• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci to by se vám postarali sousedi, kočka to vydrží :wink:
30. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi??? ten rekord to je síla ty jsi šikulaaaa to teda asi nehrajuz bo na tebe nemám...mě na bjw vadí, že ty rekordy mažou :(
30. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - musíš mrknout pak na "all time" , tam jsou všechny rekordy :wink:
30. říj 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jj díky :wink: taky jsi zahrála pěkně :wink: mě to nějak nepadá, každou hru mám tak kolem 150tis a víc ani prd :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

jsem si dneska trošinku přispala, nasnídám se a frčíme na výlet ke známým na chatu. dneska bude long day,protože z chaty k večeru ještě frčíme i s dětmi k tchánům,dooslavit s nimi manžovy narozky, no myslím,že se doplazím večer domů po čtyřech :grinning:

kristi - jako ne.er,jak to děláš,tykový rekordy. hele to už snad ani není možný, že ti ten tvůj novej krásnej trenér naordinoval nějaký podpůrný cukříky do posilky a ty si pak sedneš k bejew. a jedeš jak drak,co?? :grinning: :grinning:

mori já jsem asi slepá, kde najdu to all time? :sweat_smile: :confused:

dragi koťátko supeeeeer!!! :grinning: když jsem byla malá,tak jsme měli kočku, jak Amálku,zrzounka Borka, ale pak dlouho nic,pak jsem dotáhla dom psa boxera a od té doby jedem v rafanech :grinning:
31. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky? co nového za drby? Dragu, kde je koťě, proč kotě? doufám, že se nestalo nic s kočkou??
31. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni :slight_smile: co je s tebou kočko už jsme tě dlouho nezahlédly :slight_smile:

kotě proto, protože kámošky kočka měla koťátka a Dála is jedno zamiloval no tak holt máme kočky dvě, sice se nesnáší, perou, honí, lítaj jsou jak janci a Dála s nima ale aspoň je to trochu oživení :grinning: fotku z albíčka mi smázli hned jak jsem jí tam dala tak se můžeš podívat na FB :wink: tak je hubeňour v celé kráse :grinning:

my čekáme na kámošku, malujeme obrázky barvičkama ručníma a máme takové nějaké ideální dopo...

jo a opět jsem objevila Dálovi tu černou hnusnou tečku na zubu tak jsem hned vzala párátko a opravdu jsem vyšťourala máček...to moje dítě je nějaký divný si ho tam pravidelně schovává, no hlavně, že to není prožranej zub :grinning:
31. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Dani pejska jsme měli doma vždycky, to víš že Dála by taky chtěl i rafíka, ale do bytu jedině možná čivavu nebo nějakýho prďolku jako máte :wink:
31. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

Já dnes byla na Májklovi, tý jo, to bylo boží, kuwa taká škoda ho je, měl tolik elánu a energie, že kdyby byl ten jeho doktor normální a nedával mu takovej mix prášků, tak by tu ještě byl a ty jeho koncerty by byly možná nejlepčí na celém světě...už jen ta příprava byla boží, fakt nekecám kdyby se uskutečnil jen jeden koncert, byla by to pecka. A jak super zpíval, ne jak Madonna na živo, to je děs, zpívá falešně jak cyp, ale on i když zpíval na zkouškách byl perfekcionista a neměl jediný falešný tón...kura škoda ho je :pensive: :unamused:

Kristi jako to není možný s těma tvýma rekordama, tobě snad musí ze známosti přidávat čas, jinak to nevidím :sweat_smile:
31. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani když si na FB klikneš u tvé tvého rekordu na tu žlutou hnězdu tak se ti ukáže statistika tvých rekordů, já to průběžně sleduju furt u vás všech a povím ti, mám co dohánět.....
31. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - jj andrejka má pravdu, já to spletla s jinou hrou :wink: je to tak jak píše andy
31. říj 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy

tak dneska opravdu long day.. Napřed chajda známých,tam grilčo,letos už asi fakt poslední :grinning: a pak u tchánů kachnička,mňam, domů jsme dorazili až večer a ještě před tím story s odvozovou firmou. dojeli o půl hod pozdějc než byli objednaní, děcka mi už pořvávali v sedačkách,já nasraná jsem u placení řekla,jestli aspon neřeknou promiňte nebo bude nějaká sleva za půl hod čekání v autě,no a jelikož firmě šéfuje můj drahý bratr tak se to tak šíleně nafouklo,páni volali mému bratrovi a popsali mu mě,že prej jakou jsem vyrobila šílenou scénu a bla bla bla...no nafouklo se to jak sviňa,až jsem z toho pěkně znechucená..hošánci měli strach,že si budu ztěžovat bráchovi,tak mu předem všechno pětkrát zveličili a podali ve svůj prospěch a nakonec jsem snad ta špatná já.. no paráda,přejdu ke konkurenci.. :angry: :confounded:

zítra jedem pro změnu na chatu k našim,zhrábnout listí..už se těším. miluju výlety :grinning:

jdu omrknout vaše další rekordy na fb
31. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní ránečko!!

Dneska je to knap 3 týdny od té naší prochaázky se synkem kamarádky,co hned večer dostal neštovice. Tak jsem zvědavá,myslím,že pokud do zítřka nic,tak už se snad neobjeví. I když bych se ještě nedivila, Erik trošku soplí a to občas bývá předzvěst. Ještě to může přijít,uzavřu sázky jak na termín postavení Alexovy postele :grinning: :sunglasses: :grinning:
1. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak musim rict, ze z Heloweenu ma Lea zatim jeste strach, Yann ji v patek dovedl na detsky vecirek v praci a mela z toho skoro trauma :sweat_smile: :grinning: Vcera jsme doma vytvorili strasidelnou masku, nas postrasila, ale ostatnich deti co chodily pro bombony se zase docela bala :sweat_smile:
Jako vcera u nas bylo 20stupnu, uplne zatazeno teda a dneska i prsi, takze toho bohuzel nijak nevyuzijem, ale topeni jsme vypli, usetrime :slight_smile:)

Baby, ja ty vase rekordy nechapu, kam na to chodite :slight_smile:

Ja si dneska uziju opravdovy flakaci den, zitra nastupuju na 3tydenni skoleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvedava jak to zvladnu, hlavne jako ten rezim, nekde cely den sedet a vstrebavat informace, to uz jsem si odvykla :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani s tebou už se nevsázím, bo postel jsem prohrála, že :slight_smile:))

jinak přeju pěknou neděli, my od rána tvoříme, malujeme vodovkama, já motám zase z papíru a te´d jdeme pojíst a zalezem na kutě... :wink:

Luci pošli sem trochu tepla, 20stupňů to tady bude zase až za dlouho...jak je vůbec u vás v zimě? je i sníh?
1. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! krasnu nedelu zelame.. :slight_smile:
luci,20 stupnov,zavidiiiim-to ja som vcera rano zoskrabavala namrazu z celneho skla na aute :frowning2:

noc desna,som myslela ze asi sa pobalim do porodky,desne ma bolelo brucho a take jak kontrakcie,ale nepravidelne,tak som to nejak "rozdychala" do polnoci,ale potom sa mi az do rana snivalo jak rodim... :sweat_smile: tak neviem ci aj tie tri tyzdne este vydrzim...no uvidime

vcera bol u nas navecer muzov bratrance s frajerkou-tiez tehotnou,tak sme mali co preberat :grinning: a kristianko sa tvaril jak ukazkove dieta,pekne sedel jak 5 penazi a pozeral na telku,potom si doniesol puzzle a predvadzal sa ako ho vie poskladat,no herec je to-len co vytiahli paty tak uz bol cert z neho zas.. :sweat_smile:

a tiez je nachcipany,ma nadchu a aj trocha kasle,takze asi do skolky nepojde zajtra,co sa mi teda moc nehodi,kedze mam tento tyzden toho dost -behania po doktoroch,vybavit epiduralku-a ze sa musi teraz ist aj na nejaku prednasku o tom na anesteziologiu,plus na krv na testy na zrazanlivost krvi a tak podobne,tak neviem jak to aj postiham,ale musim,lebo keby mato ozaj chyti a ja nemam tu epi vybavenu,tak ma asi trafiiii :unamused:
1. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, my jsme tvorili vcera, delali jsme plastelinove sneky, a pak tu masku na Heloweena, dneska jen tak lezime u pohadek ;)
To teplo tedka je dost neobvykle, vcera jsem hlidala deti vecer a vracela jsem se po pulnoci, bylo 17 stupnu :sweat_smile: Jako v lete.
Poradna zima tady u nas obvykle zacina kolem toho listopadu trva tak do unora, byva nejmin kolem te nuly az deseti stupnu. Jenze jak je tu vlhko a taky silene fouka od oceanu, cloveku kolikrat pripada, ze je 10 pod nulou.
Snih napadne jednou za 10 let, maximalne tak centimetr, ktery toho stejneho dne i roztaje, a uz to je velka kalamita :grinning: Lidi nevyjizdeji z domu, ti co vyjedou, bouraji a tak, no docela sranda :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu vymyslet neco rychleho k obidku...
1. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je docela hezká zima :slight_smile: jestli my se nepřestěhujeme :grinning: jo a já včera chtěla dlabat dýni, šli jsme nakoupit já že jí někde seženu no a došli jsme domů bez...ne že by neměli ale já na ní dočista zapomněla...

já včera uvařila tu drožďovou polívku...Dála jí dlabe a mě kupodivu taky chutná jinak mám strašný vzpomínky na drožďovou pomazánku ze školky :(

Dála taky kašle, a kašle už přes 3 týdny fakt nevím co to jako je, zítra do jeslí půjdem ale vidím to bledě...

saku ještě neroď počkej aspoň pár dní :sunglasses:

jo a musím se pochlubit...teda spíš Dálu, už dělá hovňouse do nočníku a s jakou radostí vždy zkoumá co vytlačil...minule se radoval že velká koule a dneska prej houska :slight_smile:) mě omluvte, že mluvím o hovně, no ale u nás to je velepokrok :grinning:
1. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga :grinning: u nas to zas byva podla kika bud po a:slight_smile: klobasa
alebo po b:slight_smile: sračka :grinning: a niekedy ked sa pokadi do "spacej "plienky tak pride a ze :mam hovieno" :grinning:

ale inak gratulujem,to potesi taka vec :wink:

luci,slimakov sme aj my vcera "tvorili" :slight_smile: a este mate plastelinu viacerych farieb?my uz mame niektore duhove,kiko pomiesal :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! přeju všem pěknou neděli! já jsem ji teda docela proflákala, ale za chvíli jedem na hřbitovy, tak nás musím nachystat. Volno uteklo tak rychle, že je to šílené. a nejhorší je, že jsem pořádně nic neudělala. Práci do školy tady mám nychystanou od úterka a ještě jsem se k tomu nedokopala. Takže to budu dělat asi večer, až se vrátíme ze hřbitovů. Což se mi vůbec nebude chtít. Ale aspoň jsem odpočatá,že :wink:
Dragu, terka taky pořád žadoní o nějaké zvířátko, kočičku nebo pejska. A já jsem měkká, klidně bych i něco pořídila. ale nedovedu si představit, jak bych to ještě zvádala. Ase psem musíš chodit pořád ven. To třeba až bude větší, aby ho mohla sama venčit,že. No uvidíme.
Jé, Saku, ty už skoro rodíš? Já jsem si tě te´d přidala do přátel na FB nevěděla, kdo to je, jak tě znám pod předzdívkou. :grinning:
Holky, co je tu jinak nového? Já jsem fakt hrozná s tou docházkou. ale já vždy mrknu na FB, říkám si, že vím, co se děje. :wink:
1. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to jsme se shodli s tou polívkou,taky jí mám kotel navařené na víkend :grinning:
gratuluju ke kadění :grinning: Naši kluci už jsou taky v poho, už pár měsíců,sláva, Erik kadí do nočňajzu už dávno,akorát Alýskovi se moc nechtělo,ten to sabotoval. pak mu něco seplo a pohoda, prožívaj to svý kadění jak svátek práce. mmch ti chlapi si to svý kadění prožívaj celej život,mám takovej pocit :grinning: :grinning: :grinning:

saku nebudou to už poslíčci? stejně tě obdivuju,já touhle dobou byla na rozpadnutí, těsně před porodem, hekala jsem že už nemůůůůžu a ty jsi tak v pohodě. všechno hezky zvládáš,činorodá,drž se. už se těším na miminoooooo!!! :grinning: :grinning:

zuzi tak šup šup na krchov a pak hezky opravovat úkoly :wink:
1. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,asi to uz boli poslickovia veru...sa to blizi ,dokelu,nejak rychlo to uslo :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek :slight_smile:
My byly dopoledne s Kájou na hřbitově u taťky ... teda pekelně se ochladilo, fakt kosa :confused: dnes mě tedy ven už nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kája šla teď spát a já asi taky půjdu položit tělo na gauč, páč jsem nějak ospalá :grinning:

Taky jsem trošku něco tvořila http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=6429&id=1743688142 lucerničky dýně a před pár dny růži z javorových listů
1. lis 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak Paroubek už je otec, sice ho nemusím, ale jen tak pro info to sem vkládám...
http://www.novinky.cz/domaci/183116-paroubkovym-se-narodila-dcera-margarita.html
1. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no saku já rodila v 38tt :slight_smile:

mori já ani venku nebyla a nevím jestli mě někdo dostane, měla bych něco pokoupit ale asi na to peču...vytáhla jsem z mrazáku králíka a to je taková kráva, že se mi nevejde na pekáč, je zmrzlej na troud tak ho ani nemůžu nějak rozdělit ....tak ho asi budeme jíst až za týden než se sám rozmrazí :slight_smile:

zuzi vítej po delší době :slight_smile: no a jak jinak v práci? já jsem docela ráda, že to kotě máme, neuvěřitelně si s ním Dála vyhraje a já mám alespoň chvílema klid... no klid :slight_smile: ta naše kočičí dáma si od něj nenechala vůbec nic líbit a kotě blbka ten zase naopak :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ty lucerničky jsou pěkný :slight_smile: škoda, žes to semka nehodila dřív, bysme měli místo dýně na včera :sunglasses:

andrejko díky za info a margarita to mi zní jak koktejl :wink: ale jinak mu to přeju...ale jinak ho nemusím ani trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - já to dělala až včera k večeru :wink: Káje se to samo moc líbí :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky Draguš dnes vytáhla krevety z mrazáku a uděláme jen těstoviny...polívka byla ze včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A s králíkem dej vědět, jsem se fakt smála jak jsi psala, že ho budete jíst za týden, normálka jsem si vás představila, jak sedíte nad tym pekáčem a čekáte, než rozmrzne :grinning:
1. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty Saku ještě počkej aspoň týden...ale jinak už se taky moc těším na mimouše :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu mě ani nezaujala na fotce ta kočka, páč na kočky moc nejsem, jak ten Dalíček, tý jo to je krasavec, však víš, že to byla vždy má srdeční záležitost a měla jsem na něj slabost :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek