• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
bré ránko, ať je Miušce lépe ..

Dani, držím palečky s dnešní operací, buď statečná, bojím se za Tebe :wink:
6. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak jí dej pusinku a ať to nic není :wink:

leni čus :slight_smile: tak co Vikýnek jak se vzteká? Dála moooc :sunglasses:
6. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, nyní je to lepší, páč se trochu domluvíme, ale když si něco umane, tak to je řev největšího kalibru se zastaví ruce v pěst, celé tělo do křeče a jede, samo na ulici...no, psycholožka říkala, že je to normální...vydržet je to období, které nebude trvat věčně :grinning: počítám do pěti let :grinning: a už mě tolik nemlátí, sociálku na něj teda asi nepošlu :grinning: ...prej jeho vyjadřování a když u mě vidí, že občas dětem dám přes prdel, tak si myslí, že je to normální...ale doktorka říkala, že není odpůrcem občasné rány :wink:
6. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :sunglasses: já teda mlátím a na holou...minule pravil pan chytý, že zase bude modřina :grinning: je fajn, že to je normální ...holt to musíme nějak přetrpět...já teda někdy počítám i do sta než se uklidním :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, uz jsme doma...vsechno v pohode, mame srazet tepllotu az nad 38 a k tomu ma stoptussin, takze asi v poradku, jen klidovej rezim doma
6. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to je dobře :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
akrat nevim, jak do ni ten stoptusin narvu, dala jsem ji do mlika trosku, to skroo vypila, tak priste musim vymyslet neco jineho
6. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi poradila paní v lékárně ať Dálovi míchám kapičky do trochu koly...ale on je spapá na lžičce a trošičkou koly zapije... :wink:
6. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,o tom jsem taky premyslela, pac colu nedostava i kdyz by chtela, tak jako lakadlo by to vyjit mohlo...
6. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dámy :slight_smile:

Jak tak koukám, je tu spousta novinek :wink: , tak začnu od začátku.

Péťo tak gratulka k těhu, ať se ti moc daří v životě s Aaronem a miminko je zdravé :dizzy_face: . A přeju co nejpohodovější těhotenství bez nevolností. Mimochodem jak ti je, už se to nějak projevuje?

Saku krásné bříško, konečně to jde vidět :sweat_smile: ...no máš to za pár mamino :wink:

Danuško tobě ať dobře dopadne operace a jsi tu brzy s náma. Jak dlouho budeš v nemocnici?

Miušce přejeme brzské uzdravení, prdelce malé. A taky gratulka k chůvičce.

Béjo ahoj, Jindra už je teda pořádný kus, za chvilku už bude chodit :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen jednu novinku ohledně Laury, včera byla na přehledu škol, kde byli zástupci všech škol z okolí, dokonce z Olomouce a Laura přišla tak nadšená z jedné školy, kam chce jít a já jsem taky nadšená. Je to čtyřleté denní studium, a obor se jmenuje Právo a vedení firmy. Budou se tam učit základy všech druhů práv a základy marketingového a manažerského podnikaní a vedení firmy, práci ve státní správě atd. Docela dost užitečný obor. Tady je odkaz na školu: www.kostka-skola.cz
Učily se tam i docela známé osobnosti, už od prvního ročníku jezdí na stáže do zahraničí, do Španělska, Řecka, na Krétu, do Německa, do Itálie a do Monaka či Cannes. Sice je dost mastná, vyjde mě asi na 4000,- měsíčně, ale co bych neudělala pro vzdělávání dítěte, že?
6. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi Dála jí taky nedostává...takže aspoň tohle zabírá :wink: držím palec :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ta skola zni dobre :slight_smile: a draha teda je,ale kdyz ji to bude bavit, tak super
6. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko jj škola se mi taky líbí...jen ty peníze to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky chodila na soukr.skolu,ale tenkrat jsme platili 7tis. za rok....
6. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem udelala rizoto, takovy to z jidelny skolni, a uz se obe cpeme
6. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zubaře zvládli na jedničku :sunglasses: Kájuška byla naprosto statečná, krásně otevřela pusinu a držela :slight_smile: a že je už velká, tak si mohla místo zvířátka vybrat prstýnek :grinning: tak má svůj první s růžovým srdíčkem, moc jí sluší prdelce :dizzy_face: My s manžou taky v poho, oba jen trochu zubní kámen :wink: tož asi koupím Calgon a budem chroupat, páč zubní kámen to je prevít :grinning: :grinning:

Pak jsme se stavili všichni u mamky na kávě a teď už je manža zas v práci

kristi - ať je Miuška brzo zdravá, posíláme uzdravovací pusinu :dizzy_face:
Školní rizoto jsem kupodivu měla ráda :slight_smile: tak to máte dobrej obídek :wink:

Já včera k večeru dělala guláš, tak si ho za chvíli dáme :slight_smile: jdu ho ohřát

draga - modřina dobrý :grinning: :grinning: :grinning: chytrolín :grinning:

andrej - tak hlavně že Laura něco vybrala, že ví co by chtěla - to spousta těch děcek ještě neví že.
6. lis 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no nejlepsi je ten zubni kamen odstanit na hygiene, to je pak krasa, kdyz si clovek prejede jazykem po zubech. My chodime pravidelne 1x rocne
6. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - to tady snad ani není :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel by to delat kazdej zubar, jen ti to prejede lestenkou a ten kaz odstani. On vas zubar nikam neposlal?? :confused: :confused: z toho jsou pak zanety, bordel v hube a tak...je to prakticky pricina vsech problemy, ktery muzou nastat...
6. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zubní kámen je hnus...my tu máme dentální hygienistku, ale stejně mi to dělá zubařka laserem...to je pak pocit jak když mám úplně odhalený zuby...

Dála chrní a já jdu na bramborák měla jsme chuť tak jsem dělala...rizoto školní mám ráda...jak ho kristi děláš?
6. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ona nám to hned odstranila, dělá to vždy hned ona sama.
6. lis 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes dělám jen pečené kuže s rýží, děcka to mají rády, já teda nemusím, tak si dám péct ještě bůček :sweat_smile: , jsem na něj dostala chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No škola je drahá, ale když uvážím, že jsem Márovi měla platit taky 3800 a to jen za škoilku, tak raději dám Máru do normoš školky od září a Lauře zaplatíme dobrou školu :unamused: Vyjde to na 40 litrů ročně s intrem, tak se bude muset začít Rosa ohánět :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Já vím, ta moje docházka :pensive:
Kalendáře dělat musím, ať to mám z krku. Pak je na tisk moc spěchačka neb většina objednává na poslední chvíli. To jsem zažila jednou a kalendářy přišly 23.12... spocenej smajl tady není :sunglasses: V podstatě jsou to jediný vánoční dárky, který budeme mít :unamused:
Dani, držím palce, ať jsi brzy fit!
Miušce přeji taky brzké uzdravení! Co se týče kapek, tak Majda by je "jedla" furt (i když jí nic není.) A to můžou být sebehnusnější. Jak vidí mě, jak si kapu echinaceový kapky, tak chce taky :sweat_smile: Přitom teda ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moje původní zubařka mi čistila zubní kámen vždy. Můj nový zubař (původní šla do důchodu) si za vše účtuje nehorázný prachy a zubní kámen mi nečistí. Uvažuju o změně...
Mňam, bramborák :dizzy_face: Manžel ho nežere... netřeba dále komentovat. Taky jsme měli rizoto. Pekla jsem kuře a zbytky obrala a pomíchala s rejží a tou šťávou z toho pečenýho kuřete, mňam to taky můůůžu :slight_smile:
Saku, pěkný pupík, takový maličkatý :sweat_smile: :dizzy_face: Jindra ještě neběhá. Chodí kolem nábytku, ale mám pocit, že nohy občas předběhnou mozek, takže to někdy neustojí a padá :sweat_smile: Ale jinak je prdelka a už docela velkej, to jo :slight_smile: Marky se snaží chovat jako já. Takže co řeknu já, ona zkouší na svých hračkách nebo Jindrovi, rozumbrada důležitá :grinning: Velice často "telefonuje." Ať se svým dětským mobilem nebo s Jindrovým chrastítkem ve tvaru sluchátka, kecá a kecá. Někdy se sama divím, jak mě má odposlouchanou. Často začíná hovor "Kde seš" :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a až budete některá v budoucnu potřebovat právníka, obraťte se na nás, budet to mít se slevou :grinning:
6. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zapomněla jsem na Peťuli! Gratulka k těhu, ať je všechno v oukeji a budeme se těšit na přírůstek :dizzy_face: Samuška je moc hezká holčička, dlouho jsem na ní nekoukala :dizzy_face:
Já teď fotky do alba moc nepřidávala neb ty dobré budou v kalendáři a všichni vědí, že tady píšu a na moje alba občas koukaj... Po vánocích doplním kalendář a tam bude fotek spousta :slight_smile:
Andrej, tak super, píšu si, právní se hodí vždy, že :slight_smile: :sunglasses:
6. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko hlavně ať si laura schovává všechny diplomky a závěrečný práce :wink: hele a nebojíš se že na intru zvlčí :grinning:
6. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě do třetice... :sweat_smile:
Nevím, jestli už jsou všechny naše poklady plnochrupé, Marky teda není. Pořád jí chyběly všechny zadní stoličky. Poslední dny byla a je protivka neskutečná a včera jsem zjistila, že obě dolní chybějící stoličky razí :slight_smile: Tak už "jen" dva zuby :sweat_smile:
Asi nikoho nepřekvapí, že Jindra zatím po zubech pusto prázdno :grinning:
Beji ahoooj...chytej bramborák :wink:
Beji my taky nemáme všechny zuby...vzpomínám, že zubař v září na kontrole pravil, že levá strana je kompletní ...takže mu chybí vpravo poslední stolice :sunglasses:
6. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek