• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Luci, díky :slight_smile: A co je toto zase za provokaci??? :fearful: Myslím ty supr fotky Leušky z pláže :sunglasses:
Ještě jsem přidala bratru Jindřichovi: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2546038&vReferer=
Lami, pokud to má efekt, tak korupci v podobě pixly s gumídkama zdar :sunglasses: :wink: Já kvůli nočníku neuplácím, chodí sama bez mého přičinění :slight_smile: Jen v noci by to mohla vypilovat a chodit taky sama; mě budí :sweat_smile: To asi proto, že tam má tmu že... světlo musíme pořešit. Myslím, že na klasickou lampičku, aby si rozsvítila a sama se vyčůrala je asi malá... Nechávat tak nejaký slabý světlo rozsvícený celou noc se mi taky nechce - i když vím, že se to dělá... No, pořešíme, zatim nevim jak :confused:
21. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul díky,já zatím nejásám,při její povaze je mi jasné,že zatím se do té velké námahy nečůrat do plíny žene jen opravdu kvůli vidině gumového medvídka,už zjistila že když to pustí do gatěk tak pak nemá co načůrat do nočníku a bonbonek není :grinning: :grinning: takže tak,jinak pokud má plínu čůrá do ní zcela bez zábran. Občas dokonce vyskočí z nočníku ještě čůrající a nadšeně volá "dej Aně bobonek!", no děsný,normálně prostě funguje jen pro kus žrádla :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem jí ty gumový bestie aspoň nakrájela na menší kousky a dostává jen kousek,ať jí to nadšení ještě chvíli vydrží :grinning:
21. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci/akc, děkujeme :slight_smile: Majda mi taky hladila břich, ale to asi jen proto, že to viděla u mě :sweat_smile: Myslím, že to moc nechápala. Já si vždycky vzpomenu, jak tu Lami psala o tom pupkatým pánovi v obchodě, co na něj Aňa ukazovala "mimi mimi" :sweat_smile: :grinning: (Neb mamka/Lami měla břich a pán taky, takže z logiky věci vyplývá, že oba tam měli mimi :grinning:)
Lami, Marky je taky za odměnu poslušnější :wink:
21. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji tak to Anička zatím není moc schopná se svlíknout a jít se vyčůrat sama,jak píšu,zas tak motivovaná k udržování hygieny není,ale když ona jinak sladké nedostává,tak to jí postrčí aspoň k nějaké snaze. Markétka je prostě šikulka a velká holka :wink: A že by se Anička někdy v dohledné době vzbudila a šla sama na nočník,tak to mi připadá jak těžké sci-fi,jednak to ještě tak neumí a jednak se zásadně vzbouzí v tak nepoužitelném stavu - rozchrápaná a zcela vykolejená aspoň 5 min po probuzení,že takový výkon bych od ní fakt asi nemohla chtít :grinning: :grinning: Jinak mi uplácení bonbony připadá nevýchovné a hrozné a hluboce se stydím,ale holt když teď máme ještě Jáju tak to beru tak,že účel světí prostředky,že :grinning: :grinning: doufám,že výsledkem nebude obézní Anička do 5 let v plenách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami,
hlavně že už je nějaká snaha. To se cení. :wink: Určitě to postupně vypilujete. :slight_smile:
21. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli ve čtvrtek u kamarádky. Má o 6 týdnů staršího Matýska než je Naty. No a Natálka tam taky párkrát čůrala do nočníku, Matýsek vždycky stál vedle a díval se. Tak mu pak říkám: Matýsku, taky teď budeš chodit čůrat do nočníčku? A on chvíli důležitě přemýšlel a pak mi s úsměvem říká: Asi nééééé!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bratr Jindřich je prostě kus krásného chlapa,musím ho zítra ukázat Johance :slight_smile: ona má počítač vůbec hrozně ráda :grinning:

Akcul no asi by taky chtěla nějaké mimi do bříška,že? :grinning: Anička nedávno láskyplně oždibovala prstíkama mé špeky na břiše,tak se ptám,jestli tam máme ještě mimi - kontrolně - a ona že není a pak na mě vrhla takový uklidňující pohled a říká "mimi budeee,jo?", naprosto stejným tonem a se stejným výrazem jako když jí já třeba říkám že kamarádka Sofinka venku určitě bude,jo?? :grinning: :grinning: No nevím,u nás už teda nebude....jo??? :grinning:
21. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji,
Jindřišek je teda fešák! :dizzy_face: To bude lamač dívčích srdcí. :wink:
21. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, však nepíšu, že odměny nedávám, jen, že za nočník to u nás netřeba :wink: Majda taky není zrovna čilouš, když jí to v noci vzbudí. Sama se zpravidla ani není schopná svlíknout neb sotva stojí na nohou :sweat_smile: Je kouzelná, taková vláčná :sweat_smile: :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul tak to já asi před měsícem dávala Aničce přednášku,jak ty děti z té školky chodí všechny na nočník (Anička miluje školku - tedy koukat na ní zvenku,mají na zahradě spoustu velmi zajímavých atrakcí a ona vždycky chodí kolem jak mlsný kocour) a jak jen malá miminka jako Johanka čůrají do plen a že je to fuj....půjdeme na nočník?? "nééé,dej plínu" :grinning: takže asi tak....
21. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami a Luci/akc, děkuji :slight_smile: Kusanec opravdu je, ve středu jdeme na převážení, resp. na tříměs prohl, tak jsem zvědavá. Připadá, že o něco ztěžknul nebo já jsem dost zeslábla :sweat_smile: Včera se mi zase ozvala záda :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami :grinning: :grinning: :grinning: U nás je "pínka miminka" :slight_smile: Ti říkám, když vám to vyjde, přijďte na návštěvu, třeba to na Aňu zabere, když uvidí nočníkující Majdu :wink:
21. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pro dnešek to balím, jsem KO.
Dobrou noc všem :slight_smile: :pensive:
21. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji díky za nabídku,obávám se,že Anička se jen tak bez boje svého plenkového pohodlí nevzdá,taky proto jí teď dostává jen na spaní i za cenu občasné nutnosti něco posraného přeprat,bobek jí teda do nočníku zatím nejde a to čůrání je zatím tak nějak v začátcích....ale jinak o vánocích jsme měli na 2 dny na návštěvě kámoše Šimona,co byl taky full-time bez plín a chodil na nočník i záchod a bylo jí to úplně,ale úplně jedno.... :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, tak nic no, ale přijít tak jako tak můžete :slight_smile:
21. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou,já musím jít taky spát,jednak kojda bude za chvíli určitě pořádat ochutnávku mléka a hlavně je potom bude pořádat do rána ještě několikrát než se těsně před rozbřeskem rozhodne,že je sladce vyspinkaná a chce si povídat a hrát,tak ať to přežiju :grinning: Strašný je,že to dítě je tak krásný a miluju ho natolik,že se na tu noční šichtu normálně těším....magor...dobrou :wink:
:grinning: Lami,
no uvidíme s tím miminkem v bříšku. Řekli jsme si, že druhý už chceme do novýho domku. Papírování ohledně stavby se snad pomalu chýlí ke konci a vypadá to, že snad za 3 měsíce bysme mohli začít. Takže do Vánoc bysme snad měli být v novým. Ale bojím se to zatím říct nahlas, aby se zase něco nezačalo komplikovat. :zipper_mouth:

Jinak u nás je taky školka v oblibě. Babička si z toho dokonce udělala pohádku a vypráví pořád Natálce co tam děti dělají.
Já jdu taky do hajan. Za chvilku mi navíc chcípne noťas, protože ho nemám na nabíječce.
Takže dobrou noc! :slight_smile: :pensive:
21. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Béjo Jindříšk je prostě okouzlující mladík :wink: , kdybych měla děvčátko dělám si rovnou RESERVÉ :sunglasses: . No a Marky je taky cukrouš, asi budu muset častěji ukazovat Marečkovi naše únorové děvčátka, bo je jedna hezčí než druhá, asi si hodíme na Marky předběžnou reservaci, protože nejsme první, ale Vikín s Dalím nás předběhli, tak snad nám ji přenechají :sweat_smile: :grinning:

Mára je borec, dnes na bazéně se dvořil jedné holčičce, tý jo jen jí zahlídl už jí nosil obr kostky, pak za ní furt dolízal v prolézacím hradu, no klasický chlap :grinning:

Lami ty řekni mi, po kom je ta Áňa takový mudrlant, no já ti teda nevím... :grinning: :grinning: :grinning:

Akcul neboj, vše dobře dopadne a už se podvědomně těším na dalšího únorového mimouše :wink: :slight_smile:
21. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami já si taky furt říkám, že Máru miluju až k zbláznění, říkám mu to tak 50x za den, no jsem vůbec normální? :grinning: Holky když já mám o něj takový strach, máte někdy pocit, že se o děti bojíte tak, že vám puká srdce? Já to mám docela často, nevím, zda jsem nějak přecitlivělá, ale často mě přepadají myšlenky, že kdyby se mu něco mělo stát, tak to prostě nepřežiju, nechci na to myslet, ale když okolo jsou furt takové tragédie, člověk to čte dnes a denně a pak nemá mít strach... :unamused: :frowning2:

Nic obrátíme list, jsem si dala dvoječku a nějak mi padaj klapky, nejsu už zvyklá :sweat_smile: , takže dobrou dámy :pensive:
21. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Si umeju hlavu a vyrážíme za dobrodružstvím :grinning: , asi vyrazíme na výlet do přírody, chtěli jsme i na bobovou dráhu,a el nevím, jestli je teď otevřená, si myslím, že ji otevírají až kolem dubna-května. No je tady toho dost na zábavu, něco už vymyslíme :wink:
22. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré dopoledne,
kde jste všechny?
Holky, já byla snad po 4,5letech včera v kina :grinning:, paráda...Líbáš jako bůh...hezkej film, dobrej relax pro zasmání :wink:
22. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarv ženský!!

Leni to je fajn že sis to užila..
taky bych zašla, převažujou kladný reakce na film,asi na něj půjdu,jestli někdo pohlídá :slight_smile:

Andrej - taky mě někdy napadnou úplně katastrofický myšlenky,většinou když usínám,ale to asi každou maminu :confounded:
22. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
hezkou neděli...u nás je teda hnusně...asi ani ven nepůjdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě napadají myšlenky kolikrát takový, že si musím poručit abych na to přestala myslet...ale asi to je jak vidím skoro všude :pensive:

Leni takže filmek doporučuješ? já viděla ty Sněženky a teda nic moc ...mě to nenadchlo...
22. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke odpoledne, my jsme uz konecne doma, sraz byl teda mazec....to je des jak ten cas elti, nektery holky, stejne stary jak ja maji uz i 8lety deti atd. Nechapu, ve 20,t o bych asi faklt nedala....

ale sranda byla fakt velka teda :slight_smile:

sezrali jsme palacinky a pac mi nejni nejlip, tak jdu pekne lezet :slight_smile:
22. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to je sranda,mě to čeká za týden,máme slezinu.
jedna kočka ze tčřídy otěhotněla v necelých 17,musela přerušit školu,ještě k tomu čekala dvojčata,tak si zažila svoje, ale tedka má už velký patnáctiletý děti,a pohodička,je vysmátá :grinning:
22. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem byla odvarena, s nikym se nevidam, bydlim uplne jinde, takze to chvilema bylo tapani, kdo je kdo.... :sweat_smile:
22. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky jedna kočka otěhotněla před maturou (teda stihla odmaturovat) a pak hned frčela rodit a taky dvojčata :grinning: :wink:
já teda na srazy nechodím...měli jsme asi 4 a byla jsem na jendom...a předloni jsme měli první ze základky...tam jsem nestíhla, Dalíček byl ještě pidimimi ..ale ty fotky když jsme viděla...holky jako dobrý ale kluci normální fotříci :grinning:
22. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas teda kluci jako dost dobry, a holky byly vetsina "mamin z vesnice", ale to je asi normalni na malomeste, no...
22. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak buď ráda aspoň bylo na co se koukat :grinning: a co mělas nějakou třídní lásku?
22. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek