Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
draga
30. říj 2009
hezký den...sluníčko je i u nás...

u nás také jede proč? a jako ale pořád dokola už mi z toho hrabe a někdy se mi chce odpovět něco sprostýho 🙂)

taky se pořád ptá...maminko co to papáš, co to máš v puse...a taky co to štracháš? jakmile někde něco hrabu 😃 😎

já jsem po ránu uklidila krámy z obýváku a vyklidila si jednu skřínku v kuchyni, kde byly samý neužitečný věci...mám dva pytle odpadků a za chvíli půjdeme chvíli ven... 😎
lucija76
30. říj 2009
My jsme vseobecne docela hravi, uz kdyz jsme se seznamili, tak jsme travili vecery s kartama kostkama apod. ve dvou :-N 😃

S kamosema hrajem treba Risk http://www.sparkys.cz/risk-cz-spolecenska-hra-v... to je fakt dobra strategicka hra. Nebo ty Aktivity.. A tak ruzne.
Francouzska klasika je petanque, v lete venku, ale to me osobne moc nebavi.
Nebo ruzny Wii hry, golf, bowling pred televizi, u toho taky clovek nasmeje, kdyz je nas vic 😉
Akorat od te doby, co jsme se vrhli na pokra, to se schazime kazdopadne aspon 1x tydne, uz ty ostatni hry nehrajem tak casto. Kdyz jsme v cechach tak to ani nemluvim, pokra hrajou i mi rodice, poradaji u nich v hospode jednou tydne turnaj, kam dorazi spousta kluku z okoli, a kdyz dojedem my, tak je tam turnaj skoro kazdy vecer 😃 trosku zavislost 🙂))
lucija76
30. říj 2009
No Lea jeste "proc" nepouziva... A to se pekne rozkecala... Zato ma tedka obdobi "maminko mam (te) rada" a "tatu taky rada" ale jako to je porad, tak co 5 minut. A potom "tata kde je?" to je furt 😃

No mam nakoupeno, uvareno, koupila jsem ji plastelinu s takovym strojkem a ruznyma formickama, vyhrala si pekne a ani to nemam vsude nalepeny, jak jsem si myslela 😉
kristi
30. říj 2009
proste karbanici, no.

ja se zadivala na krasnej film, uz mam sbaleno a tesim se az vypadneme....
lucija76
30. říj 2009
Dragi, krasny kotatko x-)
draga
30. říj 2009
Luci a zlobivý 😃
sakura77
30. říj 2009
luci,sme sa dohodli, aj my sme boli dneska kupovat plastelinu :-N tak cele doobedie "vytvaral" hadikov-zatial nic ine nevie,poobede sa ideme ucit robit gulicky 🙂 u nas teraz strasne leti puzzle,zlozi si to a rozlozi aj 10 krat po sebe,stale dokola 😃

andrej,no maly einstain je vopred hlavne vo vytacani svojej matky 😃 tak v tom je ozaj jednotka teda :-N ale inak,normal,akurat je ukecany,to je pravda-ale zas napr taku basnicku celu nepovie ani za nic,len mi dokoncuje od polovice... 😉

drag,a mne sa tiez dost casto chce odpovedat nieco sproste 😃 hlavne ked sa pyta asi tak 10-ty krat stale na tu istu vec :-N
kristi
30. říj 2009
nevidim kotakto, kde je?
draga
30. říj 2009
kristi v mém posledním albíčku 😉

saku Dála taky vždy vede vědecké pojednání 😎 a jak se u toho rváří a rozhazuje rukama 😃 jinak básničky a písničky taky musím načít a on doříkává nebo třeba začne z prostředka a já přemýšlím co to jako prozpěvuje...tuhle zrovna něco zpíval a já tu melodii znala a pak mi došlo, že to je skákal pes 😃
kristi
30. říj 2009
kraaaaaaaasny kote, takovej certik malej hubenej
draga
30. říj 2009
kristi tak mi ho admini smázli...no to fakt jako nechápu...tak mrkni na FB tam to nikdo nemaže 🙂) hele mi tohle fakt už připadá na hlavu...jako proč bych tam nemohla mít fotku kotěte, když je to člen naší rodiny??? tohle mě na koni fakt jako se*e ]-(
draga
30. říj 2009
no vidím, že sis poradila 😃 no je to strašný pometlo...hubený dlouhý nožky ale my ho vykrmíme, od rána sedí u misky a žere 😃
kristi
30. říj 2009
jj,poradila 🙂 na cenzuru ser. znam i horsi servery, kde nemuzes nic a vede to takovej magor, ze kdybych ho potkala, tak mu plivnu do ksichtu.
sakura77
30. říj 2009
jako ja tiez nevidim kotatko,kdeeeeeeeee????
ale zato som prekukla vsetky tria albumy-a hrosik v 34 tyzdni je tiez dobryyyyyyyyyy 😃
draga
30. říj 2009
saku 🙂 normálně ho smázli jeslti jsi na FB tak tam fotky mám

kristi ale jo já cenzuru beru ale tohle je prostě divný kdybych tam měla třeba nahatýho dědu ale kotě :-p
sakura77
30. říj 2009
som na FB,ale neviem ta najst
draga
30. říj 2009
normálně Dragica Hasalová zadej a máš mě 😉
sakura77
30. říj 2009
nasla som 😉
draga
30. říj 2009
no tak vidíš 🙂) tam koťátko zůstalo 😉
sakura77
30. říj 2009
:-N uz vidim,ja som tiez chcela teraz n v lete kupit nejake,ale kedze som tehu,tak nic,tak az o rok
draga
30. říj 2009
jj jsi psala něco o britce co? ta tuhle chodila a mňoukala u nás v baráku na schodech, dvoje sousedi na nás zvonili, jeslti není naše, ale utekla z bytu nad náma, oni jí hlídají...nechápu jak jim mohla utýct 😃
sakura77
30. říj 2009
no neviem,najprv som chcela,ale terza rozmslam taku skor "na von" len,uvidim este,nasim sa zrovna stratila cica mica,neni jej uz zo 3 dni,tak je mam nestastna ze co je s nou...lebo vzdy aj ked jej cez den nebolo,tak ale vecer dosla vzdy a teraz nic...
kristi
30. říj 2009
my jsme zviratka nejak zamitli... 😞 teda ja ne, ja bych chtela, ale Roba ne...
sakura77
30. říj 2009
kristi,pockaj ked bude miuska vacsia,nahodi smutne oci na tatinka,tak aj zvieratko bude :-N
kristi
30. říj 2009
no, ja v to doufam, nebo si malyho milacka prinesu proste domu a hotovoo....je malinkej, nebude ani videt
draga
30. říj 2009
kristi pak najdete pod postelí krabici s dírkama 😃
kristi
30. říj 2009
😃 😃
sakura77
30. říj 2009
a prave som nasla dalsiu fajn vec pre "kutilov" nasich,uz aj idem objednat
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4993727
kristi
30. říj 2009
jupi, to se mi povedl rekordik 😉
lucija76
30. říj 2009
Dragi, nahatyho dedu 😃 😃 😃 😃 ty jsi vtipalek 😃

Ty jo, ja bych o kotatku docela uvazovala, jen nevim co s nim pak, kdyz pojedem treba na 2-3 tydny do cech :-N Jako Lee by se kocka libila, sousedi jednu maji, a dost casto pobiha na nasi zahrade, tak mame o zabavu postarano 🙂