• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no,tak to je pekny bordel teda,my tu nadavame,ale vidim ze moze byt aj horsie teda... :unamused: u nas tie 2 eura za pohotovost je balada,ze ano...
9. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja nerikam, pojisteni je zadara je super, jenze si uvedomte, kolik je tady lidi a kolik z nich jsou hypochondri. Kdyz kazdymu cloveku zaplati stat za zdravotni peci, tak stat za chvili zkrachuje. Protoze toho vyuzije kazdy, nejen ti co na pojisteni nemaji, ale i ti co na to maji, ale nechce se jim platit. Proste si myslim, ze to nedopadne dobre.
Jinak lidi co na pojisteni vazne nemaji si muzou zazadat o Medicaid, to je statem sponzorovany program ktery zajisti pojisteni pro ty co nevydelaji dost penez (minimum ci co). O to si budu zadat ja jakmile si vsechny papiry dam do poradku, takze to neni zas az takova hruza.
9. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen je bordel, ze urady po mne chteji potvrzeni adresy, ktery ja jim nemuzu dat protoze na me nic neni napsane, vubec vubec nic. Takze jsem ted v takovy blby situaci. Musim cekat az na me aaron napise telefon, kabelovku a elektrinu, potom uz to budu moct vyridit. Do te doby musim cekat. Proste urady, vzdy to znate, v cechah je to to samy v blede modrem.
9. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, co vám mám říkat s tou čapou. hnus fialovej,jsem ráda,že to mám za sebou,sláva sláva!! bolí to dost,ale každej den je to lepší. :slight_smile: akorát si musím furthlídat berle,protože kluci je hned pojali jako perfektní pušky a lítali tady s nima po bytě jako kdyby měli na rameni takovou tu kaťušu nebo jak se tomu říká :grinning: :grinning:
¨
co tady nového?? v rychlosti jsem to jen prolítla...

čus Lami,dloho jsi tu nebyla,musím ještě mrknout na fotečky.

peti - a najít si nového gyndaře je problém nebo co? stejně si ho musíš najít,ne? tak někam zajdi,radši..

:wink:
9. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo Amerika...ale opravdu bys aspoň měla jíst nějaký ten ascorurin nebo co se to zobe holky to určitě vědí a snad bys to mohla i koupit volně....víš na to udržení...taky se můžeš rozkrvácet a o mimi přijít...i když...pokud není plod v pořádku stejně by to tak dopadlo a pokud ne udrží se...no moc ti držím palečky...
9. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gyndare mam nejity ho ale nevezmou me driv nez prvniho prosince kdy jsem objednana. Jsem tam pred chvili volala a rekli mi, ze jsem novy pacient a ze si mam zajet na pohotovost, ze me nevezmou driv nez toho prvniho.
9. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a az dostanu to statni pojisteni tak si budu muset najit jinyho lekare si myslim, protoze ne vsichni to pojisteni vezmou.
9. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti nebo si skákni do lékárny tam ti určitě něco prodají a tím to nezkazíš :wink:
9. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hnusnej den tohleto, ach jo......
9. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer děvčata :slight_smile:
Před večerním kolečkem mám chvilku....
Ahoj Dani, vítej zpět a "zbraně" musíš asi klukánkům fakt schovávat. Já si pamatuju, jak brácha sebral na prvním stupni základní školy někomu berle a lítal s nima po chodbě. Takže to fascinuje i větší dítka, natož ty naše prcky :sweat_smile:
Ahoj Lami, holčičky jsou krásný berušky :dizzy_face: Jindru kojím, ale myslím, že nejpozději na přelomu roku odstavím. On je takovej tvárnej a všemu přístupnej. Už jsem chtěla teď, ale pediatrička by ráda kdybych vydržela do roka věku Jindry, což máme za pár, takže no problem :slight_smile: S nočním počůráváním neporadím. Majda je zcela bez plen někdy od léta. Už natolik pokročila, že si v noci sama rozsvítí lampičku, dojde si na nočník (ten má u sebe v pokoji,) zase si vleze do postele a vypne lampičku, zcela bez mé asistence, šikulka :slight_smile: Začínali jsme ale s mojí asistencí. Chodila jsem za ní v noci a na čůrání jí budila (já totiž chodím vždy aspoň 1x za noc.) Nepovažovala jsem to zrovna za ideál, ale tak to šlo bez plen. Pak jsem za ní chodit přestala a ona začala chodit sama.
Peťulko, držím palce teda. Bych měla nervy jak šlak :unamused:
Kristi, ty brďo, tak si říkám jestli je to vůbec možný. Je menší než Jindra :fearful: Rovněž nechápu...
9. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji toje dobry napad s tim buzenim, bych to mozna zkusila, kdyz stejne budu brzy v noci zase vstavat :grinning:

jinak ja ty pani fandim! Vzdy kdyz vidim nekoho nejak postizeneho tak mi je z toho tak smutno, je dobre vedet, ze kdyz se clovek se zivotem popere tak na tom muze byt stejne a mozna i lip nez celkove zdravy jedinci.
9. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani vítej zpět marode :sweat_smile: , už po tobě byla sháňka...a jak jsi to vydržela bez Bejew a Biotronicu? Věřím, že první cesta vedla tam, ne? :grinning:

Já ji taky fandím, buď ji to položí nebo to přežije v pohodě, je to každého věc, jak naloží se svým životem. Já bych do toho osobně nešla, ale pokud se na to cítí tak proč ne....

Saku tý vogo, to byla asi telepatie...ještě by se mi mohlo zdát, že se ke mě blíží aspoň milión a byla bych happy :grinning:
9. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nebudím od začátku a v pohodě, a když se náhodou vzbudí na pití a já se ho zeptám, zda chce čůrat vždy mi odpoví že ne....což je pro mě lepší, že si nezvykl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo, neříkám, že to té pidi paní nepřeju, ale když na to koukám z více stran, přijde mi to dost sobecký. Co když jí to třetí těhu opravdu zabije? Co děti potom? :confused: :pensive: Určitě jí držím palce, ať je vše v pořádku a stejně tak moc přeji nenarozenému synkovi, aby tu dědičnou vadu nepodědil jako jejich první dcera.

Končí večerníček, jdu ukládat :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi taktéž nechápu to početí a taky toho chlapa bych chtěla vidět...ale paní je statečná :pensive: na druhou stranu přesně jak píše Beja :wink:
9. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dík za plenkovonoční zkušenosti, no u nás je to vlastně jedno, jestli budím nebo ne, vzbudí jí to samo, ale sama si nedojde. Jinak má noční světýlko, u toho by si mohla dojít sama, ale holt ona nějak v tom rozespání nezvládá, kolikrát mám pocit spí ještě než jí vrátím do postele :grinning:
Jinak jsem dnes byla s Jájou na neurologii, dr z ní byla na větvi jak běhá, Jája jí ochotně zatancovala do kola a dokonce jí i něco povídala, no vyloženě pouťové dítko, hrozně ráda se předvádí :grinning: :grinning: Zato já jsem po cestě metrem do centra s dvěma dětma dost grogy :slight_smile:

Btw k nočníku - dr na neurologii mi nakázala začít jí ihned nekompromisně učit na nočník, tak jsem pomlčela o našich bkm snahách, ale asi bych měla fakt přitvrdit (poslední dobou bída), nechci to jak s Andulou do dvou a něco v plínách, čím jsem starší tím jsem línější....tak mi držte palečky, čeká mě to znovu :grinning: Ale s Aňou jak jsem byla těhu tak jsem to dlouho moc nehrotila, možná kdybych na ní bývala přitlačila...já nevím,tak uvidíme, jak to půjde s juniorkou :grinning:
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ahoj, prý jsi byla u řezníků, všechno v poho??? :wink:
9. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak na vás jdu zase po čase juknout. :slight_smile:
A jak to tak vidím běžným shlídnutím, tak se nám tu znova ukázala Lami a Beja. To je fajn, doufám, že se máte holky vy i prcci moc dobře. :slight_smile:
No a Peťo!!! Co ti to bliká v pase??? :confused: Veeeeeeeeeliká gratulace!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás už se to trochu zklidnilo. Pohřeb jsme zvládli, tak doufám, že už bude jen líp.

Na domečku už se finišuje, na přelomu měsíce bychom se měli stěhovat, tak už se hrozně těšíme. Už mám objednaný všechny spotřebiče, tak snad dorazí všechno včas.

Teď vás jdu trošku pročíst.
9. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
toš trapas s tou Leonou Šenkovou, ta měla být mezi posledními 3...jo holt je to holka, nemá tolik fanoušků páč je při těle a opět se ukázalo, že vypadávají ti nejlepší :unamused:
9. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akculko ahoj, jsem na tebe myslela jak se máš, že se neukážeš. Jak je na tom synovec? A co lékárny, už máte pořešený?
9. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji,
ty brďo! Jindřišek už je tak velikej, to snad ani není možný. :sweat_smile: To letí, to je mazec, fakt.

Mončo,
krásný bříško! Už se ti to blíží, co? Budu muset začít chodit častěji, abych neprošvihla tu radostnou novinku. :slight_smile:

Andry,
po pravdě synovec se zachoval strašně. Večer po pohřbu jsme zůstali u něj doma jen nejbližší rodina. Trošku jsme popíjeli a pak to přišlo. Udělal scénu jak sviňa, že tam o nikoho nestojí, ať se o něj nikdo nestaráme, že si tam bude žít sám. To bych ještě pochopila, že tam nechce být s babičkou a s dědou, protože ti se k němu měli nastěhovat, tak jak si to Anička přála. Ono přece jen je mezi nima velkej věkovej rozdíl a žít se 70-letýma lidma není nic jednoduchýho. Jenže pak začal nadávat i na Aničku. A to už byl teda vrchol. Že mu nechtěla dávat peníze a že na něj byla zlá atd. atd. No mazec, fakt. Ona ho držela vždycky zkrátka, ale na druhou stranu nakonec stejně vždycky dostal co chtěl. No asi mu stouplo do hlavy, co všechno zdědil a myslí si chlapec, že si teď může dělat co chce. Jenže je to trdlo, který si v baráku ani neumí zapnout topení. Tak jsem zvědavá, jak to tam bude zvládat.
Jinak z lékáren má Evža pořád ještě hlavu čtveratou. Musí řešit spoustu věcí, který vůbec neví, jak Anička dělala. Navíc ona byla děsnej boredelář, takže ve všech dokumentech a spisech je takovej binec.... No hrůza!

Tak jdu dál dočítat.....
9. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste tu řešily zubaře, tak my byli konečně minulej týden, celá rodinka. Naty samozřejmě řvala jak pardál, alel jinak dobrý. :sweat_smile: Pětky taky nemá ještě vůbec žádný, ale podle doktora je prý času dost.

Lami,
kouzelný fotečky!!! Holkám to oběma mooooc sluší! :dizzy_face: :slight_smile:

Andry,
tak ty nám chceš pláchnout do Itálie?? :frowning2: Do dalšího miminka běžte, ať je nás tu zase víc! :wink:

My v noci taky nečůráme, vydrží v poho až do rána.

Ahoj Dani,
tak hlavně, že už to máš za sebou. Za pár dnů už zase budeš běhat jako laňka! :wink:
9. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak než jsem vás trochu přelouskala, tak už tu nikdo není. No nic, jdu do hajan. Manža je děsně nachcípanej, tak dnes budu radši spát v obýváku, ať to od něj taky nechytnu.
Dobrou noc všem! :slight_smile: :pensive:
9. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci!!!
ani nevim co se u vas stalo? Vypada to na vazne velkej binec. Jako kdyz umrela nase mamka, segra taky vyskakovala, pani nejvetsi, uz jsou to 3 roky a konecne ji to doslo. Koze mlady.
9. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den vespolek :slight_smile:

Tady je zase mlha, kosa, brrrr. No jo, blíží se Vánoce, tak co bych chtěla, že? :grinning:
10. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul to je blbís tím synovcem, snad se trošku umoudří, taky to pro něj není lehké....a co jeho otec, s ním nežije?
10. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den princezny :slight_smile:

kuva kuva kuvááááá nožička bolííííí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akcul - snad se to vše časem uklidní,je to těžký,no..Kolik je synovci let?

na sueprstar jsem včera nekoukala,až dnes ráno vidím,koho vyhodili.. Je to úplně na houby,nakonec to vyhraje Ben,kterej vůbec neumí zpívat.. Koukala jsem v neděli a ta kočka chudina měla prostě smůlu,že šla první a po jejím vystoupení ji už prostě vůbec nebylo vidět,já jsem nepostřehla ani rekapitulaci,ale možná že jsem zrovna někam "odběhla" :grinning: Uměla krásně zpívat. Pak tam už umí zpívat jen Chodůr jinak jsou to kňukny... škoda no...

andreeej, tak co s tou Itáliíííí?? a s mimineeeem??? Už seš v tooom?? nikam se nám nestěhuj. bude ti tam smutno. :wink: řekni Rosovi,že až po svatbě :wink:
10. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko, my doted chrapaly a me vubec neni dobre, to se sakra musim rychle vykuryrovat
10. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek