• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
saku - ještě nevím jestli děti vezmeme.. Určitě jedny lyže, asi tady tu Stubei, bych chtěla dát na tři dny bez dětí, abychom si pořádně zalyžovali a pak ještě nějaký hory s dětma.. Ale tady na tu Stubei bych děti nevezla. Tam se musí k tomu středisku dojet autem, není přímo u ubytování. Takže nevím jak bych to dělala, s dětma nevydržím sáňkovat nebo lyžovat moc dlouho. Pak bych s nimi chtěla jít domů a zas by se manžel neměl jak dostat do hotelu, že jo..Ale pokud by jsme tam jeli se známými, tedy 2 auta, tak bych je tam možná mohla vzít..
Jeslti zkusíme lyže, to nevím, je to tak 50:50. Kupovat výbavu letos nebudu, spíš jestli budou mít v půjčovnách, tak bych je na to zkusila postavit, na chvlku.. :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my Miu jeste letos na lyze brat nebudeme, sse mi to zda jeste dost brzo a hlavne se chcem naucit spis my

Mori, no jasne, ze mam rodicak do 7.2.2010, dyl fakt ne, taky pujdu na pracak asi, hlavne at mi platej zdr. a soc. jinka je mi to jedno
24. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - jak drahý? no musíš počítat x2 děti :grinning: na denní chození ty jesle tak stojí..
Tož Dragi, škoda,že bydlíš tak daleko, mohli jsme spolu s našima klukama chodit na koupák :grinning:
24. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a skolku budes mit od zari?
24. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já doufám. hodlám nabízet i úplatky, aby mi od září kluky vzali :grinning: :grinning: ted to samozřejmě nevím, zápis je někdy zjara..
24. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jasne, to chapu, ja myslela, ze jste uz taky na zapise byli
24. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani nám stojí jesle 1500,- + 26Kč jídlo na den...což je do 2000,- měsíčně... :astonished: x2 je 4000,- ne 10000,-? kolik to stojí u vás?
24. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kua tady to vychazi zhruba na $200 (zhruba 3500Kc) tejdne (vcetne jidla) jenze ja bych videlala jen nejakych $310 hrubyho, $232 po zdaneni ... no takze radsi zustanu doma. :pensive:
24. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - jj vím že ti kluky nevzali. spíš jsem se divila, že kristi to napadlo nedávno - páč rodičák už máme všechny daný déle že :wink:
To chápu proč chceš být raději doma s klukama, je to drahota ta souk. školka :astonished:
24. lis 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - to je mazec ty ceny :astonished:
24. lis 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi tady jesle na denní docházku stojí 4500 na jednoho + chtějí pravidelně nějaký drogistický vybavení do zásoby nebo jiný věci. A to je ta nejlevnější varianta a ještě k tomu není 100% jistý, že by mi je vzali, paní ředitelka ríkala, že mají nátřesk s těma dvouletýma mateřskýma..
No a platit dvojmo soukromou školku, to je úplnej masakr :confounded: To bych asi ani nedonesla platem domů :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani to je na cesky pomery teda docela palka ti reknu, jeste kdyz bys mela jenom jednoho tak by se to dalo .. ale za dva .. :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k tomu jídlo 27/den za jednoho..to jsem nepočítala.

peti no, je to tak. Platit to jednou,tak se to dá, ale dvakrát už člověk rozmýšlí, jestli se to vyplatí.
24. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Peti ale ještě větší pálka je to jak koukám u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak to je teda masakr...nespletlas to??? já platím 1500 i teď, když chodí 5 dní musím plnou cenu...a jídlo jen za dny kdy tam je ...a pak to bude stjeně 1500,- a jídlo....4500,- to si snad ani nemůžou ve státních jeslích dovolit ne? :sunglasses: no já tam chlapečka budu mít do konce srpna a pak se uvidí...
24. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak ja pocitala s tim, ze proste pujdu rovnou do prace, ne ze si zustanu jen tak ze srandy jeste doma, to je jinej pripad nez Danca, kterou to vyjde lip zustat do zari.
24. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

dneska jsem tu brzy, páč frčím k zubaři, tak se musím stihnout hezky nasnídat :wink:

Dragi - je to tak, nespletla jsem to, ještě včerra večer jsem koukala na jejich stránky, jestli nežiju v nějakým omylu. Oni mají ty jesle o trošku levnější pro ty, co nedosahují dvojnásobek životního minima, mají tam dvě slevy, odstupňovaný podle toho kolik má příjem domácnost. No a ta standardní cena je 4500 bez jídla.
25. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt dost.

at ti dopadne zubar, my jdeme tancovat
25. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky, zubař dobrý.

kluci si dneska perfektně hrajou, to je pecka je sledovat :grinning: :grinning:

a já jsem si vyrobila extra flákotku, na oslavu,že mám zubaře za sebou a taky jsem na ni měla už pár dní ooobrchuť :grinning:
25. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mala ma asi zanet mocovych cest :frowning2: pred asi mesicem si asi tak 3-4 dny stezovala ze ji to boli kdyz cura, jenze ona je takova komediantka, ze jsem to moc nebrala v uvahu, protoze ji to prestalo bolet behem tech 4 dnu. No a ted asi pred tydnem ji tak strasne zacala zapachat moc, tak jsem volala jejimu lekari a ten rikal, ze to vypada na 90% na infekci. Tak s ni musim jit tady na pohotovost, jenze nemuzu dnes, protoze jsem slibila hlidani jedne holce, takze nemuzu na pohotovost tahnout jeste jedno cizi dite. Tak ted mi je skoro do breku, mam strach aby nemela poskozeny ledviny jestli uz ma tu infekci pres ten mesic, nadavam si, ze jsem ji tenkrat hned nevzala. :angry: :frowning2:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,to je blby, no.....myslim, ze zrovna kdyz je neco boli tak nekecaji a nehrajou to na nas. Tak snad budete v pohode

my jsme ted dorazily, pesky to usla az domu, coz cumim jsem ji za odmenu koupila ty barvicky do vody.

uz treti vecer budem samy doma, to je fakt na palici
25. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mia se rozhodla,ze se budem ve 3 koupat,takze uz je vykoupana, to je vejce..... :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute!
juuj,peti,no to je blbe,ja som to casto maval ked som bola taka mala...

kristi,aspon mas vecer pokoj uz.. :slight_smile: kiko tiez mava take napady obcas :slight_smile:

dneska sme boli v poradni,tak malinka pribrala 180 g takze ma momentalne 2850 g,tak sme konecne dosiahli porodnu vahu,tak som rada...ale stale je to taka zabka chuducka... :slight_smile: no snad to rychlo dobehne a konecne sa aj normalne oblecie,lebo vsetko je jej strasne velike
25. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a skolka u nas stoji 5 eur poplatok a 18 eur stravne :wink: ma to bez olovrantu,tak by to bolo a o par eur naviac
25. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, moc ti to sekne na FB, fakt kocka. A mala je sikulka, ze pekne basti
25. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Tady leze slunko, my razíme ven, musím do květinářství pro bílé svíčky na věnec, snad už je budou mít :confused:
26. lis 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec, tady je taky hezky, uvidime, co dneska vymyslime
26. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den přeji!

kde to vázne, kde jsou všichni? :grinning: já se těším na počteníčko a kde nic tu nic :grinning:

Dneska mi přijde návštěva tak tu musím udělat trošku větší šůring. Ještěže ty návštěvy chodí, člověk si aspon vygruntuje :grinning:
26. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly v posilce a tedka valime jeste nekam ven, at nesedime doma.
26. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hezke dikuvzdani :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek