• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Lami,
tady je fotka, když jsme ji do toho doma cvičně nahastrošili. Jen tričko pak měla bílý a ne tohle pruhovaný.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2442146#navigator
12. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš přesně za takového piráta byla Anička :grinning: :grinning: jen teda neměla knírek,ale přesně jak Dála, šátek s lebkama, tričko s lebkou, Jáji roztrahané tepláčky,co zlikvidovala při lezení - Aňa je měla s pruhovanejma podkolenkama jako kraťasy :grinning: akorát já byla z masky víc na větvi než ona, asi jí pirát nic moc neříkal :grinning: No pokud tam bude Karkulek víc, Aně to určitě vadit nebude :grinning: Zatím je to nejžhavější typ :wink:
12. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci sladká Karkulka :slight_smile: No já jsem zvědavá, co nakonec spáchám, šití není zrovna můj šálek čaje,ale když je to pro dcerunku :slight_smile: :slight_smile:

Kristi dík za tip na plastelínu

Draguš tak to já se těším, že to ještě vyjde :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, jsi dobra, ze mas vubec naky potreby na siti, to ja nemam ani jehlu :grinning:
12. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi kurna to by jsi si aspon tu jehlu koupit mohla, co kdyz budes muset nekdy prisivat na rychlo knoflik :grinning:
12. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocka, dovezu tchyni.... :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pritom to umim, ale nechce se mi.....ted jsem si nechaval zkratit dvoje kalhoty, jeste ti dziny udelaj s tim pravym svem a stoji to 160 Kc.....
12. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pche tak to bych si to taky radsi zaplatila, to je skoro zadarmo
12. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to je supeeer, skoda jen ze by mi to Samulak asi neoblikla. Ale vypada to vazne fajn :sunglasses:
12. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak ten je fakt sladkej :slight_smile: akorát pokud není maškarní venku na sněhu, tak musí bejt motýlek pěkně zapařenej,vypadá to dost teplé :grinning: :grinning: Jinak já mám i šicí stroj, takže v ruce toho moc nešiju, na stroji mě učí šít manžel :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi ta naše Andula je nezmar, ještě tam furt kecá a to už je od čtvrt na devět v pelechu...asi bude sova po mě a ne ranní ptáče po tatínkovi :grinning: Asi jí půjdu ještě dát čůrat,než vytuhne...
12. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, Anicka je celej tatinek
12. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi to mi neříkej, já se dmu pýchou, že je to celá matka :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsou na ty fotce spolu, tak maji strasne podobnej profil.... :wink:

u nas je podoba jasna, rikaji to vsichni, ze je podobna Robovi
12. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale z tebe má taky určitě něco, hlavně na té fotce jak jste vedle sebe v detailu je to dobře vidět.

Musím vám popřát dobrou, nechce se mi,ale musím jít ještě něco dočíst, pokud mám jít někam do práce, tak ať tam nejdu se svým zmlíkovatělým mozkem :wink:
12. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
utikej, ja si vezmu Miusaka a pujdem tak do hajan..zatim tady lita, opravuje kocar atd... :confounded:

dobrou a at ti to leze dobre do hlavy :wink:
12. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami ja myslim ze ta PlayDoh plastelina je dokonce pozivatelna, aspon se mi zda, ze to tam bylo napsany, rano se kouknu :slight_smile:

Lea si s ni taky dost vyhraje, kazdy den ji chce vytahnout a donekonecna vali sneky :slight_smile:)))) Akorat se nesmi nechat treba cely den venku, to pak ztvrdne a uz neni tak mekoucka.

Ja jsem teda cely vecer vyklizela puvodni provizorni kuchyn, do toho jsem varila na zitra a na pozitri pro nas i vsechny montery a pomocniky, uklizela, myla podlahy atd..... zatimco muj drahy muz se dival na televizi a zaroven si hral pokra na pc, chapete to? Asi ho vymenim, uz me to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink: Nic nedela, nic neumi... Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Tak ten kocarek pry stahli z prodeje jen v USA, v Evrope mame smolika. Me teda prijde, ze to prsty ufiknout nemuze, neni to dost ostry, ale budeme radsi davat bacha :slight_smile:
12. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tady říkali, kdo má ten kočárek ať hojde neprodleně vrátit, takže asi nejen v USA ale i u nás v česku :slight_smile:)
ale dle mého to spíš bylo nepozorností matek...

jinak kamarádka dneska ráno porodila holčičku :slight_smile: to mi zase ukápla slzička...a co anše Saku nerodí taky? :sunglasses:
13. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile: ja sbalim Miu a v 11 papa...a celej vikend klidek
13. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránečko!!

kaskadérsky jsem si umyla vlasy s nohou ven z vany,hurááá!! :grinning: :grinning:

odpo dorazí moje mamka a vyvenčí mi kluky, večer jde manža s přáteli na kadoroční Martinskou husu,já letos asi vynechám. nějak se mi nechce štrapácet s těma b erlema..no uvidím, možná mě ještě přemůžou choutky na husičku :sunglasses:

Luci - chceš ho vyměnit? pošlu ti toho mýho,to by sis polepšila :grinning: :grinning: tak ho brzy očekávej :grinning:
13. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam davno sbalelo a na oc cekam? az mi doveze auto
13. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ty jsi drak :grinning:

Kristi tak si užívej klídek :slight_smile:

Draguš taky tě to tak bere, ty nová mimča?? Já čím jsem starší, tím je to snad horší....Dřív by mě ani nenapadlo koukat někomu do kočáru nebo obdivovat novorozence, všechny děti mi připadaly příšerný, uřvaný, zablitý a poslintaný a vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď? Co se narodila Anča, tak mi najednou přišli dětičky minimálně pěkné, co se narodila Jájucha tak mě to drapslo naplno, čumím na miminka a rozplývám se, mozek mi v ten moment vypíná a "jedu" jen na hormonální provoz :grinning: :grinning: Strašný, blila bych sama ze sebe, ale přesto se šíleně těším, až to Saku vyprdne ven a já si budu moc pořvat nad tím malým plyšovým uzlíčkem :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tu ještě není že by????

lami jj přesně jak píšeš...dokonce jsem si říkala, že děti nechci a nechápu co ty ostatní na nich vidí :slight_smile: co mám Dálu brečím nad každým mimískem dojetím :grinning: holt ty hormony makaj :grinning:

Dani husičku? no to se přemož to za belhání stojí ne? :grinning:
13. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky šmíruju na sk koňovi a tam se sakura ukázala
sakura77 • 1d, 39tt • Dnes o 09:50
ahojte baby,tak ja len na skok,som totalne hotova,dostala som silny zapal priedusiek s husnym kaslom,neda sa mi chodit,vsetko ma boli a ked ma chyti do toho ten zachvat kasla,idem umreeet a citim sa jek keby idem rodit uz dnes,od vcera ma prehana,bolia ma strasne krize,no proste vsetko dokopy-ale jak som doteraz chcela aby mala uz vysla von,tak teraz nechecm,si neviem predstavit rodit v takomto stave....nafasovala som antibiotika,sirup od kasla,takze v pondelok nehrozi aby som nastupila,musim sa dohodnut s gyndosom ze co teraz,tak radsej budem cakat a dufat ze mi to co najskor prejde...

sakuuu promiň ale my na tebe myslíme a já si říkala jestli už nerodíš :wink:
13. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je v haji, Dragus je super secret agent! Vypatra vsechno :grinning:

Saku at je ti co nejdriv lip, musi to byt hruza takhle blbe onemocnet :frowning2:

Holky, rano se mi kocour poblinkal na kuchynske lince, jakysi cerveny hnus s travou, tak jak jsem to videla hned jsem sla objimat toaletu. Aaron musel uklizet :grinning:
13. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, teda ty jsi spion :slight_smile:))

Chudak Saku, snad se brzy uzdravi, nejlip jeste pred porodem... :pensive:

Peti, tak to by se mi taky zvedl kufr z bliciho kocoura, a to tehotna nejsem :slight_smile: Ale aspon zes to nemusela sama vytirat ;) A co ty, jak ti je? Nemas nejaky bolesti?

Holky ja mam doma dvojniky Pata a Mata na tu kuchyn, jeste nic neudelali, zato byli 3x na nakupu nejakych tesneni ci co, a pak sli na obed a uz 2 hodky nejsou... :sweat_smile: :wink: A pritom tu mam pro ne navareno, no nechapu.
Snad to stihnou aspon do Vanoc :grinning:
13. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti ten váš kosour si umí vybrat místo na blitíčko :slight_smile:))
to víš, tady nikdo, malej spal, tak jsem neměla co dělat...a doufám, žes mi to už odpustila jak jsem tě vyzradila :slight_smile: no ale pokud je ti na blinkání tak to by mohlo být na dobré cestě ne? já si pamatuju jak jsem byla těhu a začla jsme špinit, že se mi ukrutně motala hlava, normálně jsem fakt padala...tyk moc držím palečky :wink:

já sjem konečně prodala lehátko, malou postýlku a cestovní postýlku. Pořád jsem se k tomu neměla a jak teď bylo hnusně hodila jsme to sem na mk a dobrý :wink:
13. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek