• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci,
tak ten domeček je prostě úúúúúúúúúúúžasnej!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to mě mrzí. je to fakt hrozné. Ale snad je to pro ni vysvobození. akorát je fatkblbé, že ten synovec je tak mladý. A že nežije aspoň s ta´tkou. A jestli to v sobě dusí, může to pak vygradovat. No snad se z toho brzo dostane.
Luci, domek vypadá suprově. Já se dívala na dětské lyžičky, takové ty pro začátečníky, to jí bude pro první ježdění bohatě stačit. Jinak dárky nějaké už máme, např. pokladnu, kolečkové brusle, kufřík na kolečkách. K tomu nějaké knihy, oblečení a nebudeme to přehánět,že. :grinning: Jo a ještě kuchyňku, to je naše největší přání, teda jako Terezčino. :sunglasses:
11. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - my na kašel používáme Hedelix, pomáhá a chutná jí ... když ho vidí ve skíňce, tak říká že to je Káji a já že to až bude mít kašel - tak vždy začne kašlat :grinning:
11. lis 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste se mi hrozne libi tohle http://www.oogarden.com/ProdExtDesc.asp?Pid=4813 :slight_smile:
ale musim se trosku brzdit, myslim ze 3-4 darky dohromady ji musi stacit. Knizky a obleceni kupuju prubezne a takove mensi hracky vlastne taky. Ten domecek to bude takovy vetsi darek a pak mam jeste vymysleny detsky pocitac a panenku a koncime.
11. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami však jo já s tebou souhlasím...taky jsi doktorka tak víš víc...já jen že mě hned hospitalizovali a se mnou tam byly 4 kočky co měly to samý...oni doktoři asi věděli, že to je o ničem ale nějak nás nechtěli asi nechat potratit (když to tak hnusně napíšu) doma...no ale jasně, že pokud to má přijít nepomůže ti nic :wink:
Péti snad to bude u tebe ok a když ne tak holt příště ty jsi ještě mladá máš plno času :wink:

Luci tak tchán je ještě horší než Jeník? no to je rodinka a co švára ten není šikovný?
11. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, sviti slunicko tady, to cumim....no, my ven mozna uz pujdeme, prece kvuli kasli nebudem mesic doma, ze jo?
jdu poplatit naky slozenky, at mam klid
12. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Luci domeček i obchůdek jsou supeer :slight_smile:

tak - včera kluci byli v jesličkách a u mé mamky, dneska s nimi odpo bude muset zajít tatínek. Nikdo z příbuzenstva se o vycházku nehlásí.. :cry:
12. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Tady nesvítí, ale vypadá to venku docela obstojně :slight_smile:
K večeru jedu do ČL ke kamarádce na pokec, manža má florbal, tak mě pak vyzvedne. Fuj, pojedu do ČL busem :grinning: Kája bude spát u babičky

luci - domeček je bombááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
baby mam nervy,chyta ma kasel a citim priedusky ked sa nadychnem,no neporazi ma???? :frowning2: bola som si kupit hedelix,snad aspon nieco zaberie,kedze moc si vyberta nemozem...

domcurik krasny teda-u nas ked su niekde vystavene v obchode,vzdy tam mame pauzu,kym sa kiko vyhra ,az potom mozeme ist dalej... :sweat_smile:

no,a doobedie za nami,za chvilu idem do skolky pre kristianka,potom pojde spat,dufam ze bude mat lepsiu naladau ako vcera,lebo ma slak trafi z neho,bol jak taky certisko :angry:
12. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak tfuj tfuj,at jsi b rzo fit a nerozjede se ti choroba. Udělej si vitaminovou bombu!! Kiwi, citronádu,pomeranče :wink:
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek,
Saku koukam ze jste rozsirili vybrane jmena pro holcicku :slight_smile: To jsem zvedava jake nakonec date :dizzy_face: Jak pise Danca, nahod odpocinek, vitaminky, snad te to prejde.

Dragi, svagrik je vyrazne sikovnejsi nez jeho otec a bratr, kuti ruzny veci ze dreva,vyrobil nam treba budku na zahradu, nebo knihovnicku pro Leu, no ale privrtat listu na zaclony pry taky neumi :sweat_smile: :grinning:

Dopoledne jsem litala po obchodech, poste atd, odpo jsem mela uz dyl naplanovanou navstevu kamaradky s detma, ale zaciname necekane driv s tou kuchyni, takze musim byt doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatimco muzicek mi prijel po trech dnech z vyletu a hned jel do prace az do vecera, to bych se na to fakt vy... :angry: :wink:

Vypada to, ze jsem koupila blbej kocarek http://www.novinky.cz/ekonomika/183955-v-cr-se-prodavaji-kocarky-ktere-mohou-detem-amputovat-prsty.html
12. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,zrovna som vcera rozmyslal,ze kto kupoval ten kocik...ale mozes ho vratit teda,nie?
12. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je fakt krásně slunečno, tak razíme ven a pak odvedu Kájuš k babičce
12. lis 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Jdu pro radu: chci malé koupit nějakou borduru do pokojíku, ale nevím.....lepili jste to kolem dokola celého pokoje? I kolem oken? :confused:
12. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem oken bych to nedavala, Luci....

hezke maji na www.e-color.cz

ja mam dalsi 3 darky jupiiiiiiiiiiiii
12. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tys koupila ten ampuťák? no ale já když na to koukala tak to těm dětem useklo prst, protože při skládání do toho šahaly...no nevím dle mého by každej kočík asi nějak prst pohmoždil... :wink:

kristi vy máte tv od O2 viď? jste spokojený? my te´d podepsali smlouvu tak abych věděla, ěmli jsme UPC a už nás štvali...
12. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, asi jak kdo..jedna znama zase peje chvalu na UPC a ze O2 jsu smejdi. Si nevyberes proste....my meli s UPC problemy dost a s temahle je to uz skoro rok naprosto bez problemu, takze ja muzu doporucit.
12. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jaký?? já mám zatím jen pro kluky. dneska jsem koupila dvoupatrovou garáž a už mi došel ten ponk. toť zatím vše. moc dárků ale kupovat nebudu, měsíc po Vánocích budou zase narozky, že jo..
kristi - nehodilas bys sem prosím jetšě jednou odkaz na tu dobou plastelínu?
já si říkám, že ještě od našich dostanou vláček a nějaký kovbojský sady, od tchánů kola a domino, pak něco koupí babička, švagrová a můj brácha, to jim musí na Vánoce stačit. Pak bych těžce vymýšlela co k narozkám. Teda o jednom dárku už vím, helmy na kola :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28379250&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27500654&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25036872&tab=4
ja mam toho klauna, dnes mi prisel

koupila jsem tete hedv. satek, ale fakt kraaaasnej. Pak jsem ji tedka objednala krem Lancome za super prachy a jeste mam pro Robu nakej multifunkcni nozik na golf
12. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas Mia dostane jen od tety a mozna od moji mamky, jestli vymysli neco kloudnyho...

od tchyne klasicky naky prasule, si s tim hlavu nelame
12. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domeček je exkluzivní, naše holky zatím "bydlí" v pomalované kartonové krabici :grinning: :grinning: U nás Vánoce moc řešit už řešit nebudeme, teď jsem Aničce pod stromeček koupila lyže,přeskáče a helmu (teda všechno bazar), dostanou s Jájou lego a puzzle a tím to asi hasne :slight_smile: Chudák Jája sice dostane hračky pro starší děti,ale když těch pro její věk tu máme krabici a jí teda moc neberou, nejradši prohlíží leporela (těch máme taky bednu...) a úplně v sedmém nebi je, když mi vyháže kredenc nebo kolíčky z košíku :grinning: Spíš řeším, že tchýně vezme Aničku v únoru na karneval, tak jí chci ušít nějakou masku,ale zaboha nevím co....aby v tom chvíli vydržela,musí to být něco pohodlného, nic přes obličej nebo ruce nebo s křídlama a zas nějaká princezna nebo víla mi připadá nudná a úchylná :grinning: Tak kdyby vás něco napadlo budu moc ráda :slight_smile:

Draguš a vy už nic neplánujete nebo to necháváte náhodě??? Teda jestli se smím ptát :sweat_smile:

Holky co ta plastelína, já zatím nic takového Aně nedávala, neb mám strach,že toho Jájucha kilo sní...hrajou si s tím už vaše děcka a baví je to???

Jako jsem tu dnes s nima celý den sama, manžel jde (abych nepomlouvala,asi po půl roce :slight_smile: ) posedět s kámošema, tak teď jsem dala Aničce puzzle, Jáje kastroly a relaxuju u pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, bavilo ji to hodne, na stole u tchyne si vykrajovala hvezdicky jako cukrovi, chtelo byt o ale i malej valecek. Je to super modelina, kdyz ti upadne, tak uschne, v klidu ji vyluxujes...nelepi, nebarvi. Miu ani nenapadlo to strkat do pusy....
my jsme vecer taky samy, tak podrbem, az ti holky usnou
12. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami,
Naty byla loni za Karkulku a líbilo se jí to moc. :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě napadla Karkulka :grinning:

kristi dík :grinning:

já jsem dneska už úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve špitále člověk jen leží a odpočívá,tady jsem furt v pohybu, jsem z toho už utahaná a v noze mi rumpluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas ve špitále by to byla nuda a stýskalo by se mi po borcích,proto jsem vlastně doma :sweat_smile:
12. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestvete me! Ja nemam jeste ani jeden darek, pro nikoho :angry:
na to asi letos prdim
12. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dála byl na karnevalu za piráta...nic nákladnýho, na tričko tatínek namaloval lebku, já namalovala Dálovi fousky a knírka a na hlavu šátek s lebkama...

Lami my už neplánujem, kdyby se ale přihodilo tak holt by bylo :grinning:

kristi my modelínku válíme tím umělým *pouzdrem* co jsou v něm multivitamíny...jde to dobře...

Dálu modelování baví a modelínu máme obyčejnou... :wink: a vykrajujeme formičkama na vánoce, takže máme kočičku, slepičku, prasátko...apod. :grinning: a hojně jí cpe do pusy ale pak jí vyplivne...no možná už kus někdy snědl..nevím :astonished:
12. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, holky, tak to jste mi docela pomohly,Karkulka je můj tajný tip, ale měla jsem strach, že to je pitomé, no ale jestli se to Natálce líbilo, tak by to mohla Anča taky ocenit, Karkulku má ráda. Ve školce na halloweenské party byla za piráta a to jí teda moc nebralo :grinning: Díky :slight_smile:

Kristi a jakou máte přesně tu plastelínu?? No že by to snědla Anička se nebojím, ale Johanka už vleze a dosáhne všude ( v klídku si vyleze na židli a hrabe na stole....) takže u té mám strach, že to požere :grinning:
12. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Lami karkulek bylo na karnevalu asi 5 :wink:
12. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, dobra rada...ja myslela, ze ji koupim malej valecek

Lami, vseobecne ty plasteliny Play- doh jsou v pohode, my mame tedka 4 kelimky jen tak na hrani a k vanocum toho klauna dostane
12. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek