• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
teda Andrej,to jsou novinky :slight_smile:
8. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej jdi do toho! Jeste jednoho prcka urco zvladnes :grinning:
8. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
si budu muset jit zacvicit, ale jako se mi moc nechce. Radsi bych si dala caj, casak...

Mia mi ted usnula, to zase bude radit do noci
8. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme si s Leusakem daly 3-hodinovou odpoledni siestu, pak jely na bazen, a ted uz mi zas Lea rika, maminko mliko, spinkat, my jsme spavci teda :slight_smile:) Fakt cim dele spi, tim driv je pak unavena. A ja taky, ale mam smolika, dneska jdu hlidat prcky, to mam minimalne do pulnoci.

Andrej, nech se premluvit!!! :dizzy_face: Ja bych teda taky chtela 3, ale nevim kdy to stihnu, jeste neuvazujem ani o druhym :grinning:
A proc natrvalo do Italie? To je nejaka Rosova podminka? Nebo chces ty?
8. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík !
Manža jel včera odpo ještě dělat tady ve Stráži na barák ke známým, tak jsme jely s ním ... jsem tam tedy srávili zbytek odpoledne až skoro do 20 h :grinning: děti si mezitím celkem pohrály (mají kluka 5 let) a my s tou známou daly lahvinku červenýho :grinning:
Dnes jsme byli všichni doma, dopo jsme se váleli, manža mě překvapil, že mi před obědem s Kájou oloupali brambory :slight_smile: a já pak s Kájou obalila řízky :slight_smile: no pomocnice veliká to je :grinning:

Ráno frčíme s Kájuš do České Lípy, jdeme s holkama z MK do nějakého mateřského centra, ať si prckové pohrajou :wink:
8. lis 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako vy jste fakt borky děvčata, samy pupky nemáte a mě do toho tlačíte, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
S tou Itálií je to celkem dost aktuální, Rosa furt remcá, že by se chtěl natrvalo přestěhovat tam :unamused: , buď od příštího roku září, nebo po Novém roce. Hlavně kvůli Lauře, ať dochodí tady základku a pak půjde na střední a na intr a víkendy by trávila u babičky. No nevím, nejraději bych zůstala tady...ale jak říkám, začnu to řešit, až to bude aktuální. No a Rosin by chtěl, abych rodila už v IT :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami Mára se ještě občas přicucne, ale spíš jen tak ze srandy a povídá "maminko míčko není cicinko" :grinning: a pak ještě povídá "ukaž duhé" a cucá ještě z druhého a směje se tomu jak pako :sweat_smile: . Akle normálka bych ještě kojila, bylo to moc hezké, krásnej kontakt s dítkem :wink:

Péťo a co s tím špiněním, vše OK?
8. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam presne do Italie byste chteli???

dneska je superstar fakt des, blby pisnicky...
8. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej to naprosto chápu, sice nadávám, ale kojo je boží, muchláme se a tulíme se, Jájucha valí ty svoje velký kukadla a dělá si ze mě prdelky, říká ňam ňam....no má to s obživou kulový společný, povětšinou, jen ráno má fakt hlad :grinning: Tak to je fakt vážný uvažování, když už plánujete porod v Itálii. No pupek sice nemám a mít nebudu, ale jak píšu, budu se rozplývat a hrozivě dojímat, až se to narodí Saku a ev vám, uspokojovat si své pudy přes vás :grinning: :grinning: Tý jo, hned bych si pupík pořídila, malého voňavého mimouška, chjooo, oni tak rychle rostou...teda těch 9 m před tím bych nějak zkrátila, to je vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: My hlasujeme pro Andrej 3. mimi tady v ČR, tak to doma vyřiď :grinning: Hele a odstavil se Mára sám, nebo už jsi mu pak prostě nedala?? To jen pro info, vůbec nevím, jak Jáju budu jednou odstavovat, Aňa se odstavila jak jsem byla ve 4. měsíci těhu hlavně dík tomu, že už jsem měla děsně málo mlíka, ale to u Jáji fakt nehrozí :slight_smile:))

Aňa šla spát v půl deváté a Jáju vedle v ložnici něco vzbudilo,tak si to Anička přihasila z pokojíku a hlásila "maminko, se na to vyprdnu, Jája zas řve" :grinning: :grinning: hrozný, jak nás ty děcka kopírujou....btw ještě nespí a něco tam kutí v pelechu a to spala po obědě jen hodinu...

Holky jak řešíte čůrání v noci??? Já teda furt dávám plínku na noc,ale pravidelně se budí kolem 1 hodiny a chce čůrat, jenže jak je rozespalá, tak si nevyleze a nedojde sama,musím přiletět a dát jí na nočník sama, jinak by se počůrala....je to teda docela vopruz. Zvládají to vaše dítka už sami??? Jako Aňa má prostě děsně dlouhý probírání se po probuzení a počůrala by se, kdybych tam nedoběhla, ale docela se už těším, že mě nechá v noci taky někdy vyspat. Vlastně sem jsem to ani nepsala, ale měli jsme docela dlouhé období nočních můr, budila se a ječela jak když jí někdo vraždí, úplně k smrti vyděšená, musela spát pak u mě a někdy ještě chtěla držet za ruku, teď máme zas chvíli klid a až na noční čůrání spí dobře,ale děsím se kdy to zas vypukne. Fakt je, že má docela bujnou fantazii, tak jestli má i dík tomu pak divoké sny....
8. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami Máru jsem odstavila nekompromisně ve 2 letech a čtvrt a to tak, že jsem mu prostě nedala, první noc byla děsná, pak už to šlo. Akorát jsem měla strašně nalité prsa tak týden, páč jsem kojila fakt často a v noci až do dne odstavu 3x, takže jsem měla mlíka jak pro celou školku :grinning: , ale vydrřeli jsme to a od 3 dne už spinkal celou noc. Akorát teď se začal zase pravidelně budit v noci na pití.

Kristi cca. 60-70 od Neapole. Rosa je z Neapole :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidíme, moc se mi tam nechce...tady mám přeci jen zázemí. A s tím dítětem neblbněte, Rosa mě láme, ale já nechcííííí :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a bez plenek jsme už 3 týdny na noc a pohoda.
8. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami - teď čumím že už jsme oslavili rok :astonished: :astonished: :astonished: šmarjá to utekloooo :astonished: :slight_smile: Princezny krásný a jsou si podobný :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 23:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, no na to se musis cejtit sama. uvidis, on Rosa je taky vecne v haji, mela bys to o to tezsi. Nebo by byl vice doma, kdyz byste bydleli tam?

my druhy mit nebudem, dokud to Roba v praci nebude mit volnejsi a bude chdoit domu driv....fakt nevim, jak bych treba koupala malinky a k tomu mi nekde litala MIa
9. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak kiko je koonecne po 11 dnoch "volnaô v skolke,to je tichoooooooooooooo :sweat_smile:
lami,my este na spanie plienkujeme a vidim to teda fakt nadlho,jeho to ani nenapadne zeby sa prisiel v noci vycikat-a le pritom v noci lomozi do spalne,ja spim a naraz len taky blby pocit ze niekto na vas zira-otvorim oci a mlady pan vyskereny tam stoji :grinning: tak ho odvelim naspat do izby a spi dalej-a le to je uz vzdy plienka pocikana... :angry: preto ani v skolke este nespi,lebo vyzaduje "odplienkovane "deti...
9. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si neumím představit, že bych se stěhovala ale já jsem taková konzerva děsná :grinning:

mě už trefí z toho Dálovo kašlání a smrkání...to snad budeme soplit celou zimu... :confounded:
9. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se uz nesttehovala mimo CR, leda v duchodu na Flordiu a hrat tam golf :grinning: :grinning: :grinning:

Mia kasle mene, teplotu nema a ryma uz je taky pryc
9. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou paní a slečny, včetně mě :grinning:

Tak to mě zase Amerika neláká, tak jen na vejlet to jo, ale na život eee. No právě Kristi když bysme se stěhovali tam, byl by vlastně furt se mnou, na což ani nejsem zvyklá. Ale zase by to byla příjemná změna :sweat_smile: Já tam znám spoustu lidí, skoro celou rodinu, takže v tom by problém nebyl, ale stýskalo by se mi moc po domově, to už vím. A hlavně po Lauře, i když už je to velká slečna.

Saku dnes se mi zdálo o Kikovi, nechala jsi mi ho na hlídání, ještě s nějakým klukem a šli jsme na procházku a Kiko si začal hladit nějkého psa a ten ho kousnul a poškrábal na čelíčku, ale jen tak okrajově. A vůbec neplakal, až jsem ho začala litovat tak se rozplakal :sweat_smile: a ty jsi mi ho už pak nechtěla půjčovat...hele nevíš proč? :grinning: Tak jsem si říkala jestli to není znamení, že rodíš..a ty jsi furt tady, tak asi ne :sweat_smile:

Holky když chci zrušit penzijko, nevíte, jestli mi vyplatí vše, co tam mám našpořeno, mimo teda té staátní podpory? Za chvilku se na to jdu zeptat přímo do KB.
9. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a my v noci nečůráme vůbec, ani nechce na nočník a to byl dříve pročůraný na skrz.
9. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dála má plínku ještě na noc, na denní spaní je už v poho...ale nesmí spát víc jak 3 hodiny...proto i na noc vůbec bez neriskuju :sunglasses:

dneska je tak hnusně...od rána prší fuj tohle sychravo fakt jako nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky hnus fialovej, musím jen do té Komerčky a na zbytek prdím...
9. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy!
Jsem zpátky doma,i s novou nohou :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaar, tak a jak? dobry? boli neboli?

ja mam vyzehleno, najedeny taky jsme, jen jsem se tedka nasrala pri vyndavani pracky...koupila jsem si vcera tilko cerny s takovyma pliskama stribrnyma polepeny vepredu, vyperu ho na 40 a svine se mi pulka tech plisku odlepila...pracka toho plna, ostatni pradlo jakbysmet
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani vítej a nožku opatruj :wink:

kristi to fakt nasere... :angry:
9. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani doufam, ze to vsechno dopadlo dobre kdyz mam tak vytlemyno :grinning:

mi na noc jeste plinku, ale pres den uz vubec. Taky uz pres den nespi, protoze kdyz jsem ji dala spat pres den tak jsem ji do postele nedostala driv jak v 21:00 coz je absolutne nepristupny! :grinning: Takze jsme vypustily odpoledni slofik a princezna v 7:00-7:30 lehne a spi jak spalek az do 6:30 kdy vsichni vstavame.

Jinak teda porad spinim, jsem z toho na nervy, aj bych si nekam k doktorovi zasla, ale nevim kam :confounded: na pohotovost nechci protoze to neni zas takova hruza a gyndare tady jeste nemam. a Jet 12 hodin do chicago se mi vazne nechce
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,juuj,mala by si sa radsej dat pozriet,mozno budes potrebovat nejake lieky na udrzanie,nie je to sranda....

dani a ako,nohy neboli?

andrej,vidis,no to bolo znamenie ze kiko sa vcera vysypal na scodoch a ma hrcu na čele jak svet :sweat_smile:

v skokke dobre,prisla som ponho a este 2 krat musel poskladat puzzle,co tam mal rozlozene,tak som musela cakat a zajtra idu na vylet tak sa uz tesi,ze nejake zvieratka pozerat...a pojdu autobusom,tak to bude zaaazitoook :sweat_smile:
krsiti,no topotesi,to milujem take veci...ja som zrovna vcera prala cierne,fakt som vsetky vrecka pozrela,ale aj tak volakde ostala papierova vreckovka-tak si vies predstavit..... :angry:
9. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto, to ja bych teda na pohotovost sla
9. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam ted uplne v haji s pojistenim, za pohotovost by padl aaronuv mesicni plat a to si vazne dovolit nemuzeme.
9. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chapu, no.....uz aby vam tam udelali reformu
9. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted tady bylo schvaleno zadarmo pojisteni pro vsechny, jeste to musi projit sentaem ci co a jestli to projde tak tady bude peknej bordel. Amerika je uz tak zadluzena jak svina a jeste tohle, bych toho Obamu nejradsi nakopala do riti s prominutim.
9. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale pak vetsina chudsich amiku na pojisteni nema a pak delaj takovy ty halovy seance, jak tam trhaji zuby zadarmo a tak..to je dost husty...

a my si tady stezujem, ze platime 30K poplatek
9. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek