• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci tak je natoč a dej to na net :slight_smile: Dála se na to rád podívá on pat a mat moc rád :grinning:
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha Luci to musi byt podivana, ale nezavidim takovy robotniky

Ja se citim fajn, bolesti nejaky extra nemam, jen podbrisek trochu boli, jak pri slaby menstruaci. Ja myslim, ze to bude v poho, trochu me to spineni desi, ale zase si rikam, ze nenasli nic spatnyho, ja jsem mela strach jestli to treba neni nejaka infekce nebo tak. Tak to je proste ted na prirode.

Na gyndu jdu az toho 1. Prosince, driv me nikde nevezmou protoze jsem novy pacient. A do Chicaga se mi vazne jet nechce, tak pockam.

Dragi prosim te, neni co odpustet :grinning: Hlava se mi nemota. Nebo teda mota, ale to si mi mota i normos kdyz nejsem tehotna.
13. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píšu jak dement, je vidět, že jsem už moc dlouho doma :slight_smile:

Péti tak se drž :wink:
13. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééjda chuděra Saku - tak posíláme zdravíčko ať seš fit na to velké finále :grinning:

Peti Tobě taky držím palce, dobře to dopadne,věřím :wink:

Sígříci odpluli s baby, já nohy hore,kafo, oplatky, kuáááása :grinning:
13. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani zaaavidiiiim .. ja mam ted Samusku imrvere a nejak to nezvladam, jsem si zvykla, ze byla casto bud u dedy nebo u babysitky a ted je porad se mnou. Porad se mi vesi kolem krku ... mno .. nejak to nedavam. A diiiiiky, ja si taky myslim, ze to bude dobry.
13. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,je to jen na hodinku, ale i hodinka dobrá, ten klííídek!!! to tichooo!!! oni hošani jsou celkem v poho, i když taky furt na mě visí, na druhou stranu si i spolu hodně sami vyhrajou. Já jsem asi magor, ale já si vážím, když jsou pryč, ani ne tak toho,že sjou pryč, ale toho ticha :grinning: :grinning: U nás je totiž virvál jak v mateřské školce, 2 kluci nezavřou zobáčky ani na minutu :grinning: :sunglasses: :grinning:
13. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha to verim Dani :grinning: Samuli ta pusa taky jede, neumim si predstavit kdyz bych to mela dvakrat :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuva, uz mi teda bylo lepe...sakra.....asi to neprechodim a budu muset zalehnout....
13. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi já už zobu 4 dny modafen a teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvařila jsem halušky se špenátem a krůtím masem...jdu jíst :sunglasses:
13. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuva dragi to bych si dala nahoooď!! já upekla s klukama superrychlou buchtu.

kristi ty se vylež at se tam zítra neplazíš jak mátoha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani chytej :wink:
13. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňaaaam!!! :grinning:
13. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabi ten tvůj rekord na biotro nechápu :grinning: :wink:
13. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Saku, snad se dá brzo dohromady :unamused:

Jako Aňa mě dnes fakt dostává, jak pořád říkám Jáje ee, když jí dávám na nočník, tak jí to říká taky a po obědě se vyjímečně vytrousila do nočníku a ne na wc a přišla mi ten hooodně naplněný nočník obřadně předvést a já jen "no jééééje" ,neb toho bylo opravdu hooodně a Aňa mi povídá "ale maminko, to není hovno, to je ee" :grinning: :grinning: Tak nevím, doma to neslyšela, že by další efekt školky??? :grinning: :grinning: :grinning: Málem mě trefilo... :grinning: Jinak jsem za dvacku na zkoušku koupila plastelínu úplně obyč a super úspěch, patlaly jsme se v tom obě asi půl dne :wink: Jája to pochopitelně zvládla i ochutnat, jak jsem čekala,ale dobrý. Tak možná bude k vánocům nějaká plastelína lepší, jak jste doporučovaly, ale ani s tou normoš nic neumatlala, zatím :wink:
13. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto pěkně zvracej :slight_smile: Není to škodolibost, jen si taky myslím, že by to mohl být náznak, že se mrňousovi daří i přes to špinění.
13. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, modafen jsem chtela vvcera v lekarne a pani mi povidala, ze uz jen na predpis a ze v tom je stejne jen 200 ibalgin a nosni kapky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!! TO nám ten den dneska nááádherně začíííná!!

Mimino už je mezi námi! :grinning: :grinning: Jmenuje se Sofia , narodila se dnes v 5.45 a má 2860g a 47 cm. Vše proběhlo rychle a obě jsou o.k.
Saku Moni mooooc moc gratulujiiiii a ať se vám oběma holkám daříííí!!! Juch juch, supeer, mám z toho obrovskou radooost! :grinning: :grinning:

tak nám ta choroba Saku fakt skolila až z toho šla, chuděra, rodit.. No, snad to zvládla dobře, při takovým velkým nachlazení. :wink:
14. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsi to sebrala?? to supeeeeeeeeeeeeeer, takze gratulujeme moc, Sofia je krasne jmeno :slight_smile: :slight_smile: tak at jste holky zdrave :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Saku :wink:

Dragi - já zas necápu tvůj rekord na bejew :grinning:
14. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no supeeeer, to je hnedka lepsi den. Ja is pujdu zacvicit, Roba mezitim na golf, pak do kina, na pozdni obed a vecer tralala tanyny
14. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééžiš, takové krásné ráno a taková nádherná zpráva!! Strašně moc gratulujeme a už se těšíme,až se holky ukážou a budeme se moct pokochat fotkama!!! Teda, to je fakt krása :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vcera vedli debatu u vecere, dosti vasnivou....pac muj muz neslevil z toho,ze chce 3 deti.... :confused: toz teda dohoda z toho moc nevyplynula, pac ja bych u dvou milerada skoncila. Nicmene dokud nebude vetsi bydleni, tak nebude nic a hotovo
14. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to aby jste se pomalu pustili do dalšího :grinning:
14. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
júúú super já si to myslela...jak jsem semka kopírovala ten odkaz, že je jí blbě, že bolí spodek a prohání jí to ...

saku gratulace...a Sofince všechno krásný :wink:

kristi s modafenem bych s paní v lékárně polemizovala...jaksi jsem pracovala v zentivě a vím co tam je, že ...a to že je na předpis je pouhý výmysl lékárny, protože jsou líný ověřovat údaje...no ale to jen tak bokem....

no a k těm 3 dětem...tě trochu lituju :sunglasses: ale jsi mladá ty to zvládneš :grinning: :sunglasses:
14. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej,ze by se staral, ze si ted jako uvedomuje, o cem to je....haha

Dragus, ja nepolemizovala, pac nevim, vim jen, ze mi vzdycky nejlip zabral.....

jdu cvicit - asi
14. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi no právě, protože tam je ještě další složka a mě třeba modafen zabírá výborně...nejhorší je, že ty lékárny jsou fakt líný a nechtějí s tím mít navíc práci...takže třeba tady na kladně je jediná lékárna, kde modafen vůbec mají :angry:
14. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jeslti jdeš cvičit tak to s tebou tak špatný nebude :wink:
14. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek