• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Jůůů, to je zprávička :slight_smile: tak Monice velká gratulkaaaa, ať jsou obě holky v pořádku :slight_smile: Krásný jméno vybrali :dizzy_face:

kristi - tak tos mi těma 3 dětma něco připoměla, jak píšeš, že by se Roba staral ... manžův kolega si s druhou manželkou pořídil mimčo holčičku a chtěl další - že prej to druhé mimi si víc užije, páč u toho prvního furt práce práce práce ... a jak myslíš že to dopadlo ? opět práce práce práce, přijde domů večer, zapne nejdřív PC, pak se jde teprve umýt atd. ... holky letěj k taťkovi se přivítat, ale pak je už odhání, aby ho nerušily :unamused: Jako manžel to viděl u nich už několikrát, takže tak :rolling_eyes: Maj chalupu, letos prej ani s holkama neopíkal, nevykoupal se v bazénu, prostě nic. Na výlety či navštívit příbuzné na to prostě nemá čas, to jedině sama manželka s dětma :confounded: Spát chodí samo až tak kol 2h ráno, no workoholik hadr

My máme dnes taťku doma, ráno byl s Kájou v obchodě, teď si opravuje v autě světlo.
Taky je u vás tak krásně dnes ? tady svítí slunko :slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku moc a moc gratuluju! At jste obe dve co nejdriv doma a ty at se hlavne rychle uzdravis :slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ja si taky rikam, ze se tezko zmeni az tak moc.....no, uvidime, zatim to neresime
14. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočenky,
Moni, obrovská gratulace, Sofinka je nádherné jméno a přeji oběma hodně zdravíčka, mám velkou radost, krása :slight_smile:

Peťo, tobě moc držím pěstičky ať je vše OK :wink:
14. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Leno! Moc diky

tak mame kocourka, jmenuje se Ash :slight_smile: dam za chvili foto do albicka
14. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti dalšího kočičáka?
14. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
je teda pěknej... :wink: má papíry? vypadá jako nějakej siamskej :wink:
14. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odpo jsem šla ven s Kájou já - musela jsem za paní z MMB, kupovala jsem od ní peněženku Peppa pig :grinning: postavili si tu barák, budou se sem stěhovat z Mimoně - jsem byla ráda, že nemusím platit poštovné :wink:
14. lis 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocourek krasnej :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky moje :slight_smile: ako sa vy mavate ?? my super nino je velky hokejista :slight_smile: robi nam strasnú radost dufam, ze sa mate vsetky dobre posielam pusinky vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lindi :slight_smile: hokejista jako že už hraje v NHL :sunglasses:
14. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragus to je ten co ho ta "kamoska" vyhodila. Ted covece nevim jestli jsem to psala taky tady nebo jen v cervenci :sweat_smile:
Papiry nema :slight_smile: a je moc krasnej a strasne hodnej. Nechapu na co si ta husa stezovala (chodil ji pry chcat do postele, si myslijm, ze ji to delal naschval jako pomstu :grinning: )
14. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezkou neděli :slight_smile:
Monče moc velká gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeji brzké hojení, bezproblémové kojení a co nejméně probděných nocí :slight_smile: Dani, tobě díky za čerstvé infos :wink:
Péťo, i mně se moc líbí váš nový koucourek :slight_smile:
Zdravíme Lindu a jejího malého hokejistu :sunglasses:

Jindříškovi začaly růst zuby (pro mě je to brzy, páč Majda dřív chodila než měla zub, že :sweat_smile:), ale dost brutálně. Nejdřív nic, pak jsem měla pocit, že mu leze jednička vlevo nahoře (ta už se prořezala) a najednou mu otéká spodní dáseň a v ní už se rýsujou čárečky pro obě jedničky. Vypadá to fakt hooodně bolavě. Dnes mám pocit, že možná i horečkuje, tak ho přeměřím a popř. mu dám čípek. V noci nespíme, ufff....
Takže rostou zuby oběma dětem najednou :sweat_smile: :grinning: Majda to snáší ale dobře, na to, jak to má ty stoličky taky oteklý.
Jdu se nasnídat a přeji pěkný den všem :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zapomněla jsem napsat Luce/akc, že my máme borduru jen k oknům, pod okny ne :wink:
15. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
este nie ale dufam, ze bude nech ja uz robit nebudem :slight_smile:
15. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Beji tak to nějak zvládni,chuděro, furt něco,co? :sweat_smile: Já naštěstí u kluků musím říct,že ani nevím ,kdy jm ty poslední stoličky vylezly.. Tak at jsouu vás zuby brzo v cajku :slight_smile: .

Před pár dny tu prskal manžel a už jsem to chytla, jsem nakřáplá, ucpanej nos, no žádná sláva... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A šíleně mě s..e můj muž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: áááleluja,dej mi trpělivost a sílu.
15. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko a velke gratulace Saku a male Sofince!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lindo, zdravim! :wink:

Beji, tak at mate ty zoubky brzy venku, au au ... Uz jsem uplne zapomnela, ze jsme to taky kdysi meli s Leou, me to pripada tak davno.. :sweat_smile:

Peti, pekna kocicka :slight_smile: Za chvili bude doma mala zoo, co? :slight_smile:

Me dneska ceka myti oken, nesnasim... Ale jsou zapatlane az hruza, jeste jsem je nemyla co jsme tady :sweat_smile: A ve ctvrtek dorazi nasi, tak by to chtelo trosku poklidit :sweat_smile: :wink:
15. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco, s chlapem napodobne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych potrebovala hafo trpelivosti, uz jako melu z posledniho :grinning:
Nastesti se tedka docela mijime, dneska jsem ja doma, on v praci, zitra pozitri jsem ve skole, ve stredu jsem doma a on zas v praci, ve ctvtek oba pryc, huraa :slight_smile:))))
15. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky sere muj muz, pac z kalby jsme prisli v pul 3 ze je mu blbe a ze jdeme...ja parila, hudba a lidi super a on me takze vytahl domu :angry: mela jsem tam zustat

dam kafe a jedem pro MIu, ceka tam na nas jidlo
15. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou neděli všem přeju! :slight_smile:
Jdu nakouknout, jak to vypadá s Mončou a jestli už je jí líp a co to nevidím..... :confused: :dizzy_face:
Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujeme k Sofince!!!!!!!!! To je nádhera!!!!!!!! Tak hlavně hodně zdravíčka celé rodince! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Snad večer bude víc času a dočtu vás, teď musím zase letět vařit.
15. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko damy :slight_smile:

dekuju z apochvalu kocoura, je uplne super perfektni :grinning:

Luci zoo mozna jednou bude :grinning: ale hele chtela jsem si poridit kuratka, jen tak 3-4 (pac vajicka jsou drahy az hruza) a predstav si, ze bych musela mi permit od mesta! Se tady na to vyseru. Freedom my ass ... ze musim byt sprosta.

Jo a ted se ceka jestli projde ta univerzalni zdravotni pece, doufam, ze no. Kazdej kdo nebude mit zdravotni pojisteni si pujde sednout do jailu. Takze nejenze budeme vsichni platit za zdravotni peci vsech co nedelaji, jeste budeme platit za pobyt ve vezeni tech co jsou lini si pro tu free pojisteni dojit ... Ja toho Obama fakt nesnasim.
15. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti nepsalas o tom, že kočičáka kámoška vyhodila :( ta je divná teda...přitom takovej krasavec :slight_smile:

holky vám musím napsat co se mi dneska stalo...ráno jsme šli s Dálou nakoupit do kauflandu, koupila jsem pomelo, mandarinky, citrony, čínský zelí, flákotu masa a ještě pár dobrot...jdeme domů a Dála se zasekl na hromadě hlíny...tak jsem položila tašku s nákupem na lavičku a šla pro něj (bylo to asi 20m) a holky normálně mě tu tašku s nákupem někdo šlohnul...nevím kdo nikde nikdo nešel, než jedna maminka s kočárkem a opodál šla ženská s taškou tak jsem zařvala, halo paní vraťte tu tašku ona se otočila...maminka s kočárkem ať za ní běžím, že mi Dálu pohlídá..tak jsem běžela ženská, že jde z kauflandu z nákupu, tašku ukázala a měla nákup svůj...jsem se omluvila, hamba mě polívala, ještě šel nějakej chlap a nakouknul do koše ...no nikde nidko jinej a nákup v hajzlu, mě to tak sebralo, že jsme se rozbrečela....teď už se směju ale fakt jsme řvala nahlas že jsou lidi svině a ať se tím ten kdo to sebral zadusí :grinning:
15. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho dragus to je masakr. Lidi jsou fakt strasne drzi!

Jojo, vyhodila ho ven protoze ji chodil curat do postele. Ja si myslim, ze ji to delal naschval :grinning: hlavne vis co, ona cely den v praci, kocour se psem doma sami, to se pak nesmi divit, ze ji tam delaji bordel, kdyz je cely den v tahu.
15. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti tak to byhc jí asi ěnco řekla, vyhodit kocoura jen tak pryč...tak proč si ho pořizovala :sunglasses:
15. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim te ... ona je hrozna, tohle uz byla asi jeji 6ta kocka. jednu zachranila Aaronova mamka, taky pry nezvladatelna kocka a ted? Prijde, mazlik malzivej, sedne si k tobe do klina a prede a prede :grinning: absolutne zadny problemy. Ona si asi mysli, ze se ty zvirata vychovaji sami a ze kdyz jim das vodu a jidlo tak to staci, ale ze by jim kazdy den vycistila bedynku kam chodi to uz ji nenapadne. Tak se pak nedivim ze ji cura a kadi do postele.
Jo a taky ji mazel pocural a pokadil novy pozadi co si koupila do fotoaltelieru co ma .. jsem se musela smat. Tesne nez jsme pro nej prisli, tak sel a pekne ji to tam zrujnoval. No vylozene pomsta :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to je děs, lidi jsou prostě ku.vy :frowning2: Naštěstí jde jen o nákup, šrajtolfe s dokladama by byla asi horší. Ale ten pocit, to je šílený, to ti věřím..Nejde o tu hodnotu,ale o ten čin.. Tak si tím hlavně nenech zkazit náladu, byla by škoda pěkné neděle,ne? Určo to tomu zloději zaskočí v krku nebo to připálí :grinning: :grinning: a bude mít vředy, hajzlík jeden :grinning:

Já jsem vystrnadila manžela ven,aby vyvenčil kluky,ať chudáci netrpí zavření kvůli mě doma.. Tak byl opět celej šťastnej, ale šel, co mu zbývá, že jo :grinning: :grinning: Tak mám ted tichou hodinku, jdu na cigárko a asi číst :dizzy_face: :dizzy_face:

a konečně jsem objednala sáňky, takový ty s dlouhým sedem jsem sehnala jedny jediný od nějakýho Slováka, i na aukru jsem koukala.. Nevím proč ted všechny sáně dělaj s tím kratším sezením. Já se tam musím vlézt i s klukama, samotný je z kopce nepustím :sunglasses:
15. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Dani nejdřív jsme byla nas..... pak lítostivá a teď už to beru s nadhledem...ale si říkám, že ti lidi jsou tak strašný kobylky...navíc se mi v životě stalo asi 3x aby mi někdo něco ukradl ale tohle fakt je až kuriozitka...igelitku z lavičky :grinning:
15. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mazec,no..já si někdy třeba na hřišti nechám kabelku na lavce,když ptořebuju přiskočit k děckám, ale asi to dělat už nebudu. To fakt může lapnout kdokoliv během vteřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ach joooo, nesnáším tady ty dlooouhý zimní večery, od pěti tma, v létě bych ted ještě seděla na koupáku, ted nudáááá nudoucííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi co je to pomelo???????????? :confused:
15. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani mi právě říkala sousedka co má toho skoro stejně starýho kluka, že pokládá i kabelku...no holt ponaučení...já jsem z toho fakt byla úplně hotová, protože kdyby kabelku jako tak to ještě pochopím ale kauflandovou igelitku s nákupem...

pomelo? no určitě znáš takový jako velký grepopomeranč, moc dobrej sladkej prodávaj to v takových síťlách a vypadá to jako šišatej žlutozelenej grep :wink:
15. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek