• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
a Mára určitě není hyperaktivní ani Dála ani Kiko to je jen moderní to dneska používat...prostě máme živé děti hodně moc temperamentní :grinning:
6. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru,to aby sme vedeli ze ich mame :grinning: aj ked teda niekedy som pekne s nervami v koncoch....a potom tak rozmyslam ze jak je mozne aby niekto tak krpaty dokazal tak cloveka vytocit,to snad ani nie je mozne..... :grinning:
6. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, tak tam tu nasi Samantha zaradte hned vedle tech kluku raubiru, ona je totiz horsi nez sto kluku dohromady, fakt nekecam :grinning:

ta by nejradsi vsechno mlatila a tyrala .. ostrihala nam psa i sebe ... jak dostane varecku tak jsme v hajzlu, modriny vsude mozne ... a nejaky panenky ji neza, to jen smay auta a mece a pistole .. ted je porad pirat a lita po baraku a rve pritom yaaarrhhgg I'm a pirate
Taky si hraje na Indiana Jones, narazila si na hlavu aaronuv kloubouk a muj pasek pouziva jako bic.....

a nejaky saticky a volanky a koralky ... pche, princezny jsou "stupid" a nekecam, fakt to rekla
6. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no konečně sdílí někdo stejný názor na hyperaktivitu :grinning:
6. lis 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo tak to je náš mára v černobílém...akorát si nehraje s panenkama a nenosí culíčky ani volánky :sweat_smile: , furt něco vyvádí, hlavně teď, když je venku hnusně a furt sedíme doma :angry:

Saku snad je to časem přejde a pak budeme vytáčet my je :grinning:
6. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti dobře Samuška je zařazena...to bude asi pěkný kvítko co? :grinning: no ale co aspoň se nenudíme :sunglasses:
6. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir, tady to docela zije :wink: Jsem si u vecere aspon pekne pocetla :slight_smile: A nasmala jsem se, Peti Samule je teda pekny cert :grinning: Chodi uz do skolky nebo nekam?

U nas v klidu, naopak me Lea posledni dobou mile prekvapuje jak posloucha, treba slibime jednu pohadku v telce, tak kouka do konce a hned jak skonci, sama jde a vypne ji. Hrozne se tesila do skolky, konecne podzimni prazdniny skoncily a vcera mohla zase jit, tak byla nadsena. :dizzy_face:

Ja jsem byla dneska cely den na tom skoleni, jsem unavena, hlava me tresti, a jeste mam domaci ukol na cely vikend, takze super :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenika jsem poslala ven, Lea uz spi a ja si pustim nejaky cesky filmik a taky pujdu asi chrnet :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla rezana i jako mala a vubec si to nepamatuju, az kdyz jsem byla vetsi, ale stejne to jinak nejde, na vysvetlovani 20x za sebou neni cas :grinning: :grinning: :grinning:

jdu si dat vinecko a cucet na 60s
6. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to mas super! Si s tebou Samcu na chvili vymenim chces? :grinning: Jinak ona ted nikam do skolky nechodi,, jsem s ni doma a vazne to nezvladam, porad tady bezi televize, knizky ji moc neba, kdyz si hrajeme s plastelinou tak to vecne cpe do pusy, venku je zas jak cunik. A mne nejak dochazeji napady co delat cely den.
6. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=448583&vReferer=
Alcatkovic holky

Peto, to me taky moc nenapada, Mia se teda dost casto zabavi sama. Ani malovani a kresleni Samus nebere? a co PC, ja teda Miu poustim na ty omalovanky a ji to teda bavi, umi s mysi a tak...
6. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu :slight_smile:

kristi to je pěkný ten písek ale já si neumím představit jak to máme doma...sice snadný úklid ale po prvním hraní by bylo po písku :grinning:

péti tak to máš asi stejný dítě ne? Dála taky všechno cpe do pusy a o tom jak vypadá venku ani nemluvím...malý cikáně...
7. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky prave nevim, ale hezky to je....jeste pockame, treba k narozkam...
7. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://letak.makro.cz/makro/24/makro_spotrebni_zbozi_1111_2411_2009.html

tak jsem si vybrala stromecek, akorat nevim, kam ho po vanocich dame :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tak my máme taťku pro změnu v práci, vůbec se mu nechtělo, ale musel :unamused: Už jsme i s Kájou byly v obchodě a teď kouká na Pat a Mat :grinning:

kristi - ten vypadá dobře :slight_smile: by nemusel ani mít ty holé větve, kdy je do půlku větve jen holý drát - to je pak fakt strašný. I s těma šiškama vypadá dobře :dizzy_face:

Nějak nevim co dnes zas budem dělat :confounded:
7. lis 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko

jo Pat a Mat, Lea jim rika "tatove" :grinning:

My jsme spinkali do 9, a ted jdu pect nejakou buchtu, s Leou, to ji hrozne bavi,uz si v kuchyni postavila zidlicku, ze mi bude pomahat :wink: Vecer jdeme ke kamaradum na vecu, ze bych to vzala sebou jako dezert, koukam na ty nescafe rezy, vypadaji dobre :slight_smile:

Leu taky dost bavi ty omalovanky na pc, tak ji koupim k vanocum detsky pc, snad si s tim bude hrat...
7. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, ktery stromek, ten Nevada na konci? Vypada pekne...

Ja teda musim mit zivy.. U nas mivaji kazde vanoce v Ikea supr akci, prodavaji krasny normandsky jedlicky za 20e, a kdyz ho pak clovek pritahne v lednu, vrati nam 19e a strom zrecyklujou.
7. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženský :slight_smile:

Kristi ten stromek je boží, ale my kupujeme každej rok živý kvůli vůni. Letos asi ještě bude živý, ale na příští rok bych mohla Rosina už přemluvit na umělý, páč ten z poslední strany je úpe bomba :dizzy_face:

Holky ALČÁTKOVIC JSOU NÁDHERKY, hlavně maminka s tatínkem mají cit pro detaily a jejich fotky jsou jak profi. Malá Theuška jak se začíná podobat Nelči, co?

Luci ty máš prostě cečlkově pohodový život, dítě ti nezlobí, papá všechno, manža je super, švára k naklonování, vaří, hlídá neteř, věčně párty...tý jo ty sem ani nepatříš :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes budeme vegetit doma, venku je kosa a nikam se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes budu vyrábět žampionovou omáčku s knedlíkem, kuř. vývar a na zítřek ty kuř. závitky, co sem dala včera recept Kristi.
7. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peču vánočku nějak jsem na ní dostala chuťku :grinning:
7. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - Kája říká táta a strejda :grinning: jakože táta se strejdou pracujou :grinning:
No to je dobrý s těma stromkama, že vám vrátí prachy :astonished: :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty závitky od Kristi vypadaj dobře...taky je někdy zkusím :sunglasses:
7. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kolac upecen, cekame az vychladne, abysme na nej mohly naplacat tu polevu.

Andrej, manzel super jo? Vratil se rano v pul 7 zmetek jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Se potrestal ale sam, pac v pul 8 musel do prace :grinning: :grinning: :grinning:
Abych nemela takovy veget, volali mi lidi, co jsem jim hlidala miminko v lete, ze dojeli, a potrebovali by nedeli,pondeli a utery vecer hlidani, tak nevim jak to vsecko stihnu, pres den ve skole,vecer u nich... :sweat_smile:
7. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavitky vypadaji uplne jednoduse navic, taky je budu delat. Dneska mame nejakou rybu.

Mori, oni nam vlastne vrati poukaz, ale to je jedno, maji to dobre vymysleny :slight_smile:) pak tam clovek rovnou ty prachy utrati :wink:
7. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moc dobry zavitky to byly, jsem se prezrala...ted necham decka doma a jdu si odfrknout a ocumet naky darky...
7. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky zavitky :confused: bych si taky dala jak tady o tom pisete, jdu to najit :slight_smile: a treba budou na obed kdyz nebudu lina.

Holky vcera jsem sla spat uz v 21:00 ... jsem se kraaasne vyspala :D mala me sice vzbudila jako normalne v 6:30, ale nadhernych 9.5 hodin spanku.
7. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ten stromek je moc super! A ani neni zas tak drahej.
Holky od Alcatka jsou moc krasny :slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nevim jestli mam jit na pohotovost nebo co, uz tri dny mam divny spineni a dnes rano je to silnejsi a je to cerveny, ne hnedy jako predtim .... :frowning2:
7. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti po mé zkušenosti bych radši šla... :frowning2:
7. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, to jsem si krásně dáchla s Kájuš :grinning: bodlo mi to

luci - poukaz by mi vůůůbec nevadil :wink: :grinning:

skared - tak doufám, že jsi raději k dr. vyrazila :confused:
7. lis 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek