• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Hezké díkuvzdání! Pečeš ptáka? :grinning:
26. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepecu :grinning:

bych to pekla pul dne, se na to muzu z vysoka. Jsme pozvani k Aaronovi babicce a pak jeste mamce, takze budeme mit vecere dve :grinning:

K babicce jdu prvne, nechtela jsem, ale Aaronuv tata, ze musim, co kdyz do vanoc umre a nikdy me neuvidi :sweat_smile:
no a ze teda aby me jeho srana rodiny mohla poznat. Vzpirala jsem se co to slo, ale nic naplat. Musim jit :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam ma byt strana, ale srana se taky hodi :grinning:
26. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to hezky užij a nepřejez se! :grinning:
26. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpet, dala jsem svaracka na namesti a konecne ma Mia zimni botyyyyyyyyyy, jupiiiiiii

Peto, hezky si to uzijte, ja bych si ptaka dala hnedka
26. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi.... :grinning: :grinning: :grinning:

ja musim tiez ist kikovi nejake pozriet,jedny mame od segry po synovcovi,tak som mu kupila este jedny,aby mal na prezutie keby nahodou a dneska som mu ich isla obut a nie a nie nohu do nich dostat,ma vysoky nart dokelu,ale pritom ked sme ich skusali tak v pohode obul,tak neviem teraz,musim ist kupit este jedny,kvoli skolke,ked nahodou premoci alebo tak aby si mal co obut...a aj papucky treba nove,ta noha mu rastie jak diva...

a diky za pochvaly na FB,som podrastla o 2cm od pychy :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koupila Mie vel. 25, nechapui jak ma velke nohy :grinning:
26. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ste este dobre,ja uz asi aj do 27 pomaly pojdem-myslim tie zimne...je jak slon,ten kiko nas :slight_smile:
26. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - kdes koupila ?
26. lis 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci maj taky 27 a pauče kupuju oběma každý druhý měsíc, sranda jak rostou. botky co jsem jim koupila na jaře s rezervou víc než centimetr jsou jim tedka už malý.. :grinning:
hošani ještě furt chrní, to zas bude večer tóčo do desíti. taknevím jestli se na to odpolední spaní už nevyprdnem. jenže já chodím dost často spát s nima, tak nevím,jsem nějak zpohodlněla.. :grinning:
26. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já umyla v kuchyni okno, ozdobila jsem parapet, Káje jsem ozdobila okno v pokojíku a adventní věnec taky hotov :sunglasses:
26. lis 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tady na Francouzsky je dobra obuv pro deti, maj tam Fare i vsechny ostatni znacky...
26. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála má taky 27 ale když mu ty boty nazuju připadá mi jak kocour v botách hubený štangle a bota jak sviňa :grinning:

Péti jé já bych šla na véču hned ...jak vůbec chutná ten americký krocan? nikdy jsme ho po americku nejedla, matlaj na něj nějaké spešl koření a co nádivka?
26. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi diky!

Dragi chutna to jak vysuseny kure :D Nic spesl se na to nedava. Proste upecenej krocan, nadivku oni dovnitr nedavaji, ta se pece vedle. Spis jde o to, ze kdyz to vsechno smichas dohromady tak je to dobry. A tim vsechno mam namysli, omacka, bram kase nebo sladky brambory, zeleny fazole, brusinkova omacka (to bych jedla 24/7) nadivka a ten krocan .. tak mnaaam. Ale krocan samotnej nic moc. Oni na to lejoou tu omacku (gravy) ktera se dela takto: v hrnci rozputis maslo, zaprasis moukou, rozmichas, zalejes bud vyvarem z toho krocana, nebo kureci vyvar z kostky, promichas az to zhoustne, pepr a sul a hotovo. To se pak leje na taliri po tom masu a bramborovy kasi.
26. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna vypek z krocana ne vyvar
26. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj zeny!!!

Moc dik za blahoprani :dizzy_face: Nemela jsem vubec cas sem juknout, to byl naprosto sileny tyden.. Kuchyn je stale nedostavena... Nasi tu byli, slavili jsme trosku, do toho jsme zacali na zahrade stavet terasu, do skoly jsem chodila, no des bes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co tady noveho? Budu muset docist :wink:

Saku, Sofinka je kraasna, rekla bych cely tatinek, a ma fakt supr kohoutka na hlave :dizzy_face:
26. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja zas miluju tu gravy, mnam :slight_smile:)))) Teda americkou verzi neznam, ale v Anglii jsem se mohla ty omacky prezrat.

Peto, dobrou chut!!!! :dizzy_face:

Ja jsem mela tedka tyden ceske kuchyne, jsem varila kvuli nasim skoro kazdy den neco jinyho na obed i na vecu a pekne i polivky k tomu, tak si dam tyden dietku, pac mam pocit ze mam 100kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz jsem si nejak odvykla no.
26. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti díky za výklad :slight_smile: brusinky to já taky můžu....mám jich plný špajz :grinning:
26. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, me boli bricho, jako teda sem si dala vcera az moc sedu lehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska pojedem na nakkup a jinak asi nic moc
27. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!

brusinky jsou prý moooc zdravý. já je teda moc nemusím, svíčkovou mám radši bez nich a bez toho kopečku šlehačky ajk to v hospodách dávají.. Ale má tchýně je pořád kupuje sušený, tak je občas sezobnu :wink:

Zítra se nudit nebudeme, hlavně teda můj muž, ten bude lítat jak hadr na holi, když já nemůžu sednout do auta.
DOpo máme zabíjačku - teda takovou tu jen na maso, řezník nám to picne, zpracuje a my si jen odvezem zásoby :grinning: Pak manža musí zavézt hošany k mé mamce a odpo nám přijdou vyměnit okno v obýváku. fuj to bude zas bordel.
a aby toho nebylo málo, tak to bude trošku časově roztahaný, zednická a malíř budou nejdřív až za týden, protože si necháme vyndat náš mramorovej parapet a dáme ho ke kameníkovi přebrousit a přeleštit, on pak vypadá nááádherně.. ale trvá to týden..
tak kdybyste se někdo zítra nudil, stavte se k náááám!! Mori - můžeš se k nám přijít uklidnit na obývákovou stěnu :grinning: :grinning: (tu teda nemáme, ale máme police :grinning: )
27. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, Roba si taky dava svickovou bez terciku, ja pouze s citronem, brusinky nalozeny mi moc nejedou. Suseny nejsou spatny :slight_smile:

ty jo, to mate zitra teda mazec, mne vzdy strassne bavilo balickovat doma to maso z prasete, a psat polepky atd.
27. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tvým robovi se mně dneska zdálo :grinning: :grinning: hele ale neboj, nic nebylo :grinning: :grinning: nějak se mi do sna zapletly rality a roba a kupovali jsme s robou chatu :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - dnes jsem fááákt v klidu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My přišly před chvílí z krámu, byla jsem koupit sýr - udělám smažák s bramborem. A zdá se mi, že je tam chladněji než předchozí dny :confused:
27. lis 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz zensky, tak jsem se tak prezrala, ze se sotva hybu :grinning:

jinak ja brusinky miluju, mam doma porad suseny a pouzivam je misto rozinek. JInak treba brusinkovej dzus je super na zanet mocovych cest! Takze to ted do Samantha leju po litrech, sice se brani, ale jsem silnejsi tak nema holka sanci :grinning:
27. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a už jste byly u toho doktora, jak je Samča na tom?

Mori - škoda,no..budu to muset udělat sama.. Ale zítra stejně jenom stáhnu ten "hrubej bordel" :grinning: když se pak za pár dní bude dělat zednická :wink:
27. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
k doktorovi jsme nesli, Aarona mamka se na ni mrkla a rikala, ze pokud nema horecky a nestezuje si, ze ji to boli a nema mlekovou moc tak se to vyleci samo, jen musi ted pit moc vody a ten bruinkovej dzus. Rikala mi, ze to vypada, ze je to bud strasne mirne nebo ze tam nic neni a ten zapach moci je zpusoben stravou a ze nechce aby mi mala prosla traumatem cevkovani pro nic za nic a ze by ted bylo zbytecny nasazovat ji antibiotika, kdyz se to vyleci samo a potom pri kazdem mensim problemu se ji budou muset znovu predepisovat antibiotika. Tak pry mam pockat do pondeli a pokud se to nezlepsi tak pujdeme na kliniku.
27. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby, jak tu válčíte? Jsem jen tak jedním okem shlédla, že řešíte boty, tak Mára má zimní 25, což není zas tak velká hnátečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale šulina má teda obrovského, takže podle bot se to asi nebere :sweat_smile: :grinning:

Péťo ať je Samušce brzy lépe, já to prodělala a je to hnus největší, brrr. A k tomu jsem měla ledvinovou koliku, takže jsem zkončila na kapačkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Saku maličká je fak nádherka, a ty jsi jako bys nikdy nerodila, ti to moc sekne, jak s bříškem tak bez :dizzy_face: Akorát se divím, že nemáš mlíčko, mě by to hodně mrzelo...ještě že já byla taková mlékárna, kozy jak vozy, spíš jak traktory i s vlečkou a mohla jsem kojit vodníky z mostu :sweat_smile: . Tý jo to je divné, že se někomu netvoří vůbec a někomu jo, že? Ale i tak jde vidět, že malinká nestrádá :dizzy_face:
27. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tý voe, to jsme měli taky v plánu letos si nechat zabít čuníka, ale asi to vyjde na mě, dají mi razítko a můžu na porážku :sweat_smile: , se divím,že ještě nemám prasečí chřipku, páč jsem jak sud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no andrej,ver ze aj mna to mrzi,ale nepodarilo sa no,mala som tak fakt ze trosicka minimalne,a aj to mi zmizlo uplne zo dna na den...no ale uz to neriesim,co uz narobim..
nandrej,my zas mame velku nohu a sulina maleho :grinning:
27. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek