• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
moje dítko se zamilovalo do diskopříběhu :slight_smile:)) :wink: tančí a prozpěvuje musela jsme mu ho znovu pustit na dvd :slight_smile:))
7. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad jste mě ještě úplně nezavrhly,když jsem se tak dlouho neukázala :wink: Fakt se omlouvám, ale nějak nic nestíhám :grinning: Johanka začala chodit v 11.měsících a vůbec je to velmi pohyblivé dítko, sice klidnější než Anička,ale prostě v tomhle věku jsou ty děti...no znáte to, jsou zkrátka všude a permanentně něco páchají :wink:
Navíc jsem se pokoušela posledních pár měsíců pořešit nějak i práci, ale zatím to fakt není skloubitelné, podmínky specializačních programů jsou celkem drsné...no prostě s tím ještě počkám.
Ale poslední měsíc aspoň Anička chodí dva dny v týdnu do soukromé školky a já mám krapet oddych, jedno dítě, to je jak žádný :grinning: :grinning: Hrozně moc se jí tam líbí, minulý týden tam nešla kvůli kašli a normálně ráno doma brečela, že ona už bude hodná a nebude kašlat, že chce jít do školky :grinning:

A co tady s váma, jak to jde??? Koukám Saku už to má fakt za pár :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, urcite bez...radsi driv nez pozde...

Ahoj Lami, nahod fotky, holky jsou urcite krasny. Anicka je sikula, ze se ji ve skolce libi, ja kdyz Miu nekde necham - vetsinou na Flore v koutku s hlidanim - tak si tam v pohode hraje a vetsinou nechce domu :grinning: :grinning: tak snad ji to vydrzi
7. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
byste neverily, jakej problem je sehnat cerny dziny, bokovky a jeste lehce do zvonu, vsude maji ty silenosti skinny a uzky a ja v tom proste vypadam jako debil. 2,5 hodiny jsem je hledala a nakonec nasla ale musim si je nechat zkratit
7. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pár fotek přihodila, není to teda moc chronologicky, ale pro ilustraci stačí :grinning: :grinning: Musím zas letět :grinning:
7. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli :slight_smile:
u nás je hnusně brrr....ale asi budu muset do DM pro mlíko a žrádýlko pro číči :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lami dětičky krásný a fakt si jdou do podoby :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my uz dneska musime letet do Ikei, tam bude urcite masakr, ale nejak to prezijeme...

Drago,to zradylko tam kupuje hodne lidi,vid? oni to maji levny jsem koukala.

ja uz mliko kupovat nebudu, pije mi kravsky.....tak uz u toho asi zustaneme
8. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, obe holky jsou naaaadherny :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jj navíc kočkám chutná :slight_smile:

užijte si ikeu a něco pěkného pořiďte :wink:
8. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mam v planu jen venec a svicky, ozdoby letos budou odjinud, pac v Ik. maji divny barvy..aspon nemusim varit
8. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vždycky když jedu do ikei JEN... a pak valím půl auta :grinning:
8. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj děvčata :slight_smile:

Jé Lami, holky jsou teda kočky obě dvě, čumím, kolik už má Joihanka zubů :sweat_smile: ..a babička vypadá jak jejich maminka, ne babička :grinning: . Ukažte se častěji paní :wink: :sunglasses:

Dnes někam vyrazíme a pak bych chtěla taky na chvilku ven, páč u nás je slunečno, snad tam nebude moc velká kosa..
8. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ta Danča, už se někomu ozvala, jak jí dopadla operace?
8. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikam nejedeme, pac Mia jeste kasle a Roba je uplne hotovej, ach jooooo....se nudiiiiiiiiiiiiiiiiiim
8. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak ja som este cela zatial,obed sa vari,kiko je u deda,tak mam chvilku...vcera sme boli u nasich,prisla segra z talianska po pol roku so synovcom- o pol roka starsi od kika,tak sa pekne spolu hrali,som nechapala(tak obcas preplesk bol,ale inak fajn. :sweat_smile: ) a cestou domov ma stopli policajti,ale ked zbadal to brucho,tak len kukol na vodicsky a poslal nas dalej :slight_smile:
kristi,netreeep,ty musis aj v slimkach vyzerat dobre,tak cievka chuda.... :wink: :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, neee fakt ne, ja proste nesnasim obtazeny veci a krome toho se to tak blbe svleka, fakt se mi to nelibi a nikdy to nosit nebudu...mam jen jedny, zkraceny jako 3/4 do kozacek, to snesu....
8. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja som si zas slimky zohnala aj tehotenske-ale nechci vediet jak sa z toho vyzliekam :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, my dneska spaly s Leuskou do 11 :sweat_smile: jsme se ale vratili v pul 2 rano z navstevy taky. A me boli hlava, teda michat cerveny vino a pak vodku, to byl zas napad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Lami, holcicky jsou kraaasny :dizzy_face: Dodatecne gratulujeme Johance k rocku :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvaly :slight_smile: Já vařím kuřecí jatýrka na tymiánu s rýží, manžel to miluje, Aňa to ovšem moc nejí, tak to teda nevím.

Co je s Danielkou??

Andrej má jen 6 zubů, to měla Aňa v roce víc:slight_smile:)

Luci děkujeme za gratulace, normálně jsem to po oslavě ořvala, že už doma nemáme žádné miminko a další si budu jen půjčovat :grinning: No fakt mi to bylo líto :grinning:

Tak Anička si tu s tatínkem hraje na spinkání a vypráví mu pohádku o budce, její momentálně nejoblíbenější, se lámu smíchy....je poslední dobou celkem hodná, minulý týden jsme nechaly kašlající Johanku taťkovi a šly jsme jen samy dvě do zoo a fakt pohodičkový den, už je holt veliká....akorát mě teda neustále týrá nějakýma výslechama, je schopná se třeba hodinu bez přestávky na něco ptát, občas fakt dost nevěřím...s Johankou se teda taky čas od času o něco servou, ale naštěstí mimi rychle pochopilo zákony džungle a už je vcelku schopné se o sebe postarat i v těhle momentech :grinning: :grinning: Holt ty mladší sourozenci mají v tom učení se za pochodu od staršího obrovskou výhodu :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami,dievcatka sa zlatunke :slight_smile: a dodatocne aj my tzelame vsetko naj naj naj k 1 narodeninkam,kiko posiela pusinu :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku díky moc, já Ti to holka tak zááááávidím, že tě teprve čeká mimčo, mě to tentokrát fakt sebralo, že už žádné mít nebudu a Jája je veliká holčička :grinning: Užívejte si fakt každou minutu dokud je to mrňavý, protože to druhý roste snad stokrát rychleji než to první, hrozně nespravedlivá věc:slight_smile:)) Krásně vám to vyšlo, že budete mít holku :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami,.no dufam ze tam dole nic "nedorastlo" :sweat_smile: lebo uz mam nakupene ruzove.. :slight_smile:
a veru,leti to,boze nedavno si rodila a uz ma johanka rok,strasne rychlo to uslo.....

luci,tak to ja mozem snivat o takej dobr,kiko nastupeny v spalni o 6.45 :angry:
8. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami a proč bys už neměla? Jsi ještě mladá, třeba kolem 35 se ti zasteskne po voňavém uřvaném mimoušovi a dáte se ještě do třetího, na které mě mimochodem teď furt láme Rosin, mu úplně hrabe :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku a to jezdí ségra jen tak zřídka, co půl roku? A kde vůbec v té Itálii je?
8. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej a necháš se zlomit??? :wink: :wink: Nechej se, já si budu své mateřské pudy uspokojovat přes ostatní :grinning: :grinning: Néé, vážně, máš pravdu, možná v těch 35 letech bych se ještě mohla nechat zlomit :slight_smile:
8. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami normálka bys nevěřila, ale já debil nad tím ještě uvažuju, i když jsem se předtím zařekla, že už nikdy :sweat_smile: . No uvidíme, jak se vyvrbí jedna situace a pak bych do toho možná šla...bohužel i za tu cenu, že se asi budeme stěhovat do Itálie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budu na vše sama :confounded: . Ale zatím je to ve hvězdách, uvidíme....
8. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak Danča rodí....no jo, kydž ty se tu Lami ukážeš jednou za uherský rok tak ani nemáš přehled o tom, kdo je v jináči :grinning: :grinning: :grinning: , ba ne, je na operaci s nohou a už 3 dny nedala vědět, asi ji brnknu, jestli je v poho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,segra je niekde v alpach,neviem presne ako sa to vola :pensive: ale hovoria tam po nemecky,takze talianciny nehrozi,jej muz tam robi a maly tam aj chodi do skolky
8. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko ty nám ujedeš? no ještě že existuje net...a třetí mimi jsi borka :grinning: kdyby Dála nebyl takový torpédo tak budu uvažovat o druhým ale takhle ne to fakt si neumím představit :sunglasses:
8. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Andrejko jak jako do Itálie??? Vždyť já Tě ještě neviděla ani osobně a do Itálie je to mnohem dál než na Moravu :frowning2: Na třetí se nech zlomit, když to doma vidím, není nic hezčího.....padám sice na hubu a nadávám a stěžuju si,ale na druhou stranu jsem nikdy nebyla šťastnější :wink: Máš pravdu, s tím uherským rokem, musím se polepšit, ale když já nějak nestíhám poslední dobou nic, po večerech se snažím aspoň minimálně něco učit a jinak ten čas prostě nééééni :grinning: (to je btw Jáji nejoblíbenější slovo, stokrát za den přijde, píchne mi prstíkem do kozy a říká "néééééni!!!". Aspoň že v noci nekojím, to už bych se asi seschla :grinning: :grinning: A co Mareček a kojo, ještě chce?? Johanka asi taky bude dlouhosavec :angry:
8. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek