• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja myslim,ze je toho v klidku schopna, podle me uz ji z toho nikdo nedostane...ona prijde domu z lecebny a prvni co udela je, ze se napije, aby vedela, zda ji to jeste chutna
2. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vole, co to čtu, to je teda smutný s tvou máti a dost mě překvapuje, že je jí jen 47 let a takhle se zničila? A nepomohlo by jí, kdybyste jí pomohli najít nějakého chlapa? Nebo si ji na čas vzali k vám?
2. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjooo nenaděláme v tomhle asi nic...však to znám, že :pensive:
2. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, Andrejko, se to tahle uz nakych 6 let, ja si ji nemam kam vzit a teta taky ne....

Drago, prave ze znas, no.....
2. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Kristi, to je teda bezmoc, co...ti povím, moc držím palečky, ať to dopadne co nejlépe to půjde..

My dnes byli ve školičce, začli jsme chodit dopo, jednou týdně, dám za to 300 kč, za dvě děti, mohu tam být, výhledově až si zvyknout, tak je tam nechám, doktorka to Viktorovi povolila, tak si snad trochu od nich odfrknu.

jinak u nás proběhla minulý týden rekonstrukce koupelny a záchodu a postupně budeme pokračovat.

Jinak jsme asi poslední, ale tak před 2-3 týdny začal sám Vikin chodit na záchod, kakat i čůrat, sice mu dávám plínu na noc, ale je nepročůraná, tak mám radost.

Jinak jsem byla u dětského psychologa,zatím bez Vikouše, páč byl nemocnej, tak jsem konzultovala jeho agresivitu, tak jen prý asi způsob jak vyjádřiv své emoce a že něco chce, páč blbě mluví, ale taky se ze dne na den rozmluvil, celkem opakuje, tak mám radost, no k psycholožce jdeme ještě jednou, aby ho viděla a pak asi i s Nikou, budeme řešit, že je hodně úzkostlivá a stydlivá a zvykat postupně na kolektiv, ne šokem, že by to bylo v jejím případě ještě horší...
2. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože, každý sloupec začínám slovem jinak...se omlouvám :grinning:
2. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, no vidis, deti jsou sikulky. nejste posledni, pac posledni jsme my....a my asi jeste dlouho budeme :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tak u nás nakonec zabralo, že se vyčůral do nočníku, tak jsme všichni začali skandovat a skákat jak debilové huráááá a hurááá, prohlíželi jsme si to jak miliony a dávali si pusinky, no fakt jak Vánoce a tím ho to začalo trochu zajímat...jinak jsem to moc neřešila páč nejevil zájem, tak to nelam přes koleno :wink:
2. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj. Leni, mne to fakt vubec netankuje, casu dost...
2. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na to přišli taky ze dne na den, a Leni, dělali jsme u toho taky stejné blbiny jako vy :sweat_smile: , akorát že se tam Mareček vyčůral jen jedenou a pak už chtěl čůrat jen jako taťka, ve stoje u WC, tak jsme mu koupili to stupátko k záchodu a je to. A s kakáním to přišlo asi ta 4 měsíce od čůrání, taky samo od sebe. Bez plenek na noc jsme už asi 2 týdny, možná víc a zatím se nám, až na jednu nehodu ze začátku daří :wink:
2. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my u toho muzem delat klidne ohnostroje a stejne prd... :grinning:
2. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak psala teta, ze ma mama rozrazenou hlavu, vsude po byte zaschla krev :frowning2: a ze si ji vezme k sobe, ani na ambulanci nemuze, pac je opila, ze jo...

co mam delat, kua?
2. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi na to je každá rada drahá, chápu i, že jí nemůžete mít u sebe, to se nedá...teta je mámy ségra? no jedině jí říct natvrdo, že bu´d se dá do kupy jinak s ní končíte veškerý vztahy a už vás neuvidí...a prostě se od toho nějak odpoutat, víš máš svůj život a tohle je zbytečný trápení pro vás... :pensive:
2. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem odpoutana jako dostatecne, me to nejak extremne netrapi, snazila jsem se dost dlouho a stejne to bylo k hovnu....jenze umrit ji doma prece nenechame...

zkusime jeste tohle a pak se uvidi....
2. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo kristi ale pokud si nechce nechat pomoct stejně to dopadne podle ní...Milanovo táta ani nevěděl, že má vnuka...teda nakonec mu to někdo řekl, ale naposledy M volal někdy před 5 lety...pak jsme mu poslali svatební oznámení a radši pozdě aby nedošel na svatbu...hrozný co? no M měl strach aby tam neudělal ostudu ..a pak dopadl tak jak dopadl...prostě hrozný on ale ještě strašně hulil takže vlastně neumřel na chlast ale na kouření s chlastem dohromady :unamused:
2. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt sila.....
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo každý svého štěstí strůjce... akorát škoda takový mladý ženský..fakt... :pensive:
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kocky, jeste to tady zije? :D
2. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to me moc mrzi, alkohol je hnus! Samci tat uz pije nejakech 15 let a na leceni byl a kdesi cosi ... a i chce prestat, ale proste to nejde a nejde :(
A clovek by si rekl, ze uz jsou dost stary na to aby meli rozum . .a ono je to horsi nez maly deti

:frowning2:
2. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

tak ten bílej Marťas dorazil nějak s předstihem i k námna jih, na českou Floridu :grinning: :grinning:
HOšani stojí na židličkách přilepený nosy na sklo a furt dokola že jdeme stavět toluláka a ALex prej že nemá Alýsek lyže a Ejíček taky nemá lyže :grinning: :grinning: Tak nevím kde na to přišel :sunglasses:

Dnes to vidím na domácí hnilobu,Erik pochrchlává,maximálně přesun na chvilku k našim,když bych padala nudou.
Večer kafíčko s kamarádkama.

kristi -hmm,není to jednoduchý,no..Na člověka závislýho tolik let na alkoholu můžeš zkoušet asi všechno, ani pár facek nepomůže. Jedině nepřetržitý dohled a když to není možný tak je to v kelu..
3. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
snezi,jo? tady sucho a nic.....tim lip, my jeste nemame prezuto.

ja si pujdu v ramci dneska zacvicit, pak domu na obed a pak vyrazime k Laz, pac neni co delat, tak at si holky aspon pohrajou

vubec mi neslo spat, jsem jak prastena
3. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ráno taky poletovalo
3. lis 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady naštěstí nepoletuje...stačilo nám to toho 15.10. :grinning: od tý doby Dála každej den říká, že bude sníh, půjdem sáňkovat a budou Vánoce a dárky :grinning:

péťulo čus co nového?
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak dneska som bola v poradni,uz tu u nas v porodnici,vsetko ok,ze placenta je uz zrela takze kludne rodit veselo mozem uz :slight_smile: ale ze podla stupna "otvorenia" to vyjde tak asi na ten termin,ze neponahla von este,tak este tri tyzdniky mam cas :slight_smile: a je tam taky novy pekny mlady doktor,no radost na kozu vyliezt :grinning:

u nas nesnezi ale kosa veru je,kiko stale pokasliava,takze do skolky este ani zajtra nehrozi,tak asi ostane caz dokonca tyzdna doma...
kristi,to je mi luto s mamou,je to smutne taketo veci,zvlast ked sa neda nijak pomoct...
3. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi novyho nic :grinning:

Sakuro tak uz honem aby to bylo, ty posledni dva tydny jsou totiz des :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A tady snad ani nesnezi, nevim, dnes rano mame nejakych 12C a ma se to vyhoupnout kolem poledne na 16-17C ..... ale az pojedeme na Vanoce na tyden za dedou tak si toho snehu uzijeme na celou zimu :D tam uz taky mrzne.
3. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, tak my uz jsme doma, holky si zajimave hraly, no prca...co chtela jedna, to i druha, rev taky probehl atd. Ted cekam na chlapa a umiram hlady, sakra....
3. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravim Petu :slight_smile: U nas je dneska uplne stejny pocasi, rano 12, odpoledne 16-17 :slight_smile:) Akorat ze hnusne prsi, takze to je stejne jedno, ani ven se neda jit.

Kristi, to je smutny s tvoji mamou, ja to znam moc dobre, otec byl taky alkoholik (teda asi porad je), odjakziva co si pamatuju, zazili jsme si s nim svoje :( Mamka se s nim rozvedla kdyz mi bylo 18-19, od te doby se mu vyhybame, nemluvime spolu, nevidame se, jako jinak to neslo. On si zije svuj zivot, propil vsechno co mel vcetne bytu, byl na ulici, ani nevim co s nim je ted.. Je to skoda, ale vybral si chlast, tak ho ma.

S tvoji mamou to je taky takovy, pokud se nebude chtit lecit, nic s ni nesvedete :( Ale drzim palce, at to dopadne lip. Je to prece jen zenska, treba dostane rozum.
3. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, gratuluji k nocniku! :slight_smile: A ke skolce!!!

No manzela jsem pustila ven, co ja budu delat??? :grinning:
3. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cumim koutkem oka na Ordinaci, pak na kuchare a pak pujdu spat, pac vcera se mi to moc nedarilo
3. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooooc, to byla noc, ze se fakt uz zblaznim. Mia toho vecer strasne splacala, rohlik, maso, lipanka, mliko....v noci ji bylo asi tezko, takze se furt prevalovala, pobrekavala atd...jsem nevychrapana a jeste jsme se chytli s Robacem, kua...to zase bude den
4. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek