze dost veci porobil,len teraz uz nie je cas,je to strasny workoholik dokelu...
29. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpatky z venku, sly jsme do herny, pac jsem si jako nutne potrebovala byt chvilku sama, tak jsem ji tam nechala asi hodku, dala si v klidku kafe. nejak mi dochazeji baterky

Luci klid, Roba taky nic moc neudela, umi max. nainstalovat tv a PS3 a privrtal 2 policky, tot vse.
29. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme doma :slight_smile:

Jinak jsem vám ještě nenapsala, že Kája začíná konečně trochu víc povídat a přidávat více slov - jako řeknu vám někdy se jí ta tlamička fakt nezastaví :grinning:
29. říj 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia drzkuje celej den, fakt uz jako hoooooodne, uz je ji i vcelku dobre rozumnet, no tak snad to bude jen lepsi a lepsi.
29. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,veru aj my drzkujeme poriadne,my uplne vsetko uz,niekedy uz ani neviem co mu mam odpovedat :sweat_smile: a najviac sa pobavim,ked mi vysvetluje nejake "technicke" veci,napr ze ako funguje kotol v pivnici,tak mam dost jak sa dolezito pritom tvari :sweat_smile:
no zlati su teraz krpci nasi-pokial nevytacaju ze ano :wink:
29. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, můj Rosin taky nic neumí, akorát je velice výřečný, tak on to vždy obkecá :grinning: :grinning:

A s kecáním jsme na tom podobně, už asi týden co začal furt "a proč maminko?"...a proč?, třeba když mu řeknu ty jsi můj miláček a on se zeptá "a proč?" :grinning: , nebo fakt na takové nesmysly se ptá, že mu neumím odpovědět.

Saku Kiko mi připadá jak malý Einstain, on byl vždycky ve všem popředu :sunglasses:
29. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já chci taky takovou hernu, kde můžu děcko vypustit a dát si v klidu kafe, proč tu není něco podobného :confounded:
29. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - Kája furt jede "Kde jeee ? "
29. říj 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak Yann neumi ani ty policky privrtat... :grinning: :grinning: :grinning:
Asi se dam na to sama, koupim si vrtacku, nejake naradi a bude ze me kutil :slight_smile: Me furt jako nebavi se nekoho doprosovat :sweat_smile:
Ach jo, mam rymu a depku.... :confounded:
29. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jede nejvic: Co to je,mami? :slight_smile:

tady je dneska krasne, dobre jsem se vyspala a tesim se na vikend, pac bude klidnej a zitra snad i saunicka a vecer ke kamosum jdeme hrat Activity
30. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Já už tu sedím u kávy :slight_smile: Tady počasí zatím nic moc, je tu děná mlha. Dopo musím trochu poklidit, tak ven půjdem až odpo

Zítra jedem s kamarádkou z MK do Liberce trošku nakupovat - chci tam hlavně koupit manžovi vrtulník na ovládání k Vánocům :grinning: Děti budem mít u babiček a chlapy doma (k nám přijde kámoš přeinstalovat PC).
30. říj 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prosluněné ránečko! :grinning:

tady je taky krásně,někam asi vypadnem. Teda jestli se zvetím,mám pocit ,že na mě něco leze. Večer bolehlav,ráno bolehlav,naštěstí jen trochu,to zas bude nějaká zaražená rýma..A jsem jakási zdechlá :grinning: musím nahodit motory :grinning:
30. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek :slight_smile:

Dani prosluněné, jo? Tak já kvůli mlze nenajdu snad ani cestu k mému autu :sweat_smile: :grinning:

My zase máme zítra v plánu toho Jacksona,nějaké menší nákupky a pak nevím, něco vymyslíme.

Kristi co to je Activity?
30. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak věta "co to je" u nás byla v kurzu přes léto, teď už máme jen "a próč?". Zrovna teď mu říkám, že mu pustím pohádku a on na to a proč? :grinning:
30. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas taky sviti slunicko, dopiju kafe a jedem na nakup. Musime koupit neco novyho na hrani, Lea se uz doma zacina nudit. Myslela jsem na plastelinu, nebo neco takovyho tvorivyho.
Odpoledne dorazi kamoska s dvojcatama, tak doufam ze se holky vyblbnou.
Vecer jdu do prace, a Lea pujde na nejaky Helloweensky vecirek pro deti u Y. v praci :slight_smile:
Tak dnesni plan je kompletni :wink: musim neco jeste vymyslet na vikend, jsme s Leou samy.
Uvazuju, ze ji vezmu uz do kina, nevim jestli neni jeste brzy, ale asi zkusime.
30. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, strasna prdel u toho je, fakt jsme to hrali s Laz na dovce skoro kazdej vecer.

abych vysvetlila: mas hraci plochu, vetsinou se hraje v parech, takze nejlepe 8 lidi. Na plose mas 3 symboly - kresleni, pantomima a mluveni, vzdy obodovane 3,4 nebo 5 body - dle obtiznosti, coz je subjektivni. Takze treba si das mluveni za 4 body a rikas svymu partnerovi neco, co je napsane na te karticce, kterou sis predtim vytahla z baliku..samo nesmis rict nic konkretniho nebo naznak toho,co je tam napsane. Mluveni je nejlehci, ja byla mrtva treba u kresleni, napr. Parlament, Husí pochod a takovy kraviny mas namalovat....
30. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Activity dobry, to je sranda :slight_smile:)

My se na spolecensky hry schazime casto, hlavne pres zimu.
30. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste vubec super, fakt zavidim, jak si najdete cas na to se sejit :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to se mi taky líbí, ale já si myslím,že na takový styl musí být opravdu parta lidí, kterou to baví.Třeba si nedovedu představit, že by se taloši takhle scházeli na společenské hry, na karty to jo, nebo chodí hrát Bingo, ale jinak ne. Navíc se většinou schází rodina, kamarádi málo, spíš na dovolené.... Nicméně je to super, mě by takový život taky bavil, jsem dost akční člověk :sweat_smile:

Kristi hra vypadá dobře, akorát si nedovedu představit, s kým bych ji hrála :sweat_smile:
30. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek