• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
holky prosím vás nemáte někdo zkušenost s takovým tím parním mopem? máti by ho chtěla k vánocům, tak nevím jestli je to dobrý nebo k ničemu..
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrejka no ma a rikala, ze tusim nic moc
10. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj...
jsem konečně Dálovi koupila botky na zimu

http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/f7a30e62f1503f32270fc68641dc63e3.jpg

jinak nic nového kašlem a smrkáme pořád :sunglasses:

akcul ahoj...nojo asi má chudák švára depku, ono to je těžký se s tím vyrovnat...asi na ní nadává i proto, že má v sobě křivdu, že ho opustila :pensive: a nechala ho tady samotnýho...chlapi jsou v tomhle hrozně citlivý...a dávaj to navenek trochu jinak ...

dani tak nohu nech odpočívat :grinning:
10. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mia ma furt jen ten kasel, tak jeste dneska doma a zitra se rozmyslime....a ani me neni moc dobre. :pensive:
10. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě je právě pekelně ...žeru modafen a stejně je mi blbě....asi prasátko :grinning:
10. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!

tak dneska som bola na poradni,ze sa uz otvaram,krcok makky a atak mam v pondelok nabehnut rano do porodky s pobalenymi taskami...takze nas datum bude asi 16.11 :slight_smile: ale ked mi to povedal az mi horsie ostalo,jako az teraz mi to doslo ze za par dni ozaj rodim!!!! :confused:
tak ak sa dovtedy nic neudeje-ja len dufam ze ma to nechyti v piatok,lebo to ide dodo do bratislavy na cely den...
inak u nas hnusne prsi cely den,je totalna tma,fuuj,neznasam toto pocasie,brrr
10. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
saku to stihneš dřív třeba zítra co? pěkný datum :wink:
10. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
draga,to by bolo pekne,mame vyrocie sobasa zrovna... :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis marja, Dragi jsi mi pripomnela ze ma segra zitra narozky! Jsem si rikala co je zitra vubec za datum, ze rikas pekny .. a kurna .. segrusa ma zitra 22
a ja na ni na chudaka zapomnela :sweat_smile:

Saku tak at je to co nejdriv a bez bolestne :slight_smile: a gratulka k vyroci
10. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak si pěkně dneska hoďte sexík a zítra šup šup rodit :grinning:

péti to je pěkné ségře popřej :wink: a co u tebe?
10. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
draga akurat som na to myslela,poumyvat vsetky dlazky,povyvesovat pradlo,posexovat a ahadam to aj bude skor... :grinning: ale sa mi myslis chce nieco z toho???? ani jedno... :grinning:
10. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zitra je krasne datum..hlavne ne v patek 13 :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
juuuuuuuj no piatok mi vobec nevyhovuje
10. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dragus u me porad stejne, uz na to prdim, bud to bude nebo to nebude, rozcilovat se nebudu ze jo
10. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, tebe to jako nezajima, zda jsi v poradku? ty to bych ja teda uz asi mela nervy v kyblu
10. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi zajima me to, jenze nemuzu nic delat. Takze misto toho, abych se tady utrapila, tak predstiram, ze se nic nedeje a doufam, ze jsem v poho.
10. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
taky moznost
10. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem si samozrejme cetla co vsechno muze krvaceni v prvnim trimestru zpusobit. V podstate to muze byt 5 veci, pokud nepocitam samovolny potrat. Ani jedna z tech peti veci neni zadna hruza a pocka to do 1.prosince kdy jdu na kontrolu k lekari. Osobne jsem uz vcera chtela jet na pohotovost, penize ne penize, aaronovi se rozbil autak tak jsem ho musela odvezt do servisu a trvalo to tak strasne dlouho, ze uz jsem byla tak unavena, ze se mi nakonec nikam nechtelo. Proste uvidim co se bude dit.
10. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím vespolek !
Včera si Kájuš docela v MC pohrála, pak jsme došly s 1 kočkou na oběd a pak ještě s dalšíma holkama na kafíčko, kde si zas děti hrály :slight_smile: Kája nespala, vydržela to v poho, pak mi usnula v Kaufu ve vozíku :grinning: ale v autě už zas ne, tak taky odpodla už před 20h :grinning:

Vyzvedla jsem tam včera dárkový poukaz na pedikůru pro manžovu babču, tak už mám téměř vše - už jen mamce, ale vím co, tak už jen koupit :wink:

v KIK jsme si včera kupila tuhle červenou termosku http://www.kik-textilien.com/cz/produkty/non-food/domacnost/ansicht/?tx_kikprodukte_pi1%5Bproduct%5D=1201&tx_kikprodukte_pi1%5Bcat%5D=21&tx_kikprodukte_pi1%5BbackPid%5D=44 se mi hrozně líbila :grinning:

sakuuuuu, ty už to máš za pár :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
10. lis 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!
Tak kousek dočítám a tolik novinek. Bohužel ne všechny dobré.
Luci, ta švagrová umřela, To je mi moc líto. :frowning2: Nějak jsem se nedočetla, kdy se to stalo. Takže nemoc zvítězila,jo. :angry:
Naopak gratuluju Pěťce k těhotenství, ot jsem taky nějak přehlédla. :slight_smile:
Andrej, tak ty plánuješ třetí, jo? A itálii? To by pak mohl být nějaký srazík přímo tam, co? :wink:
Moni, šla jsem sem mrknout hlavně kvůli toběš, jestli ještě nerodíš. Takže máme to čekat 16. 11., jo?
U nás nového ani nic. Pořád v práci, malá naštěstí už zdravá, já pořád ješt ěnachcípaná. Už jsem si dala závazek, že pokud to nepřejde do čtvrtka, tak zajdu k doktorce, ať na mě mrkne.
Jo, Leni, vy jste se pustili do rekonstrukce,jo? Koupelna vypadá dobře. :sunglasses:
10. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
ja mam dneska za sebou skoleni prvni pomoci zamereny specialne na deti, bylo to poucne, od narozeni Ley jsem se na nej porad chystala a konecne na to prisel cas :slight_smile: Ale doufam, ze to nikdy nebudu moc potrebovat teda.

Dani, vitej zpet z nemocky, a at uz hnaticka neboli :slight_smile:
Ten parni mopik mam, koupila jsem ho nedavno, myju s nim dlazbu a myje dobre. Akorat se mi docela casto prepina na naparovani, tak si rikam, jestli to neni vada, nebo jestli to je normalni.... Umeju treba metr na metr a uz se zacne znovu naparovat, coz trva dalsi treba minutu dve, tak v tom mym obyvaku 10x6 metru furt jen stojim a cekam az se znova napari :sweat_smile: nebo delam nejakou blbost, musim tam zavolat co a jak...a poptat se.

Saku, ty jo v pondeli nastup, a co bude? Budou te vyvolavat, nebo tomu nejak pomuzou, anebo budes cekat az porodis? :confused:

Dneska jsem poprve v baracku sama doma a to i pres noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplne se bojim... :confused: :grinning: doufam ze me nekdo neukradne....
10. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - to je dobrá blbina to bláto, to se musí prachošům líbit ve vaně :grinning: ještě by mě zajímalo, na kolik to je asi použití
10. lis 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
luci,ak sa to este o kusok pohne tak na vyvolanie,ze placenta je uz zrela a sa otvaram,tak nie je moc na co cakat...ale ak by to ostalao ze sa nic nehne viac,tak este si to nedam,to radsej pockam,aby to nahodou nejak dlho netrvalo..
10. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,jdu vas po dlouhe dobe pozdravit a ja se mate holky zlaty???
Peto moc moc gratuluju a drzim palecky at ti to vyjde...
Drago boticky krasny....
Monco co tady porad delas haahhaha
nak sjem nedocitala tak ani nic nevim co je noveho...
My meli jed o vikos na Moravu a nikam nejedeme tata je nemocnej tak to odlozime na jindy,v patek u nas oteviraji nove Forum,centrum tak se tesim a vyrazim na nakej mensi nakup,a porozhlednout po praci,treba se tam naka najde,keeez by...

luco neukradne nebooj,zamkni,zavri a je to :grinning:
10. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku no tak to už se to blíží šupem, holka, ještě rychle nožky hore a pořádně odpočívat, ať jsi na porod v kondici :wink: No už se těším na prcka mrňavého, vlastně mrňavou...ale teda ti tví dr mi udělali čáru přes rozpočet, měla jsi rodit až 19. na moje narozky přece!!! :grinning: :grinning: Proč Tě tak ženou rodit a nenechají to na přírodě??

Peťo já taky musím opožděně pogratulovat k bříšku (tedy budoucímu:slight_smile:). Dej si nějaký klidový režim,ale pokud to jen trochu půjde zašla bych přeci jen pro sichr na kontrolu k dr.
10. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi to bahno je supr :grinning: :grinning:

Draguš botky moc krásné! Teď jsem koupila na MMB Jáje docela podobné od DPK (teda jsou sice z MMB,ale nové, paní koupila špatnou velikost tak mi je střelila za třetinu ceny, tak za ty prachy mě netrápí, že má dcerunka modré,že :grinning: :grinning: ), vypadá v nich parádně legračně, jak mají tu silnou zimní podrážku, koťátko v botách :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, všichni v tahu, tak já jdu taky, musím poslat ještě CV do jedné person. agentury co se mi ozvala a asi padnu do pelechu, jsem nějak grogy...a to byla dneska Aňa ve školce a já měla jen Jájuchu...
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku, jupííí, už se taky těším. Kdy máš přesně TP?

Luci a nemačkáš pořád ten spínač? To totiž zmáčkneš jednou při zapnutí a pak jedeš celou podlahu. Já s ním teda moc spokojená nebyla, jako na vydenzifikování podlahy dobrý, ale vadila mi mokrá podlaha po vytření, tak napolomokrá :confounded: . Dani kdybys měla zájem prodávám ho na MMB za 7 kil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
cus, jsem si byla zacvicit a hned mi je lepe, stejne se ted nazeru, tak je to jedno.... :sunglasses:

Mori, asi to bude jen na jedno pouziti,ale pro tu srandu.

se musim pochlubit, ze Mia sice bojkotuje nocnik, ale dneska uz jsme byly asi 10x na wc. Normalne jsem tam dala tu redukci, stupatko a sedla si. Sice nic neudelala, pocurala se jinde, ale uz je videt snaha. Navic teda byla cele odpoledne bez pliny, tak to vidim, ze to asi uz za chvili pujde :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek