• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dobré ránko všem!! :slight_smile:

Luci krásné narozeniny, vše nej nej!!

Saku no paráda! Už je z Kika hodný bráška ochránce malé sestřičky :grinning:
Dodej nám fotečky miminka, jsem moooc zvědavá!! :grinning:
22. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kua, ja se nudim, nejradsi bych nekam vypadla, ale muz hraje zatim hry, chjo :angry: tak snad ho dostanu ven, kdyz mu slibim nakej dortik :confused:
22. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já se nenudím já čumím do blba a přemýšlím :sunglasses:
22. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci vsechno nejlepsi k narozeninam :slight_smile:

Saku porad krvacim, i kdyz teda ted je to spis jako hnedy sliz ... tak nevim.
Ale uz od rana blinkam i cistou vodu :sweat_smile: tak asi dobry

musim se priznat, ze jsme posledni tri vecery objednali na veceri pizzu protoze jen jak jsem si predstavila neco varit uz jsem letela :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kurňa u nás tak pěkně bylo a najednou je nějak mlhavo a škaredě vlhko...brrr...to je děsný jak je brzo tma, ven se mi pak odpo už nechce...co dělat pořád? máte nějaký tipy kromě malování, modelování, lepení, stříhání, tancování, zpěvu, čtení....uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
drago - vareni :slight_smile:

my jsme venku nakonec byli a docela dobry, pochodili jsme a pak jsme si dali kaficko a zakusek u Mysaka. A ted uz na to seru...

jsem pitomec, ze jsem si rovnou loni nekoupila i susicku, pradlo mi schce 3 dny
22. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dragi - já bych věděla co, ale to by asi nebylo i pro Dalíčka :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer děvčata :slight_smile:
Měli jsme doma krapet neveselo neb Jindrovi se k zubům přidružila šestá nemoc. Nicméně již je plně osypaný a zcela bez teplot, takže myslím, že do tří dnů nebude znát, že měl pět dní čtyřicítky horečky. Jen se děsím, aby se to nenápadně nepřehouplo na Marky, ťuk ťuk :confused:

Luci, vše nejlepší k narozeninám a hodně zdraví, hodné dítko a tak :sunglasses: :dizzy_face:
Saku, Majda kojí své panenky dodnes :sweat_smile: Odsávačku jsem při kojení Jindry nemusela vůůůbec použít :slight_smile: Tak už to vypadá dobře, když Kiko svou sestřičku nedá, protože je vaše nebo jeho? :dizzy_face: Už si nepamatuju.
Dani, tak co ťapko, jak je, co nožka? Pozoruješ zlepšení den ode dne?
Peťulo, to vypadá, že to bude OK, když je ti blbě :sweat_smile: Tak se drž a klidně si dopřávej pizzu :wink: Taky jsem to v prvním trimestru s vařením nepřeháněla. No, spíš jsem vařila jen zřídkavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dragi, Marky momentálně upřednostňuje vaření. Natrhá si hafo papírků, denně to vyhazuju (aby to Jindra nejedl) a ona si každý den škube nové a nové "ingredience." :grinning: :grinning: :grinning: Nechápu, ale pořád jí to baví. Často musím míchat a ochutnávat :grinning: :grinning: :grinning: Ha, koukám, že u Miušky je to stejné :slight_smile:
Kristi, mám s prádlem stejný problém. Nicméně sušička by nebyla kam dát. Takže to nechávám venku, když to jde. V zimě tam ale prádlo nedávám. Vím, že dost lidí jo, ale mě to zmrzlý a navlhlý nepřipadá OK... Opět máme problém s vlhkostí hlavně v ložnici, kde tu malou místnost snadno zafuníme. Každoročně řešíme plísně, ač větráme a už nám tam 16 hodin denně běží dva odvlhčovače. Prostě máme tak úžasně těsnící okna, že je to úplně na h.... V dětském pokoji to není tak zlý neb sama Marky to tam tolik nezafuní a má větší místnost, ale prostě je to i tam. Takže jakmile to jde, tak odsavujeme, ble :confounded: Nemáte nekdo nejaký tip, jak to omezit či se toho zcela zbavit? :confused:
22. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky za tipy...vaření jede i u nás akorát, že vaří opravdu vezme si struhátko, tvrdej rohlík a už strouhá, pak naleje vodu a maminko pozor je to horký...nakonec jsme to přežili s prasátkem pepinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beji ségře radili kvůli vlhkosti (potili se jim okna) větrat pořád křížově...aby byl průvan a taky mikroventilaci no ale co naděláš, když venku je stejně hnusně vlhko...tak jedině se poptat odborníka :confounded:
22. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nam se taky okna poti, kazdej den to utiram, vetram tak 3x denne a jako hodne a furt se to dela. Beji, cetla jsem radu v MF Dnes, ze to mas omyt roztokem lihu a vody, ted nevim, jakym pomerem, uz jsem noviny vyhodila....ale zkusim to nekde pohledat
23. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránečko!!

zrovna mi došla nová rychlovarná konvice, v sobotu jsemji objednala a už ji mám doma, to je teda rychlost, čučím :slight_smile:

Beji naši si kupovali do sklepa jakýsi speciální odvlhčovač nějakou malou houbu, která do sebe vsaje všechno a hnedka :wink: prý to funguje dobře :confused:

naši borci vaří u mých rodičů, tam má totiž kuchyňký ráj moje neteř, borci jí to všechno porozbalujou z krabic, všechny ty nádobíčka a plno prkotin pro holčičky do kuchynky a jsou v 7. nebi, člověk o nich hodinu neví. Jen slyším jak třeba klepou paličkou maso na řízky :grinning:

Beji haksnička se lepší, díky za optání. už začínám šlapat na celou nohu. ale nevlezu se do bot, ještě musí splasknout. :grinning:
23. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím vás na začátku dalšího týdne :slight_smile:
Jsem si tu trochu nasázela áčka :sweat_smile: no v sobotu jsem měla fakt blbou náladu, tak jsem se vrhla na úklid - tak jsem krom praní a žehlení hlavně vymyla celou obývací stěnu :sunglasses: jsem se potřebovala uklidnit u něčeho
V sobotu byl manžel v práci, včera měl volno, tak jsme odpo vzali Káju do restaurace na pohár, který neměli, tak že tedy palačinky a ona je nechtěla :astonished: včera měla nějaký blbý den na jídlo - nesnídala, jen mlíko, polívku nechtěla, jen druhý jídlo konečně snědla - pak jí člověk chce udělat radost dobrůtkou a ona na to prdí ... tak si šmákla maminka, palačinky byly s borůvkama, luxus :grinning:

dani - to se moc často nevidí takový rychlý nákupy z netu :astonished: pochlub se jakou jsi koupila

k vaření - to teď Káju baví asi ze všeho nejvíc a opravdu u toho i nějakou dobu vydrží - jak tedy opravdu v kuchyni něco se mnou kuchtí, tak u svého nádobíčka na hraní :slight_smile: Takže vařič a košík s jídlem od Jejížka budou dobré dárky co dostane :wink:

Tady je dnes tak větrno, že nás to asi venku odfoukne :astonished:
23. lis 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda tady to dneska tepe :grinning: :grinning:

mori tuhle:
http://www.az-elektro.cz/varne-konvice/electrolux-eewa-7000

tady je krásně, ale hošínci dnes bohužel zůstanou doma. manžel nestíhá, nikdo z rodiny se nehlásí na vycházku, já ještě ven nemůžu...ale zjevně jim to nevadí, jsou tak zabraní do hraní, skladují absolutně všechny hračky do mé postele, jsem zvědavá kdo to pak uklidí :sunglasses:
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tady funguje ta Alza a to ti doruci druhy den hnedka kuryrem, kdyz potrebujes,tak super sluzba

my jsme byly venku od 13h - teda ne az tak venku,ale hlavne ne doma, kamosku jsem videla, za 4 dny ma prvni termin, no mazec...
23. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
mori,prid sa ukludnit aj ku mne :grinning:
beji,dufam ze uz je malinkemu lepsie... :wink:
dani,tak to mas hotove domace vazenie :sweat_smile:
inak nam tiez okna rosia a ide mi to pekne na nervy :angry:
baby to moje ditko len spi a spi,kiko isiel s tatinkom na prechadzku a ja sa normalne nudim,to som pri kikovi nezazila,som v soku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: _ prijemnom samozrejme
tak teraz dufam ze si neotoci den s nocou a nebude ponocovat

dneska som konecne troska vypadla,isla som si povybavovat nejake veci po uradoch,tak mi to dobre padlo,konecne medzi ludmi,2 hodky som bola prec a princezna si cele dve hodky drichmosila,takze chlapi nemali s nou ziadnu robotu

no a horsie je ze mi do rana celkom zmizlo mlieko,v noci som isla odsavat a nic,uplne makke kozy ani ň,a rano uz total nic...tak sme komplet na umelom mliecku...pri kikovi mi to aspon par tyzdnov vydrzalo,teraz ani to nie :unamused:
23. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
uaaa, tady nikdo nebyl, to je flakarna teda.....ja sla vcera v 10 spat, uplne hotova
24. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kráásné ránečko!! :grinning:

Dneska klíídeček, lehárko..

Náš nejoblíbenější flek na lyže, jsem se u toho článku úplně nadržela na lyžovačku :grinning: :grinning: . Loni jsme se tam nedostali, tak doufám, že to tuhle zimu klapne :grinning:

http://cestovani.idnes.cz/stubai-lyzovani-dokonce-na-peti-ledovcich-fg8-/ig_zima.asp?c=A091123_125516_ig_zima_tom
24. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko !
Tak já skákla dnes do práce, tak tedy se mnou od února počítají .. jen potebuju přehodit směnu, abych dělala proti směnám mamky, páč bude třeba vyzvedávat Káju ze školky, když budu miít denní - školka je do 16h a denní budu mít do 18h
Skákly jsme i do školky, ale zrovna zástupkyně marodí, tak příští týden zkusíme ... doufám, že mi Káju fakt do školky vezme. No před pár měsíci říkala že joo.

Tady leze slunko, ráno pršelo a v nosi byl šííílenej vichr až mě to budilo. Teď Kája spí, tak jdu vařit - krůtí guláš shoubama a těstoviny. Odpo půjdem ven, musímk koupit něco na adventní věnec :wink:jsem včera docela čuměla, když jsem zjistila v kalendáři, že už je to tuto neděli :astonished: uteklo to hrozněěě
24. lis 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, ja dufam,ze se nejak v zime taky dostaneme na 3 dny ven na lyzovacku, u nas to moc nema cenu, mam to hnedka sjety a furt dokola mne to nebavi, tak ukladam a mrknu na to...

Mori, tak to je dobre s praci, ja to furt koumu, a uvidim, chtela bych jeste pristi prazdniny byt s Miou, at si to uzijem tak nejak...no uvidime, jak to dopadne, chci mit kazdopadne dost casu na hledani prace

adv. venec nemam, budu se taky muset nekde stavit
24. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no u mě je to jasný.. školka není, ale i tak , stejně jak říká Kristi, klíďo si s klukama udělám ještě jedno léto u vody :grinning:
24. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mne ti to napadlo az nejak nedavno, jsem si rikala, co jako by delala, ze skolky jsou asi nejak zavreny a maji jednu spadovou,ale stejne....

Laz bude asi taky doma, tak si snad jeste dame normos leto a pak se zapojim do procesu
24. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se obliknout a mazeme cvicit, pak povalime asi na Floru, at si Mia pohraje v koutku
24. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
mně dneska kluky vyvenčí moje mamka, já bych s nima zvládla tak akorát obejít garáže :grinning: já se naložím do postýlky a budu číst. jsem se do četby ted nějak vrhla, za 14 dní mám přečtený 3 a půl knížky, to jsem nepřečetla za celou mateřskou :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré poledne :slight_smile: mno, než to dopíšu, tak odpoledne :slight_smile:
Děkuji za tipy na okna. Dani mohla by si prosím příležitostně zjistit, cože za konkrétní typ odvlhčovače to vaši mají? Prima, že nožka lepší, ale už by taky mohla splasknout, ať nejsi jak ta baba přadlena :sweat_smile: Držím palce, ať už brzy ťapeš :wink: Jo a hezká konvice :slight_smile:
Dragi, mikroventilaci mají ty naše okna spíš makro, páč od těch oken brutus táhne, takže tudy cesta taky nevede :unamused:
Saku, děkuji :slight_smile: Jindrovi už z červeného osypání, zůstávají jen zbytkově světle růžová místa s vyrážkou, ale postupně to mizí. Bez teplot je od neděle, tak myslím, že toto zvládl :slight_smile: Užívej spícího mimi, je to pohoda :dizzy_face: Kojení škoda, ale houby zle :wink: Já kojím furt, ale na přelomu roku to vidím na odstav. To bude tak akorát, jak by si to představovala pediatrička. Já chtěla už teď, ale těch pár týdnů sem tam :sunglasses:
Já to mám jasný, školku nemáme, takže Majda bude pořád s náma (mnou a Jindrou,) takže příští léto se jistě přidávám k nicnedělačům :sunglasses: Vlastně ještě pak budu mít jedno léto, ale ono to strašně uteče. Do práce se budu vracet před vánocema, nic moc nástup - teda jestli mě vezmou zpět.... To je daleko.
Děti jsem uložila, jdu nabouchat myčku a jestli to stihnu, dám si taky dvacet :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
gulášek povedl se, Kája to hezky zbaštila - ale teda maso nejedla, páč zas má období že maso ne e :unamused:

přece holky ale máte určeno už do kdy máte rodičák ne ?
24. lis 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko :grinning:

toz tak konecne jsem se nechala premluvit a byl rano sex :grinning: prvni od 2.11. kdy jsem mela pozitivni test
tak se tady vznasim a prozpevuju :grinning: :grinning:

jinak teda to vypada ze na prvni prohlidku pujdu az tak v tom 12tt nebo i pozdeji, uvidime.

Ale rozhodla jsem se, ze s timhle prckem si tu ceskou materskou vyridim, se Samuli jsem nedostala nic.

Jinak tady skolky jako takove nejsou, valste jen kindergarten od 5ti let no a potom uz se jde do prvni tridy. Ale je tady Day care, za co se tvrde plati. Ty skolky v CR mate zadara nebo se plati poplatky?
24. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mori rodičák je podle zvolené délky - u mě do tří let věku dítěte,takže do konce ledna.
ale už jsem to tu psala, mou situaci. at počítám jak počítám, tak je asi lepší zůstat doma. nejlevnější varianta kam mohu dát děti je za 10 tisíc měsíčně jesle. Když si vezmu, kolik bych brala čistýho v práci, když nemůžu s klukama vzít job, kde budu chodit pozdě dom a makat od nevidím do nevidím, tak bych vydělávala jen na ty jesle a zbylo by mi jen pár tisíc na víc. Já ted ze začátku se nechci vrhnout do kariéry, chodit domů po večerech, kdo by se mi staral o kluky, vodil je ze školky a vše okolo, jsou ještě malí chci s nima trávit čas.. Takže mi nezbývá nic jinýho, než zůstat ještě půl roku na pracáku a DOUFAT, že mi ty kluky vezmou do školky od září. A jestli mi je už nevezmou příští rok v září, tak normálně jdu stávkovat před ministerstvo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už ted je to dost bordel, spousta matek musí jak já zůstat doma, protože nemají místa ve školkách.

Peti - áálelujááá, to je hned den hezčí,co?? :grinning:
hele školky se platí, ale celkem pakatel, myslím tak do 1500 měsíčně.státní školky. Soukromý školky už jsou mastnější, tady tak od 10 tisíc měsíčně. :wink:
24. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ještě jsem zapomněla na Saku..
Saku co to mlíčko? Jestli už nic tak nebuď smutná. Hlavně že je princezna zdravoučká. Hele aspon ti zůstanou pěkný kozy :grinning: :grinning: blbej fórek pro odlehčení :grinning: Dneska ty mlíčka jsou suprkvalitka :wink:
24. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
caute! :slight_smile:
dani,lyzovacka vypada super,beriete aj krpcov,my sme mali na plane tento rok zacat ucit kika na lyze,ale tak nejak asi nic nebude ze ano... :slight_smile:
mliecko nic,nula bodov,prave ze sa mi tie kozy pacili viac ked v nich nieco bolo,teraz dajak "vyfucali"..

a veru,mate pravdu,urobte si este pekne leto s detickami domka :slight_smile: este sa dost narobite do dochodku :sweat_smile:

beji a mas "cucaka zavislaka"? :sweat_smile: ci myslis ze odstavenie prebehne v pohodicke?

dneska sme boli prvykrat na prechadzke,kiko "kocikoval" jak odusu a stretli sme segru,tak ju hned dotiahol ku kociku a ze "pozri sa teta ake mame babetko pekne " :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
saku z mlíčka si nic nerob...hele krabice sušený jsou dobrý, Dála ho pije dodnes :sunglasses: no nenaděláš nic a aspoň pak nebudeš mít problém s odstavením... :grinning:
je fajn, že Kiko už se chlubí má sestřičku určitě moc rád :wink:

Dani já nelyžuju ale manžel chce učit Dáu tak vezme do školičky prý i mě :slight_smile: dík za tip :grinning: :sunglasses: hele jak to že máš ty jesle tak drahý?

jinak mě nezbyde nic jinýho než nastoupit na pracák, protože místo mám zrušené, uvidím jak se v práci pochlapí nebo naopak jak mě oberou ...holky dostali jako odstupné 6měsíců plat kdo ví jak to bude se mnou...na pracáku je 2 měsíce něco přes 3tis, pak 2 měsíce 2700(asi) a pak měsíc asi 2400...to bude pěkné léto, určitě zbyde i na dovču :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vůbc nevím kde najdu tady práci...abych stihla do 16h vyzvedávat Dálu z jeslí...a doufám, že od září máme školku...když ne prodlužuju si neplacenou mateřskou do puberty :grinning:

to je stejně hrozný jak to uteklo co? užijem si vánoce a tradá do rachoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek