• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci a na jaký školení jedeš?

Venku je hnusně, ale zajedu s klukama aspon k našim,at máme nějakej program. doma se mi hnít nechce..I když to hnusný počásko má taky něco do sebe,celej den je tak hezky rozplizlej,lehárko,žádnej štres :grinning: :grinning:

Saku ty už jsi 38.tt?? tak to už jsem taky rodila :grinning: Hele zkontroluj si baterku na autě,jestli startuje, at to mezi těma kontrakcema do porodky stihneš :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: dani ani nehovor-minule som nenastartovala ja rano a vcera mangel :grinning: sme dobijali jak o zivot,tak to by bol pruser,horsie je ze ja parkujem na dvore pred nim,takze ked on nenastartuje,ja mam smolu,neprejdem cez neho :grinning: no,v utorok zacinam 38-a ze 37 ukonceny tyzden je uz uplne hotovo-donosene babo-takze uz potom mozem rodit veselo :slight_smile: :slight_smile: ved v teme november-co vlastne zacina este len dneska uz mame 13 babatiek co sa popanhlali skor :slight_smile: :slight_smile:

ja som si schrupla ,drahy este drieme,aj kiko,taky spaci den dneska mame :slight_smile:
1. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko králíka jsem dala i spekáčem na topení a trochu povolil te´d ho půjdu rozsekat sekáčkem a uvidím jak to dopadne :slight_smile: možná bude už ve středu :grinning:

saku jj 38tt je ok ale stejně je lepší ještě počkat :grinning:
1. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsme se cely den jen tak valeli, Lea spala od pul 2 do 5h, a ted odjeli na bazen, vecer se mozna sejdem s kamaradama na hry, ale jinak leharko.
Trosku jsem si u filmu pozehlila, ale jen tak rekreacne :slight_smile: pulku kose tu jeste mam :slight_smile:

Dragi, to musi byt pekny macek ze se ti nevleze ani na pekac. Uvazuju jestli by se mi takova obluda vesla do mrazaku, my ted u ty americky lednice mame mrazak velky ale tak blbe rozdeleny tema polickama, ze by tam asi kralik nevlez. Kazdopadne chytry napad dat ho na topeni, to pujde rychle ;)

Saku, doufam ze nas budes o kontrakcich pravidelne informovat, porod online, jasny? Bud na koni nebo pres FB :slight_smile:))) Ty jo, uteklo to. Ale vydrz jeste do toho 22., to je supr datum :sunglasses:

Jo a Lea kadi stale do vecerni pliny eventuelne do kalhotek kdyz to na ni prijde nejak necekane, ale do nocniku nebo na zachod ani omylem :slight_smile: Ale to vyladime :wink:

Dani, budu se skolit na praci "opatrovnice deti" nebo "chuva" nebo jak bych to nejlip nazvala. Doted mi zadna normalni prace nedopadla , a stejne chodim od zacatku co jsem tady, porad hlidat deti, tak si zarizuju, abych na to mela ofiko papiry. Povoleni mi dali po 10ti mesicich vyrizovani, ted uz jen to skoleni a je to.
1. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja pisu jak tatar zase, lepsi to po sobe necist :sweat_smile:
Jdu si hodit nejakou hru, i kdyz na prulom tech vasich megarekordu to nevidim :grinning:
1. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
bry vecer, tak jsme doma, v patek kino 2Bobule a dobry, cekala jsem to horsi. Sobota golf, sauna a vecer jsme sli hrat ty Activity, a domu jsme dorazili v pul 4 rano, vylity jak cunata, no mazec. Ale sranda byla.

bolela me hlava, ale uz je to ok, tak se jdu nalozit do vany a pak budem cumet na superstar
1. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Toto mi dnes pčišlo z rodinky, tak si matky počtěte :sweat_smile:

S blizicimi se tretimi narozeninami si u ditete muzete vsimnout vzrustajiciho zajmu o zmeny nalad u druhych lidi. Muze byt opravdu prekvapen, kdyz se babicka zlobi, nebo kdyz je bratricek smutny. Vase snaha diteti problem objasnit (babicka se zlobi, protoze se ji porouchalo auto) mu pomaha pochopit, ze emoce nejsou nic spatneho a ze je v poradku, kdyz se o nich mluvi. Tak se zaroven ujisti, ze na jeho emocionalnich projevech neni nic spatneho.

Vas zivot s ditetem

Je dost pravdepodobne, ze v teto dobe se dite zacne zajimat o nektera intimnejsi temata, jakymi je napriklad otazka vzniku ditete. Vynechte vsechny roztodivne metafory a zjemnele vyrazy a nebojte se diteti vysvetlit skutecnou podstatu problemu. Neni treba, abyste celou zalezitost rozebirali do detailu. Cim komplikovanejsi ji ucinite, tim pravdepodobneji v diteti vyvolate zmatek nebo strach.

Cim je dite starsi, tim vice se zajima o sve zacleneni do spolecnosti deti. Zacina myslet na sve spoluhrace na piskovisti jako na kamarady a take se uci dulezity poznatek o tom, ze mala laskavost, jako sdileni a davani hracek jsou projevem pratelstvi.

Vase dite muze mit take sve imaginarni pratele. Ty se objevuji nekdy mezi druhym a polovinou tretiho roku a jsou normalni soucasti vyvoje povedomi ditete o systemu hodnot. Poskytuji mu utechu ve chvilich smutku a maji zodpovednost za veci, ktere by dite radsi neprovedlo. Vetsina deti ztraci zajem o sve imaginarni pratele okolo veku sesti let.

Tip pro vas

Mozna mate obavy, jak vase dite vezme premisteni z vasi manzelske postele do sve. Pokud vam to prostorove moznosti dovoluji, zkuste na cas umistit jeho novou postel do vasi loznice. I kdyz bude nacpana nabytkem, muzete tak diteti pomoci zvyknout si na sve nove luzko. Pokud ale i po delsim case casto v noci chodi k vam do loznice, nebojte se mu spolusdileni rodicovske postele co nejvice zneprijemnit. Nesnazte se mu uvolnit co nejvetsi prostor mezi vami. Klidne se pohodlne ulozte tak, jak jste zvykli a kdyz bude chtit dite odejit, nechte ho jit po svych. Zadne prenaseni. Mozna se vam tento zpusob odvykani zda drasticky, ale dite ma urcite vetsi uzitek z odpocinutych a vyspanych rodicu.
1. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem vcera videla "Libas jako buh" a byl to moc prijemny film, slza ukapla, i jsem se zasmala, dobry :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé,na to bych strašně chtěla jít,ale vždycky to nějak propásnu.. a abych si to někde půjčovala nebo stahovala,na to jsem líná..

andrejko - děkujem za info. teda ale že by kluky zajímalo jak vznikaj kde se berou děti :grinning: :grinning: to zatím ani omylem :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko :slight_smile: vubec netusim co budeme dneska delat, asi vyrazime do mesta i s kocarem
2. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránečko!!

Taky netuším co dělat. Možná čapnu sígry a zajedem nakoupit, lednička zeje prázdnotou.
Erik je nějakej nachrmlanej,trošku, tak uvidím co s ním.. ale asi ho vezmu s sebou,to by nepřežil,že brácha jde a on musí sedět doma :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem byla na nakupu vcera, takze mame klidecek, ale nekam vyrazit musime...
2. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, co jsi Lee kupovala za tu modelinu? my jsme v so koupili nakou tu Play-dooh a super to je, Mia si s tim vyhrala, tak jeste cumim, ze k jezisku dostane jeste tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20897575&tab=0
nebo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22773344&tab=8
2. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám dneska Dálu v jeslích, šel docela statečně :wink: tak uvidím co pak řekne teta :grinning:

jo Dála chce pořád vyprávět jak se narodil a prý mi vylezl prdelkou pravil včera :grinning:
2. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
Jsem vám úplně zapoměla sdělit jaké byly sobotní nákupy ... byly jsme s tou kamarádkou z MK bez dětí a bez chlapů samo :wink: No paráda, obě jsme se celkem odreagovaly :slight_smile: i pokoupily - já si koupila bundu v Takku a manžovi dárek k Vánocům http://www.raraskov.cz/detail.php?zbozi=1112294 :grinning: ten červený - tak doufám, že mu to udělá skutečně radost, když všude po nich okouní. A Karolínce ještě 1 dáreček pod stromeček http://legenio.cz/HOLKY/Ostatni/1927-Detsky-rucni-mixer-slehac-Bosch.html ho měly v Pompu za 99,- :sunglasses:

Manža dnes jel do Ústí nad Labem do toho bytu co je po jeho matce - ještě to tedy s notářem není vyřízeno, ale dělají tam okna a prej to už je poslední byt kde nejsou, tak tam musel jet. Jela i jeho teta, že to tam budou zatím vyklízet. Já jet nemohla, páč mamka je v práci, tak nemám hlídání.

Jinak nevím co budem dnes s Kájuš vyvádět, tady venku docela dost fouká :confounded:
2. lis 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - taky jsem koupili ny zkoušku Play-dooh a je fakt super - měkká, nešpiní, no hezky se s ní pracuje. Taky chci pak koupit nějaké takové balení jak ty, ale asi až k narozkám, teď už toho má dost na Vánoce :wink:
2. lis 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si musim sehnat chuvu....
2. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi na co? něco plánujete nebo tak nějak nastálo?

holky u nás je příšerně hnusně...chčije a je mlha...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule§
tak ja som kika este do zajtra nechala doma,cez vikend pokasliaval,tak nech mu to celkom prejde,prave su aj s ocinom u deda,konecne si zobral den volna,tak si to "uzivaju",kiko sa od neho neodlepi,ani na wecko nemoze ist bez neho :grinning:

mori,tak ten mixer presne mame aj my,k tomu aj taky ten ponorny,no akoze chalan,ale cela kuchynska vybava musi byt u nas :sweat_smile: a dneska som isla vybavit rano nejake nakupy pod stromcek synovcom-.tak ze napisali jeziskovi ze chcu(mimo ine samozrejme) pracku a mikrovlnku,tak som kupila to-no a ze chalani a taketo veci,tak ale aspon si nemusim lamat hlavu ze co... :grinning:
u nas neprsi ale hnusne fuka pre istotu,brr
2. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Drago, no Roba si koupili ty sedadla v O2, takze doclea casto budem chodit na koncerty a takovy kraviny, pac se to vyplati...tak vetsinou to je pres tyden, coz se mi nechce Miu pokazdy vozit 250 km kvuli 3 hodinam, ze jo...

takze narazove na vecerni hlidani...
2. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi,tak tomu sa povie spolocensky zivot :slight_smile: :wink:
2. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi tak to chápu to se chůvička vyplatí :wink:

já došla pro Dálu do jeslí, prý v pohodě, ale v noci strašně kašlal, tak jsme ještě skákli k mudře aby ho poslechla, prý dobrý...tak snad ve školce něco nenachytal a bude jen rýma a kašel :wink:

saku já loni sháněla malou uklízečku, Dála pořád se mnou vytírá... :grinning: kéž by to těm chlapům vydrželo do dospělosti co?
2. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, tak ja jdu napsat na soud, ze potrebuju, aby mou matku zbavili svepravnosti, to je fakt vesely :pensive:

jedine tak ji muzem dostat nekam na lecbu...

jeste mi primar rekl, ze jen pije, ze nic jinyho ji neni a ze se divi, ze vubec jeste zije, no krasa...
2. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi to ti nezávidím ono zbavit někoho svéprávnosti jde hodně těžko, tak držím palce...a je mi to moc líto... :pensive:
2. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
rikal doktor, ze je to jedina moznost, snad to pujde aspon omezit....
2. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já podle toho co jsme zjišťovali, vím, že to fakt není jen tak...kamarádka má postiženou ségru ( je na vozíku) a myšlení má ais jako 10tiletý děcko..., dělá šílený kraviny, dopadla tak, že se k ní nastěhovali cikáni a týrali jí, brali jí prachy,byla na potratu bo jí nějakej hajzlík ojel...no hrůza a rodiče chtěli aby jí zbavili svépr. a fakt jako síla...nakonec je v ústavu ale svéprávnost má :pensive:
2. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm, uvidime, no.....jina moznost neni, leda ji nechat umrit...
2. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi to je fakt smutný...no co ti na to říct...pokud ten člověk nechce sám a tvoje máma už zkoušela i léčení že? chjooo...no třeba se ta svéprávnost povede...kolik je mamce?
2. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
nic, ja se jen potrebovala sverit.... :slight_smile: jo, uz byla i dobrovolne a stejne nic....je ji 47
2. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kurňa to je strašně mladá :pensive: ty jo to není možný, přece se dobrovolně neupije...
2. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek