• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
hezký den...sluníčko je i u nás...

u nás také jede proč? a jako ale pořád dokola už mi z toho hrabe a někdy se mi chce odpovět něco sprostýho :slight_smile:)

taky se pořád ptá...maminko co to papáš, co to máš v puse...a taky co to štracháš? jakmile někde něco hrabu :grinning: :sunglasses:

já jsem po ránu uklidila krámy z obýváku a vyklidila si jednu skřínku v kuchyni, kde byly samý neužitečný věci...mám dva pytle odpadků a za chvíli půjdeme chvíli ven... :sunglasses:
30. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vseobecne docela hravi, uz kdyz jsme se seznamili, tak jsme travili vecery s kartama kostkama apod. ve dvou :sweat_smile: :grinning:

S kamosema hrajem treba Risk http://www.sparkys.cz/risk-cz-spolecenska-hra-vyprodej/d-11968/ to je fakt dobra strategicka hra. Nebo ty Aktivity.. A tak ruzne.
Francouzska klasika je petanque, v lete venku, ale to me osobne moc nebavi.
Nebo ruzny Wii hry, golf, bowling pred televizi, u toho taky clovek nasmeje, kdyz je nas vic ;)
Akorat od te doby, co jsme se vrhli na pokra, to se schazime kazdopadne aspon 1x tydne, uz ty ostatni hry nehrajem tak casto. Kdyz jsme v cechach tak to ani nemluvim, pokra hrajou i mi rodice, poradaji u nich v hospode jednou tydne turnaj, kam dorazi spousta kluku z okoli, a kdyz dojedem my, tak je tam turnaj skoro kazdy vecer :grinning: trosku zavislost :slight_smile:))
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lea jeste "proc" nepouziva... A to se pekne rozkecala... Zato ma tedka obdobi "maminko mam (te) rada" a "tatu taky rada" ale jako to je porad, tak co 5 minut. A potom "tata kde je?" to je furt :grinning:

No mam nakoupeno, uvareno, koupila jsem ji plastelinu s takovym strojkem a ruznyma formickama, vyhrala si pekne a ani to nemam vsude nalepeny, jak jsem si myslela :wink:
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste karbanici, no.

ja se zadivala na krasnej film, uz mam sbaleno a tesim se az vypadneme....
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, krasny kotatko :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a zlobivý :grinning:
30. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,sme sa dohodli, aj my sme boli dneska kupovat plastelinu :sweat_smile: tak cele doobedie "vytvaral" hadikov-zatial nic ine nevie,poobede sa ideme ucit robit gulicky :slight_smile: u nas teraz strasne leti puzzle,zlozi si to a rozlozi aj 10 krat po sebe,stale dokola :grinning:

andrej,no maly einstain je vopred hlavne vo vytacani svojej matky :grinning: tak v tom je ozaj jednotka teda :sweat_smile: ale inak,normal,akurat je ukecany,to je pravda-ale zas napr taku basnicku celu nepovie ani za nic,len mi dokoncuje od polovice... :wink:

drag,a mne sa tiez dost casto chce odpovedat nieco sproste :grinning: hlavne ked sa pyta asi tak 10-ty krat stale na tu istu vec :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevidim kotakto, kde je?
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi v mém posledním albíčku :wink:

saku Dála taky vždy vede vědecké pojednání :sunglasses: a jak se u toho rváří a rozhazuje rukama :grinning: jinak básničky a písničky taky musím načít a on doříkává nebo třeba začne z prostředka a já přemýšlím co to jako prozpěvuje...tuhle zrovna něco zpíval a já tu melodii znala a pak mi došlo, že to je skákal pes :grinning:
30. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kraaaaaaaasny kote, takovej certik malej hubenej
30. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak mi ho admini smázli...no to fakt jako nechápu...tak mrkni na FB tam to nikdo nemaže :slight_smile:) hele mi tohle fakt už připadá na hlavu...jako proč bych tam nemohla mít fotku kotěte, když je to člen naší rodiny??? tohle mě na koni fakt jako se*e :angry:
30. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidím, že sis poradila :grinning: no je to strašný pometlo...hubený dlouhý nožky ale my ho vykrmíme, od rána sedí u misky a žere :grinning:
30. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,poradila :slight_smile: na cenzuru ser. znam i horsi servery, kde nemuzes nic a vede to takovej magor, ze kdybych ho potkala, tak mu plivnu do ksichtu.
30. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ja tiez nevidim kotatko,kdeeeeeeeee????
ale zato som prekukla vsetky tria albumy-a hrosik v 34 tyzdni je tiez dobryyyyyyyyyy :grinning:
30. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku :slight_smile: normálně ho smázli jeslti jsi na FB tak tam fotky mám

kristi ale jo já cenzuru beru ale tohle je prostě divný kdybych tam měla třeba nahatýho dědu ale kotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
som na FB,ale neviem ta najst
30. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně Dragica Hasalová zadej a máš mě :wink:
30. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla som :wink:
30. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíš :slight_smile:) tam koťátko zůstalo :wink:
30. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: uz vidim,ja som tiez chcela teraz n v lete kupit nejake,ale kedze som tehu,tak nic,tak az o rok
30. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsi psala něco o britce co? ta tuhle chodila a mňoukala u nás v baráku na schodech, dvoje sousedi na nás zvonili, jeslti není naše, ale utekla z bytu nad náma, oni jí hlídají...nechápu jak jim mohla utýct :grinning:
30. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem,najprv som chcela,ale terza rozmslam taku skor "na von" len,uvidim este,nasim sa zrovna stratila cica mica,neni jej uz zo 3 dni,tak je mam nestastna ze co je s nou...lebo vzdy aj ked jej cez den nebolo,tak ale vecer dosla vzdy a teraz nic...
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zviratka nejak zamitli... :frowning2: teda ja ne, ja bych chtela, ale Roba ne...
30. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,pockaj ked bude miuska vacsia,nahodi smutne oci na tatinka,tak aj zvieratko bude :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja v to doufam, nebo si malyho milacka prinesu proste domu a hotovoo....je malinkej, nebude ani videt
30. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi pak najdete pod postelí krabici s dírkama :grinning:
30. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prave som nasla dalsiu fajn vec pre "kutilov" nasich,uz aj idem objednat
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4993727
30. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupi, to se mi povedl rekordik :wink:
30. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, nahatyho dedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi vtipalek :grinning:

Ty jo, ja bych o kotatku docela uvazovala, jen nevim co s nim pak, kdyz pojedem treba na 2-3 tydny do cech :sweat_smile: Jako Lee by se kocka libila, sousedi jednu maji, a dost casto pobiha na nasi zahrade, tak mame o zabavu postarano :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek