• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tý brďo, Jsem tu nebyla 4 dny a Saku už má mimouše u sebe :grinning: , tak gratuluji Saku i Sofince, že to holky tak skvěle zvládly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , už se těším na fotky :wink:
17. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se odpoledne vrhla na úklid kuchyně, i vše ze skříněk jsem vyndala, prostě všeee :sunglasses:
17. lis 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, dneska ale neni svatek prace :grinning:
17. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ale bylo ošklivo, byly jsme celý den doma, tak jsme aspoň něco udělala :wink:
17. lis 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, my jsme byli s Robou na obede a pak na golfu a uteklo to jako voda, ani cvicit jsem nesla :pensive:
17. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! No já čumim, jsem jednou taky první :sunglasses:
Tady už leze slunko, vypadá to na pěkný počásko dnes :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!

Sluníčko vykukuje, snad bude hezky, my se ale budem poflakovat doma..

Dnes Erik poprvé na noc bez plínky a bez ztráty kytičky. Je to moje škulka :slight_smile:

Kristi tak už hraješ taky golf?
18. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
muž je pracovně v Praze, čeká v jednom paneláku na dodání dveří aby je el. připojil a už tam měli být v 9 h a nikdeee - nesnáším takovou nedochvilnost :angry: jako nikdo mu to čekání nenahradí žee

jsem si musela udělat kafe, abych se konečně dnes probrala ... ven půjdem až odpo, ještě musím vamaslet něco k obědu ... poslední dny jsem nějak bez inspirace co furt vařit
18. lis 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tak my sa trapime celu noc opat prekrical normane ma poraza som unavena na smrt :frowning2:
Inak my sme uz 2 mes bez plienky aj v noci konecne :slight_smile:
Uz nech je piatok aby mohol aspom ako tak chodit lebo toto lezanie je na porazkz
18. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby byvate niektora niekde pri zline ?
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska nikam nemusim, tak si to uzivam, aach... ale mam porad co delat doma. Pat a Mat kuchyn stale nedokoncili, maji to roztahane po celem baraku, vsude bordel, a zitra do toho prijedou nasi :sweat_smile: Uzasne :slight_smile:

Jinak je u nas taky pekne, po nekolika dnech lijaku to potesi...

Dani, Ericek je sikovny, to u nas ani nahodou. Lea jak mela a sem tam ma porad ty problemy se zacpou, tak bojkotuje kadeni do nocniku nebo na zachod, takze tak rychle to u nas nepujde.
18. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindo vydrž, držíme palce, musí to být fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze Zlína ani okolí myslímnikdo není, snad se nepletu..

Luci tak to budeš mít pkný čoromoro v domečku, rozdělaná kuchyň do toho návštěva.. ale třeba jak Pat a Mat uvidí, že tam máš návštěvu, tak je to i popožene k závěrečnému výkonu :grinning: :grinning:

já furt nevím co to je s klukama, do jeslí jsem je radši dnes neposlala, jeden den mají teplotu, druhej nemaj, pak zase maj.. my si to tu snad předáváme všichni dokola nebo co...
18. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! My už jsme od 7h na nohou ..

ha ha, aby to místo Pata a Mata nedodělával Lucky taťka :grinning: přeci jen zlaté české ručičky :wink:

Já jedu odpo do České Lípy koupit poslední dárek pro mamku a mám Vánoce z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám tam spicha s kočkou z koně, tak i pak trochu cournem - snad bude ucházející počásko. A doufám, že mi Kája brzo dnes usne. Ona sice vydrží už bez spánku, ale k večeru chci jít juknout na manžu na florbal možná, tak ať není unavená
19. lis 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...jsem tu dva dny nebyla a není co dočítat :slight_smile:

Dani ať se ti nožička pěkně hojí :wink:

lindi Ninkovi taky ať se nožička hojí :wink:

včera jsem byla na výletě :slight_smile: jela jsem za taťkou do lázní Velichovek...frčely jsem se ségrou vlakem a měly pěkný den...všechno jsme probraly a hlavně bez dětí :slight_smile: Dála byl včera v jeslích, fotili se na ván oční fotky, tak sjem zvědavá na ten výraz :slight_smile: pak byli s tatínkem doma, uvařili a dokonce byli i venku na kole...Dála prej nechtěl vůbec domů...jezdil by asi do rána...
19. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny, konecne online, nesel nam net, strasny problemy, ale ne s O2,ale se zasuvkou, proste se tam podelal kabel a nejde, a oni mi to jako nechtej vymenit...zabit malo

vcerejsi tancovani super, Mia je borka.

dneska jdeme na tu Pink a dorazi poprve chuva, tak jsem zvedava
19. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami vse nej k dnesnim narozeninam a taky velko pusu Betuli :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caaaaaauuuu :grinning:

bliju jak o zivot :sunglasses:

nespinim :sunglasses: :sunglasses:

bude to dobry :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Lindi to je hruza s tou nohou :frowning2: nejak to vydrzte, chjo chudak malej Ninko
19. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,tak ja len na skok,uz sme od vcera domka,porod bol oproti prvemu uplne super-o druhej v noci som sa zobudila na kontrakcie,o 4.15 sme vyrazili,4.30 ma pozreli ze som uz na 7 cm,5.15 som volala svojho doktora,prisiel do 10 minut,pozrel ma a ze prejdite si vedla na salu,rodime :sweat_smile: a 5.42 bola mala vonku,takze od prichodu do porodnice,do porode 1 a pol hodinky :wink: :slight_smile:

zatial je strasne zlata,len spinka a papka, alebo len tak pozera a je tichucko...tak dufam ze jej to tak aj ostane...
potom nakuknem nadlsie,zatial len tolko,majte sa pekne :slight_smile:
ozaj a v albume som narychlo hodila jednu fotku-cely kiko po narodeni.. :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Saku ta je naaadherna! Jak sladce spinka. No proste mazlik. Tak to je fajn, ze porod byl tak rychly. A jak se citis? Uz jsi zdrava?? Doufam, ze je to uz lepsi :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,uz je to skoro celkom ok,akurat este troska kaslem,co je vzhladom na dva stehy co mam teda dooost blbe...ale uz sa to zlepsuje,inak by som bola skoro fit :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten kasel musi byt vazne neprijemny :confounded: ale snad to rychle prejde a co Kiko? Jak si zvyka na sestricku?
19. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů miminko...saku jsem si zrovna říkala, jeslti už jste doma...porod vidím krása...tak hodně radosti a štěstíčka :wink:

Lami vše nej k narozkám a Betulině k svátku :wink:

péti tak snad už to bude všechno v pohodě drž se :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak Sofinka má fakt boží háro :slight_smile:))
19. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragus dik :grinning:

Lami ma narozky a Betu svatek? :confused: Ja zase nic nevim ...
tak holky vsechno nej nej! Oslavy budou? aspon chlebicky by jste mohly ... ja bych si tak dala chlebicky, az bych brecela :grinning:
19. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si dam vecer, jdeme na raut, kua ja uz mam hladik.

jsem si zacvicila, trosku poklidim,at si chuva nemysli, ze jsme prasata, pak se umyju a nazdaaaaaaaaar

Sofie je krasna :dizzy_face:
19. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no teda Sofinka je nádherná, si připadám, jak kdybych nikdy neměla mimi, si to už vůbec nepamatuji, tak veĺa zdravia, Sofinko :wink: a Moni, super porod, to mám radost..

já si skákla k doktorce, tak mám antibiotika na krk, děti taky rýmujou a pokašlávaj, tak snad budeme brzy fit

Oslavenkyním všechno nejlepší :wink:
19. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofinka je náááádherná babulenka!! úúúžasná!!!

oslavenkyníám taky přeji vše nej nej!!

Peti - super, jen tak dál :grinning:

Leni hezky se vykurýrujte. my už to snad míáme za sebou. rýma trvala u všech 3 dny, to není špatný :grinning: . teploty už nemaj, uvidím co večer.
Ale mně už to začíná být doma dlouhý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku tak krásný počásko..no nic, za chvilku už se snad taky ven dostanu. minimálně se nechám vyvézt aspon o víikendu na pivo :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby :wink:

Saku jéžiši, Sofinka je prostě boží dítě, je fakt náááádherná a úplně mě dostalo její páčo (jako vlasy :sweat_smile: ). Tak holky držte se a ještě jednou přeji hodně moc štěstíčka a zdravíčka :wink: :dizzy_face:

Lami přeji krásné narozeniny a Bety svátek, kde si furt babo jedna :sunglasses: , no já mám co kecat, dost to tu taky v poslední době flákám...a věčně se někde flákám :grinning:
19. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani co nožka, už je OK?
19. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrjeko dík za optání, lepší se to. do neděle mám chodit ještě pouze po patě, pak mám pomaličku začít zkoušet našlapovat na celou nohu. Zkouším už hýbat prstama, moc mě neposlouchají, chce to čas... :wink:

a co ty, kde se nám pořád touláš?? je tu bez tebe pusto prázdno!!
mimčo Sofinka je boží,co? já jsem z ní taky pif paf!! Saku, pochval taťku,moc se vám povedla!! :grinning:
19. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek