• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Saku, sekne ti to....malinky brisko, rekla bych ze jsi pribrala na kila min....

vyzpovidam, je to ucitelka v MS, tak snad to bude dobry
5. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to by mala mat vztah k detom nejaky :slight_smile: kolko si tak teraz pytaju za opatrovanie?nemam ani potuchy...
5. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku no konečně je vidět, že jsi těhu...a to za chvíli zase už nebudeš...moc ti to sluší :wink:
5. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,nooo,uz to neutajim asi... :grinning:
5. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak kdo..nasla jsem 80-150, tahle zrovna bere 150/h
5. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale sak ak to ma stat za to...ona ti bude chodit hlavne vecer,nie?tak to bude mat bez roboty viac menej,to by ti mohla aj zlavu dat :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kdyz pujde MIa v 20:30 spat, tak by mohla slevit..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jsi kóča!! :grinning:
chytej,nahazuju ! :grinning:
5. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave,sak to bude len sunky valat pri telke :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska pekla buchtu z jablek a na to čoko polevu je to mňamka :wink:

pak jsme uvařila segedín z kuř masa...a je to docela dobrý...

jinak nedělám nic :sunglasses:
5. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nevím vypátrala jsem pétulu skaredku v termínu červenec 2010 je těhu a prý nic nového to je potvůrka :grinning:
5. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwa drago ty taky musis zkazit kazdy prekvapko .. ach jo
5. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee saku, nadherny brisko, o takovym si muzu jenom nechat zdat :sweat_smile:
5. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťulo :slight_smile: kdybych to neobjevila na MK tak to neprásknu, ale to víš jak to někde tady zveřejníš hned to už není tajemství :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpo tu byla mamka, barvila mi vlasy - jako už to bylo 2 měsíce od posledního barvení, tak jsem měla odrosty jako kráva :grinning: Pak jsme společně skákly do Penny a teď kuchtím hovězí guláš na zítra.
No a ráno na 9 h valíme všichni k zubaři ... tak jsem na to zvědavá co Kája. Jako máme natrénováno, že hezky otevře pusinku a když otevře hezky, tak určo zase dostane od paní dr. zvířátko (dává dětem :slight_smile: )

saku - moc ti to sluší těhulko :dizzy_face:

skared - ty tajnůstkářko :grinning: blahopřeju :slight_smile: ať vše probíhá v nejlepším pořádku :wink:
5. lis 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, gratuluju, i kdyz popravde ani nevim, kdo je tatinek???
5. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuva vyborna, sedly jsme si hnedka, takze to bude doufam v pohode :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že Aaron bude tatínek
5. lis 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je predsi jasny ze Aaron je tatinek :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti tak jasný to zase není že? :grinning: není to tak dlouho cos odjížděla od něj pryč...už je to všechno v pořádku? srovnal se? bylo by to jedině dobře
5. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa, no ja jsem asi zapomnela nahlasit, ze je vsechno v poradku :grinning:
meli jsme u nas meho tatku na navsteve v zari, tak to bylo super, plaz a vsechno.

Potom jsme v rijnu jeli i s Aaronem zpet do chicaga, Aaron potkal Mikea, meli jsme veceri u Mikeovy tety a stryce, vsechno v poho.
Aaronuv tatka me uz ma rad, vsichni si na me zvykli, tak jsem v klidku a spokojena, jen by Aaron nemusel byt takovej lenoch :grinning: ale kdyz ho dost dlouho otravuju tak jde a udelam co chci. Je uplne zlatej, na rukach by nosil (kdyby me unesl). Tatinkovani mu se samuli moc nejde, protoze ta si z nej dela dobry den, ono vlastne ze mne taky. Ma ted nejaky divny urvany, udupany obdobi.
Jinak vsechno super.
A vubec nic novyho. :grinning: :sunglasses:
5. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak péťo to uřvaný udupaný období znám :slight_smile: no tak super, hlavně si těhu užívej a žádný blbosti :grinning:
5. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tak veeelká gratulka!!! :grinning: :grinning:

dragi hezký foto v pase :wink:
5. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky,

Peti, gratuluju k nicemu novemu :grinning: :dizzy_face: Hlavne at je vsechno v poradku!
A ktery chlap neni lenoch, ze? :slight_smile:

Saku, me to tvoje brisko prijde porad nejake malinke, koukej malou jeste trosku dovykrmit, ale slusi ti to moc :wink: :dizzy_face:

Bejo, ty jo zdravim po dlouhe dobe!! Jindrisek ti krasne roste! A je cela Marketka :dizzy_face:

U nas jsou ohledne chripky pronostiky, ze bude zasazeno polovina populace, hafo mrtvych, no ale ockovani me moc nebere, mi prijdou ty vakciny vyrobeny tak narychlo, kdovi co to bude za sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechtela bych ted byt tehule, u tech je to pry docela nebezpecne.

Dragi, novy vlasky? Kocka! :slight_smile:

Ja dneska mela mit odpocinkovy den, a misto toho jsem vysurovala cely barak, nevim co me to chytlo... kdyby ten poradek vydrzel aspon na vikend, ale zitra bude Lea doma sama s tatinkem, tak to moc dobre nevidim :slight_smile: To se spis vecer zase vratim a dum bude vzhuru nohama.
5. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za kompliment ale vždyť na té pidifotečce je prd vidět :slight_smile:

Luci nový vlásky nemám, jen jsem asi před rokem vyměnila černou barvu zpět na svojí oblíbenou červenou...no a trochu mi to dorostlo :sunglasses:
5. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za gratulace holky :slight_smile:

Luci se vyprd na uklizeni prosim te, stejne je to behem dvou dnu stejny jako pred tim :grinning:

Dragi no na fotce je videt ze to mas krasne cerveny :grinning:
5. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pred pul rokem? Ty jo, a ja si vubec niceho driv nevsimla :sweat_smile: Ale sekne ti to :slight_smile:

Tak ja mam skouknuty serialek, vyzehlenou hromadu pradla, jdu se nalozit do vany, a jeste si neco prectu..
5. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia uz nema teplotu,ale tak divne chrchle, kua drat...co ji na to mam dat? jitrocelak nechce

ja jdu cucet na manzelky, ale mela bych jit radsi spat, to vypada, ze bude zase debilni noc
5. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi na suchý kašel něco na zklidnění (stoptusin, sinecod, robitusin..něco najdeš...zvlhči plínku a hoď jí někde blízko postýlky) pokud chrchle hleny jako Dála nic přes noc nedávat aby hlen nestekl dovnitř...a přes den cibuli, mucosolvan...něco na odkašlání...u mě je blbý že mám problém rozpoznat vlhký a suchý kašel :slight_smile:) ale už mě mudra poučila...ať je Miušce líp..Dála chrchlá jako prase...a ty hnusy co odsává brrr...
5. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,tak ma horecku 38, tak rads zajdeme k mudre
6. lis 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek