• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No Dani mít jistotu, že ze mě vyleze něco podobného a hlavně aby to mělo pipinu, tak si možná ještě dám říct :sweat_smile: .no nic, přinejhorším si tatínka Sofinky na chvilku půjčím a pak "SNAD" v pořádku vrátím :grinning: :grinning:

Jinak jsem ráda, že už se hnátečka hojí, vydrž prťka, do plavek budeš jak hvězda jasná :wink: :sunglasses: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej ty ses taky hvezda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe jednou pocuram smichy
19. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Ani já netuším, že má dnes Lami narozky, tak také přejeme všechno nej nej nej a zdravíčko :dizzy_face: Bety k svátku přejeme také zdraví a vše nej nej nej :dizzy_face:
Saku, to je mimineško mališkatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je moc krásná a háro má fakt mega :slight_smile: Jindra už není miminko delší dobu, ale pořád ho očuchávám :sweat_smile: :sweat_smile: i když už to není ono, je to pořád ještě batole, takže ještě chvilku ho očuchávat budu :sunglasses: Marky si všimla a očuchává ho taky a říká, že voní. To má taky ode mě :sweat_smile:
Měli jsme teď pár krušných dní neb se prořezávaly jedničky (všechny najednou,) měl čtyřicítky a to jsem si u Majdy (která měla při zubech max. 38,8) říkala jak má vysoký horečky... Zatím jsou prořízlé tři, ta jedna nahoře už se ale asi taky klube. Poslední mu leze ta, co měla Marky první. Tak snad bude chvilku klid, páč se jako už potřebuju vyspat. Nemám sílu a furt žeru :pensive:
Dnes jsem konečně objednávala kalendáře a vzhledem k rychlosti našeho připojení a asi i přetížení stránek, kde jsem objednávala, jsem u toho seděla přes čtyři hodiny!!! :rolling_eyes: Hrozný, jsem ráda, že to mám z krku, tak doufám, že jsem objednala všechno správně.... bylo toho fakt hodně. Teď jen doufám, že to přijde než odjedeme do OL, ale to snad jo.
Majdu učím říkanky, ale ona opakuje většinou jen poslední slovo a dělá si z toho srandu. Se můžu usnažit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevim, jak pak na Mikulášský neco zplodí :sweat_smile: :confused:
19. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj
Moc gratuluju Monco,je krasna ty vlasky hihii
19. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko,

koncert super, fakt jsem myslela, ze neznam tolik pisnicek od PINK a znam :slight_smile:
boli me lebka, moc vina

dneska nakupovani zradla a vareni, kua to se mi tak chce

resite letos nejak certy??? :confused:
20. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!

dneska mě muž nechal trochu pospat,super.. Akorát alex strašně zlobí a je protivnej jak trn v zadku, má to svý hnusný obdobíčko už asi měsíc a doufám,že ho to už brzo přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eriček už 3.noc bez nehody a má zas úpln ě sluníčkový obdobíčko.

musím vymyslet nějakej program :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes prvně v životě vařila bramborový guláš a povedl se - celkem jsemsi šmákla :slight_smile:

kristi - my čerty zatím ne, myslím že by z čerta chytla psotník ... jsem ráda že konečně začla trocu víc mluvit, tak ať nám z toho ještě nekoktá ... pojedem ale na výlet v ten den a měl by tam být Mikuláš s čertem http://www.k-report.net/discus/messages/28/plakat_liberec_zittau_5_12_2009-176679.pdf

ani nemám ještě nic koupeno na Mikuláše, páč je všude se mnou, tak by to viděla :unamused:
20. lis 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam hlad, jsem se nejak nestihla najist jeste
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
odkazy odovzdam tatinkovi,potesi sa :sweat_smile:
inak baby,konecne normalne sediim,to je ulava :grinning: mala sa zatial javi celkom fajn,spinka,papka,len obcas ked brusko zaboli zaplace,ale fakt minimalne,sme z toho v "soku" kedze kiko prereval dni a noci a fakt som padala "dole hubou " z neho,tak o tomto mimcu ani neviem ze ho mam :slight_smile:

s kikom trochen problem,ziarli,tak je protivny a upistany a neposlucha,ale snad si zvykne ,ze uz je "nasa" coskoro...no je z toho dost vykolajeny,sa mi zda,musim stale davat pozor,aby neostali sami,jeden nikdy nevie...

a zda sa mi teraz straaasne veliky teda,jak keby o pol metra vyrastol kym som bola v porodke :sweat_smile:
20. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku normálně závidím, na chvilinku bych si miminko pochovalaaaa!!! :grinning: :grinning:
držím palce at to kiko dobře zvládne. za chvilinku sestřičku vezme pod svou ochranu a bude hrát na staršího bráchu ochraňovatele, uvidíš :grinning:

naše kluky asi kousla tse tse - normálka vstávají o půl třetí a oni ještě furt chrní :sweat_smile: :confused: to bude večer tóčo, půjdou spát nejdřív v 10 :sunglasses:

kristi taky na mě přišel hlad, pozdě jsem snídala, tak jsem s klukama neobědvala a ted bych snědla i kredenc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mas,ze ti kluci jeste spinkaj. Mne Mia usne treba na 20minut v aute a hnedka se ji to vecer posune nejmin o hodinu

Saku, to zvladne casem, je to pro nej taky dost novy a slozity
20. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou mlhavou sobotěnku přeji!!

Dnes Erik vstal prdelí napřed, naštěstí si hoši aspon přispali, protože včera šli později spát.
Před obědem manža veze kluky ke své mamince, tak se celkem těším na ten klid, páč z toho poskakování po jedný noze nebo popatě už mám všechno bolavý namožený, naložím se do postýlky s knížkou a hajíííííí :dizzy_face:

večer pivko a véča v hospůdce :grinning:
21. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju pěknou sobotu u nás slunečnou :wink:

Dani ty máš vždycky výhodu, že když jeden vstane prdelí napřed, druhej je roztomilej :slight_smile:

Saku snad se srovná, kdysi tu holky psaly, myslím Lenča, že řešili doma stejný problém a máš se víc věnovat tomu staršímu a dávat mu najevo, že je miláček a pak teprve opatřit mimčo...
21. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme az ted vstavaly, Mia me prekvapuje, dame obed a odpoledne snad nekam vyrazime...
21. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to máš pravdu :grinning: vždycky jeden protivka a druhej sluníčko. jde o to, jestli by nebylo lepší odbýt si protivky zaráz a pak mít oba zaráz vysmátý sluníčka :grinning: :grinning: ale i tak je s nima neuvěřitelná sranda, s prďolínama :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,fakt sa snazim mu stale venovat,lebo Sofinka je dobrucka,o nu sa skoro vobec okrem krmenia nemusim starat,tak kazdu chvilku sa mu chcem venovat,ale uplne ma odmieta,stale je len na tatinkovi nalapeny,ked ho volam ze podme si skladat alebo nejak sa hrat alebo tak,tak nechce...ja dufam ze ho to coskoro prejde,dneska sa mi zda uz troska lepsi,tak snad casom...
21. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku to se spraví...on si vzpomene kdo je maminka :sunglasses:

holky jsme zkoukla Líbáš jako bůh...tu nedávno myslím psala kristi a jako jsem se pobavila...ta Holubová to je fakt třída...a měla jsem radost, že vidím hrát Kaisera, já ho mám moc ráda, ale poslední dobou se moc neobjevuje :sunglasses:
21. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem naka hotova, dam si kafe a jdu cvicit, zasrana vaha me dneska rano fakt vytocila
21. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,nechci vediet jak vytocila mna,som si myslela ze z porodnice dojdem o neviem kolko kilov lahsia,ale eee,len troska islo dole,ale co ma tesi,ze nemam skoro ziadne brucho,troska este ta koža taky kusok,ale inak kto nevie ani by nepovedal ze som rodila pred tyzdnom...tak aspon nieco,no :slight_smile:
21. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, kdyz se brisko nevytahne, sikula...ty jsi ale hubena i tehotna :grinning:
21. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky ty největší hubeňoury si nejvíc stěžujou na váhu :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pac tam je videt kazdy pul kilco prece :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam strasnou chut na nejakou jahodovou buchtu :sweat_smile: mrazeny jahody mam, jen tak jeste najit nejakej fajn recept, bych si hned upekla. Ja bych porad jedla jen jahody, se Samuli jsem taky na nich ujizdela :sweat_smile:

Saku hodne stesti s Kikom, vetsinou ty starsi deti hodne zarli, jen teda moje kamaradka ma super stesti, ted 17. rijna porodila kluka a jeji starsi dcera (3 roky) ho ma tak strasne rada! Neda na nej dopustit, no krasa :slight_smile:

Jinak moje vazne dobra kamaradka mi predevcirem napsala, ze je tehotna, tak mame termin 20 dni od sebe, tak mam radost :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, no s tím žárlením, to bude ok, naše Veronika žárlila dost dlouho, skoro rok, oproti jinejm matkám, jsem si připadala, že mám nejžárlivější dítě, jak mu najížděla motorkou na ručičky...a nyní bez něj nedá ani ránu, ale jí bylo jen 18měsíců, tak to žárlení prý neměla tolik prožívat a prd..každý dítě je jiný, tak se mu věnuj a časem se to určitě zlepší :wink:
21. lis 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsem

Lucii vse nej k dnesnim narozeninam, poradne si to uzij :sunglasses: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí má narozky? tak všechno nejlepší :wink:
22. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, všechno nejlepší k narozeninám, zdravíčko a spokojenost do dalších let :wink:
22. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka,vsetko na naj ! :slight_smile:
no ja dufam ze kika to prejde,rano ked vstal,prva otazka bola ze kde je babatko :slight_smile: teraz neviem,ci dufal ze poviem ze uz tu nie je :grinning: alebo to uz zacina brat ze proste tu je a hotovo
a rano sa tu zastavila mama a ked odchadzali tak hovorim ze ci si sofinku zoberu zo sebou,tak kiko sa hned ozval ze nie,ze to je jeho babatko :sweat_smile:
a vcera si chcel odsavat odsavackou svoje ciciky :grinning: vyhrnul si tricko a "pumpoval " :grinning:
22. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj,peti a ty ako,drzite sa zatial,to krvacanie prestalo?ja dufam ze ste ok
22. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek