• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahojte, krásné sobotní ráno!
Tady svítí sluníčko, tak se vrhnu na umývání oken, záclony už mám sundané, tak toho využiju. Tak pěknou sobotu všem! :sunglasses:
21. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotěnku!!

zuzi stav se i k nám!! taky bych potřebovala :grinning:

my jsme včera zašli na pizzu a na pivko,hlídala nám babi pak u nás přespala.. :slight_smile:
21. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se vám ani nepřiznala...já jsem zamilovaná....do toho herce co hraje krále v tudorovcích...teď dělá i reklamu na bosse...

http://www.csfd.cz/herec/6540-rhys-meyers-jonathan/

já jsem fakt jak puberťák :wink: :slight_smile: mít plakát tak mi visí v ložnici a druhej v kuchyni :grinning:
21. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třetí na záchodě :grinning: dragi ten je dobrej,taky se mi líbí.. a je tam o něm zajímavý povídání,žádnej maminčin mazánek :grinning:
21. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani právě... já ho miluju čím dál tím víc :grinning:
21. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na záchodě ne...to by mě viděl jak se*u :grinning: :sunglasses:
21. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jo ten se mi taky líbí, hrál v jednom super filmu,myslím běžel v zimě v tv, kde zavraždil těhotnou milenku
21. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby já jsem spala 2,5 hodiny.venku je tak krásně a my teprve lezeme z pelechu :grinning: musím honem vycucnout kafo a jdu s klukama ven,bůhví jak bude zejtra :slight_smile:
21. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to samé u nás...taky teprve chystáme vychajdu :wink:
21. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou, zddravím z Tater :grinning: , před chvílí jsme se vrátili z Tatralandie, bylo super, akorát jsem si já blbka zapoměla vzít foťák :angry:

Dragu ten je dobrej, taky se mi líbí :grinning: ...ale já mám ve svém srdci jen jednoho chlapa, kterého miluju nejvíc na světě a to je můj Márinek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
baby,ja uz mam vyzieracke chutky,vkuse som hladna,to takymto tempom budem za chvilu jak slon :angry: zatial mi zle nei je,tak keby to tak aj ostalo bola by som rada,aj ked pri kikovi,mi tiez nebolo hned,ale az za par tyzdnov,akurat ma desne rozboli zaludok,ked sa poriadne najem,na chvilu,potom to prejde

andrej,tak to by som si dala povedat,tatralandia,marecek sa vyblaznil,co?a jak ze si zabudla fotak,uz aj utekaj kupit jednorazovku,chceme vidiet!!! :wink: :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku já ho mám sebou, ale zapoměla jsem ho vzít do Tatralandie :unamused: , no možná tam půjdem ještě ve čtvrtek, tak něco pofotím :wink:
21. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jen papkej! energy budeš potřebovat :grinning:

andrej - jak dlouho tam budete? prý na Chopku hooodně nasněžilo,tak doufám,že máte lyže! :grinning: Lauru máš s sebou? by se mohla vyřádit v novejch lyžácích :wink:

baby já mám nějakou divnou náladu. šílená nuda,nějak to na mě padá,stereotýpek. přitom jsme si včera byli sednout v restauraci,mmch jsme objevili výýbornou novou,tam budeme chodit,bylo to tam moc hezký a moc dobrý. no a dneska to mám v podstatě celej den. už to jaro kruci musííííííí přijít,chce to změnu! už chci jezdit na chatu!! :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,ked vies,chutia mi zrovna take veci,co ozaj netreba k zivotu :grinning:
no a ta jar,neviem,zas hlasia na houby pocasie na buduci tyzden,nema to konca kraja!! :angry:
21. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Dani, Lauru ani lyže nemáme, je to spíš relaxační vejlet, anvíc Rosa neumí lyžovat a nějak celkově, krom Laury lyžování neholdujeme. Laura lyžáky vyzjkoušela už na lyžáku a pak byla ještě 2x lyžovat a dost jí táhnou, tak nevím, jestli jdou nějak povolit, ještě jsem to neštudovala :sunglasses: . Jinak tu jsme do pátku :wink:
21. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já jsem totál grogy,kojenec měl dnes budíček před pátou....naštěstí ještě vydržela mi ochmatávat obličej,olizovat nos,škubat vlasy a neustále mi něco broukat do ucha až do půl sedmé,takže jsem střídavě ještě mohla upadnout do bezvědomí,než mě definitivně vyexpedovala z pelechu tím že se posrala jak stádo mamutů.....

Andrejko mě to jen tak překvapilo jak jsi psala že by se třetí ještě šiklo :wink: Každopádně ten názor že 2 je málo a 3 moc sdílím taky,stejně jako ten o případné "nehodě" :wink: :slight_smile:

Saku dovolím si posunout Ti TP na 19.11.,to mám totiž narozeniny,takže to považuju za moc pěkné datum na porod :grinning: :grinning: Jéje,jsem moc zvědavá,co to bude a těším se :slight_smile: Jinak zima je fakt nekonečná, já už chci krásné počasí a vypustit zvěřinec na hřiště!!! Buď ráda že ti není zatím blbě,já si to s Johankou dooost "užila".... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je ta jarní únava, já jsem taky jakási podrážděná :unamused: a hlavně permanentně unavená.

Saku ty máš takové chutě jev těhu, ale já pořád, jsem už jak bůček :confounded: . Dnes v bazénu jsem šla na ty masážní vibrační proudy tý jo a mé tuky se tak natřepávaly, že říkám mamině, že ze mě bude Hera-ztužený tuk :grinning:. No musím ze sebou něco dělat, všichni mi čuměli jen a jen do výstřihu, to se jako mám čím pochlubit, ale to je tak všechno :sweat_smile:
21. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami,verim tomu ze pri konci tehu sa budem modlit aby to uz bolo,hoci aj toho 19-teho,len aby som sa uz zbavila brucha :grinning: vtedy je uz kazdy den navyse prilis :sweat_smile: si pamatam jak kamosky vsetky rodili o par dni skor jak mali termin a ja som im zavidela,kiko nie a nie vyliezt :sweat_smile:
boze johanka ze 5 mesiacov,to leti jak besne,za chvilu ti bude behat :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dneska bylo krááásně sluníčko, teplíčko bezvětru...ale co zase předpovídá Jančařík na zítra mě děsí...tfůůůj to jaro je někde v pr*eli :confounded:

andrejko Hero :slight_smile: co z tebe upečou? :grinning: já jsem teda spíš sádelnice se škvarky navrch :grinning:
21. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o mých rosolovitých součástech bych raději pomlčela,bléééé,já bych nějaké ztužení tuku brala,ale asi mi nehrozí,žeru jak regiment vojáků a permanentně umírám hlady :pensive: :sweat_smile:

Saku hrozně to letí.....přijde mi hrozně veliká,máš pravdu že než se otočíme budou tu lítat obě....hele nepsala jsi mi vloni touhle dobou že než se naděju budu rodit?? :grinning: :grinning: Ale je to pravda,druhé těhotenství bylo rychlé jak blesk a od té doby co mám děti 2 snad i ten čas běží dvojnásob rychle....hlavně si to užívej,fakt to hrozivě utíká. Já si to říkám každou noc,když mě Johanka poprvé vzbudí na kojení,že si jí aspoň přitulím a užiju :slight_smile: Jojo,v listopadu už budeš skuhrat že chceš rodit,to znám moc dobře,ačkoliv Johanka nakonec předběhla termín o 2 týdny,tak mě příjemně překvapila :grinning:
21. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím děvčata,
nebyli jsme doma, nemám dočteno. Hned jsem zasedla k fotkám a jednu porovnávací sourozeneckou přidám (ostatní nemám zpracováno :slight_smile: Jsem se zase pobavila nad našimi geny :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
21. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji jsou krásný oba :slight_smile: Ale kreveťáček je myslím ještě víc celej Ty :slight_smile: Já jsem hrozně zvědavá,kolik ta naše potvůrka váží a měří,dneska mi při koupání najednou připadala nějaká děsně obří :grinning:
21. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji krásný dětičky a obě celá ty :grinning:
21. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: já vím, ale MM z toho není úplně odvázanej :sweat_smile: Já bych řekla, že je to spíš naopak a občas v Jindrovi vidím něco, co není naše :sunglasses: Že je mi možná víc podobnej dělá ta druhá brada :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
Jsou fotky, kde si moc podobný nejsou. Vybírám ty, kde si podobní jsou :slight_smile: Oba mají stejný tvar hlavy, uši a nos - to dělá hodně :slight_smile:
21. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Beji, na te 6. fotce bych asi nepoznala kdo je kdo :slight_smile: krasny jsou oba moc!!!! :dizzy_face:

My jsme si dneska s Leou uzily nadherny den, vylet, pak piknik na plazi s kamaradkou, no a odpoledne pak prijel manzel ze sluzebky s blbou naladou, takze mame tichou domacnost :confounded:

Takze vas jdu aspon docist, to mi 100% spravi naladu ;)
21. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji to se mu nedivím,já jsem TAK ráda že alespoň v Johance vidím nějakou podobu se mnou :grinning: :grinning:
Ale jinak naše holky jsou si taky v některých momentech podobné,no bylo by asi i divné kdyby nebyly....ale obě jsou to hezké holky,což mě těší,já byla jako dítě vcelku zrůdička :grinning: :grinning: No nic,jdu odpočívat,neb kojoš spinká (dnes je zcela legálně u mě v posteli už od večera,Anička včera večer a v noci blinkala a odnesla to matrace,tak dostala Johančinu,když ta stejně v postýlce rozhodně v noci moc dlouho nespí :grinning: ) a batole se pomalu také odebírá do pelechu,ještě jí jdu zachrastit před očima pixlou s medvídkama,jestli by třeba ještě nehodila čůra do nočníku,než dostane plínu....hrozný,systém korupce funguje už na dvouleté :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej sobotní večer! :slight_smile:
U nás dnes bylo tak krásně, jen ještě celkem zima. Kéž by to sluníčko už vydrželo. :dizzy_face:
Dopo jeli naši s Naty zase do bazénu, tak jsem se vrhla na okna, vyprala záclony a všechno si krásně udělala. Tak z toho mám teď takovej dobrej pocit, kolik jsem toho stihla. :sweat_smile: :grinning:
Odpo jsme vyrazili celá rodinka na procházku. Tady na konci Újezda chová jeden pán stádo oveček a mají teď malinký, tak je tam chodí všichni krmit. Tak jsme tam nemohli chybět, že. :sunglasses: :slight_smile:

Beji,
fotečky super! Podoba opravdu neuvěřitelná! :slight_smile:

Lami,
tak držím palečky, ať se nočníkování daří. :wink:
Naty vypije čtvrt litru mlíka před spaním a jak teď blbě spí, tak chce občas mlíko ještě i v noci a přesto pak vydrží nečůrat až do rána. Tak ji teda obdivuju, protože to bych asi nevydržela ani já. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Zato už se teď ráno tak nepovalujeme v posteli, jako dřív. Protože jak se vzbudí, tak mě vyhání z postele se slovy: čůrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci,
fotečky z pláže bezvadný! :dizzy_face: Já vám to počasí tak závidím!

Andry,
Hera teda dobrá. :grinning: :grinning: :grinning: No já se taky děsím dne, kdy vylezu do plavek. :unamused: :confounded:
21. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stavili jsme se odpoledne i u ségry na kafe. Natálka teď tetě pořád kontroluje bříško, hladí miminko a posílá mu pusinky. Je to strašně roztomilý. :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek